41716
  • Dr4gonlord
    #1544
    Mondjuk még nem ma fog megjelenni, de akkor is :).
  • Dr4gonlord
    #1543
    Cool, elő lehet rendelni, meg is tettem :) Azaz inkább értesítés, de ha megjön, pár 1-2 napig félrerakják.
  • KH
    #1542
    interjuhé a radiant A.I.-ről
  • Árnyvadász
    #1541
    Örülök, hogy tetszik nektek is! :)
  • hapi
    #1540
    Hát ez ba..meg tényleg k. jó!
  • MacrosTheBlack
    #1539
    Ez k. jó. :)
  • Árnyvadász
    #1538
    Csontvázak vs Tűzlabda esete
  • reménytelen
    #1537
    Ha esetleg valaki nem olvasná a híreket a bannerrel elérhető oldalon, akkor felhívom a figyelmét, hogy van két új videó.
  • KH
    #1536
    frissítés a hivatalos oldalon skill témában...
  • Hrisskar
    #1535
    Én már olvastam egy interjut amit a Pc Guru csinált az egyik készítővel.
  • KH
    #1534
    új interjuhé, nem olvastam bele, bocs, ha szócséplés
  • Hrisskar
    #1533
    Hát igen amit lehet azt kitárgyaltuk a játékkal kapcsolatban.Majd ha kijönn akkor üzenet döpping lesz,mint A NFS Most Wanted topicban.
  • Árnyvadász
    #1532
    Én is most néztem, meg van két új videó is. Bár eléggé vegyesek az érzelmeim a videókkal kapcsolatban. (Csapkodás és kihalt város...)
  • KH
    #1531
    érdekes, hogy milyen kihalt ez a topik
    itt is van egy kis cucc (IGN - Oblivion at Zero Hour)
    nem néztem meg, ha ismétlés, bocsi
  • Thanatos
    #1530
    én nem, thx
  • KH
    #1529
    hömm, hömm, ezeket már láttátok?
    The Mysterium Xarxes - Book One
    Faj-leírások
  • Hrisskar
    #1528
    Engem nem érdekel,hogy még ebben az évben kiadják-e(pedig karácsonyra igérték) csak legyen optimalizáva és fusson a gyengébb gépeken is(az atom erőműhözképest).
  • DonnieBrasco
    #1527
    Szeptember 20-án ez még tényleg csak egy fake dátum volt (ahogy most is az, egyelőre csak Q1 után mondják, ami az ő dátumozásuk szerint Február is lehet)...

    DB
  • Ch_Slater
    #1526
    :)
  • [Jakuza]
    #1525
    GrimReaper78 most kene elolvasni a 1254es hozzaszolasomat.
    Aztan hatha megtalalod a www.fakegamereleasedates.com a datumot is.
  • fenixke
    #1524
    ÉN már nem BÍÍrom :)
  • Hrisskar
    #1523
    Tegnap este néztem meg 1 20 perces ingame videot és leeset az állam. A képek nem adják vissza az képet amit a videóban láttam.
  • KH
    #1522
    vót már? Xboxgamers interjuhé
  • KH
    #1521
    állítólag vannak új koncept artok
  • Hrisskar
    #1520
    Na ez lenne a legcsúnyább dolog amit csak tehetnek!
    Inkább reménykedjünk az optimalizálásban.
  • reménytelen
    #1519
    Lehet, hogy nem is optimalizálják már, csak azért csúsztatják, hogy addigra lejjebb megy a hardwer ára, amin normálisan elfut a játék, és többen engedhetik meg maguknak.
  • Jimmyke
    #1518
    Inkább jöjjön ki egy kicsit később és fusson a vason, remélem ti is így látjátok :)

    U.i.: A sok futni fog-e "randomconfigadat"-on? Meg ne kérdezzétek, még azt hiszem hogy valami normális hírt közölnek itt a fórumon :)
    Lassan kéne FAQ a configadatokról, hogy Nem tudni!
  • grebber
    #1517
    Miért is késik az Oblivion?

