25347
  • symbol
    #236
    nah jah :D lol :D
  • pointer4
    #235
    Majd nem engedünk macskákat az útra , akkor nem zavar össze semmi :)
  • Toya
    #234
    Magyar link itt!
  • symbol
    #233
    nah kössze, sikerült eltalálni min van éppen macska. 5-ödszörre :D
    essemegy, nemtom mit akarok én szimulátorozni :D

    egyébként másnak jó lehet ez a magyar szerver, szal nem lenne felesleges, respect érte :)
  • Toya
    #232
    Mindjárt felrakom valami magyar szerverre :)
  • JuanG
    #231
    hát 20-25 fps-el nem lehetett könnyű menni :)))...amúgy ilyen GTP-s utánérzetem van a videó láttán :PP
  • pointer4
    #230
    Mert Maszka még nem talált ide azé :)
    Jó így a nagy video, lehet érezni hogy milyen jó lesz a mozgás. Illetve látni az utat rendesen, nem olvad egybe a horizontal, mint sok játékban.
  • symbol
    #229
    zet a videót se nézem meg hamar, azok a hülye macskák lehetetlenek. nevetséges, hogy nem tudnak jobbak kitalálni... :)
  • symbol
    #228
    meglepő amúgy, hogy itt milyen szűk kör érdeklődik még így; a hírözön idején is a "játék" iránt. :) 225 hozzászólás egy ilyen, évek óta várt game-hez nem sok :)
  • lac coo
    #227
    Csak kék csíkora figyeltem fel, visszaváltásnál alig megy ki ....

    Pl.: lfs ilyen esetben el sem váltja ( már ha manuál, természetesen ...)
  • pointer4
    #226
  • Alexease
    #225
    Gondolom:) Hova jarsz, BME/KME? Galambosi F.-t ismered?:) Ha igen akkor udvozlom, es akkor is KUPPPPLUNG!!:)
  • pointer4
    #224
    Szerkezettan tanárom megölne titeket :) Az tengelykapcsoló, nem kuplung :)
    CXC-támogatás van már szevezve? meg MotionSim?
  • Toya
    #223
    Automatára van állítva a kuplung, de lehet lábbal is kuplungolni természetesen.
  • Alexease
    #222
    Abban az autoban nincs kuplung szerintem:)
  • lac coo
    #221
    Kumlung automata vagy te nyomod ?

    Mert ha te, akkor ez is olyan rFactosos, minhta nem is lenne :)))) Hol ki van nyomva rendesen , hol nincs , mégis elvált rendesen ....
  • symbol
    #220
    mi lenne velünk nélküled :D thx! :)
  • Toya
    #219
    1.87 GB-ot mutat ha a könyvtárra klikkelek :)
    Itten van a videó rendes felbontásban: KLIKK!
  • symbol
    #218
    6300-as procival és 7600gt-vel nyomja :)
    ki vagyok milyen beállítások mellett :)
    mennyit foglal amúgy a játék most a merevlemezen? :)
  • symbol
    #217
    azt már tudom fejből :D
  • pointer4
    #216
    Mondjuk ehhez az adathoz a VGA meg CPU tulajdonsága is kéne, ha az a kérdésed hogy hogy megy :)
  • symbol
    #215
    milyen grafon tolod? 1280-ban? maxon, 4*es élsimítással?
  • JuanG
    #214
    én kértem THX!!! :))

    kicsit orrtúros a setup nem?? :D
  • Toya
    #213
    Ha megy a Fraps akkor azért jóval nehezebb, ráadásul alap setup volt :)
  • pointer4
    #212
    Na tessék, szép kanyargós pálya :)
    A vezetési módra nem szólok semmit :) ha ennyien néznek nekem se menne :P :)
  • Toya
    #211


