25347
  • symbol
    #156
    hát igen, mondjuk ez nekem még probléma is lehet, ha mindenki olyan profi, akkor azért nem szeretnék mindig az utolsó helyeken kullogni :
    D bár hát ugye csak gyakorlás kérdése. :)

    licenszelés: hát azért ennyi zsével, reklámmal és támogatóval majdcsak tudnak mit kezdeni... oO meglepődnék ha nem. egyébkétn kösz a válaszokat :) örülök azért hogy sim ügyekben elvárásoknak megfelelően teljesít a game. :)
  • Toya
    #155
    Igazából mint szimulátor valóban nagyon jó a játék. Ami miatt kétségeim vannak az autók és pályák licenszelése, valamint a havidíj.
    Persze a véleményem még változhat is, de jelenleg nem nagyon találok benne olyan ami miatt érdemes lenne havidíjat fizetni. Erőteljesen fel kellene dobni a jelenlegi rendszert, hogy az valóban csábító is legyen és versenyzésre ösztönözzön.

    De azt alá kell írnom, hogy nagyon profik a játékosok. Udvariasak, normálisak és mindenki igyekszik fair lenni.
    Ez a mai világban amikor online már szembe is jönnek veled igazán üdítő tud lenni :D
  • symbol
    #154
    hm. ez kicsit meglepő (és szomorú is egyben), bár érthető is a döntés.
    gondolom játszalnál vele, ha nem ennyibe kerülne... :/
    én mint már párszor elmondtam régóta játszogatok szimulátorokkal, és nem sajnálnám rá a pénz ha beválna a rendszer meg minden, DE szal kétségeim támadtak azt illetően, hogy bármilyen magyar kis iracing közösség kialakul-e majd így a későbbiekben. nah de majd. csak jelenne már meg. :)
  • Toya
    #153
    Nem hiszem.
  • symbol
    #152
    jaja. végre valami hír. :)

    Toya: egy kérdés. ezzel nem szegsz tuti szerződést. :D szal hogy áll nálad a game? esélyes, hogy fizeted majd havonta?
  • Alexease
    #151
    Olvasnivalo...
  • Toya
    #150
    A Fanatec kormányt kaptam, de amúgy meglepően jó :)
  • symbol
    #149
    wowow :D szal a játék inkább prociéhesebb mintsem videókártyazabálóbb :D

    jaja, szép kis nevek, bár annyira még nem vagyok benne, de azért már jelent valamit :)

    meg meglepő :D két kormány? :) nekem DFP-m van (kikérdezte mi? :D) de szal ez a Fanatec azt leszámítva hogy szépek a specifikációban leírtak, elég csúnyácska kormány így képről. plusz a váltó is elég gázul néz ki. :/ ebben jobb a g25ös szvsz. :)

    amúgy hogyhogy fanatec-et vettél? melyiket használod többet? momo már csak porosodik? :)
  • Toya
    #148
    Amúgy olyan ismert teszterek is vannak mint Dale Earnhardt Jr, Martin Truex Jr, Alison Hine, Huttu, VH (nascarosok ismerhetik), stb...
  • Toya
    #147
    Core Duo 6400, GF7600GT, 2GB RAM, egy Momo Racing és egy Fanatec kormány :)
  • symbol
    #146
    jajj :D azért jó látni hogy a szándék meglenne :D
    pörgök mint a vadgalamb, dehát nah :D még gyerek vagyok.. :DD

    jaja, rémlik, meghát valamilyen szinten ez alap is, hogy onnan is vannak még páran :D de azért szép dolgog ez itthon :) megnézném pl hányan vannak romániából, meg sorolhatnám ugye az országokat :)

    pl. amerikában amúgy mennyire volt népszerű, mennyien játszottak a nr03-al? a nascar nézettsége tudom forma1-et verő, de van nagyobb szimulátoros közösség is? (bár ugye ott több is az ember, így meg nagyobb is az esélye :)
    mondjuk ha elsősorban tényleg oda szánják, hát biztos nem véletlen van ez nah :)