    [2005-11-06 @ 12:00 - Berkenye]

    Pete Hines, a Bethesda Softworks szóvivője némi magyarázatot adott az Elder Scrolls IV: Oblivion idén decemberről jövő év első negyedévére csúsztatott megjelenéséről. Már gyakorlatilag csak az optimalizálás, a tesztelés és a kiegyensúlyozás folyamata zajlik. Ám elnézve a Morrowind akkori gépigényét, és az Oblivion látványvilágát, az optimalizálásra azt hiszem, igazán szükségük is van. Pontosan ezért nem hajlandóak még mindig előzetes rendszerkövetelményekről beszélni, mert azt utólag módosítani elég gáz, és csak a rajongók összezavarodását okozná. Igyekeznek a továbbiakban is időben értesíteni minket mindenről, ami a fejlesztés menetét illeti, csak ezt sokszor nehezíti a marketing és PR munka.

    info: Gamestar
  • Zsolo007
    #1516
    Akkor együtt fog megjelenni a gothic3mal :(.
  • DonnieBrasco
    #1515
    Hivatalos igazolás a Bethesdától... 2006 eleje :( de legalább nem ködösítenek. Nincs még kész, ez van. Kibírjuk!

    rpgdot

    DB
  • DonnieBrasco
    #1514
    Oh shit ez egyre szarabbul néz ki...

    http://www.gamespot.com/pc/rpg/theelderscrollsivoblivion/news.html?sid=6137016

    DB
  • reménytelen
    #1513
    Én már ezer éve láttam azt a húsz perces videót, amit innen hat darabban lehet letölteni. De azért kösz.
  • j0nNyKa
    #1512
    oh, -van
  • j0nNyKa
    #1511
    mer nem mozog a topic? pcdomen van ezek a videok nem erdekelnek senkit ?
  • PTW
    #1510
    asszem túl szép volt hog yigaz legyen, még idén játszhatunk vele..
    ha ezt 3-4 hónappal ezelőtt hallom valeszeg nagyon elkeseredem , de most szinte már azt mondhatom picit örülök is, marad idő összeszednia pénzt az új konfigra ehh...

    bittersweet
  • lwb
    #1509
    kihagyni a karácsonyi őrületet, amikor mindenki vásárol ezerrel nehezen indokolható piaci megfontolásokkal. ráadásul olyan nagy verseny nincs is szingli RPG fronton, ami indokolna a várakozást. van itt valami más is a háttérben.

    (a hivatalos fórumon azt rebesgetik, hogy az xbox360 verziót kell még csiszolni és mivel egyszerre jelenik meg minden platformon, ezért a pc-seknek is várniuk kell. :) nem tudom, hogy csak összeesküvés elmélet vagy van vmi igazság is benne, de az tuti, hogy jópár TES fan megutálta a Microsoftot meg a konzolját emiatt. :D)
  • David2
    #1508
    sztem csak piaci megfontolás h mikor adják ki, mert már késő tavasszal az E3on, játszható volt.
  • lwb
    #1507
    szerintem nem a pénz fogyott el, csak felfedeztek benne valamit, ami miatt még csiszolni kell. lehet a RAI dobott valami nem várt hibát.
    Take2 megy úgy döntött, erős lesz a mezőny karácsony felé és inkább nem dobnak akkor piacra egy bugos játékot. jó döntés sztem, utálom hogy minden mai játék játszhatatlan az első pár patchig.
  • MrSpock
    #1506
    Kérdés:Mitől fogy el a pénz egy játékfejlesztésnél?
    Nemtudják megvenni az grafikuskártyát,vagy sokba kerül a kaja?Ha adott egy stáb ami mondjuk x emberke,és van alapfizetésük,megvan a technikai háttér akkor mire kell még költeni?
    Nemértem,persze nemvagyok benne,de nemolyan mint egy filmforgatás,hogy rengeteg díszlet meg stáb meg helyszin,meg miegymás bérlés,ami viszi a pénzt.
  • DonnieBrasco
    #1505
    Rpgdot.com:

    "Please note that their fiscal year ends October 31st, so Q1 would be November 2005 to January 2006, and Q2 starts February 1st 2006 - and this is where they expect Oblivion to be released. "

    Január végén érkezik vissza a párom Magyarországról, tehát pont utána jelenne meg az Oblivion, ha igazak a rémhírek. Hát ez fasza :=(

    DB