Star Wars: The Old Republic (MMORPG)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#1530
Sok ember van így ezzel.Sokan úgy gondolják a BH sem illik sith oldalra de ez legyen a legkevesebb amit eltolnak.

#1529
Nekem az nem tetszik Old republicban hogy a Troopernak sith oldalon kéne
lennie és nem a köztársaság pártján...(pl:KOTOR1 is Sith Trooperok vannak) meg nekem személy szerint
jobban tetszik páncélja is..ez csak egy személyen vélemény!
Akkor énis sith párti lennék de igy köztársasági maradok mert ott van Trooper...

-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.

#1528
KOTOR 2-vel az volt a bajom hogy rohadt könnyû volt magas nehézségen is, és persze rövid is volt.

REAL MADRID

N1ggA
#1527
nem ugat le senki, ha az tetszik, hát az tetszik
Nekem a KOTOR1 minden szinten jobban bejött, történet, helyszínek, sidequestek, companionok, minden szinten, talán a ruhák jobbak voltak a kotor2ben, de azon kívül minden kotor1.

Spread De Love!

#1526
*mint a ...

-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.

#1525
Tudom hogy most jó sokan lefognak úgatni de nekem a KOTOR2 jobban bejön
mint az KOTOR1...de csak 1 picivel jobban...<#papakacsint>

-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.

Hixer
#1524

"It ain't what you don't know that gets you into trouble. It's what you know for sure that just ain't so."

Fenrir
#1523
Obsidian Entertainment

A halál csupán a kezdet...

#1522
Ja bocs én ezt nem tudtam...akkor a KOTORII kik csinálták?

-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.

N1ggA
#1521
Csak a kotor1 volt az övéké, de tényleg profi munka volt.

Spread De Love!

Fenrir
#1520
Délután.

A halál csupán a kezdet...

#1519
Off:hajnali vagy délután 4-ig alszol XD
On:Én nem bánom a 2011-et,sõt nagyon is örülök neki és ugyanakkor nagyon imádkozom hogy idén semiképpen ne jöjjön ki. Legalább akkor az ember azt mondhatja hogy
99.9% hogy profi munka lesz...
KOTOR I-II is pro munka volt tölük,annyira jó lett hogy még ma is játszik vele az ember...én már vagy az I-et 5 vittem ki a II-öt meg 3szor...<#idiota>

-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.

MerlinW
#1518
Rossz nem lehet a játék... adjatok alám egy bolygót sok homokkal, két csillaggal és John Williams nótákkal a háttérben. Meg is lettem véve..😊

[merlinw.org]

N1ggA
#1517
hopp, a magyar oldalra nem mentem fel, bocsi. hát ezek szerint tényleg 2011. nembaj

Spread De Love!

Agamemnon69
#1516
Legalább nyugodtan tökéletesíthetik 😊

SWTOR: Vismajor (Jedi Shadow), Renegade guild

N1ggA
#1515
a másik lehetséges meg a most nyár, és régen nyilatkoztak valami olyasmit (sajnos forrást nem találok), hogy az old republicos könyv környékén jön ki, ami pedig idén nyár. úgyhogy még a nyár is bõven benne van a pakliban

Spread De Love!

Jeffjohnson
#1514
szerintem a wow új kiegjének köszönhetõ de így legalább lesz idejük mindenre

[HUN]Crassus
#1513
wtf? nem 2010-rõl, volt szó?😞

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

Jeffjohnson
#1512
Sajna most már szinte biztos ,hogy 2011 tavasza lesz a megjelenés részletek a magyar oldalon.

Fenrir
#1511
Én például most fekszem le aludni, 3-4-ig biztos elleszek az ágyamban.

A halál csupán a kezdet...

#1510
mért te 13 órakor kelsz fel!? XD

-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.

Me0w
#1509
Termeszetesen az akkro = akkor, csak ugy latszik, meg nem hatott a reggeli 2 kave 😊

Together we'll fly someday...

Me0w
#1508
Nade, lattad mar az STO-t a videokon? Fogtak a jol ismert tank, healer, dd 'szabvanyt', oszt' rahuztak a megfelelo meretu hajokra. Mikro ezt meglattam, azert picit gorbult a szam szele, leven ST fan lennek. En inkabb arra szavazok, hogy csinaljak a jatekot ameddig szeretnek - ala Blizzard - es csak akkro adjak ki, amikor azt erdemesnek talaljak ra.

