41716
  • ZsZso
    #1504
    Szuper
  • haxoror
    #1503
    ráadásul a késés miatt a Fallout3 is tolódni fog pedig azt se holnapra vártam de így még évek! :(
  • lwb
    #1502
    hát, a Take2 CEO állítása szerint, azért a Bethesdának is van köze a késéshez: "We are moving the launch of Elder Scrolls IV to our 2nd quarter, based on the Bethesda Softworks requiring additional development time to ensure the title meets gamers' high expectations for this popular franchise," (gamespot)
  • haxoror
    #1501
    :(
  • reménytelen
    #1500
    Nincs rá pénz, hogy optimalizálják és bugmentesítsék
  • DonnieBrasco
    #1499
    Ha elolvasod, szó nincs a játék állapotáról, kizárólag anyagi okokról írnak...
    Szerintem ez még egyáltalán nem szentírás! Velem borzasztóan kicsesznének, ha nem jelenne meg időben :( de hát ez van.

    DB
  • reménytelen
    #1498
    Nem lepne meg, ha igaz lenne...
    De inkább, minthogy optimalizálatlan és bugos legyen.
  • David2
    #1497
    hurrá...
  • lwb
    #1496
    Egy kis rossz hír, így reggel. Az Oblivion úgy látszik késik, mégpedig nem is keveset 2006 második negyedére csúszott a megjelenés. info
    A Take2 anyagi okokkal indokolta a csúszást. link

    A hivatalos oldalon nagy a hallgatás, a fórumokon meg mindenki megőrült. Még nincsen hivatalosan elismerve a csúszás, de azért elég valószínű, ha a kiadó terveiben már így szerepel.
  • PTW
    #1495
    moderátórtól kérem hoyg törölje a kommentet legyen szíves, nem stílusom az ilyen stílusú hozzászólás de hát ha egy két ilyen fórumhuszárigazságbajnoka kihozza belőlem akkor nincsmit tenni...

    DEL mind a 2.. köszi
  • PTW
    #1494
    nem a pistike anyjától hanem a tiedtől tudom...

    felettéb értelmes hozzászólás volt.. olvastam valahol, nem én mondtam hogy ez a megjelnés , úgyhogy ne gyere nekem ilyen KAMU OFF beszólásokkal -PLS-
  • GrimReaper78
    #1493
    És ezt honnan veszed? Pistike mondta, hogy a Petike nagyanyja hallotta valakitől a piacon?

    Mert a HIVATALOS megjelenési dátumot itt fogják feltüntetni, és ilyesmiről szó sincs, amiről te beszélsz.

    Kamu OFF, pls.
  • DonnieBrasco
    #1492
    ÁÁÁ Dec 15 nagyon nem jó :(( a drága szívem dec 7-én utazik haza Magyarországra, utána lehetne teljes 2 hetem 21-ig (akkor megyek én is haza), de ha csak 15-én jön ki az egy hét sincs RÁADÁSUL dec 16-17-18 hétvégén végig dolgozom (jól fizet itt a túlóra!!!) :)

    DB
  • PTW
    #1491
    hivatalos megjelenési dátum - Box- dec 5 PC- dec 15 azt hiszem (plusz minusz egy két nap mert most nem emléxem pontosan)
  • Zsolo007
    #1490
    :) Ugye tudod hogy nincs igazad? :)

    Ugyanis a Lost Coast 16bites HDRt használ :) Azt meg a proci számítja ki :)

    A 32bites HDRhez kell hardvertámogatás :)
  • reménytelen
    #1489
    Jelenlegi információim szerint:

