41716
  • CarajoEsp
    #2685
    Szerintem(Bár ez szigorúan szvsz), nem rosz választás. Én nem olyan rég vettem egy 6800-at, remélem elég lesz a játéknak, szeretném élvezni a csodás grafikát.
    Abban mondjuk igaza van hen-tesnek, hogy ajánlom a Prohardvert, ott biztos többet tudnak mondani erről, és megbízhatóbban is.
  • Hmuda
    #2684
    De ha már egyszer nincs miről beszélni és mivel ez a játék hardverzabáló szörnyeteg szvsz bőven elfér.
  • hen-tes
    #2683
    Az, hogy van hardware fórum, ahol értenek is hozzá.
  • Hmuda
    #2682
    Na kérem, hosszas megbeszélés után EZT gondoltam ki, hogy lecseréljem a 9600XT-met. Vélemények?
  • PiszkosFred
    #2681
    Hiv fórumon a sok baromság és spam mellett a kreatívabb unatkozók ismét elővették a photoshopot és nekiestek pár screennek. Vannak közte jók, rosszak, viccesek és kevésbé viccesek, aki unatkozik, nézzen be IDE

    Az egyik kedvenc képem a topikból ;]

    http://i49.photobucket.com/albums/f268/Zynthar/borg.jpg
  • GrimReaper78
    #2680
    A TES 5 fejlesztése számomra nem annyira meglepő, tekintve, hogy az Oblivion-t is 2002 közepe, gyakorlatilag a Morrowind piacra dobása, óta fejlesztik. Feltételezem, hogy az Oblivionból valami folytán kimaradt ötleteket szedegetik össze és próbálják beágyazni a következő részbe, ami - gondolom - 2010 körül jelenik majd meg :P Mindenesetre örvendetes hallani, hogy lesz újabb epizód.
  • Hmuda
    #2679
    Ha van a játékkal kapcsolatban valami témád akkor dobd fel.
  • j0nNyKa
    #2678
    lassan lehetne a jatekrol is beszelni, vagy nyitni kulon vga topicot, nemde ?
  • GrimReaper78
    #2677
    No, a 7900 azért jóval drágább lesz, és elvileg jövő hét tájékán érkezik. Remélem, egy kicsivel még lejjebb nyomja a 7800 árát.

    Amúgy nem páncélautót akarok rabolni (bár egyszerűbblenne :P), hanem az adóvisszatérítésemet várom. Remélem, nem májusban küldik meg...
  • Thanatos
    #2676
    megérkezik? csak nem pénzszállitóautot akarsz rabolni? :DDD
    félretéve a poén ha nem akarnék majd év vége vagy jövő év eleje fele gépet újitani énis 7800gt-t vennék szeritnem, vagy 7900gt si hasonlo árban mozog asszem
  • GrimReaper78
    #2675
    7800GT-t már 73K körül lehet kapni. Innovision-t meg Gigabyte-ot. Én is ezt fogok venni, amint megérkezik a pénzem.
  • tep
    #2674
    mondjuk a sávszélessége csak 128-bites
  • Hmuda
    #2673
    Itt alább írták, hogy úgy 100k körül mozog és én személy szerint inkább költök ritkábban sokat mint gyakrabban kevesebbet.
  • tep
    #2672
    és az mennyibe kerül?
  • tep
    #2671
    17-edik a sorban!!!!!
  • Hmuda
    #2670
    A táblázat alapján jobban járok egy X850-el, de azért köszi, ez sokmindenre rávilágít. :-)
  • tep
    #2669
    az árakat nemtom....de a MM-os újság szerint 50e-ért Ati Radeon(Sapphire) SPX RX 1600XT -t lehet kapni , ami nem rossz.....

    256MB GDDR3 memória , PCI-E , 600MHz-es mag , 700 MHz-es(effektív 1400MHz)
    memória , 12 pixel-futószalag , 5 vertex shader , Dual Link DVI , TV-kimenet
  • PTW
    #2668
    ebben a másodpercben landolt a teljes soundtrack a gépemen...
    jajj.. ez szívbemarkoló
  • Cafu
    #2667
    Már csak 8 nap:D
  • Thanatos
    #2666
    bá rez a veszély 9800proval amugyse fenyeget szal tökmind1 :P
  • Zsolo007
    #2665
    Jó interjú :)
  • Thanatos
    #2664
    én meg ált inkáb látótávolság max ami jóljöhet néha és max kikapcsolom aa-t meg af-et :)
  • Hmuda
    #2663
    Egy jóidőre elleszünk a TES4-el. Remélem a Fallout group lesz a legnagyobb és a legtapasztaltabb. ..X
  • DonnieBrasco
    #2662
    Új interjú, az Elders Scrolls 5-öt is említik!

    "And what’s next the Bethesda team? According to Pete, once the game is shipped the team will be split into groups. One group will focus on support for Oblivion such as patches, updates, and expansions. Another group will focus on the next Elder Scrolls game. And finally one group will be working on Fallout 3."

