41716
  • GrimReaper78
    #1344
    Ne őríts meg...

    Bár gondolom X360-as, nem?

    Legalábbis a ruszki oldalon leközölt képek ritka gányok, remélem, hogy azok a konzolos verzióból származnak.
  • _Atti_
    #1343
    Oroszországban már leakeltek vmi müködőképes verziót..
  • PiszkosFred
    #1342
    Köszi a linket, ki is híreztem a HQn. Sajnos időhiány miatt majd csak hétfőn tudom végignézni őket, pedig nagyon kíváncsi vagyok ;]
  • reménytelen
    #1341
    Akkor majd leveszem a látótávot, mint a régi gépemmel a Morrowind esetében.
  • Panzerfaust
    #1340
    De csúnya az argonian
  • David2
    #1339
    biztos h a vidkari 6800 és nem 6800 GT? mert így naon elbaszták a ruszkik, erőmű proci s ram, s közepes vidkari
  • Petyus_
    #1338
    Képek

    Nem annyira durvák (de szépek), gondolom egy gyengébb PC.

    Szerk.: P4 3.6 2GB RAM GF6800 256 mb, 1024*668, minden maxon, preview build.
  • Zsolo007
    #1337
    Szerintem tökéj, rohanhatsz a mod topicba :)
  • reménytelen
    #1336
    Banner?
  • reménytelen
    #1335
    Közben rakok be még képet:
  • reménytelen
    #1334
    Majd meglátjuk... legfeljebb lejjebb veszem a textúrák minőségét.
  • Zsolo007
    #1333
    Faxa az a 6800-as de manapság már elkél 256MB VRAM (lásd FEAR)

    Shader 3.0-val meg kitörölheted a hátsódat :)
  • reménytelen
    #1332
    Háh! Majdnem minden jó, csak a vidkarim 128-as (de shaderből tud 3.0-át)
    Kíváncsi vagyok... ha nagyon rossz lesz, legfeljebb veszek egy újat...
  • PiszkosFred
    #1331
    min: 2.4es intel/amd cpu, dx9es kartya 256mb memmel, 4-5gb hdd, 512mb memora, 5.1es hangkartya, es win2k/xp, AA es AF sajnos 0;].. valami ilyesmire tippelek minimum szinten.
  • Zsolo007
    #1330
    512 lesz a min memória, 1024 az ajánlott, minimum 1.4-es shaderes 128mbos vga, ajánlott 2.0-ás DX9es 256 :). 2000 cpu, HDD kb annyi lesz
  • Hrisskar
    #1329
    A képeket elnézegetve eszébe jut az embernek:
    Na és mennyi lesz a min. gépigény?
    Szerintetek mennyi lesz?
    Az én tippem: 1500MHz, 256 Mb RAM, 64Mb VRAM és 4-5 Gbyte hdd space.
  • Zsolo007
    #1328
    Huh, megnyugodtam, köszi
  • EqUiNoX
    #1327
    Persze. PCs eredetileg is december közepe, Xbox verzió volt novemberre meghírdetve, a konzol debütálással együtt. Ez csúszott át most decemberre...
  • Zsolo007
    #1326
    Szerintem ez az Xboxos verzióra vonatkozik....

    [i]No word on why the delay, though I’m guessing that the company needed more time to optimize the game for the 360 because Msoft was so late it getting final hardware out to developers.
  • KH
    #1325
    oh a pitlibe :-/


