663
  • zoltang
    #343
    Létezik egy ilyen:
    T72BalkansOnFirev1.0NoCDFixedexeEng.rar
    Valaki próbálta?
  • f2d
    #342
    Széplassan beszivárog mint az SB. Azt se lehetet sokáig kapni itthon. Amint már írtam egy másik fórumba ami most jó game az később is jó game, ezért érdemes megvenni eredetibe, még akkor is ha már a warjú verziót végig játszotta az ember. Nem beszélve a később megjelenő patch-ekről, kiegészítőkről.
  • Seaweed
    #341
    Nem vagyok meggyozodve rola hogy itthon is lehet ezt majd kapni...
  • f2d
    #340
    Úgylátom külföldi kapcsolattal sem könnyű beszerezni néhány programot. Jövőre már itthon is lehet kapni, addig jó lesz a warjú verzió is.
  • Seaweed
    #339
    Amugy egyre jobban tetszik a game! Grafikan meg allitgatnom kell hogy meszebb is latszodjon a fu es a suru aljnovenyzet, mert marha jo hogya gyalogosok elbujnak benne!! Tetszik! Kilottem egy tankot, a szemelyzetebol 1 elmenekult, utanamentem, es mikor kozelertem hozza az felugrott a fubol es az oldaltaskajabol az onvedelmi pisztolyaval probalta magat vedeni...(nem sikerult neki )
  • Seaweed
    #338
    Sajna ugy nez ki hogy ma nem lesz meg a gyari valtozatom, ugyanis tegnapig nem jott meg a nemetorszagi cimre, igy elhozni se tudtak ma nekem...detto FC..csak AEP-em lesz ma...
  • f2d
    #337
    Én csak a demóra vonatkozóan mondam véleményt.
  • [NST]Cifu
    #336
    Én 77.72-őt használok éppen.
  • Seaweed
    #335
    Nekem 5.7 megy, es nincs vele baj.
  • f2d
    #334
    Nekem sem, de ATI-hoz az 5.5 nálam ok, 5.7 nem ok.
  • Seaweed
    #333
    Nem nvidia kartyam van. Latatlanban nem akarok okoskodni bocs.
  • bgabor
    #332
    Ööö...
    Jól látom hogy a full progi egy tavaly márciusi Nvidia drivert akar fölrakni?
    53.03-ast.

    Ti milyen verziójú driverrel játszotok akadásmentesen?
  • f2d
    #331
    Nincs még full game-m, de a driver újítás nálam sokat szokott segíteni a frissen telepített játékoknál (van amikor ront a helyzeten).
    Ha vissza olvasol találsz egy-két tippet a beállításokra, állítólag sokat javít a game-n.
  • bgabor
    #330
    Hát ez az! A demo nekem is elsőrangúan futott! Röccenés nélkül! A full meg kemény 2 fps-el megy...

