25347
  • Mnemomic
    #316
    Hát igen, a készítőkben nem kellett eddig sem csalódnunk :) Azért remélem majd egyszer belekerül az eső is.

    Amúgy az erős autók közül melyik a legélvezetesebb és a bétán melyik kategóriával voltak a legtöbben a szervereken?
  • Toya
    #315
    A vezetési élményt nem a pályáknak köszönhetően adja, hanem az autók viselkedésének köszönhetően.
    Nehéz elmagyarázni milyen is a fizika, de kétségtelenül minden rezdülése érezhető és kezelhető az autónak. Ez az ami nagy élményt nyújt szerintem és amiben kimagaslik a jelenlegi mezőnyből.
  • darkhmz
    #314
    Sziasztok!

    Nem volt még lehetőségem kipróbálni az iRacinget, ezért lenne gy kérdésem a teszterekhez (a látott videók elég meggyőzőek, de az csak a grafikáról és a hangokról ad megfelelő infot :) )

    Milyen a játék fizikája (érzésre) LFS-hez NetKar-hoz illetve NR2003-hoz viszonyítva? Sokat olvastam már róla külföldi fórumokon, néhányan azt mondják hogy az iRacing valami teljesen más vezetési élményt ad mint az eddigi szimulátorok (nyilván nagyrészt a pályák részletességének köszönhetően), viszont voltak akik szerint olyan, vagy talán kicsit jobb, mint az LFS (de LFS-ben gyakorlatilag tükörsimák a pályák, South City kivételével)

    A válaszokat előre is köszi!
  • symbol
    #313
    jaja, ha gondoljátok elvállalom :)
    megcsinálom fotoshopban' :P
    azt ha tetszik valaki kirakja :)
  • Laceee
    #312
    nem azért, hogy kötözkődjek, de nem lehetne csinálni egy bannert, vagy valami linket a "játék"készítők oldalára ?
  • Mnemomic
    #311
    Hi!


    Hát én az alap autók közül a Pontiacot fogom preferálni az jobban tetszik :) Remélem sikerül majd jól menni vele.

    Viszont a nagyobb kategóriákkal gondban vagyok. Mondjuk nem tudom fogok-e fizetni érte de mint már korábban is írták itt, sajnos jelenleg nincs nagyon más alternatíva. A Simbin megint lehúzz egy bőrt az ISI enginről. A GTR Evolution-re is kiváncsi vagyok, de nem hiszem, hogy egetrengető változások lesznek benne. A GTR2-t meg már unom akármennyire is jó lett azért.


    Szóval a nagyobb ketegóriák. Az összeset tuti nem veszem meg, viszont a Nascar2003 miatt érdekelne a Late model de úgyanúgy a SK Modified meg a Formula Mazda. A többi annyira nem hozz lázba egyelőre. Persze a Radical is érdekes de az meg jobb kormányos :)


    Na mind1 a béta után eldől mi lesz mennyire tetszik az egész. Mondjuk azt fájlalom, hogy ennyi pénzt elkérnek, vagy legyen havidíj és a többiért ne kérjenek pénzt vagy fordítva.
  • symbol
    #310
    hát most vetem az első fizumból gépet a régit pucolom meg meg ilyesmi, felkészítem a rengeteg letöltött cuccot, programot az új gépre való áthelyezésre, és rendre, plusz ugye, azért sikerült jól időzítenem :) mert péntek iracing, és majd talán tudok majd simán játék közben is felvenni, gáz fps-nélkül :)
  • Panther
    #309
    Te mit csinálsz ilyenkor? Nem tudsz aludni? :))
  • Panther
    #308
  • symbol
    #307
    nah új verziós' iRacing website. :)
    beindult a gépezet :)
  • symbol
    #306
    hát majd meglássuk, nekem sem dombornyomott, ha az kellene, akor majd átutalom neked a zsét, te meg kifizeted a játékot gyorsan ahogy megjött :) ha...
  • Toya
    #305
    Megjött, elküldtem :)
  • Panther
    #304
    Küldtem privit.

    Más: ha dombornyomott bankkártya kell a vásárláshoz én megveszem mindenkinek, ha kell, csak valami szervezett formát kéne neki adni.
  • Toya
    #303
    A setupról még nem ejtettem szót, pedig egy fontos kérdés.
    Sokan emlékezhetnek rá, hogy a NR2003-ban lehetett olyan beállításokat készíteni amelyek nem feleltek meg a valóságnak és az életben vezethetetlenek lettek volna az autók.

    Nos ezt a gondot itt kiküszöbölték, amit egy videó segítségével azt hiszem be is tudok mutatni.

  • Toya
    #302
    Igazából akkor mész amikor gondolod, nincs megkötve semmi és nem is kényszeres feladat.
    Pontosan nem tudom miképpen is jutnak majd hozzá a játékhoz a következő fázis résztvevői, de azt hiszem a vásárlás az jutányos lesz.
  • Alexease
    #301
    Mit is takar most pontosan ez a meghivo?:) Nem kuldtem privatot, mivel ugy sincs idom becsuletesen tesztelni:) De ha nem varjak el, hogy a gep ele nojek tesztelni a betat, akkor jelentkezek en is:)
  • Toya
    #300
    A privátban kapott neveket leadtam, remélem hamarosan mindenki megkapja a levelet az iRacingtől.
    Van még néhány meghívó, így ha valakit érdekel még a dolog az privátban még mindig elérhet, ahol az email címét és az valódi nevét kell csak megadnia.
  • symbol
    #299
    azért jó lenne ha páran maradnánk magyarok pár hónap után is :) ha már megvettük a járgányokat, pályákat... hülyeség lenne nem fizetni a (2000FT-s) havidíjat... :) szvsz.

