41716
  • gergou
    #2444
    Nekem a jelenlegi bannerral csak az a bajom, h a jatek helyszineibol, es szinessegebol semmit nem tartalmaz, ami `izgalomba` hozna az embert. Pl az oblivionhqs banner az olyan, en egy olyant szeretnek :)
  • Thanatos
    #2443
    ugy kb 5. próbálkozásra, nem volt egyszerü de végül sikerült :)
  • DonnieBrasco
    #2442
    Öregem, a nickedet hogy sikerült betűcsere nélkül megadnod? :P :D (just kiddin'!) - hogy Te se maradj ki a szórásból :))

    DB
  • Thanatos
    #2441
    :)))
  • Hmuda
    #2440
    Tudtam volna, csak ha ennyire nincs rá igény akkor nem töröm magam (a FSK nagy segítség :-) ).
  • Thanatos
    #2439
    bah, már hogy siekrült volna ha még egy szerencsétlen ekretet se tudsz gyártani a msotani bannernak ;)
  • PiszkosFred
    #2438
    /agree ;]
  • Hmuda
    #2437
    No mindegy, legalább a PS maszkolást sikerült felelevenítenem magamban. :-)
  • Thanatos
    #2436
    jó politikus lenen belőled :D mráha nem vagy máris az
  • DonnieBrasco
    #2435
    Szerintem a mostani bannernek semmi baja a világon, és 20-30 beszóláson keresztül csak bannerről tárgyalni majdnem ugyanolyan unalmas, mint Kalenics monológjai :) csak talán picit kevésbé irritáló :P (osztok mindenhova, figyelitek? :))

    DB
  • hen-tes
    #2434
    nincs ezzel semmi gond :o
  • Thanatos
    #2433
    bah, csak poén volt nyugi :)
  • Hmuda
    #2432
    Milyen flame? Most csak megbeszéljük a banert. :-)
  • GrimReaper78
    #2431
    Bazi nagy felbontású, és szép tájkép a hivatalos oldalon.

    Csak hogy ne csupán a banner-en vitázzunk
  • Thanatos
    #2430
    rossz kifogás (ilyet is riktán látni hogy a modok örülnek a flamegenerálásnak :DDD)
  • Hmuda
    #2429
    Már írtam, hogy a mostani már az alapoknál van elrontva, hogy át lehessen alakítani.

    (Na végre pörög a topic és végre nem Kalenics magánbeszélgetései miatt. :D)

    #2428: kk.
  • Zsolo007
    #2428
    Okés. Nem akartalak megsérteni. Csak szubjektíven értékeltem a hozzáállásod :)
  • Thanatos
    #2427
    akkor tessék keretet csinálni a msotaninak :) vagy ha mindenképp új akkor csinálj legalább 10-15 félét hogy lehessen válogatni :DDD [szemét] :PPPP
  • Zsolo007
    #2426
    Gamespotnak van hasonló, de nem ugyanez
  • PTW
    #2425
    szerintem teljesen jó a mostani, tök esztétikus , kellemes a szemnek
  • Hmuda
    #2424
    Ti tudjátok. Én csak igéynesebbé akartam tenni...

    (Ezzel az "elmész" szöveggel meg csak módjával...)
  • Zsolo007
    #2423
    És?
  • Ch_Slater
    #2422
    #2412 "...gspot vagy gshell vagy valamelyik nagyobb portal logoja is ez..."
  • Zsolo007
    #2421
    A keret hiánya igénytelenség? Elmész. Nincs semmi különleges a BW2es bannerben. Szerintem ez nagyon fasza. Nem kell mindíg újítani...

    Egyébként imádom rajta ezt a harcost, mikor belépek az első az, hogy csodálom a gyönyörű pácélját. Élek halok a páncélokért :D
  • Hmuda
    #2420
    Azért sötét mert raktam rá árnyékot (panaszkodtak, hogy nem elég "darkos" :-) ). A mostanival már írtam, hogy mi a bajom, ne legyünk már ennyire igénytelenek. :D
  • GrimReaper78
    #2419
    Jaja, dettó ez a véleményem. Ne hari, a Tiéd is jó, de egyrészt sötét, másrészt meg a mostani teljesen jó :)
  • Zsolo007
    #2418
    Nagyon sötét, alig látni a feliratot.. Szerintem a mostani nagyon fasza, kár lenne változtatni
  • Hmuda
    #2417
    Okés akkor ha végre sikerül elvégeznem a RL dolgaimat akkor nekiállok és jobban megbuherálom. :-)
  • B@dsector
    #2416
    Jól nézz ki.
  • gergou
    #2415
    Nekem is tetszik, valami ilyesmire gondoltam.
  • Thanatos
    #2414
    nekem spec tetszik csa rakj be az "előtérbe" (mint a msotnain) valamiylen oblivionos karaktert :)
  • PiszkosFred
    #2413
    Majd hülyék lesznek most az Oblivion premier előtt FallOuttal kapcsolatban bármi olyat is mondani, amire ráugrik a sajtó :D Mert a FOnak is hatalmas a tábora, talán nagyobb mint a jelenlegi ES tábor, és az most nem lenne jó, ha a sajtóban párhuzamosan menne a friss meg a 2-3 év múlva esedékes projekt híre.

  • PiszkosFred
    #2412
    Nekem tetszik a mostani ezekel a lágy színekkel, még akkor is ha "hozott cucc" ;] (gspot vagy gshell vagy valamelyik nagyobb portal logoja is ez).
  • Hmuda
    #2411
    Ezt csak azért, hogy szerintetek érdemes-e ebbe az irányba elindulni.

  • gergou
    #2410
    az elozo a 2406 ra ment
  • haxoror
    #2409
    Nekem a mostani bannerrel csak az a bajom hogy túl világos!
    Nincs benne semmi baljós...

    (meg mondjuk a sisak irreálisan vastagnak tűnik mind1)

    Volt egy csomó szkrín daedrákról, szerintem az jó téma lenne.
  • gergou
    #2408
    hat ez sem rossz.
  • gergou
    #2407
    pl amilyen az oblivionhq-n is van..
  • Hmuda
    #2406
    Ilyesmi?
  • gergou
    #2405
    en meg azt mondom, h picit szinesebb is lehetne, mar ugy ertem, h a jatekbol meritett tajakbol lehetne benne tobbminden is, es igy hangulatosabb lenne, ezek a hatterek tul egyhanguak, sokkal izgalmasabb lenne egy szines hatter, elotte egy karakterrel, szerintem.