41716
  • PTW
    #2605
    1 dvds lesz---> 1dvd9= 8.54Gb
  • Thanatos
    #2604
    uhhhh
  • edios
    #2603
    hell!

    Jók a zenék, de a szinkronhangok se rosszak! Ráadásul Sean Bean(egyik kedvenc színészem) adja az örökös hangját!
    (Azért be kell vallanom, h Chuck Norris hangját egy kicsit hiányolom)
  • Hmuda
    #2602
    "Messziről jött ember azt mond amit akar."...csak nem mindig kell hinni neki. :-)
  • Zsolo007
    #2601
    Én nforce fórumon olvastam, hogy 1 DVDs lesz. Nah mind1.
  • GrimReaper78
    #2600
    OFF: No igen, én mondjuk azon röhögtem, hogyan lehet valaki ennyire tök, hogy egy ilyen topikot nyit, ráadásul ilyen címmel :DD

    Már törölték amúgy :D

    ON, újra.
  • hen-tes
    #2599
    én tudom, te is tudod, de látod.. vannak akik nem tudják
  • Hmuda
    #2598
    Drága anyanyelvünk ékesszóló prófétája...ugh.
  • Panzerfaust
    #2597
    Ő csinálta Warhammer40k-ét is? Ez az ember egy szeneszerző félisten.
  • PTW
    #2596
    most láttam csak hoyg már megválaszotlad.. 8)
  • PTW
    #2595
    1 dvd-s lesz de az dvd9, duplarétegű. az "extra tartalom"mindösszesen egy 45 es dokumentumfilm ami biztos hoyg nem tesz ki egy teljes dvd-t. a játék szerintem kb olyan 6-8 giga önmagában (a rengeteg audió miatt)
  • GrimReaper78
    #2594
    TOTÁL OFF: ezt nézzétek meg

    LMAO

    sry, ON
  • PiszkosFred
    #2593
    kb 50 órányi egyedi "speech"-t tartalmaz a játék, ez tény. Megkockáztatható, hogy ezek nem lesznek 128knál rosszabb minőségűek, vagyis kb 1perc/1mb-val lehet számolni, durván... Az oké, hogy a TESCS hasonló okok miatt került le a DVDről, de ez így soványnak tűnik "sima" 4,5gb esetén. Persze hozzáteszem, abszolúte hülye vagyok ezekhez, szal mint egyszeri laikus gondolkodom ;]
  • GrimReaper78
    #2592
    nem semmi lista, kösz.

    Tényleg zseniális.
  • Hmuda
    #2591
    Huh, ha tudnád, hogy még mindek csinálta a zenéjét...

    Talán teljes lista.

    Egy lángelme a fickó.
  • GrimReaper78
    #2590
    De igen, csak hát az nem freebie :P :D

    @ Zsolo007: kösz az infót, azt hittem, maga a playdisc lesz kétrétegű. A CE-ben a making of... meg a bónuszok egy külön lemezen lesznek.
  • gergou
    #2589
    na a soundtrack nagyon utos tenyleg.
  • Zsolo007
    #2588
    Meg a Dungeon Siege zenéjét és ő csinálta, azok is nagyon jók voltak.
  • GrimReaper78
    #2587
    Nincs mit; ízlések és pofonok, ugyebár :D


    Most nézem, hogy az úriember korábban a KOTOR, BG és Icewind Dale zenéit komponálta. Nem semmi...
  • Zsolo007
    #2586
    1 DVDs a játék. A 2. DVD (vagy réteg, mind1) az extrák. Hogyan készült meg ilyesmi, de ha minden igaz az csaka collectors editionban van, szal a sima 1 dvds lesz.
  • Hmuda
    #2585
    Tulajdonképpen ami a DirectSongon van az a teljes OST nem? :-)
  • Zsolo007
    #2584
    thx.

