41716
  • Zsolo007
    #1384
    Csak pozitívan kéremszépen, csak pozitívan! :)
  • Ron Ragm
    #1383
    Kétszer csak nem esnek ugyanabba a hibába, max egy másikba :)
  • haxoror
    #1382
    A Morro "optimalizáltsága" miatt azért bennem még mindig ott bújkál egy kis kétely az Oblivion gépigényét illetően :)
  • Zsolo007
    #1381
    Miért kéne kétmagos? nem aztmondat hogy 2magos proci kell neki, hanem azt hogy ha van olyan észre fogod venni a különbséget. LOL. Nem kell itt egetverő gépigényre számítani. Szerintem egy mai középkonfigon simán el fog futni medium-highon...
  • [Jakuza]
    #1380
    Egesz gepet akkor nem is kell, csak egy ket magos AMD procit. :P
  • Lysandus
    #1379
    Hát én ezért nem fogok új gépet venni. Még csak az kéne. Hogyisne. Jó lesz neki a 64-es 3000+ -os amd.
  • Árnyvadász
    #1378
    Jaj de jó... Sejtettem, hogy brutális vasra lesz szükség, de ennyi pénzem már nincsen. Na elolvasom a cikket :)
  • Zsolo007
    #1377
    Ez valóban hasznos, és érdekes interjú volt.
  • PTW
    #1376
    a sok agyonolvasott soxor látott interjú után , végre valami értelems. úg ygondolom hog yelég sok újdonságot, hasznos dolgot, érdekességet elárul:
    többek közt enekem nagyon -tetszik- hog yvégre tisztázódott: az oblivion maximálisan ki fogja használni a multi-thread technológiát, szóval érdemes duál prociban gondolkodni...

    interjú
  • _Atti_
    #1375
    nah én meg olvasom az elejét azt áll meg bennem az ütő hogy kijött,és már tolod:D
  • sajoati
    #1374
    nem túl jól, nem veszik meg az isteni kp-mat, megyünk csődbe ;-)
  • DonnieBrasco
    #1373
    Na, mi mindenhol összefutunk :) Hogy van a Viharsarok? :)

    DB
  • sajoati
    #1372
    b@szki, ezt nem ide akartam, törölje vmi admin pls!!! thx!
  • sajoati
    #1371
    na, most megint mászkáltam egy kicsit... értetlenül állok pár dolog előtt. 22. szintű Nord Crusader karakterem van (Atticus :) ), valami 150 körüli védekezéssel, de így sem egy életbiztosítás a mászkálás.

    pl. most a Ministry of truthban ugye az ordinatorok elől kellett menekülni, hogy kiszabadítsam Mehra Milot, hát mit mondjak, rendesen abáltak, én meg ugye nem üthettem őket, mert megígértem.
    nemtom, hogy egyáltalán az 55-ös magica mennyire kevés, de sokszor csak a Legyek Hülye! varázslatommal tudom megmenteni magamat, amit mindmáig nem fixeltek, pedig eléggé bugos a dolog. (Hogy ti. visszaáll maxra a magica, ha az 1 seces 0 iq-ból visszaugrom 55-re.)

    Szóval ezt a missiont pl. hogy kellett volna megcsinálni rendesen? A láthatatlanság rögtön lejár, ha zárnyitok, kulcsot csenek, 10-es Sneakkel meg amúgy is esélytelen lettem volna.

    Most nem nagyon emlékszem a stajaimra (mhely :) ), de erő 99, willpower 8x, iq 55, a többi úgy 60-70 körül.
    Long Blade 99, Destruction 7x.. nemtom, mit kéne még fejleszteni?

    plusz hol van egy kereskedő, akinek VAN PÉNZE?? (tudom, írjam át construction kit-el, de nem akarooom :) )

  • EqUiNoX
    #1370
    Régi jó kis oldal, angol tudóknak tökéletes "olvasnivaló" adatbázis. Illetve régen az volt, mostanság nem nagyon néztem.
  • DonnieBrasco
    #1369
    Erről mit tudtok?

