663
  • sumi
    #423
    ránkférne most már egy kiválo tankos játék....eddig 1 volt franyo:páncél kommander..
  • f2d
    #422
    A repülőgépek is elég komolyan kidolgozottak.
  • f2d
    #421
    Ez se lesz rossz.
  • f2d
    #420
    Az SB-hez többet nem adtak ki, csak az 1.195 és az 1.226-ost. A upgrade-hez kell mind a kettő.
  • zoltang
    #419
    Az enyémnek az a neve (ikon alatt), hogy SB1.15 . Érdekes, mert az eligazitásnál a sound mappa sounds.mrf fájlával hibát jelez az eligazításkor és a "eredményhírdetéskor", de továbbmegy egy okéval. (talán fel akarja olvasni az eligazítást/ eredményt?) A SBUpgrade1195, gold és a 1.226 patch van feltéve.
  • Icebird
    #418
    A Steel Beasts Gold alapban 1.226 verzió, ha az van meg. Még múlt hónapban is jött ki hozzá cucc www.steelbeasts.com
  • zoltang
    #417
    Na sikerült a Tescoban beszereznem a Steel Beasts-t (999Ft). Semmi kézoköny, csak egy lapos dvd tok. (Úgy össze volt húzva a tescosok jóvoltából a műanyag szalaggal, hogy meghajolt a doboza. 1db volt csak belőle az is a polcon.) Remélem a demójától jobb lesz. Most melyik a legújabb frissítés?
    Ez az Upgrade 1.226 May 1, 2002?
    Esetleg valaki meg tudja mondani milyen védelem van rajta (ha van egyáltalán), hogy biztonsági másolatot lehessen készíteni?
  • zoltang
    #416
    Köszi az infot. Remélem a miskolci tesco is tart belőle min 1db-t.
  • neuro
    #415
    Szerintem mindenhol van. Itt (Egerben) 1-1 darab volt mind a kettőből.
  • zoltang
    #414
    Minden tescoban lehet kapni, vagy csak az helyi akció?
  • Seaweed
    #413
    Ahh...alig jatszottam vele..se ingerenciam se idom, se semmim most cikket irni...
  • f2d
    #412
    Végig játszottad a játékot? A cikk miatt kérdezem.
  • Seaweed
    #411
    ..ez magyarorszag... (Legalabb a forrast es a szerzot feltuntettek, mint tolunk nyugatabbra?)
  • f2d
    #410
    Gondolom jósok jogdijjat fizettek a szövegért.
    (Valszinű meg se kérdezték, hogy rá tehetik-e)
  • neuro
    #409
    Hát ja.. :(
    A Flanker magyar kiadásának dobozára (de lehet a dvd tokos verzió hátulján) még az én cikkemből vettek egy idézetet a Guruból :)
  • Seaweed
    #408
    Flankerrol jut eszembe, nekem meg 12K volt anno es nagy dobozos, bazi vastagh konyves verziom van...
    Ejj de kar hogy manapsag mar gagyi DVD btokban adjak ki oket...legalabb a szimeket adnak ki ugy mint regen
  • neuro
    #407
    Megvan az SB átírt verzióban. Csak a gyűjteményem kedvéért venném meg :)
    Ha meglesz még a hétvégén majd hazahozom. Ja meg van Flanker 2 899Ft-ért is.
  • f2d
    #406
    Nem rossz.
  • f2d
    #405
    Hát ennyiért egy próbát megért volna.
  • Mustang2005
    #404
    panzer Eilte 3D RULZ
  • Seaweed
    #403
    Hat anyi penzert, kar is volt otthagyni ;|
  • neuro
    #402
    Most láttam az SB-t a Tescoban 990HUF-ért. Már bánom hogy otthagytam... :(
  • Sanyix
    #401
    Hát maxon se valami szép...
  • burkusdió
    #400
    ezt csináltam énis, de azért köszi... :)

    ami az optimalizációt illeti, igencsak...
    ha leveszem mediumra a grafikát, és átállítom a felbontást 800*600-ba, még akkor is szaggat, pedig az alap követelmények között szerepel a kártyám is, ennek ellenére úgy szaggat,hogy nem lehet vele játszani...

    ha mindent low-ra állítok, akkor pedig annyira gusztustalanul néz ki,hogy élvezhetetlenné teszi a játékot... :(
  • Sanyix
    #399
    Configban valami Dephtbuffer vagy mit állítsd D16-ra, és menni fog, nekem is ez volt.
  • Bucser
    #398
    inkább csak szal a grafikai engine.. (mintha hiányozna belőle némi optimalizáció...)
  • burkusdió
    #397
    már megtaláltam a megoldást...
    a battlefront ffórumán...
    egyébként kibaszott nagy gépigénye van szerintem :S
  • Bucser
    #396
    a program esetében csodákra képes egy reinstall:)
  • burkusdió
    #395
    fasza :(
  • burkusdió
    #394
    ne nézz hülyének oké?
    a readmet tudom hol van, viszont a 10-es pontnal leírt megoldas nem segít, mert alapból nicns fenn a cucc amit ír
  • Seaweed
    #393
    Akkor passz.
  • burkusdió
    #392
    höhö
    nicns fenn
    nem találja a kereső a leírt fájlt
  • Seaweed
    #391
    A readme-t atolvastad?

    10) If the game doesn't start, check that Morgan Multimedia Stream Switch (MMSwitch) codec is not installed on your computer. If it is, uninstall it (the codec is usually installed in the Program Files directory as MMSwitch.ax file). You can simply delete the file.
  • burkusdió
    #390
    Hy all...

    Hozzájutottam a játékhoz, feltelepítettem, elindítottam, és ekkor jött a meglepetés...
    Először azt hittem,hogy az a baja,hogy a videót át akarom skippelni, de nem.
    Ha vége az előzetes videónak, akkor a játék kilép, és egy last_bug.txt nevű notepad ablak nyílik meg, amibe ez van beleírva:

    0000: Error:
    Unknown error


    Mit lehet vele csinálni?
    Előre is kössz a segítséget!
  • zoltang
    #389
    A BS meg a demó alapján, kacsavadászat ehhez a progihoz képest.
  • zoltang
    #388
    Ezt tudom.
  • Seaweed
    #387
    Hat jah, nem egyszeru. A manualist meg nem probaltam.
  • Bucser
    #386
    bal gombot nyomva az egéren tudod forgatni a tornyot a lövegkezelő állásából is.
  • zoltang
    #385
    Semmi leírás, dokumentum nincs a célzásról? Ha a ctrl+w-vel manuálisra állítva a célzást, az u és i gombokkal a vízszintes szálkeresztet mozgatva hogyan kell célozni? Érzésre célozni nem az igazi, addig a gép eltalál valami fontosat a harckocsimon (már egy csomószor ellőtte a lánctalpamat/ kereket), amíg próbálom őt eltalálni.
  • Seaweed
    #384
    Hat en sima T-55-nel "erzesre" vagy szemre lovom be.... persze konnyithetsz configban es nem full real-on a parancsnoki helyrol befoghatod a celt (megjelenik egy feher keret korulotte es a cel pontos tavolsaga), ami utan konnyu eltalalni.