41716
  • Hmuda
    #2645
    Gyönyörűek.
  • PiszkosFred
    #2644
    vacakol* ;]
  • PiszkosFred
    #2643
    Van pár új screen, akinek vecakol a kepfeltoltes.hu, az elérhető innen is őket.

    http://www.insidegamer.nl/screenshots.php?id=3571

  • Goth
    #2642
    áááááááááááááááá megfogadom, hogy többé semmi ilyen szart nem fogok elolvasni...
    Most miattatok nem fogok tudni aludni 2 hétig!!! :D
  • Zsolo007
    #2641
    Van igazság abban amit mondasz :).
  • Ch_Slater
    #2640
    hmm. amig egyetemre jártam, én gyakoroltam a szabadságot :) heti 4-5 buli, kb. 3 éven keresztül (az utolsó 3 évben)
    meg is buktam az egyik évben. utána már vigyáztam jobban. de a szabadságot nem adtam fel :D
    szal én magambol indultam ki: "késöbb ugyse lesz idöm bulizni, játszani, hát mért ne csináljam most. az az 1 év plusz buli megéri..."

    és tényleg. azóta alig járok buliba, és a játékokban sincs időm elmélyülni (a morrowindet azóta tolom, hogy kijött, de még nem értem a végére :) )
  • Zsolo007
    #2639
    Az a baj vele, hogy valódi szabadság itt sincs. Csak a szabadság látszata. Ha az ember kicsit is gyakorolja a szabadságát akkor könnyen megbukhat :D

    Egyébként én nem vállalnék be érte bukást :). Egy játék sem ér annyit.
  • Ch_Slater
    #2638
    ahh, de jó neked. egy bukást szivesen bevállalnék érte. de azt hogy ne keressek pár hónapig, az nem megy...
    óó, a boldog egyetemista évek. már akkor tudtam, hogy soha nem lesz olyan szabad semmi, mint akkoriban..
  • Thanatos
    #2637
  • Thanatos
    #2636
    tény, ugyan nekem highend videokártyám sincs de egy 9800proval meg másfél giga ramal remélem eldöcög majd valahogy
  • PiszkosFred
    #2635
    De, hidd el, kevés lesz. 1gb alatt akármilyen gép is dübörög a háttérben, szerintem felesleges belekezdeni. De szerencsére nem drága manapság a memória, hamarabb pótolható mint egy highend vkártya ;]
  • csgj
    #2634
    sztem nem lesz olyan kevés az az 512.... más game is volt aminek az volt a minimuma, mégis ment a gépemen...
  • CS@
    #2633
    Nézegetem ezeket a képeket és arra gondolok, hogy ej milyen jól fog ez repeszteni az én 64bites 5600Xtmen
  • Zsolo007
    #2632
    Hova gondolsz?
  • haxoror
    #2631
    Remélem nem fognak a lovak öregedni, meg akarom majd tartani a start-lovat emlékbe :)

    Morroban is a páncélgyűjtemény középpontja a startnál kapott ruha volt.
    AH! A kezdetek... [#szentimentális szmájli]
  • Thanatos
    #2630
    nah asszem amennyire közeledik már a cucc veszek még egy giga ramot emrt 512 tuti kevés lessz :/
  • Thanatos
    #2629
    mese habbal, amugy is emgbuknál nem? :DDDD csak msot lessz mire fogni ;)
  • PTW
    #2628
    nyílván nem szószerint kell érteni, de valószínüleg igen, elég korán "sztori-alapon" kapunk egy kivénhedt gebét 8)))
  • haxoror
    #2627
    5 perc alatt?

    *SPOILER*
    (Lehet hogy a szomszédos cellában lesz egy lesitelt ló! )
  • Zsolo007
    #2626
    ááááá. Elolvastam a reviewt. Hát borzasztó. borzasztó. Meg fogok bukni ebben a félévben, csak azért mert ez a nagyon rossz Oblivion 8 nap múlva megjelenik .

