Star Wars: The Old Republic (MMORPG)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#1731
Nézd meg a final fantasy advent childrent. Mondjuk az már 3 éves.


A jedi csajon meg 100 millios vérdij van. <#violent><#violent><#violent><#violent><#violent><#gun>

Egyébként ki jön velem majd **** köztársaságiakat, és jediket ölni pénzé'? 😄😄

"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."

#1730
Be is hozná az árát szerintem, még ha csak a Star Wars rajongókat vesszük, akik biztosan megnéznék. A gyerekek, meg egyenesen harapnak az ilyen filmekre.

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#1729
Oks thx,nézni fogom..

&#9733; &#27748;&#22982; &#26446;

#1728
Lucas bácsi állítólag tervezi.

REAL MADRID

#1727
Hát ezt a trailer-t nem sok minden tudná überelni. Nem is értem, hogy miért nem csinálnak ilyen filmeket, hát ez valami fantasztikusan jó volt!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#1726
Remélem kapunk vmi ilyesmit a CE kiadásban 😛

REAL MADRID

N1ggA
#1725
E3-on, éjfélkor (6 PM ET), ha minden igaz. de sajnos forrást nem találok, swtor.hu mircen írta valaki

Spread De Love!

#1724
Hol?

&#9733; &#27748;&#22982; &#26446;

N1ggA
#1723
holnap lesz egy fél órás gameplay

Spread De Love!

Dead
#1722
Ilyen animációval filmet lehetne csinálni. Megkocáztatom, hogy jobb lenne egy élõszereplõsnél. Nincs gond azzal, hogy esetleg nincs megfelelõ színész a posztra vagy gyenge az alakításuk. A szereplõk nem öregszenek meg egy folytatáshoz sem. <#kacsint>

#1721
Áhh 10/10

&#9733; &#27748;&#22982; &#26446;

Dead
#1720
Kössz! Erre vártam.

Rage47
#1719
hd trailer
http://ve3d.ign.com/videos/play/74142/PC/Star-Wars-The-Old-Republic/Trailer/E3-2010-CG-Trailer/Flash-Video
XenHai
#1718
Ja ezt vártam és semmi infó vagy érdekesség!
TDC Geronimo
#1717
Se beta dátum bejelentés, se gameplay :/

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

Panzeradler
#1716
Apám, ez a videó tátott szájjal néztem végig. Egyre jobban várom már a játékot, remélem nem lesz csalódás😊
#1715
<#eljen>

(valamiért a warhammeres introkra emlékeztet)

#1714
Csiripelik fórumokon😊 pl swtor.com forumon,hogy Satele látható cinema-ban
de továbbmegyek és a trooper neve meg Harron Tavus.
Harron Tavus

Ha bizonyítani kell,hogy te vagy a legjobb akkor nem biztos,hogy te vagy az.

#1713
Ez hatalmas...sírtam video közben Azért Malgus bácsival megizzadtak rendesen.

N1ggA
#1712
mibõl gondolod, hogy õ Satele?

Spread De Love!

#1711
Pontosan így van😊A cinematic trailerben látható Jedi Consular hölgy
családi ágon köthetõ hozzájuk.Valamint Jedi Nagymester és a Jedi Magas Tanács vezetõje.Ez idõben a legnagyobb erõ képességekkel rendelkezõ Jedi.Grand Master Satele Shan a Jedi Consular hölgyemény neve.

A Sith meg szerintem Darth malgus aki nem a legerõsebb Sith de az egyik
legerõsebb.A Deceived Cinematic trailerben láthattuk,Coruscant Jedi
templom lerohanását õ vezette.Ezért úgy gondolom,hogy ez a trailer
idõrendben a deceived trailer elött van,vagyis Sith barátunk itt
nem hal meg.

