41716
  • DonnieBrasco
    #1304
    Csatlakoznék... pedig még nem is láttam a videót :)

    DB
  • Árnyvadász
    #1303
    "eddig is tudtam , de most már biztos vagyok benne ez a játék lesz az amire egész "játékos-pályafutásom" alatt vártam.. ennyi"

  • PiszkosFred
    #1302
    December közepe.
  • abonyitomz
    #1301
    mikor fog megjelenni a játék ?
  • haxoror
    #1300
    És ha belegondolok hogy az Oblivion gárdája aztán nekiugrik a Fallout3-nak...
  • PTW
    #1299
    sosem rajongtam az ilyem játékokban a dungeonokért, mindíg inkább a szabadban szerettem lófrálni de a videót látva nem győzöm kivárni hogy lemerészkedhessek eg yilyen helyre! iszonyatosan el van találva a világítás, a beszürődő fény, ahogy csillog a por a fényben..ááá

    az erdőről meg a többiről nem is szólva, hihetetlen, minden olyan mint ahogy vártam illetve sokkal sokkal dúrvább.. amikor kinyílik a titkos átjáró, az akkor megjelenő por-effekttől leesett az állam annyira tetszett...

    a harcrendzserrel nekem semmi bajom , olyan amilyenre számítottam se jobb se rosszabb, mellesleg ha ugyan olyan lett volna mint morrowban nekem az si tökéletesen megfelelt volna ilyen körítés mellett

    az animációk is teljesen rendben vannak, tén yhog ylehetne szebb is de megintcsak azt mondom, hogy ennyi gyönyör mellett nem zavar arról nem is beszélve hogy ez egy e3 ra "összedobott2 prezentáció, azóta biztos javítgattak rajta, az egyes anim fázisok közt lévő hiányzó transition-ok (nemtom magyarul, talán átvitel) bekerültek.

    a beszélgetéseknél látható közeli arcokról azóta hivatalosan megerősítették hogy bekerült csomó plusz animáció, forgolódnak , forgatják a szemüket stb..

    nekem ha eddig volt bármiféle aggodalmam az mostanra teljesen elszállt, mostmár mégjobban habzó szájjal, fröcsögő nyállal várom a megjelenést

    eddig is tudtam , de most már biztos vagyok benne ez a játék lesz az amire egész "játékos-pályafutásom" alatt vártam.. ennyi
  • EqUiNoX
    #1298
    Rosszul fogalmazott ;] Korhűségről beszélni botorság. Cyrodiilon, ahogy Tamriel egészén sem, nem jellemző az áram mint olyan luxus ;] Gondolom nem meglepő. Ezt alapul véve, ne várjunk díszkivilágosítást egy olyan helyen, amelynek fő fényforrása még mindig csak pár fáklya, gyertya, esetleg egy kandalló és egyéb tűzes dolog. Persze ha van egy mágus és képes Light-ra az más, de az esték (és a kevés ablakkal rendelkező helységek még nappal is) Cyrodiilban bizony sotétek lesznek. Nekem tetszik, félelmetesebb ;]
  • Inquisitor
    #1297
    Harcrendszer és manipulűcó terén szerintem kellett volna jó kis átmenet a Morrowind és a Thief - Dark Prooject c. játékok között. Utóbbi jó régi, de az íjkezelés, vagy tárgymanipulálás is jól meg volt csinálva. Ja igen és nem utolsó sorban ott van a Arx Fatalis is, abban is klasz dolgokat lehett csinálni, és tök jó volt benne a varázslat rendszer is.
    (Az meg csak álmaimban fordul elő, hogy picit jobban megtervezve visszaköszönjön egy olyan komplex környezet, mint a jó öreg TRESSPASSER-ben! Fizika, meg interaktivitás terén verhetetlen ...)
  • Ch_Slater
    #1296
    hát a gyors utazás nálam sem pozitiv meglepodes volt (bár sokat nem tudok róla). Úgy lenne talán jó, ha a játék második felétől lehetne fokozatosan használni ezt a "Hopp-távcsövet" /a-lá-Bobo/.
    mondjuk igaz, aki akarja használja, aki nem az barangol..
  • Zsolo007
    #1295
    Hát nekem nem tetszik ez a gyors utazás a silt stridernek volt fílingje :) gyalog mondjuk most is lehet menni, és szerintem jobban megérni....
  • Ch_Slater
    #1294
    ááá de várom már. mondjuk az a gyors utazás kicsit meglepett.