    Toya :D még valami. mielőtt lefeküdnél. :D milyen konfigod is van? :DD
  • Toya
    #145
    Ilyenkor sajnálom, hogy nem rakhatok be képet vagy nem oszthatok meg infót :)
    Amúgy három magyar tesztert találtam így hirtelen, ezek közül van akit ismerhetsz a GTR-Masters fórumáról is :)
  • lac coo
    #144
  • symbol
    #143
    nah rájöttem én a dolgokra.
    Alexease nyílvánvalóan teszter. :) mert szerinte nem lesz eső meg ilyenek :D szerinte... -> (khm :P)
    csak úgy festi le mintha nem szegne titkot, és totál nem lenne bennfentes, így nem kap egy ideig golyót a fejébe, nem tűznek ki a fejére itteni szarkeverő userek beköpése végett vérdíjat... meg ilyenek :D

    de szal nem lesz eső. tény. :D

    Toya meg nem is teszter. nyílvánvalóan már régóta jelentős szerepet vállal a szimulátoros szubkultúra fenntartásában és elterjesztésében, így neki már-már gáz lenne ha nem venne részt ilyenben. ő nyílvánvalóan kamuzik tehát. mert láccik a... láccik. túl izés. :D

    lac coo-t nem is érdekli az egész, de nyílvánvalóan mellébeszél. évek óta nem iszik és eszik, csak hogy ki tudja majd fizetni az első évet akciósan. sajnos itt már bukott, azt híreszteli hogy nem fogja nyomni (az okáról egyenlőre megoszlanak a vélemények a szimulátoros társadalom; antiszociális parlamentjének ülésén részt vevők körében), dehát látom a jövőt, hogy az iracingen valaki álnevet használva "ez nem játék" jogszabályt sért, és végülis majd ő is bumm a fejbe, mert ne szégyyejje bevallani, hogy ínye. e jó. tévettem. :D
  • lac coo
    #142
    Ez csak terelés, azért jártatod ...! :DDDDD
  • Alexease
    #141
    Nem vagyok. Ha az lennek, nem jartatnam a szamat;)
  • Toya
    #140
    Szerintem Alex nem az, de van néhány magyar köztük ;)
    Mondjuk én is az vagyok, de beszélni nem fogok mert tényleg golyót kapok még a végén érte :D
  • lac coo
    #139
    Legfőképp azért ...
  • symbol
    #138
    igen? mivel toltod a legtöbbet? mért nem érdekel? mert fizetős?
  • lac coo
    #137
    Nekem nem kell info, mert golyót kapnak érte... :DDDD

    Szinte alig érdekel amúgy is a játék ....
  • symbol
    #136
    jaja, senki se kamuzzon, jöjjenek azok az infók, nem mondjuk el senkinek! :DDD
  • lac coo
    #135
    Te nem vagy beta-tesztelő ?

    Na kamuzz ....!!! :DDDDD
  • symbol
    #134
    jah még a gépigényre lennék kíváncsi... oO
    feliratkoztam a hírlevelükre pár hete, nah azóta sem jött semi, de ott volt pár kérdés, pl milyen procid van, és volt egy csómó skála a maximim pedig 3Ghz vagy afelett. szal még az is lehet, elmegy egy frankó húzott p4-esen mondjuk geforce 7600gt-vel :D
  • symbol
    #133
    ahj de pesszimista valaki :D
    hát nemtom, ez pedig így lehet kevés lesz, mert ennyit tud az nr03 is... a grafikáért meg a netes játékért csak (a próba után) nem fogok ennyit fizetni.

    meglepődnék ha a fizikán és a pályákon kívűl semmit nem tudnának felmutatni...

    ui: bezzeg a rohadt titoktartás :D
  • Alexease
    #132
    Szerintem, nem lesz eso, sem idojaras, se dinamikus napszak...;)
  • symbol
    #131
    hát azért a belső nézet klassz lesz, árnyékok akármik. hangokon nem is kell sokat turbózni az nr03hoz képest. animáció igazából felesleges talán, bár hangulatilag elengedhetetlen lenne...

    meghát ha lesz eső, akkor nézzen is ki normálisan, alig lássak a másik mögött, etc... azért a játékélményhez ez is hozzátartozik. arra lennék kíváncsi mivel töltötték el ezt a sok időt :)
  • Alexease
    #130
    A kepeket, videokat elnezve, szerintem nem erdemes nagyon sokat varni a programtol... Legalabbis grafikaban, efektekben, hangokban, animaciokban szinte semmit;) Minimalisan felturbozott NR2003.
  • symbol
    #129
    mondjuk szerintem erről szó nem lesz, nem hiszem hogy ennyire leállna a gépezet. ha csak ennyivel is számolunk (ezer ember), akkor is 1000*3000 ft= 3.000.000 ft havonta. nem sok mondjuk, de szertinem világviszonylatban azért lesz bevétel rendesen. sokkal több mint sima játékeladásból.