A Jedi Consular Hölgy megtalálható a holoneten és nem kevés vérdíj van
a fejére tûzve😊Jedi High Council Leader

Ha bizonyítani kell,hogy te vagy a legjobb akkor nem biztos,hogy te vagy az.

N1ggA
#1710
A Jedi csaj nem Bastila (és nem is Satele), a Sith csávó pedig nem Revan. Bár gondolom ez nyilvánvaló volt számodra is 😊

Spread De Love!

MrStokes
#1709
Az mar biztos, hogy jo animatorokkal dolgoztatnak. 😊

\"It matters not how strait the gate, How charged with punishments the scroll, I am the master of my fate: I am the captain of my soul.\"

MrStokes
#1708
Amugy miert jo, hogy minden sith lovagnak ilyen szotyvadek rothado a fel arca? Nem eri oket eleg napfeny? 😛

\"It matters not how strait the gate, How charged with punishments the scroll, I am the master of my fate: I am the captain of my soul.\"

#1707
A jedi csaj nagyon hasonlit bastilára. illetve mintha az egyik sith-nek olyan ruhája lett volna mint Revan-nek.

Egyébként kár hogy a **** köztársaság nyert.

"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."

s0n1c
#1706
patience my young apprentice 😊
#1705

TDC Geronimo
#1704
jójó, de valami új ingame anyagot mutathatnának már...

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

#1703
Azert az a Kamehame ... 😄

REAL MADRID

SZilaJMaGGoT
#1702
Gondolom senki nem mentette le... :/

annyira úriember vagyok, hogy még k*rvához is virágcsokorral megyek. :)

Dead
#1701
Végre nyertünk is! <#violent>

[HUN]Crassus
#1700
AZTAPICSA!!!!!4444 ez is ODABAX!

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

XenHai
#1699
Azt a kurva pont mint az elõzõ trailer ez is üt!
Mocskos köztársaságiak!
#1698
Elvileg kiszivárgott videó E3-ról.

Minden embernek joga léte valóját neki tetsz? álmokra cserélni

MerlinW
#1697
XenHai
#1696
Ez nekem is jobban tetszik <#taps>
#1695
ehhh, pedig nem igy volt. Revan kinyirta Malak-ot, és megint sith lord lett. És elpusztiotta a köztársaságot. 😄😄😄😄

"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."

XenHai
#1694
Hát nem vitték túlzásba!!<#falbav>
Dead
#1693
Kiderült az igazság Revan-rõl.
Férfi, fehér bõrû, hosszabb sötét hajú és megmentette a Köztársaságot. Ez lett a hivatalos történet.

MerlinW
#1692
Gamespot info:

Star Wars: The Old Republic
release:
Q2 2011

Tehát leghamarabb 2011 áprilisa után.

[merlinw.org]

Dead
#1691
Blood of the Empire #4

#1690
20ezer ? meg vagy te zakkanva? Limited max az igen.Sima biztosnem fog az egekbe kerülni.

Tatyla
#1689
2011 elõtt ebbõl nem eszünk...

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#1688
Igen igazad van.
A képek jók. Én is kiegyeznék ilyen graffal, már szavam se lenne.😄

Dead
#1687
Legrosszabb esetben is 39.99, hiszen ott van felette az eredeti ár. Itthon lehet hogy 20 ezer felett lesz, de külföldön reális ez az ár.

MrStokes
#1686
Pofas kis kepek, ezzel a grafikaval mar ki is egyeznek.

\"It matters not how strait the gate, How charged with punishments the scroll, I am the master of my fate: I am the captain of my soul.\"

#1685

#1684
Ezt már én is néztem de szerintem hülyeség. Meg eleve nem 29.95 lesz...lehet nyugodtan 49.95-re kalkulálni.

#1683
Nem valószínû.

REAL MADRID

Dead
#1682
Nézzétek mit találtam.

"Availability: Pre-order now for delivery on 26 November 2010"
Elég magabiztos dátum. Lehetséges, hogy mégis jön mostanában?