    Nagyon tetszik a játék. El nem tudom képzelni mi lesz velem (órákon alszok, éjszaka Oblivionozok? )

    "Csúnya" jövőkép.
  • PTW
    #2625
    én valahol azt olvastam hog ynincsenek hatással a külső viszonyok a házbelsőkre.

    de ha íg yvan az sem gáz, morrowinbe is bemoddolták
  • Hmuda
    #2624
    Azt gondoltam, hogy nem lesz átlátszó az ablak (ami a gothicot nézve rejtély). :-)
  • PiszkosFred
    #2623
    Igen, pontosan ;] Vagyis csak hang és vizuális hatások utalnak a kinti időjárásra, semmi más - az ablakokon nem lehet látni a kinti életet, de hallani lehet.
  • Hmuda
    #2622
    Azt lehet tudni, hogy beszűrődik-e valami egyes házakba a kinti viszonyokból (kopog az eső a tetőn, villognak az ablakok villámláskor, stb)?
  • PiszkosFred
    #2621
    Eddig is elsők között volt a vámpír lét kipróbálása már az első napokban, de mostmár abszolút elsőséget fog élvezni a cél, hogy megharapjanak és utána én harapdáljak ;]
  • GrimReaper78
    #2620
    Jaja, az NPC-kről én is ezt próbáltam összehadoválni az előbb :D

    Ami iszonyat jó pont, hogy a DB küldik - azt mondják - iszonyatosan fílingesek, és én hajlandó vagyok hinni nekik ;)

    Na, most megint bezsongtam :DDDDDDDD
  • PTW
    #2619
    én nem szoktam gonosz karaktereket játszani, de itt geyszerűen ellenállhatatlan a Dark Brotherhood
  • PiszkosFred
    #2618
    Csiszolatlant az összességre írják szerintem. Ha tényleg csak ennyi a gond, az annyiból jó is lehet, hogy "csak" pár algoritmust kell javítani, amelyet ki is lehet adni hamar peccsként. Ebben bíznak a hivatalos fórumon. Nem a Radiant AI teljes egésze a rossz, hanem csak a városi NPCk pletykálásának szimulációja tűnik káosznak és ismétlődőnek - majd egy idő után idegesítőnek;]. Ennél nagyobb baj ne legyen :D
  • PTW
    #2617
    "a lovak nem csak magas szintű játékosok számára elérhetőek, kb 5 perc után a fősztoriban kapunk egyet"

    8))))
  • GrimReaper78
    #2616
    Az kissé meglepő, hogy a cikk végén negatívumként hozzák fel, hogy az AI időnként egyáltalán nem "radiant" (gy.k. sziporkázó) - főleg ami a véletlenszerű háttérbeszélgetéseket illeti -, illetve hogy csiszolatlan. Nomármost hogy ezt grafikára vagy játékmenetre értik-e, az nem teljesen világos, de gyanítom, hogy az utóbbi.

    Azért én nem bánom, hogy némi "rosszat" is lehet olvasni a játékról, gyanús lenne, ha minden csupa szép és jó lenne benne :D
  • David2
    #2615
    KIRA...
    4es a paralízis.., fúú ha elkezdene a csávó legurulni vhonnan:P
    5: headshot?
  • GrimReaper78
    #2614
    Hát kb.

    Azt a mindenit, az a harci pöröly mennyire über jól néz ki :D Pedig én orgyilkos leszek, de ez is nagyon tetszik ;)
  • PiszkosFred
    #2613
    Felrakom lokálba valahova, két perc. Nagyon jók a képek, jobb mint az elmúlt két heti termés. Kár volt megnézni, most ku...tya kemény lesz a következő 14 nap... ;]
  • GrimReaper78
    #2612
    Ajjaj.. ez a játék *túl* jó lesz, én már látom :D

    A dőlt betűs szöveget ne ovlassátok el, spoiler, de amúgy nagyon tuti a cikk (is).
  • PiszkosFred
    #2611
    Landonnak köszönjétek, én fél napja vadászok a scanre eredménytelenül, de van hogy a linkek "házhozjönnek" ;] Sza'l az ő érdeme, neki jár a /bow
  • DonnieBrasco
    #2610
    ÁÁÁÁÁ KÖNYÖRGÖM, hogy tegye át valaki ezeket valami más feltöltőhelyre, mert a kepfeltoltes.hu ULTRAkaka!!!

    Köszi!

    DB
  • DonnieBrasco
    #2609
    PONT ma néztem a kedvenc newsagent-emnél, és még a márciusi PC Gamer van csak kirakva (abban Preview van).
    Minden nap nézni fogom, és azonnal megveszem ezt is :)

    DB
  • GrimReaper78
    #2608
    Nice find
  • PiszkosFred
    #2607
    Scanek meg itt ;]

    Scan képek
  • GrimReaper78
    #2606
    Na, hogy némi ON is legyen (meg hogy feléledjenek a "mikor lehet warezolni?"-típusú kérdések :P): PC Gamer UK (nyomtatott) Oblivion REview: 93%

    Sweetness.

    Diskurzus itt.