    http://til.gamingsource.net/

    DB
  • David2
    #1368
    ezek már régiek, csak újakat plz
  • reménytelen
    #1367
  • reménytelen
    #1366
    Öregedő arc:
  • STREEX
    #1365
    De ez a szám nem tartalmazza a városokat.Csak a pusztaságot.
  • reménytelen
    #1364
    Érdekes, azt mondták, hogy a világ kisebb, de sokkal élethűbb lesz. Úgy látszik, változtattak a koncepción...
  • PTW
    #1363
    asszem ezzel mindenki tsiztában van
  • Hrisskar
    #1362
    Még,ha nem is rakják be a játékba, biztos fognak készíteni módot hozzá.
    Ezzel el is árultam, hogy lesz The Elder Scroll Contructions Set az Oblivionhoz.
  • haxoror
    #1361
    Kit érdekelnek a lovak én sárkányháton akarom berepülni! :P

    [vérszemet kapott]
  • Hrisskar
    #1360
    Csak kétszer annyi a Morrowind bejárható területéhez képest,de hála a lovaknak ezt aránylag gyorsan be lehet járni.
  • Zsolo007
    #1359
    Akkor megnyugodtam :)
  • Kandurex
    #1358
    Sok :)
  • Zsolo007
    #1357
    És az sok vagy kevés a Morrowindhez képest?
  • Hrisskar
    #1356
    Most olvastam a TESSource-on hogy a bejárható terület CSAK 25,6 négyzetkilométer lesz!!
  • Petyus_
    #1355
    Írták is az oroszok, hogy csak 3 csúszka volt az optionsben, azokat mindet maxra vették. :D De helyenként így is nagyon szép volt (ló nézett ki gyengén). Meg ez a 640*480-ra optimalizált UI is furán nézne ki egy PC-s verzióban (de konzol HDTV-n is).

    GrimReaper: az X360 verzió állítólag a fejlesztők szerint szebb lesz.
  • PiszkosFred
    #1354
    Szép és jó, de az előző banner legyen, ne ez pls. Ez az weboldal fejléce, a fórumhoz semmi köze és még csak nem is illik ide. Az a kis felirat, ami délelőtt volt, és amely egy kábé egy éves cikk fejléce volt, az jobb ennél mindenképpen.
  • reménytelen
    #1353
    Szerintem most jó, ahogy van, már nem akarom őket tovább zargatni...
    A hivatalos oldal úgyis bejön egyből, ha a google-be beírod, hogy "Oblivion".
  • David2
    #1352
    jah ez jó ötlet
    sztem úgy kéne, h a képre kattíntva a hivatalos oldal jönne be, s alatta lenne h Magyar fan site
  • reménytelen
    #1351
    OK. Szóltam a moderátoroknak.
  • PiszkosFred
    #1350
    Hát köszönet a munkatársak nevében is az ötletet, de ha már a HQt akarjátok oda linkeltetni, akkor az www.oblivionhq.hu címre kérjétek, ne a régire. Régi domaint nemtudom meddig tartjuk fenn.
  • j0nNyKa
    #1349
    meg szep h tunes a modtopicba :P
  • reménytelen
    #1348
    Ezt a linket be lehetne rakni a banner alá
    Magyar Oblivion oldal

    Megkérjem a modokat, vagy nem tetszik a javaslat?
  • EqUiNoX
    #1347
    Nemhiába szeretem én az oroszokat ;] Nagyon várják arrafelé az Obliviont, mert közel egy év alatt rengeteg olyan képet szereztek, amelyek máshol nem voltak fenn. Persze, nem legálisan, de egy orosztól ezt nem is várja el az ember... Csodálkozom hogy egyetlen telefonra leszedték az képeket, nem szokásuk..
  • David2
    #1346
    lol, már fent sincsennek
  • KH
    #1345
    jah, azok a képek az illegálisak
    Forrás: RPG Codex

    In the past couple days, an unfinished build of Oblivion was leaked to a Russian gaming site. You may have seen screenshots and information about this build online. The site in question was not authorized in any way to post the information that it did. The build in question was not in any way intended to be used for the purposes of demoing the game.

    The screenshots that got posted clearly show that the game was not properly configured by whoever was playing. The ini file alone contains over 300 settings that can be used to customize the visuals and performance of the game, and we tweak and test and change these settings daily. Because the build they are using was not one that we locked away for the specific purposes of demonstration, the likelihood that any number of those options are incorrectly configured is very high. This can result in any manner of aberrant behavior from the game including improper visuals and reduced performance.

    The upshot is that we feel the quality of the screenshots released is very far from the final game. This combined with the fact that the they are completely unauthorized by anyone representing Bethesda to publish screenshots or info means that we have to shut down threads relating to this leak.

    Hopefully soon, as we get closer to release, you will see legit sites posting previews based on actual preview builds of the final game.