    Nekem az 1es (menüzene :D) és a 13as tetszik a legjobban, az a dusk....ami neked tetszett nekem nagyon nem jön be.
  • GrimReaper78
    #2583
    Jaja, vagy letölteni vmi online "bótból" *khm* az egész OST-t. Azt hiszem, ellennék vele 20-áig :D
  • GrimReaper78
    #2582
    100%, hogy fake. Valaki azt írta a kommentekben, hogy kétrétegű DVD-n jön. Igaz ez? Mert akkor rengeteg helyet kéne valahogy felszabadítanom a vinyón...
  • Hmuda
    #2581
    Be kellene szerezni az installerét ennek a zenecuccnak. Csak a GW ingyen cucc van meg még régebbről...
  • PiszkosFred
    #2580
    Akkor konkrétan, szerintem fake, és valaki majd jól szórakozik azokon akik leszedik. Hogy ez mennyire szórakoztató, az már legyen más dolga megitélni ;] Miért fake? Mert boltban nincs a game, de még csak úton sincs oda. Ezért beszerezni boltból egyelőre nehéz, majdhogynem lehetetlen, ezért onnan nem származhat. Ha pedig a raktár körül van beépített emberke, akkor már régen kijött volna a game, hiszem majdnem 2-3 hete aranyon van. Ha pedig a sokszorosításból származik, szerintem akkor is hamarabb kijött volna.
    És akkor nem is beszélve arról, hogy ez egy nevesincs csapat, ha egyáltalán csapat.

    Szóval szerintem fake. De az idő mindent eldönt majd. Két hetet kibírunk már féllábon is, addig még utoljára "kiwowozom" magam ;]
  • GrimReaper78
    #2579
    Linkage

    Klikk az Oblivion banner-re, aztán felkészülni az audiális orgiára :D
  • Zsolo007
    #2578
    Micsoda? Linket tudsz adni? :D

    Nekem csak a menüzene van meg, de az nagyon tetszik.
  • GrimReaper78
    #2577
    Na, inkább nézzük azt, hogy kinek melyik zenerészlet tetszik a leginkább a directsong-on fellelhető 5 sample közül...

    Nekem talán a "Dusk at the Market". Van benne valami szívbemarkoló melankólia, ami nagyon bejön.
  • Zsolo007
    #2576
    Hát ha ez így van akkor rosszul fogalmaztál, ugyanis nekem pont az jött le, hogy nem.
  • gergou
    #2575
    hat igen igy van, beepitett ember manapsag szerintem ritka ugyanis nagy a lebukas veszelye, szal nagyabol bolti relase utan varhato tort, vagy clone valtozat sztem.
  • PiszkosFred
    #2574
    Ugyanarról beszélünk ;]
  • GrimReaper78
    #2573
    Na, a "Barbie Fashion Kit"-et már úgyis régóta keresem, akkor ezt én most letöltöm ;) :P
  • Zsolo007
    #2572
    Ha a boldokban lesz akkor feltörve is lesz. Többnyire boltokból szerzik...
  • PiszkosFred
    #2571
    Ki fog kerülni, de nem 10 nappal korábban, és főleg nem akkor, amikor még egy darab sem hagyta el a raktárat. A boltokba a jövő hét vége felé kerül a game. Ha pedig van beépített ember, akkor már régen kikerült volt a gold bejelentése után ;]
  • Zsolo007
    #2570
    Szerinted ott ahol sokszorosítanak, nem tud valaki elcsenni egy lemezt? :D

    Mondjuk nem valószínű, hogy kijön, és az is valószínű, hogy ez fék :)
  • Hmuda
    #2569
    Csak azt ne mond, hogy te elhiszed egy gyerek sokreges beszólásait. Már seederük sincsen. Elég gáz, ha iylen egyértelmű parasztvakításnak bedőltök.

    Szerk: lefogadom, hogy valami "barbie fashion kit" vagy "nagykuffer kalandjai Bangkokban" tipusú cucc van benne.
  • PiszkosFred
    #2568
    Sztem fake. Már tegnap is volt egy próbálkozás, más néven.
  • Zsolo007
    #2567
    Miért? 1 DVDs lesz a játék
  • gergou
    #2566
    jah, eleg gany nfo file, biztos fake :) nem hiszem, h wares relase lesz az original megjelenesi datuma elott, ugyanis nagyon odafigyelnek a kiadonal, h ne kerulhessen ki 20 a elott a game.