41716
  • PiszkosFred
    #1584
    Félreértések elkerülése végett, a Havok csak a fizikáért felel, és ennyi. Minden másra megvannak az egyéb "motorok", növenyzet/környezetre ott a SpeedTree, a grafikai megjelenítésre a GameBryo felturbózott verziója. A fájdalom az, hogy a Havok egész jó kis motor, és látva a HL2 megoldásait - fizikát használó feladványait (téglák pakolása egy liftbe, vagy tárgyak dobálása, egymásra pakolása, esetleges hajítószerkezetek építése "libikóka" módszerrel, stb) - sajnálatos, hogy nem lesz teljesen kihasználva. De várjuk meg a végét, nem hiszem hogy potyára fizettek egy ilyen nagy nevű motorért, hogy aztán egy mezei, akár "házilag is összekódolt engine" szintjén használják csak ki.

    Meglepő fordulat a levitáció elvetése, de közel sem jelenti azt, hogy temetni kellene a dolgot. Bízzunk benne, pár hónap és kiderül.
  • reménytelen
    #1583
    A végén meg az lesz, hogy: Végülis nem csinálunk új játékot, csak félig kihasznált havoc motorral megcsináljuk a Morrowindet, nagyobb területtel, kevesebb lehetőséggel.
    Kezdenek gyülekezni a viharfelhők...
  • David2
    #1582
    beleolvasgatva ebbe az oldalba nekem az derül ki, h
    nem lesz lándzsa, számszeríj, s dobókések
    elvileg nagyobb lesz a terület
    s ugye nincs lebegés
  • PTW
    #1581
    egyelőre bekell érnünk a videókban látható bonelord "levitációjával", szépen felemelkedik varázslás közben hehh
  • PTW
    #1580
    hivatalosan Pete maga jelentette ki hogy levitáció NEM lesz. semmilyen más formában sem, magyarázatot nem adtak hogy miért nem. Engem is zavar kicsit a dolog mert tényleg érdekes lenne havok fizikával egy szép animációval megáldot levitáció,de azért nem fog hiányozni annyira. ez már a modderek dolga lesz.

    es forum

    az oldal legalján található Pete hozzászólása

    még valami a havok maximális kihasználásáról: a ruhaszimulációt is elvetették mert túl sok processzoridőt emésztene fel, pedig a motor tudná. vagy csak egy másik példát nézve: nem lesz MINDEN tárgy mozgatható, sok asztal szék, bútor pl ugyanúgy rögzítve lesz mint morrowindbe mert az NPC-k "hatalmas rendetlenséget" csinálnának... szóval messze nem lesz maximálisan kihasználva a havok
  • Thanatos
    #1579
    szvsz inkább nem akarták mint nem tudták..., őkse hülyék azért :)
  • Panzerfaust
    #1578
    Szerintem ez a megvehető modok dolog xboxra lesz, hiszen azon nem tudták megoldani a moddolást, ha jól vagyok tájékoztatva. Úgy viszont van értelme.
  • Thanatos
    #1577
    kiegészitőre is gondoltak... :)
  • Ron Ragm
    #1576
    Elvileg végtelenszer ismétlődik a tenger, szal nem tudsz.
  • haxoror
    #1575
    Morroban mi történik ha elrepülsz a térkép szélére?
  • haxoror
    #1574
    Morroban teleport spellnél csak egy mark-ot lehetett használni de a modderek megoldották hogy 12 is lehessen egyszerre, ugyan ez igaz az alakváltó spellekre szal nem félek hogy nem lesz de jobb lett volna ha rögtön az alapjátékban már benne van mert így eléggé bekorlátozzák a sima varázslót mint lehetőséget szvsz megint a kardlóbálós-varázsolgatós hibridet erőltetik :(
    A megvásárolható kiegek meg le lesznek warezolva.
    Nem tetszik az ötlet hogy utólag még fizetni kell (az alapjátékot meg fogom venni)
  • PiszkosFred
    #1573
    A játék kap egy kiváló fizikai motort, erre kiszedik azt a lehetőséget, amelynek ez igazán a hasznára válna? Hát kíváncsi leszek rá, szerintem lesz levitation, vagy ha nem is pont ez, valami hasonló megoldás. Havok motort ki kell használni minden mennyiségben, ha már egyszer megvették.
  • David2
    #1572
    szvsz a határok miatt, elvileg több helyen hegyek határolnák, s nem a tenger a pályát, tribunalban is hasonló volt
    de azis lehet, h hülyeségeket beszélek össze-vissza
  • WagnerUr
    #1571
    Érdekes ez a levitáció dolog, mivel a Morrowindben sok küldetést csak így lehetett megoldani, és ráadásul nemis egy nagy dolog, amire valami értelmes magyarázatot tudnának adni hogy miért hagyják ki.Szóval érdekes...
  • Thanatos
    #1570
    szeritnem kicsi az esélye ennek pc-re..., ha belegondoslz amilyen modolási lehetőségeket igérnek azzal ha egy ilyen kieget kidobnak kb 10 perc és valaki kiszedte belőle a "lényeget" kinyomta modban ergo megkaptad ugyan azt ingyen...., erre szvsz kicsi az esély...
  • reménytelen
    #1569
    Gondolom, a levitációt majd külön lehet megvenni :-P
    Így jobb üzlet...
  • David2
    #1568
    akkor marad a dzsoja
  • PTW
    #1567
    -NEM-