    mert ugye a fórum alapján páran elég sok minden megvesztek kipróbáltok.
  • symbol
    #298
    isten vagy :D többször nem mondom :D
  • Toya
    #297
    Megadod a kártyaszámot és vásárolsz amennyit akarsz, ők meg vonják majd szépen :)
  • symbol
    #296
    zsír Toya kössze :)
    elleszek hétvégén az alapjárgányokkal de jövhéten már megvennék ezt azt, a vásárlás nem tudjátok hogy működik? ergo én szerencsétlen vidéki hülyegyerek mire megyek az otp-s bakkártyámmal? vagy megadom a számlaszámom és levonják; ennyi? :)
  • Toya
    #295
    Megkaptam minden privátot :)
  • JuanG
    #294
    privimet megkaptad??
  • JuanG
    #293
    regeltem az iracing.com-on 2 napja de nem jött vissza confirm email :PP
  • Toya
    #292
    Sajnos a videókból valóban nem jön át a dinamika és az hogy mennyire is jól viselkednek az autók. Valóban érezni a megcsúszási pontot minden kocsinál és foghatóak a kocsik rendesen.

    A pályák egy része valóban a NR2003-ból lehet átvéve, de a lézeres felmérés is igaz.

    A kategória dologról néhány szóban. Szóval vannak az alap autók, amelyek ingyenesek. Ezzel kell elérni a megfelelő eredményeket, hogy megkapd a következő szintre érvényes licenszet. Az alapkocsik a Pontiac Soltice és a Legends Cars Rookie, amelyek fix beállításokkal mennek.
    Ha itt megszerzed a megfelelő licenszet, akkor léphetsz feljebb az általad vásárolt kategóriába.
    Így aki béna, nem vezet rendesen, stb... azzal nem nagyon fogsz találkozni magasabb szinteken.

    Spotter az nincs, vagyis én még nem találkoztam vele, de eddig nem is volt még nagy ovál pálya a repertoárban.
    Voice chat van, rendes chat van, amivel egymással tudnak a játékosok beszélgetni.

    A versenyek indítása.
    Valaki írta, hogy ő indít versenyt. Nos ez nem így működik. A futamokat az iRacing szervere indítja és hetente változnak a pályák.
    Minden kategória más-más pályán versenyez, így hosszú távon sem unalmas.
    A futamok indításának elvét egy screenshot segítségével jobban eltudom magyarázni.



    Remélem nem hagytam ki semmi lényegeset :D
    Ha mégis akkor szóljatok :)
  • Panther
    #291
    Igen, én sem értem magam. :))) Próbáltam meggyőzni magam, hogy ez valami új. Úgy értem szinte teljesen. Olvastam egy interjút az iRacing egyik fejlesztőjével, amelyben elmondja, hogy csak a netkódot, meg néhány kisebb dolgot vettek át.
    De nagyon NR2003-asnak néz ki. Meg GTP-snek. :)))
  • JuanG
    #290
    nem értelek, eddig is tuti volt hogy ez a nascar motorja :DDD...csak csinosítottak a kocsikon, meg lett szép dinamikus árnyék :))...ha többit megnézed, fák, tereptárgyak egy az egyben NR2003 :))...sztem az ovál pályák nagy része is az NR2003-ból van, limerock, silverstone, stb lehet új...

    a fák meg kifejezetten rondák :))
  • symbol
    #289
    hát nemtom, nekem elég szarul viszi :(
    szerintem jó ha van ez 20 fps (max)

    jaja, valszeg csak graf tuning volt, de szerintem abban elég szépen vizsgáztak a srácok. meggyőztek. :) az aszfalt és pálya szép a fákkal és a nézőkkel van egy kis gond még :)
  • JuanG
    #288
    hát 15 fps-nél jóval több azért...én úgy látom hogy néha beakad, amúgy folyamatos...
  • Panther
    #287
    Mosdt néztem a cikket és a cikíró konfigját: ha egy ATI Radeon X1800 - on is szépen futott, akkor ez nem a Nascar Racing kódjainak "felélesztése"? Úgy értem, "csak felélesztése"? Egy kis tupírral? Bár Alex is valami hasonlót írt.
  • symbol
    #286
    amúgy jó is lenne ez a videó, ha nem 15 fps-el lett volna rögzítve...
    így élvezhetetlen, a sebesség és a fizika "dinamikája" sem jön át nekem sajna (akármilyen profi csinálta is)...
  • symbol
    #285
    kössze a bemutatót, este megpróbálom lefordítgatni :D
    izé :) setupokat az iracing oldalán nem lehet letölteni? átpasszolni másiknak vagy valami ilyesmi... :) nyílt setupok nincsenek? csak alap? vagy azsem?
  • Alexease
    #284
    Nehany oldalas bemutato
  • Panther
    #283
    Mit gondolsz te. Azt nem mondtam, hogy nem próbálom ki. :)))
  • atenza
    #282
    Hogyan sikerült ez? Grat!
  • Panther
    #281
    Erre én is kíváncsi lennék.
  • symbol
    #280
    őh, még valami, mert most kb semmi zsé a kártyámon, és hallom péntektől már én is tesztelhetem a játékot...
    szóval ez most még ingyenes tesztelés, vagy már fizetni kell valamiért?
  • symbol
    #279
    ez igaz, de azért lehet ez még sokkal jobb is és inkább szépen lassan rendben legyen egy kurvajó szim,mint összepacslizva fél év alatt... :)
  • Panther
    #278
  • Panther
    #277
    20k-ért vettem. :)))