    Ti mit tennétek a helyemben? Reinstall? Driver felújítás?
  • f2d
    #329
    Ezt nem tudja senki. Ígéretek vannak, azaz már elmultak. Valószínű, mint a Locon, csak nekik nem sürgős, mert a hadseregnek fejlesztenek elsősorban, és ebből származik a fő bevételük. Az SB-t is csak "poénból" adták ki, a dán hadsereg előtte már nyereségessé tette.
  • f2d
    #328
    Jaja ez van nekem is, de meg patch-eltem.
  • f2d
    #327
    Én kb. egy éve vettem a CD Galaxis-ba, de előtte nagyon sokáig kutakodtam a játék után, sehol nem lehetett beszerezni. Eléggé budget kategóriás (vékony DVD tokban egy db egyedi verziószámú fehér CD fekete felirattal), semmi kézikönyv. Viszont 1999 magyar tallér az ára, ha lehet kapni.
    Tipp: folyamatosan nézegetni kell az online és más softwear árúházakat és egyszer csak lesz, akkor egyből lecsapni, mert nem sokáig tart. Én így szereztem egyet.
  • Seaweed
    #326
    Erre gondoltok?! Nem ertem mi a problema?!
  • Thanatos
    #325
    amugy sb2 mikor jön? dnf szindróma? :D meg nekem is jól könne valami info sb beszerzéséről engem is érdekelne :)
  • Thanatos
    #324
    és én nem is modntam hogy ez lenne a legjobb game, csak félreértettem hogy mire irtad hogy oroszok :P
  • Bucser
    #323
    tudsz helyet ahonnan beszerezhető?? mert én már égre foldre kerestem az SB-t de sehol nem találtam...
  • Bucser
    #322
    tévedsz mert magyar billentyűzeten az Altgr1-et kell lenyomni hogy azt akaraktert kapd:D játékban még nem próbáltam:)
  • f2d
    #321
    Én ezzel nem prejorative akartam példálózni.
    Ha már témánál vagyunk, akkor ebben a műfajban ez közel sem a legjobb game, nem is beszélve a remélhetőleg hamarosan megjelenő SB2-ről. Az előbbi mondatomba a SB-re gondoltam, ami a grafikát leszámítva mindenbe leveri a T-72 BiF-t.
  • f2d
    #320
    Nekem ennél gyöngébb config-om van és a demo reccenés nélkül fut full-on.
    (Athlon XP 2100, ATI Radeon 9800, 512 MB RAM)
  • Thanatos
    #319
    "Oroszok." igen tényleg ők azok akik nemegyszer olyan gamekat csinálnak amiket bármelyik nyugatni nagy kaidó megirigyelne, persze nem mindig de az hogy oroszok pont az előnyükre vállik ált :PP
  • Thanatos
    #318
    nem tom nekem 9800pro-val 3ghz-vel 1 giga rammal amenyit probáltam eddig még csak meg se akadt, bár lehet mert nem votlam még intenzivebb ahrcokban :)
  • f2d
    #317
    A tild billentyű lenyomása a lőállásba vonulás, ha egy lőálláshoz "gödörhöz" közel vagy.
    Ez csak beállítás problem lehet (VGA driver).
    Oroszok.
  • bgabor
    #316
    Hát ez egy irtó alacsony színvonalú program. Tutorial Fire Range-en leütöm a kért ~-t (ha jól tudom ez nálunk az escape alatti nulla billenytű), erre a tank elkezd egyhelyben forogni, majd távolodni a célterülettől, ahelyett hogy közeledne hozzá.

    Ja és a legjobb: 6600GTvel, 767mega DDR el és 2100as AthlonXPvel 2-10 az FPS érték (!). Játszhatatlan.

    Kik írták ezt a "programot"?
  • datango
    #315
    hááát szerintem sem lett nagydurranas... :( pl a lampat ha a tankon bekapcsolom meg jobban nemlaatok mint lampa nekul...
  • Seaweed
    #314
    Hat ha odajutok hogy megirjam..de most se kedvem se idom perpill...meg kicsit tolni kene a gamet meg hogy irhassak rola...
  • f2d
    #313
    Nekem még mindig nincs meg a játék. Az eddig leírtak alapján lehet, hogy egy baromi nagy csalódás lesz.
    Seaweed T-72 BiF cikk mikor lesz a mambo-n?
    (mambo.agria.hu ha valaki még nem ismerné)
  • cicmic
    #312
    HI all!

    Nekem a gém csak 96%-ig megy fel,aztán megkérdi,hogy akarom-e indítani.
    Ha igen,ha nem,csak egy üres ikont rak ki,ÉS A VINYÓN SINCS NYOMA!!!!!!
    Valami megoldás?
  • datango
    #311
    ez így van.
  • Seaweed
    #310
    Kozep magy.o. ...van eleg..."romacityintol" laktam sokaig egy kertvarosban, nincs bajom a romakkal. Addig mig nem csinal olyat amivel feidegesit..de ez igaz a magyar emberre is!
  • datango
    #309
    jaaa így már más ... egyebkent nem vagyok roma de ciganyok közt nőttem fel... veluk aztan megtanultam az életet ezt elhiheted :D egyebkent a keleti régióbol is vagyok gondolom te nyugatabbra élsz ahol nincs ennyi cigany , itt lassan beleszovodnek a tarsadalomban ... stb stb :)
  • Seaweed
    #308
    Az hogy milyen, nem zavar, csak kerdeztem mert roma szavakat nem surun latok a neten...es erdekelt.
  • datango
    #307
    mán t72 esem van :DD:D: jippi nagyon kiraly ez veszi mán az 5. sebességet is és van benne bika még 6. ba is lehet huzatni :D ...
    volt mar valakinek hogy a vizhomerseglete elerte a fullt mert nekem a csucs a 100 fok volt de nemertem mi ertelme van a jatekban ennek , csak disz?
  • datango
    #306
    nem vagyok roma de igaza van bucsernak , szted mitszámit hogy beszelek ? hogy mijen a szokincsem ?
  • Sanyix
    #305
    Lol át lehet állítani és, akkoris nem a magyar billenytűzeten lévő jelet írja, hanem az angolt.
  • Bucser
    #304
    Szerintem rossz kérdés rossz helyen...