663
  • Seaweed
    #223
    Ha nem tudom eletre kelteni egyik gepemen se, akkorte irod meg a cikket!
  • Bucser
    #222
    valamit elszúrhattál mert nekem első blikkre megy... mármint a reg. a progi csúszik lefelé.. 3 óra és lent lesz..
  • Seaweed
    #221
    f@sza.."Graphics intialization"...es kilep..el se indul....
  • Duddits
    #220
    Köszi, de ezt írja ki. Nem tudok regizni...

    Sorry, you're not qualified to become a member of this site.
  • grebber
    #219
    Ez csak természetes:INNEN szedem fél perces reg.
    Nekem jön fullal stabilan.
  • Duddits
    #218
    Honnét szeded?
  • Seaweed
    #217
    75.6%
  • Duddits
    #216
    Tudsz valami jót adni ehez?
  • Seaweed
    #215
    65.7%
  • grebber
    #214
    Ezért szeretem én a torrentes oldalakat mindig akad egy új szinte alig ismert oldal ahol nincs várakozás és lehet fullal tölteni.
    Már a kedvencek alig birja a torrentes oldalakat annyi van :D
  • Duddits
    #213
    Haha. Hol tartasz a töltésbe?
  • Seaweed
    #212
    le vagy maradva..
  • Duddits
    #211
    T72.BALKANS.ON.FIRE-DEViANCE

    Én is most találtam! :-)
  • Gipsz75
    #210
    Már töltöm:))))
  • Seaweed
    #209
    EZT SE HITTEM VOLNA!

    2005-08-05 T72: Balkans on Fire! (c) Battlefront DEVIANCE 67x15 MB
  • f2d
    #208
    Sziasztok!

    Kipróbáltam a demót én is, és az alábbi megállapításra jutottam.
    Először is a game grafikája elmegy, de legalább a 2x-es AA szükséges hozzá, mert egyébként szét van esve a kép (ATI). A hangok a demóban megfelelőek, a zenét azonnal kikapcsoltam, mert fölösleges. A vezető belső nézete azért némi kívánnivalót hagy maga után. Ugyanis eléggé fantázia szegényen oldották meg, gondolok itt elsősorban a vastag fekete keretre. Az irányzó és a parancsnok belsőnézetéről azért nem mondok véleményt, mert az egyszerűen nincs. (A Steel Beasts-ben legalább tettek belsőnézeti képeket amik rengeteget dobtaka a játék hangulatán.)
    A demo fizikája összességében elég jó "szerintem". Jól ki találták a váltó kezelését és a tank irányítását.
    A löveg kezelés is "reálisnak" mondható:
    1. A töltő autómata irányba állítja a csövet és megfelelő hosszúságú idejig tölt.
    2. Stabilizátort lehet ki/bekapcsolni
    3. Ballisztikus computer-t lehet auto és manual üzembe hsználni (ez a Steel Beasts-ben is hasonlóan működik).
    4. A tankon lévő géppuskák (7,62 és 12,7) kezelése/ballisztikája ok.
    5. A 125 mm-es lövegből indítható lövedék típusok grafikai megjelenítésben megjelenő külömbség nekem negyon tetszett. Gondolok itt arra amikor rakétát lősz ki v. egy AP lőszerrel lősz. A rakéta kicsit imbolygó füstcsóvát húz, az AP pedeig villan és utána repül a hüvely (valójában az elég?).
    6. A lövedékek ballisztikája is jónak mondhatóak első ránézésre.
    7. Visszajátszásnál meglehet nézni, hogy hol kapott találataot az ellen ((becsapódási irányvektor))
    8. Jól lerombólhatók az épületek (különösen nagy élmény a kémény lebontása).
    Így szűken összefoglalva ezek nagyon tetszettek.
    Amik nagyon nem tetszettek:
    1. Nincs olyan nézet amikor kibújik a pk. és távcsővel szétnéz (nagyon nagy hiányosság taktikai szempontból)
    2. Belsőnézetek hiánya (fentebb már írtam erről).
    3. Béna "enciklopédia"
    4. Grafikai bugok.
    5. A játékból nagyon keveset megmutató demo!!!!
    Összeségében nagyon jó, hogy megjelent egy tankszim, ráadásul orosz technikával, ilyen azthiszem még eddig nem is volt. Sokmindenről sajna nem tudok véleményt alkotni a demo korlátai miatt, pl ai, tankok/egységek közti kommunikáció, sq. irányítás, stb. Én spec. a Steel Beasts-el hasonlítottam össze "sebtében" ezt a geme-et, ami szerintem a mai napig etalon a tank szimek között. Nálam még mindig a Steel Beasts maradt a nyerő, grafika ide vagy oda. Valószínű, ha valahára az SB2 megjelenik ez a játék labdába se rúg mellette.
  • ChevyG #207
    elég gáz, hogy a demót már petchelni kell!
    Mi lessz akkor majd a teljessel?!
  • zoltang
    #206
    [PATCH] T-72: BoF demó

