41716
  • Thanatos
    #2524
    nem azért modnom de a 9800pro nem olyan nagyon extra ma már...
  • PiszkosFred
    #2523
    Ezek nagyon régi képek - mint kiderült utólag, a fórumokon meggyőztek - és szemmel láthatóan AA, AF nélkül, lebutítva. A vámpíros képek pedig nagyított és mosott képek. Egyik sem hivatalos, mindegyik innen-onnan szerzett kép. Ennek ellenére szerintem hangulatosak. És mivel nincsenek nagy igényeim grafika terén - ellentétben a játék egyéb részével - nekem bőven megteszi. Olyan nagyon sokkal többet amúgy sem tudna a 6600gt-m.
  • gergou
    #2522
    hat en nagyon csalodott leszek, ha ez lesz nalam a top latvanyvilag:( azert ez edeskeves egy 9800 pronak... szal csalodott leszek, elore latom, megint csalodni fogok :(
  • PiszkosFred
    #2521
    Hát ha nálam ha ilyen lesz, már boldog leszek. ;] Nekem ez is tökéletes.

    Egyébként a vámpíros képekhez hozzáfűzve, nem tűnt fel nekem sem, csak a fórumon említette valaki, hogy látszik a karakter újján a gyűrű ;] Apróság, de hurrá!
  • gergou
    #2520
    ezek az uja kepek siralmasan szarok... mar bocsanat... kar volt kiadni oket...:(
  • PiszkosFred
    #2519
    Négy új képecskét ajánlom figyelmébe mindenkinek, főleg az erdeit ;]

    Át kellene aludni a következő 10 napot...
  • Hmuda
    #2518
    Hmm... zsaruszimat? :D

    Amúgy igen, pontosan ez okozza nálam a dilemmát.
  • Hmuda
    #2517
    Ismét lesz lehetőség házakat venni, majd azokat addig dekorálni, amíg csak akarjuk. Direkt lesz ilyen igényeket kielégítő kereskedő. Sajnos most sem lesz alapban "manökenbábu", amelyekre fel tudjuk pakolni az összeharácsolt páncélszetjeinket vagy fegyvereinket. De ne aggódjon senki, az ígéretek szerint lesz erre is megoldás. A lényeg, hogy a beköltözésünk után napokat fogunk tölteni a bútorboltban hogy minden szép és jó legyen otthon.
    A boldogságtól ordítani tudnék. :-)
  • PiszkosFred
    #2516
    Lehet a röntgenszemű felreérhető ezek szerint. De akkor mit mondanánk arra az őrre, aki bármelyik tárgyról meg tudja állapítani, hogy lopott e vagy vettem, még akor is ha 300km-re vagyok a tett színhelyétől? ;]
  • Hmuda
    #2515
    No akkor olvasd el mégegyszer. Nem azzal van a gond, hogy látatlanba lefülelnek mert az nem lesz. A probléma az első bekezdés...

    Miért kellene tudnia bárkinek is egy hétköznapi tárgyról hogy lopott ha azt épp 100%-os sikerrel lett eltulajdonítva és nem amiatt bukott le a karakter?
  • PiszkosFred
    #2514
    "A tesztek alapján az őrök ismét csak röntgenszeműek, vagyis ha egyszer elkapnak, akkor elkoboznak mindent, ami illegális úton került hozzád."

    Ezt írtam én is. Ha elkapnak, akkor mindent visznek. De csak ha elkapnak, vagyis ha lebuksz, vagy már eleve köröznek.
  • GrimReaper78
    #2513
    Korrigálom magam (meg téged is): HA elkapnak, valóban elveszik a meglovasított cájgot, viszont ez nem úgy néz ki, hogy mész az utcán, aztán egyszer csak eléd állnak, hogy na, akkor ide a szajréval. Ez csak akkor fordulhat elő, ha körözött bűnöző vagy, és úgy kapnak el. Arról is szó volt a Pete Hines-szal folytatott podcast interjúban, hogy pár Septim-nyi vérdíj nem ügy az őrök szemében.
  • GrimReaper78
    #2512
    Korábban már megbeszéltük itt is, és a hivatalos fórumon is megerősítést nyert, hogy az őrök NEM, ismétlem: NEM lesznek röntgenszeműek és mindentudók.
  • Hmuda
    #2511
    A tesztek alapján az őrök ismét csak röntgenszeműek, vagyis ha egyszer elkapnak, akkor elkoboznak mindent, ami illegális úton került hozzád.
    Ezt sose fogom megérteni...honnan a búbánatos molylepkéből kellene tudnia egy cyrodilli őrnek, hogy a nálam levő agyagtál épp egy útszéli foghíjas parasztasszony bódéjáról került el...

    Ha látják, hogy az utcán lekapcsolom a gyémántláncot a nemeshölgy nyakáról akkor azt nyilván szedjék el, de nem kellene tulzásba esni. Ezt nagyon utáltam a MW-ben is... :-(
  • GrimReaper78
    #2510
    LOL, ezek a cikkek tényleg jók, főleg a "repülő unikornis" esete :DDDDDDDDDDDDD
  • GrimReaper78
    #2509
    ROFL

    De sajna igaz :D
  • Hmuda
    #2508
    Eszembe jutott valami most hogy megint nézegettem az E3-as videókat.