    DB
  • Hmuda
    #2661
    Na ja, jó lenne, de én se pénzből készültem. :-)

    Szerk: Zenéhez tud valaki linket adni? Egyes "kereső felületek" még csak az Oblivion szóra se találnak semmit, nemhogy "Oblivion OST"-re.
  • Hmuda
    #2660
    Köszi mindenkinek. Akkor már csak meg kell beszélnem faterral a dolgokat (ő érti a technikát, én meg adom a lét ). Az AA-t meg sose viszem 4x fölé mert felesleges még 800x600-on is. Reményeim szerint az AF is megelégszik egy 4-8x értékkel. A látótávolságot meg úgy skálázhatom amíg tényleg jó nem lesz. Mégegyszer kösz mindenkinek. :-)
  • PiszkosFred
    #2659
    Látvány közel-maxra igen, elégnek tűnik. Ha lenne egy pénznyomdám, akkor vennék még ebbe a konfigba 1gb memóriát, és egy 3.5 körüli procit, és akkor talán mehetne maxon minden.
  • Thanatos
    #2658
    szvsz kéne hogy vigye, max az aa meg hasonlok akvarhatnak még be azt nemtom menyire birja a krátya
  • CUCLI
    #2657
    szvsz igen. bírni fogja.
    on
  • Hmuda
    #2656
    OFF

    Hmm...akkor összefoglalva...2.8GHz és egy giga ram mellett az X800-X850 előreláthatóan vinni fogja high-on, maximum az árnyékokat és egyéb fölös dolgot kilőve?
  • DonnieBrasco
    #2655
    Ezt akár én is írhattam volna, annyira igaz (volt) rám is..
    Those were the days my friend....

    DB
  • Thanatos
    #2654
    deszépkörülirás :) ha mrá emgtaláltad azt a sötét szegletet pls egy linket ;) akár priviben is :)
  • PiszkosFred
    #2653
    Elveim ellen van, de muszáj szólni, hogy az OST már elérhető a net "sötétebb szegleteiből"... Ennek az embernek aranyba kellene önteni a kezét ;] Megint.
  • DonnieBrasco
    #2652
    Egyezem... 1 éve vettem 120K-ért (bruttó) az X850XT-met, és szerintem még 2 évig tuti elég lesz. (korábban erős középkategóriásakat vettem, úgy 2 évente olyan 50k körüli összegértt, de most váltottam :) 3 év kell szerintem legalább, hogy igazi kategória- és árváltás történjen!
    (Az X850Xt-k még mindig 100k körül vannak a legtöbb helyen, szóval nem verem a fejem a falba, sőt anno az enyém egész kedvező vétel volt (HIS brand, nagy böhöm ventivel, garantált PE órajellel....)

    DB
  • Thanatos
    #2651
    énis igy vagyok vele általában :) ezértse akarok csak oblivion miatt msot újitani :/ inkább megvárom amig intel vagy amd kirukkol valami újal ami használható is, emg dx10 és majd akkor :)
  • CUCLI
    #2650
    szerintem egy évig tuti kihúzhatnám ezzel a karival (ha nem lennék maximalista :))
    úgysincs olyan procim ami teljesen kitudná hajtani.
    on
  • Hmuda
    #2649
    Bocsi az OFF-ért egyébként.

    Nem igazán akarom buherálni a vásárolt kártyát. És inkább költök most 100-150-et 2 évre, mint félévente 50-et. :-)
  • Thanatos
    #2648
    NAGYON jót? szvsz 7800gs :P viszont annak szvsz még nincs 100k alatt az ára....
    1000k alatt szvsz 6800gt-k és fölfele, bár pontos árat nemtok, emg krédeés milyen alaplapod van mert nemtom vane belőlük agp-s :/
  • CUCLI
    #2647
    x800prot 50-55küröl lehet venni. kis mákkal moddolhatod XTre. nekemis egy x800pro@xt karim van és maximálisan megvok elégedve vele. tavaly nyáron vettem újonnan 67ért. azóta tuti olcsóbb is lett
  • Hmuda
    #2646
    Amúgy ebből a listából melyik az a kártya ami nagyon jó teljesítményt nyújt és lehetőleg 100-150k alatt van az ára? A mostani 9600pro-m nagyon gyengén fog szerepelni, maximum egy mediumot várok el tőle.

    Szerk: a 2.8 GHz és az egy goga ram még elég lenne, de a kártya az már gyengébben muzsikál...csak azért kérdezem itt, mert már nagyon régen (GForce 4 körül) elvesztettem a fonalat a kártyagenerációkkal kapcsolatban.

    * Radeon X1600pro
    * Radeon X800 & Radeon X800GTO 128MB
    * GeForce 6800 (AGP version)
    * Radeon X800GTO & Radeon X800GTO² (256MB version for either)
    * GeForce 7600GT (preliminary ranking; limited information)
    * Radeon X1600XT
    * GeForce 6800GS (AGP version)
    * Radeon X800pro
    * GeForce 6800GS (PCI-express version)
    * Radeon X850pro
    * GeForce 6800GT
    * Radeon X800XL & Radeon X800GTO 16
    * GeForce 7800GS (stock clock; 375MHz core)
    * GeForce 6800ultra
    * Radeon X800XT
    * Radeon X850XT
    * GeForce 7800GS (overclocked version; 400-430MHz core)
    * Radeon X800XT Platinum Edition
    * Radeon X850XT Platinum Edition