    Megjelenés 2005. november vége.
    Xbox-ra meg december elején (5.)
  • xfactor
    #1488
    És azt tudtad hogy az Ati a 9700es óta támogatja a HDR effektet?:)
    Csak próbáld ki a Half Life 2 Loast Coastot (ott techdemo révén még a technologiát is bemutatják neked) Én x850pro-t használok és ment az a HDR:)
  • lwb
    #1487
    azt mondják "2005 holidays", ami ugye a karácsony környéki időszakot érti. én úgy tudom, hogy november 21 körülre várják a nagyobb game site-ok.
  • Tojesz
    #1486
    az jó:)
    és mikor jelenik meg?Mert PC Guruban olvastam tesztet,és ott azt írták,hogy 90%ban kész van már
    Karácsony?
  • lwb
    #1485
    messze nem maxon, de biztos vagyok benne, hogy futni fog.
  • Tojesz
    #1484
    Egy ilyen konfigon szerintetek fut majd a game?
    Nforce 2,AMD 2400+,Radeon 9600XT,1 Gb Ram,
  • Thanatos
    #1483
    miért még nicns is agyi implantátumos verzió hdtv-ből? fujj nem is kell :P
  • [Jakuza]
    #1482
    De vegyel melle ket HDTV-t is, mert ha raragasztod oket a szemhejaidra egyesevel, akkor sztereoban jatszhatsz joooool. :P
  • David2
    #1481
    én atomreaktort fogok venni, de abból is kettőt, h SLIben mehessen
  • Kandurex
    #1480
    Eléggé elküldtétek már szegény gyereket, hagyjátok :)
  • haxoror
    #1479
    Sztem még vegyen öt 6800GT -t és 16 giga ramot

    Vagy ne kérdezzen hülyeségeket "Hello! Papa küldte nekem a gépet a NASAtól ott az emberi DNSt fejtik vissza vele fél óra alatt szerintetek elég lesz az Oblivionhoz? "...
  • reménytelen
    #1478
    Na már elnézést.
    Dual 7800GTX SLI-vel!
  • [Jakuza]
    #1477
    Dual 7800GTX-et es mindenki jol jar, hat meg a VGA gyartok. :P
  • David2
    #1476
    és mit vegyen még meg? Paksot? Barátunk gépének teljesítménye cirka 7-8k pont 3dmark05ben...
  • haxoror
    #1475
    sztem nem, vegyél még cuccokat mert ez így elég gyér lesz
  • kraven81
    #1474
    S3 Trio vga kari elég lesz neki vajon?...
  • lwb
    #1473
    ha valaki még nem látta volna a már sokat említett E3 videókat, akkor most INNEN leszedheti őket egyben. igen pofásak.
  • David2
    #1472
    a memória necces lehet, de ez a játék memóriakezelésétől függ majd(max sokat fog töltögetni), de sztem graffal BIZTOSAN nem lesz problámád
  • Ferencz István
    #1471
    Egy 3500+-os Athlon 64 és 1GB memória
  • David2
    #1470
    valószínűleg igen, d az attól is függ, h mien proci szolgálja s mennyi rammal
  • Ferencz István
    #1469
    Szerintetek két 6800GT-n SLI-ben jól fog futni az Elder Scrolls 4?
  • CS@
    #1468
    Na még egy off tőlem is aztán bekussolok :
    Azért az ilyen listák tesztek sem szent írás.
    Talán a lentebb említett fórumnak is találóbb címe lenne a „videókártyák 3Dmark sorrendje”. Engem mondjuk baromira hidegen hagy, hogy mennyit ad a 3Dmark egy egy kártyára, de az már vicc, hogy egy 6200 32Mb 64bitel 4pipeal jobb legyen bármiben(a 3Dmarkot kivéve) mint egy 5900. Egy videókártyánál nekem az a lényeg, hogy a Morro, hogy fut rajta :) Na jó meg az is, hogy egyéb jó játékok elfogadhatóan menjenek.
  • haxoror
    #1467
    engem nem érdekel a gépigénye mert nincs pénzem fejleszteni, most egy középgépem van azon valahogy úgy is elfut
  • reménytelen
    #1466
    Meg a mostanin is, köszönhetően a Morrowind optimalizálatlanságának.
  • Zsolo007
    #1465
    És elnézést kérek mindenkitől. "Kicsit" (kicsit?...) elszálltam....nem tudom mi ütött belém, ez a hardware dolog valahogy a szívem csücske, a na mind1. Messze még a relase.