41716
  • PiszkosFred
    #2765
    Norvégiában 31én érkezik. Hoppácska (*Palik után szabadon). Egyébként a terjesztés 20val(!!) kezdődő héten startol, és EU pocokra csak 23-24én érkezik. Nemtudom miért kell ezt túllihegni ennyire.
  • Hmuda
    #2764
    Mindenképpen le kellene tölteni hazai megjelenés előtt, hogy tudjuk, hogy a fullban milyen teljesítményre számítsunk.
  • DonnieBrasco
    #2763
    Hülye hozzáállás... aki meg akarja venni, az ELŐRENDELI.
    Nem azon a szaros 4 napon fog múlni, hogy megveszem-e, vagy sem, ezt Te sem gondolod komolyan.
    Ha valaki addig se bírja ki, míg megjön az előrendelés/kapható lesz a boltban nála,_akkor_ letölti... (leszünk így páran, de azért én speciel remélem, hogy 1 héten belül megkapom most már :)

    DB
  • kerek1224
    #2762
    Akkor azt kell mondjam, hogy a hazai forgalmazók hülyék, és öngyilkos hajlamúak.
    Hazánkban amúgy is dívik a warez, erre képesek a hivatalos megjelenés után 4 nappal kiadni.
    Magamból kiindulva állíthatom, hogy aki meg is kaarja venni az eredeti játékot, az sem fogja kibírni, hogy le ne töltse a warezt az alatt a 4 nap alatt (feltéve ha addig feltörik).
    Hát induljon a verseny az idővel, kedves crackerek és játékforgalmazók
  • Hmuda
    #2761
    ha mindenfele 20-án jelenik meg, nálunk miért 24-én.
    Illetve komoly ez, nem lehet majd itthon kapni 20-án sehol?
    Üdv a Balkánon, hol éltél eddig?
    Hmmmm....egy kis alattomos kérdés....warez verzióval vajon le lehet-e majd tölteni a hivatalos modokat?
    Miért ne tudná? Játszottál a Morrowinddel? Ha nem vezetnek be egy TheMovies szerű letöltőfelületet akkor marad a régiben.
  • PiszkosFred
    #2760
    Németek már elkezdték, be kell tőlük szerezni a forrást és mehet a móka ;]
  • Jagi
    #2759
    Ok nem jól emlékeztem, dehogy bőrkötésű abban biztos vagyok :P
  • PTW
    #2758
    a talán 44 oldal az 112 oldal
  • Jagi
    #2757
    talán 44 oldal...
  • DonnieBrasco
    #2756
    Naná, majd lefordítom a CE-hez kapott (remélhetőleg) vaskos Guide-ot :))