    és azért szerintem kiadnak egy csomó pályával bíró játékot, remek kidolgozással hangokkal és fizikával, de nem lesz dinamikus időjárásváltozás mondjuk. (mglepődnék) és pl szerintem az ilyeneken dolgozgatnak majd közben.
    meg még pályák meg minden. mondjuk őszintén. mit akarunk újabb pályákat? négyzetcentiméteres pontosságokat emlegetnek, azokkal elvileg a technika és a rászánt idő miatt, semmi probléma nem lesz/lehet.

    valszeg nagyon-nagyon sokat dolgoztak érte a srácok hogy ilyen lehessen. és akárhogy nézzük azért ezt csak meg kell fizetni. grafikailag természetesen énis elvárnám mondjuk hogy támogassa később a dx10.1-et mondjuk és satöbbi, mert azért nah. ennyi pénzért legalább. plusz ahogy a képeken/videókon láttam nincs sisak nézet sehol. hm.

    pedig azthittem ez mára alap egy simnél. szóval lesz itt még dolog sokféle. bár a pályákon és az alapvető javításokon kívűl nemtom mit tudnak majd adni érdemit, mert engem pl a sokféle autó annyira nem érdekel. :/ persze azért legyen :)

    meg kiv lennék lesz e ai a játékban. de szerintem kell lennie. és ha már ai van, de szoftver, akkor ugye vannak akik megoldják majd hogy valahogy offline is lehessen ezt nyomni. reméljük :)

    ez egy rfactor szerű játék lesz, annyi különbséggel, hogy itt a készítők készítenek, frankó dolgokat, nem lesz áttekinthetetlen szeméttel teli a net. :) remélem.
  • Jacek
    #128
    Nem a 3e penz a draga! hanem ketlem hogy kapok is erte szolgaltatast! legalabbis amit en 7-8 mmorpg-nel megszoktam. De hogy mondjuk azert fizessek penzt hogy jatszhatok es nehany havonta beraknak egy autot a jatekba vagy nem tom:) hat azert nem:)
  • lac coo
    #127
    De még mi jönne hozzá ?
  • Toya
    #126
    Igen, a havidíj valóban ennyire van belőve...
  • symbol
    #125
    hát azért havi 3 nem sok. nem a pénz a gond, hanem az, hogy ez egy igazi rétegjáték. Wow-ot is ahogy néztem elég sokan fizetik online kártyákkal. csakhát az népszerű, meg blabla. az játék. pedig az is valami 8 ezer kéthavonta. szóval lenne erre pénz, ha érdekelné az embereket.
  • Toya
    #124
    Alex, hidd el érdekelne a pénz és nem viccből írtam le hogy erre itthon nem lesz fizetőképes kereslet.
  • symbol
    #123
    jaja :)
    egyetértek mindennel mondjuk. a szervezésre én is kíváncsi leszek... az tuti, hogy az első két hónapban nem kevés melójuk lesz :D

    amúgy jah. sajna RIP.
    én is ellenék vele egy ideig egyedül is, csak legyen meg az a plusz. :)
    esőről nem tudtok? lesz benne? kiv leszek mennyit peccselnek' rajta :)
  • Alexease
    #122
    Az a penz engem sem izgatna, meg ha csak egyedul korozgetnek vele itthon, akkor sem;) Csak kapjak is erte valami "ujat":)
  • Alexease
    #121
    Az otlet jo volt, de a korulmenyek miatt kivitelezhetetlen;) R.I.P.
  • Alexease
    #120
    Hogy mi a bukta es mi nem, az eleg relativ;)
    Az egesz a szervezesen, hasznalhatosagon mulik majd, mennyire lehet majd rugalmasan, egyszeruen kezelni. Eddig aki komolyan gondlta, szervezett futamokon vett reszt, az megvette a jatekot (~8000 HUF), aztan evi 2-3000 HUF-ert biztonsagos, onallo szerveren, sajat szabalyrendszeru, lebonyolitasu, szervezesu, stb. keretek kozott versenyezhetett. Azert az az evi 10-15-szoros koltseg, igenyeket is tamaszt a keszitokkel szemben:D
  • symbol
    #119
    hát nagyon jó lenne :) nemsoká új gépet veszek, aztán semmi fps-korlát nem léphet fel, mehet a padlógáz :)
  • symbol
    #118
    http://www.racing-legends.com/

    hát igen, mondjuk én ettől nem tartok, nekem havi 3 ezer nem oszt-szoroz, ha az élmény, és az igazi szimulátor feeling meglesz.
    szerintem másnak sem nagyon mert egy buliban egy kicsit kevesebbet iszol és megvan a zséd rá :)

    én igazából meglepődnék ha nem lenne meg az a pár ezer felhasználó. :)
  • symbol
    #117
    szerencsétlen west racing-ékkel mi lehet... én a házeladásuknál tartottam, hogy tudjanak még dolgozni az ügyön... :/

    nagyon kár hogy befuccsolt az a game, a képek, a kidolgozás színvonala tuti új mérce lehetett volna.