    "Aki kipróbálta, bizonyára tudja, hogy van némi probléma a T-72: Balkans on Fire! demójával. Az orosz fejlesztésű tankszimulátorhoz egy apró javítás érkezett, amelynek segítségével problémamentesen használhatjuk a kipróbálható verziót. A demó fix mindösszesen 13 Kbyte, itt "
  • Charly
    #205
    Szia 6800km T72 vel:)
  • ChevyG #204
    köszi
  • zoltang
    #203
    Műszerfal nincs. Elég érdekes a fizika is. Ha nekimegyek a harckocsi-akadályoknak, akkor érdekesen visszapattog a jármű róla. A grafikai optimalizálással is lenne még sok munkájuk.
  • bgabor
    #202
    Mi a problémád? Indítsd el a demot, majd amikor hatos,hetes fokozatban száguldasz, nyomd be a B-t. Majd rájössz miről beszélek. Amúgy te mennyit is vezettél T-72est?
  • bgabor
    #201
    Hát én kattingattam, de ezekszerint nem a betűre kellett volna. Na majd újra megpróbálom.
    Amúgy csak én nem látom vagy tényleg nincs igazi műszerfal benne?
  • zoltang
    #200
    Át lehet a billentyűzetet állítani a menüben, a beállításoknál (rá kell kattintani a kívánt sorra és átírni a betűt).
    Érdekes , hogy nálam a demo még tegnap ment, ma viszont elég érdekes grafikai dolgokat művel (8 fps-re esik vissza, nem rajzolja ki a kép felső részén a dolgokat stb.), így játszhatatlan. Semmit sem változtattam tegnap óta. (Ati 9600 Pro, AMD 2400+)
  • Charly
    #199
    Szia te biztos értesz hozzá hány km et vezettél tankkal?
    Élőben?
  • drop
    #198
    http://www.gamestar.hu/news.php?min=15
    it
  • ChevyG #197
    én nem találom ott
  • drop
    #196
    gamestarol is lehet letöltenni
  • ChevyG #195
    betudnád linkelni? plz
  • DummyBoy
    #194
    Hmmm nocsak, kilopakodott egy tankszimulátor? Hazamegyek és letöltöm :)

    Végre :)

  • Seaweed
    #193
    thx
  • bgabor
    #192
    Várjuk! Nagy rajongója vagyok az oldalatoknak. Szép az új site(a mambo), csak legyen megszámlálhatatlan mennyiségű haditechnikai cikk! :-)
  • bgabor
    #191
    Hát a remény hal meg utoljára. Nagy űrt tölthetne be a játék ha jól sikerülne. Sajnos ha tényleg kint van már egy éve az oroszoknál, akkor félek az angol verzió a demohoz képest nem sok változtatást fog hozni.
  • Seaweed
    #190
    Majd kiderul! Augusztus elejen megjon, es olvashattok cikket rola a bop-on :)
  • grebber
    #189
    Full is ilyen lesz nyugi bele :(
  • bgabor
    #188
    Nekem is sérülten jött le, ugyhogy másodszorra a 3D gamers-ről próbáltam, onnan jó.
  • bgabor
    #187
    Hát a demo alapján elég érdekes...
    A training küldetések nem működnek rendesen benne. Maga a tank irányítása nem lenne rossz, ha nem program nem látná fordítva az Y és a Z billenytűket. Ráadásul nem is lehet átállítani a billentyűket! (az A és Y gomboknak nagy szerepe van, ezekkel lehet kezelni a tank váltóját)Komolyan ilyen Y Z problémával utoljára a 90 évek elején találkoztam. Menet közben behuzod a féket a tankon és olyankor úgy dülöngél előre hátra mintha nem is egy rengetegtonnás acélszörny lenne. A kezelés sem áll a helyzet magaslatán, ahogy a grafika sem. Monitorfrissítési frekvenciát nem lehet állítani benne.
    Szóval a demotól nem estem le a székről.
  • ChevyG #186
    nem müxik, sérült, megróbálom maj holnap még1x
  • ChevyG #185
    mért, nem erröl volt szó?!
  • Charly
    #184
    De ez csak a demo