Together we'll fly someday...

#1507
Olvasd el ezt a cikket SW bár ez csak egy fejtegetés a magyar hivatalos oldalon de szerintem nagyon is igaz.

Idén nem fog megjelenni.Még rengeteg dolog hiányzik és más játékokkal is foglalkozniuk kell.Év végén meg biztos nem fog kijönni mivel hülyék lennének kidobni a Cataclysm-el 1idõben de ne legyen igazam.

#1506
Gondolom az ElectronicArts és a LucasArts közt megy a bírkózás.
EA szokása szerint minél elõbb piacra szeretné dobni progit,Lucas-ék
meg nem akarják elkapkodni megjelenést amiben igazuk is van.

Infók,újdonságok folyamatosan érkeznek de ha márc-ápril körül nem kezdik
el a bétát akkor lehet,hogy idén meg sem jelenik.
Hivatalos oldalon érdemes megnézni a "The Holonet"-"Timeline" opciót,
nagyon az elején tart a story.Amikor végigmegy idõben ott
kapcsolódhatunk majd be gaméban vagyis egyet jelent game megjelenésével.

Ha bizonyítani kell,hogy te vagy a legjobb akkor nem biztos,hogy te vagy az.

Fenrir
#1505
STO-val ellentétben ez nem februárban fog megjelenni, még ráérnek.

A halál csupán a kezdet...

Agamemnon
#1504
Basszus, STO OB kedden indul, ezek meg még mindig csak bolygókat mutogatnak be... én ennél kicsit több hírt várnék hétrõl-hétre.

#1503
Új bolygó.Dromund Kaas a Sith-ek központja.
Dromund Kaas

#1502
Remélem végjátékban nem csak elfogadható pvp lesz.

Jeffjohnson
#1501
Warhammerben a Warrior Priest is közelharci healer volt tökéletesen mûködött igaz utána sztem kicsit elbaszták de az alap koncepció hasonló mint itt.

Ha jól tudom azt is írták ,hogy minden karakternek lesz valamilyen healing képessége (gondolom fõleg csatán kívül).

A kevés kaszt meg szerintem azért van mert olyan minõségi sztori fog mindegyikhez járni mint egyetlen mmoban sem + mindegyiknek egyedi szinkronhangja és ha igaz az amit ígértek akkor a sztory alatt többfelé is elindulhatunk attól függõen mit választunk. Na ez az amit más mmok (gyûjts össze 20 vaddisznófejet egy qesthez) nem tudnak.

Ha a végjátékban lesznek még nagy akár 20fõs jól kitalált insták is és elfogadható pvp akkor nagyot fog ütni a játék.

[HUN]Crassus
#1500
sniper-trooper😛

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

#1499
Pontosan így van,én is így tudom😊 smuggler heal ágban tud majd még profin (profibban) rejtõzködni is amolyan félig rugó félig healer,hááát érdekes lesz de legalább az újdonság erejével fog hatni ez a kaszt mix.
Tényleg kíváncsi vagyok mit hoznak ebbõl ki.Elsõre így elég hülyén hangzik.
A JC meg mint main healer kardal csapkod😊,mert azok a "pontok" amiket healre vagy távolsági erõskillekre használhat csak közelharcban töltõdnek vissza,vagyis nem csak hátul áll és healel,rá van kényszerítve,hogy közelharcoljon is.Azoknak ajánlják akiknek tetszett
Yoda vagy Darth Sidious harca,kicsit közelrõl kicsit távolról bunyó.

Lesz egy kardal csapkodó main healer meg egy rejtõzködõ offhealer😊
Csak a troopert ne tolják el többi nem érdekel.Ebben még bízom,
még mindig nem tom mi lesz a másik talentága.

Ha bizonyítani kell,hogy te vagy a legjobb akkor nem biztos,hogy te vagy az.

N1ggA
#1498
én úgy tudom a consularnak lesz a fõ healer, a smugglernek csak lesznek healelõs képességei

Spread De Love!