    emlékszem morrowindben csomószor csak megálltam egy helyen éjszaka és csak bámultam az eget meg a csillagokat, meg a hajnalt. remélem ez is olyan hatással lesz rám...
  • Thanatos
    #1293
    fantasy gamenél korhűség?
  • Ron Ragm
    #1292
    Hát most nézem a videót... Valami eszméletlen, főleg az új csapda rendszer tetszik a legjobban (sunnyogás powa:) )
  • David2
    #1291
    én is megnéztem, s ne csak áradozások legyenek, elmondom a "rossz" dolgokat:
    harcrendszeren semmi se változott, talán annyi h aktív védelem. Másrészt annyit vártam volna, h lehessen látni, ahogy belemegy a kard az ellenbe...
    másrészt a belsőterek túl sötétek, a katakombáknál ez természetes, de a házaknál eléggé idegesítő tud lenne, annyi legyen a mentségükre, h ez korhű, a középkorban valóban sötétebbek voltak a házak.
    a havok fizika naon szép, de az lett volna az igazi, h a kéz is látható pl amikor a csávó meglendíti a láncot

    összegezve semmi sem lehet tökéletes
  • GrimReaper78
    #1290
    Sosem tudnék azzal a béna kontrollerrel elképzelni egy RPG-t. Ja,és ez most nem box-flém akar lenni. Egyszerűen vannak játékok, amiket nem tudok azon a platformon elképzelni.

    Inkább elkezdek keményen spórolni, és reménykedek benne, hogy leglaább egy 6800GT-t sikerül összehozni év végére...
  • GrimReaper78
    #1289
    1 negyedévnyi élelem, inkább...
  • hapi
    #1288
    Hát ez kész, hihetetlen!

    Nem hiszem el hogy, minden benne van a gaméban.1 heti hideg élelem kell és befalazni az ajtót jöhet az Oblivion!
  • STREEX
    #1287
    Márt fenn van a hardwired en is, ha valakinek még nincs meg.
  • Petyus_
    #1286
    XBOX360 esetleg? =)
  • Zsolo007
    #1285
    Nah ja, nekem most lett új gépem, remélem vinni fogja szépe, mert ha nem -->
  • GrimReaper78
    #1284
    Lesz gyűjtői változat, feltehetően 10 USD-vel lesz drágább, mint az alap, vagyis 70-re taksálják. Lesz benne vmi extra útmutató, "így készült" video DVD, stb.

    Nekem mondjuk a legfőbb gondom egy olyan gépre összegyűjteni a lóvét, amin el is fog futni :P
  • Petyus_
    #1283
    Huu, kiírtam DVD-re, extrém brutál. Pár dolog nem tetszik, de összességében ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!! :D
  • Zsolo007
    #1282
    Most néztem meg...ez a videó nagyon üt!!! Kell ez a gém!!!!Kell!Kell!! :)

    Mennyiért fogják adni megjelenéskor? Lesz valmai collectors edition?
  • David2
    #1281
    te állat lannal könnyű!!!

    dsl sux
  • Ch_Slater
    #1280
    biztos szerencsétlen módon csak a lassúakhoz kapcsolódott a kliensed. én is 230-cal osztottam vissza, meg még jópáran gyorsan töltik fel...
  • David2
    #1279
    mi? nekem jó ha 5el jön
  • Ch_Slater
    #1278
    pedig onnan. amit linket adtak lejjebb. igaz nem jött teljes sebességgel, de olyan 120-al igen...
  • David2
    #1277
    amúgy akik lehúzták, hogyan húzták le? torrenttel nem jöhet le ien gyorsan
  • Ch_Slater
    #1276
    wow. csúcs... csak gép nem lesz hozzá.
    a csajszi vicces :) meg a narrátor is az íj gyakorlásnál... :))
  • Ch_Slater
    #1275
    nah leért. kivancsi vagyok :)
  • GrimReaper78
    #1274
    Ja, asszem rólam beszélsz, én írtam a hardwired-re :D

    Valóban über a video, érdemes megnézni, bár az elején van némi spoiler...
  • Zsolo007
    #1273
    3 és fél óra és lentlesz nekem :D
  • David2
    #1272
    akko majd feltudnád nyomni vmien tárhely(ek)re, h mindenki láthassa?
  • Petyus_
    #1271
    Hát kb. :D

    Egyik srácnak HW fórumon lejött, azt mondja nagyon brutál.

    Este remélhetőleg majd beszámolok milyen. =)
  • PTW
    #1270
    ja látiom azóta már énis elkezdtem...

    ááá pedig ezt LÁTNOM KELL fizikai késztetést érzek...
  • David2
    #1269
    ejh, mire ez lejön, addigra kijön a játék:P

    nem érdemes próbálkozni vele...
  • PTW
    #1268
    valaki plíz mondja el hogy kell torrentet használni.. közöm sincs hozzá...
  • David2
    #1267
    ahhoz képest, h több mint 800an lehúzták, egyetlen seeder van
  • Petyus_
    #1266
    Örök hála!
  • Zsolo007
    #1265
    íme, nem volt egy nagy dolog megtalálni :D én már szedem :)