    DB
  • kerek1224
    #2755
    Másik, nem annyira alattomos kérédés: ha mindenfele 20-án jelenik meg, nálunk miért 24-én.
    Illetve komoly ez, nem lehet majd itthon kapni 20-án sehol?
  • kerek1224
    #2754
    Hmmmm....egy kis alattomos kérdés....warez verzióval vajon le lehet-e majd tölteni a hivatalos modokat?
  • Thanatos
    #2753
    honnét tudjátok hogy nem jelenik meg valami költői vénával megáldott időmilliomos? :) najó nem álmodozom :)
  • Hmuda
    #2752
    Csak az elindításáról legyen FAQ, ennél több már tényleg kész öngyilok.
  • PiszkosFred
    #2751
    Hát nem irígylem azt, aki az Oblivionhoz FAQt akar csinálni ;]
  • Hmuda
    #2750
    Csak a FAQ-készítőn múlik. ;-)
  • Thanatos
    #2749
    amig élünk remélünk :)
  • musha
    #2748
    remélem a próféta szól belőled
  • PiszkosFred
    #2747
    Hát remélem én is hogy így lesz ;]
  • Thanatos
    #2746
    álom édes álom :)
  • CarajoEsp
    #2745
    Szvsz. Két hét múlva:
    "Gyerekek.....úhhh...ba****eg, képzeljétek, ott Uh'Not felett Ék-en, 5-10 perc sétára, van egy eldugott kis Tomb. 12-es szinten, gondoltam miért ne mehetnék be?
    Hát, két Ősöreg vámpír adta meg rá a választ:D"....Stb....Stb....
  • j0nNyKa
    #2744
    aham koszi az infokat
  • Thanatos
    #2743
    tom, éncsak a véleményemet irtam le, van aki meg a huzásra eszköüszik hogy vesz egy 300mhz-s celeront és felhuza 5ghz-re... :P izlések és pofonok :)
  • Zsolo007
    #2742
    Nem javít annyit, ha csak a procit húzod, ha még csinálsz mellette egy kis op. rendszer tweaket, meg mem időzítéseket is babrálod, akkor elérhetsz valamit :)
  • Zsolo007
    #2741
    Securom 7
  • j0nNyKa
    #2740
    pont ezert kerdezem a velemenyeket, hogy javit-e annyit, hogy megerje huzogatni
  • McW
    #2739
    Jaj-jaj, ennyire rossz lenne a helyzet? Vicces fiukák...
  • Thanatos
    #2738
    lineman-ek nem is kellenek? :) bah ilyen védelmen egy rush bármikor átmegy... :P
  • PiszkosFred
    #2737
    két-két középső védő és szélső bekk, + egy libero, és sűrű imádkozás.
  • Thanatos
    #2736
    softwares
  • Thanatos
    #2735
    észrevettem :) elég hasonlo gamekat szeretünk ;) sőt még btechet is szereted szal te már eleve nem lehetsz rossze ember :D
    nade elég legyen az offbol :)
  • McW
    #2734
    Biztos ki volt már vagy 1000x tárgyalva, de milyen védelme lesz a játéknak? Puszta kiváncsiság... :)
  • Thanatos
    #2733
    bevallom nem az idő a lényeg hanem egyszerüen lusta vagyok :) ráadásul tényleg elég szarul gépelek :/
    nade on:
    nemtom de én soha nem huzom a cuccokat, annyit ugyse javit rajta akkor meg minek?
  • Zsolo007
    #2732
    dettó
  • Thanatos
    #2731
    ált csak oda irogatok ami tényleg érdekel :) sőt odase mindenhova pl haditechnika topic-ot olvasom mindig de csak ritkán irok :)
  • Zsolo007
    #2730
    Nekem is hiányzik a HSZ számláló, jó volt az :))
  • j0nNyKa
    #2729
    ja az tenyleg jo lenne, de azt tudom, hogy neked sok van, mert mar jopar topicban lattam, hogy viszonylag aktivan irogattal
  • j0nNyKa
    #2728
    jo de eppen azert, mert ez 1 forum, annyira nem problema, ha x mp-el kesobb megy el a post, meg mondjuk en alapvetoen -ahogy gondolom mindenki mas is- a monitort nezem gepeles kozben, igy meg ienkor megakad a szemem a hiban, es visszajavitok, igy utolag ezt nem kell megtennem (megyjegyzem amig ezt beirtam, kb 5x kellett visszajavitanom --bmeg mar 6:D--)

    na mind1 befejeztem az offot, csak kivancsi voltam a velemenyedre

    kicsit onoljunk is

    mennyit szamit a jateknak szerintetek, hogy egy 3200+-os athlon xp-t meghuzok-e, vagy sem, illetve ha meghuzom, mennyire huzom meg?
  • Thanatos
    #2727
    ui.: hozzászólásszámot már nem írja ki a forum szal max tippelni lehet kinek hány hozzászólása van :) bár szvsz jobb lenne ha állitóható lenne hogy az ember el akarja-e rejteni a hsz számot vagy nem :)
  • Thanatos
    #2726
    c) :) najó b) de ez igy nem teljesen igaz :), tulképp az a bajom hogy nem olvasom át újra a hsz-t mielött elküldöm..., sajnos rossz megszokás :/ gépelni meg tényleg nemtok :) sorry, majd megprobálom átnézegetni az irásokat ha van idegem :) (ráadásul forumozás közben ált msn-en beszélek haverokkal , zenéthalgatok, tanulok, és néha olvasok is :PPP)