#1497
Elképzelem amint mondjuk a JK közelharci tankol és ugyancsak a JK csak
dps talentes tolja a közeli dps-t.Ez így most nagy kaland.Simán elfért
volna még 1 közelharcos meg healer is ahelyett hogy a smuggler lett az
utóbbi.Minden kaszt más kompaniont kérhet.
Több is lesz kasztonként pl sith inquisitornak tank kísérõ,vagy tanknak
healer kísérõ stb értelemszerûen.

Ha bizonyítani kell,hogy te vagy a legjobb akkor nem biztos,hogy te vagy az.

#1496
Igen jelenleg engem is inkább maga az SW világa jobban érdekel mint
akármelyik kaszt.Elõször azt gondoltam,hogy a fejlesztõknek nincs fantáziája de aztán rájöttem,hogy errõl szó nincs.Ugyanis a kísérõ
(kompanionok)kasztok nekem jobban bejönnek mint a játszható kasztok.
Ott van pl a sith inquisitor egyik kísérõje egy screenshoton láttam
mandaloriainak néztem 2H kardal nyomul(nem fénykardal) és tankolni tud majd.Vukit is láttam gondolom az is valamelyik kaszt kompanionja lesz
vagy a JK Droid kísérõje stb
Egyáltalán mér kell erõltetni ezt a kompanion rendszert de ha már így
készítették el mindegy,legalább nem lesz kötelezõ.Segíthet a questelésben ha elõhívjuk vagy ha instás partyból valaki kiesik
akkor valamelyik játékos elõhivhatja és nem kell várni másik playere
órákat,lehet haladni tovább.Vagy 4fös instába (most mondtam egy számot)
bemegyünk 2en+a 2kísérõ és megvagyunk 4en.
Ezeket a kísérõ kasztokat inkább a játszható kasztok között szerettem volna tudni.
Több kaszt kicsit változatosabbá tehette volna mert van a fénykardos a lézerpuskás meg a lézerpisztolyos és itt a story vége.Egy közelharcos
vuki kõbunkóval vagy mandalor közelharcos vagy akár ewok lándzsával
mindegy csak valami még.
Most még abban reménykedem,hogy a trooper másik talentágából nem csinálnak healert mint ahogy a smuggler-el tették.

Ha bizonyítani kell,hogy te vagy a legjobb akkor nem biztos,hogy te vagy az.

N1ggA
#1495
baloldalt a smuggler, jobboldalt az agent

Spread De Love!

#1494
jedi <#ravasz1>

#1493
Melyik az a kaszt nektek ami a legkevésbé jön be nektek?
Csak kiváncsi vok hogy melyik a legnépszerütlenebb kaszt.

-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.

Omlás
#1492
"Õszintén megmondva mi lesz az amitõl annyira különleges lesz a játék? "

SW univerzum. Nekem ez bõven elég 😊 Mivel nekem is és még sok mindenkinek közel áll a szívéhez. És azért valjuk be igencsak sovány a minõségi SW PC Game. A másik, hogy cirka 4 év WOW után kell már valami ami hasonló de mégis más. Sajnos az offline 3-4 óra alatt végigtolható játékok már nem kötnek le. Az a pár offline rpg ami meg minõségi az egyedül egy idõ után unalmas ha már hozzászokott az ember az mmorpg hangulathoz.

Véleményem szerint a nagy többség akik úgymond szárolják a játékot azok pont ezért vannak bezsongva mert végre valami ami közeláll hozzájuk és ezért örülnek 😊. Majd meglátjuk mi sül ki belõle. Az tuti, hogy részemrõl tuti pre order.

|Fatal1ty 990FX Killer|FX 8320 4.5GHz|Gigabyte HD7950OC 3GB|GEIL BLACK DRAGON 1600MHz 16GB DDR3|SAMSUNG 830 64GB SSD|

#1491
Javítom *4kaszt és a szemben álló frakciónál 4ellentétes kaszt lehetõség

Ha bizonyítani kell,hogy te vagy a legjobb akkor nem biztos,hogy te vagy az.