    - Ha egy NPC felborít tárgyakat (pl a könyvárul az üvegeket gyakorlás közben) akkor azokat idővel visszapakolja? Jó lenne, mert ha egy fegyverárus úgy dönt, hogy most éppen kardozhatnékja van és mindent szétver a boltjában akkor elég bugyután nézne ki ha állandóan minden szét lenne szótva a földön.

    - ... nem lehet valahol jobb minőségben fellelni őket?
  • j0nNyKa
    #2507
    OFF

    "muszáj lesz innünk"

    innünk : ]]

    nagyon jo lett ez a cikk is, ahogy a tuz -es napallergiajat leirtad/atok a vampiroknak... hat kesz :D

    ON
  • PiszkosFred
    #2506
    Thx. Többnyire én, de egyre több a segítség szerencsére. Kell is majd a megjelenés után ;]
  • j0nNyKa
    #2505
    te irogatod a cikkeket az oblivion hqn? le a kalappal
  • Thanatos
    #2504
  • PiszkosFred
    #2503
    Jobban jár mindenki ha Hmuda takarít. Tudom hogy nagy ES fan ő is, itt lesz nap mint nap, simán kiszelektelja csuklóból ami nem ide tartozik. Jó van ez így ;]
  • PiszkosFred
    #2502
    Necrosnak köszönhetően kiraktunk egy kis cikket a vámpírokról, 3 screennel, habár utóbbiak elég rossz minőségűek, de újak ;]
  • DonnieBrasco
    #2501
    Basszus én végig aszittem hogy itt Fred a házigazda, csak most ugrik be hogy az a Morrowind topic :)
    Nem baj, felőlem Hmuda is tisztogathat, az elv ugyanaz ahogy látom :)

    DB
  • Hmuda
    #2500
    Már megállapodtunk, hogy addig van "türelmi időszak" amíg a FAQ el nem készül. Ha valaki megcisnálja akkor kirakom és utána már minden warezos üzenetet törlök.
  • Zsolo007
    #2499
    Házigazdát választani kell!!! Amilyen hamar csak lehet, még mielőtt elkezdődne a warez spam.
  • DonnieBrasco
    #2498
    Hát, lesz dolgod.... Szerintem a bannerben mindenképpen ki kéne majd írni, hogy a warez/letöltés/nem indul/vanemulti stb. jellegű postokat azonnal del, és csinálunk egy FAQ-ot.
    Szívesen segítek, ha kell!

    DB
  • Hmuda
    #2497
    Tudom, van benne tapasztalatom, csak már 10 nappal hamarabb kezdődik mint kellene. :D
  • PiszkosFred
    #2496
    Ott tűzparancs van érvényben ilyen esetre ;]
  • David2
    #2495
    azér remélem, h a hq-n ienek nem lesznek
  • PiszkosFred
    #2494
    Kitartás, lesz ez még rosszabb..

    "ez milyen game? Megéri letölteni?"
    "jácccccható multiban, és kell hozzá eredeti?"
    "honnan tudom letölteni, plz adjatok linket!!!!!444"
    "hibás a obl.r34, küdlje el valaki, a cimem [email protected]"
    "gagyi fos, a haverom mar "kitolta", nem eri meg letolteni"
    "adjatok krekkkkketttt!!!!44!!4!!"
    "megszereztem, de nem indul. Pedig osztalytarsam mar jatszik, de nekem valami cdt ker..."

    stb.
  • DonnieBrasco
    #2493
    Én mulatok mindig, ha ostoba kapzsi emberek szopnak jó nagyot.
    Maga a tény, és a történet "magyarossága" persze inkább szomorú, és szánalmas.
    (Az Elektroworld nyitáskor egymást taposva tolongó illetve 150 Ft-os kávéfőzőért órákig sorbanálló embertípus számomra olyan, mintha idegen bolygóról származna, és szabályosan rosszul vagyok ezektől.....)

    DB
  • Zsolo007
    #2492
    Szerintem annyira nem vicces. Inkább szánalmas.
  • DonnieBrasco
    #2491
    Bocs ez offtopic de szétröhögtem magam rajta.... igazi tanmese lehetne, ostoba kapzsi emberek méltó szopásáról.. :))

    Íme a sztori!

    DB
  • haxoror
    #2490
    Nem kell törés elég egy sima klón is, azzal már kihúzom addig mire kapható lesz itthon is
  • Hmuda
    #2489
    Ajjaj kezdődik.
  • gergou
    #2488
    Call of Cthulhu ezt a gamet mar enis regota varom... es allitolag nagyon utos, az xboxos valtozat mar regebben megjelent.
    Visszaterve az oblivionra, ugy nez ki, h securom vedelme van, ezt talan hamar feltorik majdan, egyebkent tegnap felroppen nforceon egy relodedes verzio, de sajna fake volt :(
  • PiszkosFred
    #2487
    Ingyen letölthető lesz, egyelőre csak és kizárólag. Azt hiszem az egyik Todd interjúban volt benne, de mindenképpen hivatalosan megerősített tény - jelen állás szerint.
  • Hmuda
    #2486
    Na ja, ezért is mondtam, hogy senki nem fog belehalni egy síma letöltésbe. :-)

    Szerk: feltéve, hogy ingyenes lesz, márpedig miért ne lenne...
  • DonnieBrasco
    #2485
    Nekem tökmindegy honnan lesz meg :) 3 megabiten csak lecsorog :)

    DB