    Ezt csak azért mert valaki kért egy ilyen videót is.
    A hangot és a fps-t ne nézzétek, mert ezt most nem replayből vettem fel és mikrofonnal sikerült valamilyen hangot raknom alá :D
    Tudom lehetett volna jobb kör is :)
  • pointer4
    #210
    Ne kössé bele :) neked akarok kevesebb melót :D
    Azt nemtom figyelted, a tükör ponnt a tükörre esik ám :D woooooow

    Szerk:
    Ennél a videonál :D :

  • Toya
    #209
    A műszerfal itt is megvan, csak egyszerűen kitakarja az épített cockpit :)
  • pointer4
    #208
    Monnyuk ha valaki megszállott, és épít egy cockpitet pl, az nem fogja értékelni a műszerfalat a képernyőn (amikor megépített magának egyett) egy sisaknézetet (amikor felhúzta már a fejére a sajátját)




    És ez a gamma kb ezt a réteget célozza meg.
  • symbol
    #207
    hát én lehet egy hónap aztán azután elválik megéri-e egy évre.. :)
    én is megevszem mind ami érdekel, aztán meglássuk'. csak tudnánk már meg mikor jelenik meg tényleg oO
  • Toya
    #206
    Ha én jól gondolom azok akik most jelölve lesznek olcsóbban jutnak majd hozzá a programhoz, legalábbis én kis naív így gondolnám :)
  • symbol
    #205
    itt nem a szebben van a hangsúly hanem a hangulaton, egy sisak nézet nem dx9 függő, a felhők árnyékozása sem, egy kosz a sisakon sem... ez lustaság, igény kérédse. pedig ezzel is foglalkozni kellene.
    de igaz, hogy lehet graf motor kérdése az egész.

    F1 tudom nem amcsi világ, de egy idő után a legtöbb amcsi pály le lesz modellezve, te fizeted a havi díjat a kocsik készen vannak mit tudnak neked adni még? nyílván bepróbálkoznak máshol is.

    a belső nézet azért még mindig odab*sz, a műszerfal, tükrödődés meg minden csodaszép még a race07hez képest is. :)
  • Alexease
    #204
    En megjeleneskor befizetek 2-3 honapot, megveszem az osszes autot es palyat ami erdekel, aztan kiderul;) Mivel rendszeresen versenyezni nem lesz iddom, igy leve nem erne meg hosszutavon;( Raadasul, az a 3-4 auto, es az a 4-5 palya (plusz nyomvonal - csak a road-ok) nem tudom meddig tartana ki...
  • pointer4
    #203
    Akkor lehet félévente 1x megpróbáljuk :) Azt ha már fullos, akkor maradunk állandó előfizetők :)
  • Alexease
    #202
    Szerintem, ahogy irtam, egyelore ne szamits az NR-nel jobb, szebb, tobb grfaikai, latvany szolgaltatasra, fejlodesre;)

    Nezd meg a kepeket (#178), latsz valahol shadert, bump vagy shine mappot, vagy egyaltalan bamilyen DX9-es feature-t?!:) Igy ranezesre default DX8 (NR2003), shadow mappal, az egyeduli ujdonsag, amit felfedeztem, az a cockpit onarnyek;)
  • pointer4
    #201
    :D jóó lebuktam, a GT5 akartam írni. Biztos rosz hatással van rám a hétvégi munkában a semmittevés. :)
  • pointer4
    #200
    Valahol bizti van nem ? :)
  • Toya
    #199
    Hát akkor rossz világ lehet rád mostanában, mert ugye a PC-s játékokban mostanság nincs benne alapból ez a pálya :)
  • Alexease
    #198
    A GRID-ben van Nord?! Hol?!:)
  • Alexease
    #197
    - Az F1 inkabb Europaban "divat". Mivel a "felvasarlo kozonseg" tulnyomoresze Amcsi, nem hiszem hogy eroltetni fogjak... Szerintem ez eleve Amcsi stock, OW, turaauto program...

    - A sisaknezet megvalositasa eleg necces, egyelore nincs jo megoldas...

    - Dinamikus idojarashoz, napszakhoz komolyabban hozza kellene nyulni az engine-hez...