Jeffjohnson
#1490
Nem hinném ,hogy tükörkasztok lesznek még a pontos skill listát sem ismerjük de ha tévednék linkeld be nyugodtan azt ahol az egyik készítõ azt mondja ,hogy tükörkasztok lesznek.

#1489
Ha rendelkezünk HD VGA kártyával és HD monitorral akkor ezt a játékot
már HD-ben is élvezhetjük majd.Kézzel festett hátterek...stb,ez a része
tuti lesz.Az viszont biztos,hogy a fejlesztõk nem szívbajosak,mert
4kasztal(/tükörkaszt)betörni az MMO piacra az bátor dolog.

Az úgynevezett house rendszer amit állítólag talán bevezetnek mit jelent?
Lesz egy lakása vagy hajója a karinknak amit berendezhet vagy itt tárolja
kompanionokat?

Ha bizonyítani kell,hogy te vagy a legjobb akkor nem biztos,hogy te vagy az.

N1ggA
#1488
Nem hivatalos felmérések szerint (szavazás a hivatalos fórumon) a játékosok bõ fele fog Erõhasználóval játszani, és ezért van az, hogy a választható kasztok fele Erõhasználó. Így sokkal nagyobb a balansz, valamint az Erõhasználó kasztok nagyban eltérnek egymástól, teljesen más lesz a sztorijuk.
Kicsit unom már, hogy mindenki a sok Jedi kaszt miatt sír...

Spread De Love!

#1487
a két oldal és a 8 kaszt engem is zavar. Minek 4 erõhasználó kaszt? Pl. fantasy rpg, van a mágus, aki tudja használni a tüzet, jeget, villámot, szóval 3 ágon fejlödhet. Ha meg külön vennénk, az 1 kasztból lehetne 3.
Gondolom a sith warrior, jedi knight föleg fénykardot használ, mig a másik 2 meg az erõt. De ugye, 8 kaszt az jobban hangzik mint 6. Illetve, a fejvadász, csempész mehetne egy 3. frakcióba, mivel öket csak a pénz érdekli. Pilota kaszt is jó lenne. 10-böl 8 szerintem erõ használó lesz. Tudom hogy a régi köztársaság idején sok jedi volt, de közel se anyi mint a legkisebb bolygó hadserege.
Hogymiért ilyen különleges? Star wars "nextgen". És sok embert vonz a szem*t lázadok. khm khm köztársaságiakat ölni.

"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."

Fenrir
#1486
Ha az a 2 oldal 8 kaszt jól ki van balanszolva és mind értelmes és használható akkor bõven elég a játék elején. Majd jön ehhez is 2-3 kiegészítõ amivel be lehet vezetni új fajokat és kasztokat.

Amiért én igazán várom az a Star Wars környezet, sajnos az SWG-t nagyon elbaltázták és már nagyon várok egy jó SW stílusú játékot.

Másik fele, hogy jelenleg semmilyen MMO-val nem játszom mert mindenre ráuntam, ez az egyetlen ami igazán érdekel (sajnos az STO annyira nem jön be).

A halál csupán a kezdet...

#1485
Õszintén megmondva mi lesz az amitõl annyira különleges lesz a játék? Milyen játék elemet fog tartogatni amit még eddig másik játék nem nyújtott?
Mert szerintem a 2 oldal a 8 kaszt nagyon kevés. Igazából a Baldur's Gate 2 illetve Icewind Dale 2 óta minde újabb BioWare játékban csökken a kasztok száma a fajok száma például a Dragon Age-ben is már csak 3 faj és 12 kaszt (persze single player játékban ez még bõven megfelel), de az MMO-k nagy részében mostanában ennyi a választási lehetõség ami szerintem igen kevés. Én ugyan nem hagynám ott ezért a játékért az én MMORPG-met.

Nem kötözködésbõl írtam le ezeket, de úgy érzem túlsztárolják a játékot és sokkal többet várnak tõle mint amit nyújtani fog.

[HUN]Crassus
#1484
Idén jön a game😛😊

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

Pluskast
#1483
Nekem is 😊

“Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidr?l.”

#1482
Újévre meg ajándékozhatna minket a Bioware egy fajlistával nem!?<#ravasz1>

-Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy ha a hülye okoskodik.

XenHai
#1481
Nekem az Sith Inquizitor jön be .