    8(
  • haxoror
    #1566
    "edit: levitáció kilőve"

    Nem lesz levitáció?!
  • PTW
    #1565
    hát őszintén megmondom hogy ezt nem tudom, de én nem emléxem hog yki lett volna élezve xbox-ra, de az is lehet hogy az egész nemigaz
  • Zsolo007
    #1564
    Én úgy tudom hogy ez csak Xboxra lesz így. Rosszul tudom?
  • PiszkosFred
    #1563
    cc + net, ahogy minden egyébhez.
  • k8bal
    #1562
    ez végülis jó ütelet csak kiváéncsi vagyok rá hogy esetleg mo -n hogy lehet hozzá jutni! =S
  • PTW
    #1561
    kicsit élesszük fel a topicot:

    nemtom, hogy mennyi igaz belőle de azthizsem fejlesztők hivatalos kijelentése,hogy a megjelenést követően havonta fognak új tartalmat kiadni a játékhoz, egy gond van, hogy fizetni kell majd értük!!
    félreértések elkerülése végett nem bloodmoon vagy tribunal szintű kiegészítőkről van szó hanem kisebb nagyobb modokról mint pl.: lópáncél, ünnepek, új kvesztek páncélok stb

    engem ez kicsit aggaszt, ha nem is az árak miatt (mert egy 5 dolláros ár mondjuk nem olyan vészes szerintem) hanem, hogy ez mennyire körülményes lesz.. de ez majd kiderül

    vélemények?


    ja még-
    Pc Gamer
    -on van egy új szkrín, igaz nagyon pici de azért érdekes, jó lenne ha valaki feltenné a beszkennelt egész cikket


    edit: levitáció kilőve
  • k8bal
    #1560
    htx! szoltam modiknak! =P
  • Szid
    #1559
    Felölem mehet :o))
  • Zsolo007
    #1558
    Hát nekem jobban tetszik mint a jelenlegi
  • k8bal
    #1557
    Szerintetek bannernek?
  • PTW
    #1556
    na, köszönöm hogy nem nekem kellett kommentálni a dolgot..
  • Zsolo007
    #1555
    okés. Tudom. Csak hajlamos vagyok szó szerint érteni a dolgokat. sry.
  • Ch_Slater
    #1554
    gondolom te is érted, hogy mit akart kifejezni ezzel. Azt amit én is gondolok a játékról: valószínüleg megérdemli, hogy megvegyük...
  • PiszkosFred
    #1553
    Mi lenne ha a warez, krekk és egyéb hasonló tartalmat feszegető témát innentől kezdve hanyagolnánk ebben a topikban? Köszönöm.
  • Zsolo007
    #1552
    LOL. Ha hetekig éheznél nem ezt mondanád. Éheztél te már? Szerintem nem. Ha éheztél volna ezt nem mondtad volna.
  • PTW
    #1551
    ez az a játék amit akkor is megvennék eredetiben ha heteket kéne éheznem érte...
  • reménytelen
    #1550
    Lehet, hogy majd megveszem eredetiben. Mindenesetre a CDGalaxistól értesítést kértem a játékról.
  • Zsolo007
    #1549
    Jah...manapság már :). Nemizgat hogy mivel védik, csak jöjjön már ki!!! Tolni akarom :)
  • grebber
    #1548
    Tökmindegy szerintem mert vn megoldás rá :D
  • Crazy Mate
    #1547
    Starforce védelem lesz rajta?
  • PiszkosFred
    #1546
    Ha a "kikötőre" gondolsz, akkor az régi kép. Pár hónapja jelent meg, igaz mindmáig unoffical formában. Ha jól emléxem Barnyék szerezték be először, onnan vettük át mi is. Persze csak ha jól emléxem, késő van már ;]
  • KH
    #1545
    hömm, itt a legutolsó képet ismertétek?