    pletyka
  • KH
    #1324
    URL=http://www.kotaku.com/gaming/oblivion/oblivision-delay-official-130579.php]Pletyka:[/URL]
    It’s official, 2K Games has pushed back Elder Scrolls IV: Oblivion to December 5. The new release date was confirmed an hour or so ago. No word on why the delay, though I’m guessing that the company needed more time to optimize the game for the 360 because Msoft was so late it getting final hardware out to developers.[
  • RaveAir
    #1323
    Ez majdnem olyan béna, mintha én csináltam volna... :D
  • Árnyvadász
    #1322
    Jók a videók ismét, csak azt a zárnyitásos dolgot tudnám feledni. Nekem ez nem jön be. Miért ilyen 2D-s formátumú? Thief-ben legalább volt valami térhatása. Ha jól olvastam (régebbi cikkekben) nem kell ezzel tökölni, de én azért szerettem volna. Minijátékok mindig is feldobtak. Na mind1, lehet csak így elsőre nem volt szimpi, játék közben bejöhet még. Meglássuk :)
  • GrimReaper78
    #1321
    Jaja, köszi.
  • Zsolo007
    #1320
    Nagyon jók ezek a videók, thx
  • PTW
    #1319
    na még 1-2 dolog, ezek már jóval értelmesebbek, ízletes darab mindegyik:

    karaktergen 1

    karaktergen 2

    journal/karakter
  • Árnyvadász
    #1318
    Nekem ez nagyon tetszett, köszike! Tiszta Dungeon Master hangulat áradt ebből a videóból. Ha van még ilyen apróság engem továbbra is érdekelni fog...
  • PTW
    #1317
    tudom nem nagy szám de azért mégis érdekes szerintem :

    patkányhent videjó
  • PTW
    #1316
    picit lehangoló, de nem mintha az én várakozásaimat bármilyen formában befolyásolná

    Hálistennek abban van igazság, hogy a bemutatóra tervezett "engedélyezett játékidő" alatt a játékos elvileg nem tudná vagya nem hagyhatná el a kezdő dungeont -ergo- amit a srác a barlangon kívül látott valószínűleg szintén nem végleges...
    a view distance-t vagy fog-ot azóta meg már végleges formájára csinálták (azt a fórumon eg yfejlesztő közli)

    na mindegy én valami olyan vártam volna eg yiyen beszámolótól hog yaz ember nem bír normálisan írni mert sokkot kapottt hehe..

    ismétlem magam, amivel kezdtem: az hogy ő nem vágta hanyatt magát szerintem semmit sem jelent
  • GrimReaper78
    #1315
    Jaja, sok süti finomságot lehet találni a hivatalos fórumokon. Persze sorra nyílnak a láma topikok is, de hát ez van.

    Egyébként új képek, egyenesen az X05-ről itt.

    Továbbá egyre inkább úgy néz ki, hogy december 2-án lesz kapható a játék Európában, persze ez még mindig nem hivatalosan megerősített dátum, ám sok európai bolt ekkorra vállalja a szállítást.
  • KH
    #1314
    hátha "valakit" érdekel, rajongói élménybeszámoló játék után
    Played Oblivion at X05 - here are my impressions, 40 minutes with ESIV
  • EqUiNoX
    #1313
    Most fordult a célegyenes előtti utolsó kanyarba be a mezőny, innentől kezdődik az igazi felvezetése a játéknak. Ezek és a mai képek már új képek, és jönnek majd még a közeli jövőben tucatjával, az első zenei betétekkel együtt...
  • SoDI---
    #1312
    ezek a képek mind a E3 DVD videójából vannak.
  • SoDI---
    #1311
    Most néztem végig a letölthető 1,3 gigás videót (DVD ISO)

    Szar benne a kutya mozgása :DDD
  • reménytelen
    #1310
    És ez?
  • GrimReaper78
    #1309
    IGN és Gamespot előzetes szinte ugyanaz. Ami nem is csoda, mert ugyanott van mind2.
  • EqUiNoX
    #1308
    Pont most néztem a gamespotot (kevés a meló, van idő ;]), de akkor megnézem az ign-t is, azt mindig elfelejtem.
  • KH
    #1307
    kijött néhány anyag az Xbox bemutatók kapcsán: IGN, Gamespot (itt van egy videó interjuhé is)
  • KH
    #1306
    Interjuhé a tájkészítés szépségeiről
  • hapi
    #1305
    Én láttam és csatlakozom szintén!