41716
  • j0nNyKa
    #2565
    hat jahm, meghat nforcera csak kikerul, ha muxik, annak meg lehet hinni
  • GrimReaper78
    #2564
    Hmm, érdekes... A feltöltő szerint nem hamis, bár mondani (írni) én is tudok bármit...

    "Sonic Masta at 2006-03-11 14:06 GMT:

    Yes this is real. We've been trading it for a few days now on a private tracker and I'm trying to get some guys to help seed. They owe me."


    Nemtom :P Szeintem várjukn még egy kicsit, pár órán belül úgyis eldől. Plusz látni fogjuk, hogy hányan kattannak rá, és hogy lesz-e egyáltalán seeeder.
  • Hmuda
    #2563
    Már az NFO-ja annyira primitív, hogy csak röhögni lehet rajta. Ne foglalkozzatok már az ilyen egyértelmű kamu dolgokkal.
  • PTW
    #2562
    esélytelen.
    már a mérete sem stimmel
  • j0nNyKa
    #2561
    velemeny?

    sztem fake, van ra realis esely, hogy nem az?
  • Zsolo007
    #2560
    Szerintem meg mindent, ami igazán terheli a gépet :D. Ez gondolom engine meg AI. :)
  • PiszkosFred
    #2559
    Kérdés az, hogy december és március közötti időszakban mit optimalizáltak? Grafikát, vagy AIt, esetleg bogártalanítás? Én az AIra szavazok inkább ;]
  • Zsolo007
    #2558
    Egyébként tudod mi a poén az egészben? Ha kiadják novemberben, vagy mikorra volt jelölve, akkor valóban annyira optimalizálatlan lett volna, hogy igaza lett volna a többségnek :D. Így neked is :)
  • Zsolo007
    #2557
    Tudom, azért korrigáltam #2551ben :)

    Mindenesetre többen állították Morro alapján, hogy a 6800ason alig fog elmenni mediumon...
  • PTW
    #2556
    azthiszem azt senki sem állította hoyg NEM fog menni 7800 alatt, csak maximum annyit, hoyg csodákat ne várjon az ember ezalatt a szint alatt
  • Bladez
    #2555
    Biztos hogy fake de piratebayen már kinn van:DBár aztán ki tudja:D
  • GrimReaper78
    #2554
    Fúú, a zenék tényleg gyönyörűek!
  • reménytelen
    #2553
    "High-End (some of these cards may be "outdated," but just about any given one is OVERKILL for almost any game out there, and will definitely be able to play Oblivion with all the settings enabled)

    GeForce 6800ultra
    "

    Nem akarok nagyképűnek tűnni, de képemen széles vigyor ül...
  • Hmuda
    #2552
    Minden gémszarból származó állítás röhej tárgyát képezi. :-)
  • Zsolo007
    #2551
    Najó, újra elolvasva a vitát kicsit túloztam :). Annyira nem röpködtek a 7800asok

    A lényeg az, hogy az emberek képesek vicces dolgokat előre képzelni :).
  • hen-tes
    #2550
    találkoztam olya bárgyú emberrel is, aki azt állította - miután elolvasta a gamestart - , hogy 2 gb ram alatt el sem fog indulni a játék. -.-
  • Zsolo007
    #2549
    #1400as HSZ körül volt nagy vitám PTWvel :D

    Kicsit vicces utólag olvasva :)
  • Zsolo007
    #2548
    Egyébként, most jöhetnék azzal, hogy igazam lett. Sok-sok oldallal korábban volt egy nagy vita arról, hogy milyen VGA is kell majd neki. És csak úgy röpködtek a HSZek, hogy 7800GT alatt nem is fog futni. LOL
  • Zsolo007
    #2547
    Nah az király akkor nekem medium-highon fog menni :)

    Ilyenkor kicsit örülök is, hogy X800asom van és nem 6600gt vagy 6800, mert nincs SM3 (bár ez állítólag teljesítménynövelő inkább) és HDR. ÉS főleg a HDR enne sokat :).
  • PTW
    #2546
    Wings Of Kynareth.......

    ááááá
  • Sharinghan
    #2545
    High-End (some of these cards may be "outdated," but just about any given one is OVERKILL for almost any game out there, and will definitely be able to play Oblivion with all the settings enabled)

    * Radeon X1600pro
    * Radeon X800 & Radeon X800GTO 128MB
    * GeForce 6800 (AGP version)
    * Radeon X800GTO & Radeon X800GTO² (256MB version for either)
    * GeForce 7600GT (preliminary ranking; limited information)
    * Radeon X1600XT
    * GeForce 6800GS (AGP version)
    * Radeon X800pro
    * GeForce 6800GS (PCI-express version)
    * Radeon X850pro
    * GeForce 6800GT
    * Radeon X800XL & Radeon X800GTO 16
    * GeForce 7800GS (stock clock; 375MHz core)
    * GeForce 6800ultra
    * Radeon X800XT
    * Radeon X850XT
    * GeForce 7800GS (overclocked version; 400-430MHz core)
    * Radeon X800XT Platinum Edition
    * Radeon X850XT Platinum Edition

    http://www.elderscrolls.com/forums/index.php?showtopic=247434
  • Panzerfaust
    #2544
    Szemétség volt kitenni a zenét. Szenvedek mint a kutya.
  • gergou
    #2543
    Igaz, annyira mar nem tunnek rossznak a kepek :) egyebkent termeszetesen nem csak a latvany erdekel, de szerettem volna latni valamit az uber grafbol, de 9800 pron sajna nem fogok, ez teny :( Na de jelenjen mar meg, aztan hadd jatszhassak vele :)
  • Hmuda
    #2542
    Ha rám hallgatsz akkor mégegyszer előrendeled (úgyse kell fizetni érte, és a kihasználatlan értesítéseket két nap után hatálytalanítják). Lehet azért nem szóltak a Colossusról, mert én is régebben rendeltem meg, mert pl a BnW2-ről szóltak, de azt nem sokkal megjelenés előtt foglaltam le (még szerencse, hogy előtte kipróbáltam és nem költöttem arra a hulaldékra).
  • PiszkosFred
    #2541
    Én igen, még aznap ahogy kirakták a lehetőséget a weblapra. Azóta semmi hír, de majd akkro szólnak ha megérkezik ténylegesen. Legalábbis WoW-tal, Silent Hunterrel és a Civvel is így volt. Igaz egyik sem volt CE, csak normál.
  • Hmuda
    #2540
    Valaki előrendelte már a CD-glaxisban a CE-t? Csak azért kérdezem, mert a SotC-t is előrendeltem de b*sztak szolni mikor megérkezett a szállítmány és csak akkor láttam, hogy már régen kapható mikor már fél hónapja megrendelhető volt.
  • kill3r22
    #2539
    Életembe nem jáccottam Elder Scrolls játékkal kiváncsi vagyok ezzel mit fogok kezdeni...:)
  • kill3r22
    #2538
    o bocs a nagy képekért :P:D
  • Hmuda
    #2537
    Igen, voltak már és igen, 1024-nél szélesebb képeket maximum linkelve.
  • PiszkosFred
    #2535
    pár=bár*
  • PiszkosFred
    #2534
    A saját házikódban lesznek tárolásra alkalmas dolgok. És mivel a Fast Travel opcióval 10 sec alatt odavissza ugorhatsz a helyszín és a házad között (ingame persze telik majd az idő, több nap is, az utazás idejét kikalkulálja a game). De ha elkapnak, akkor is visszalophatod a helyőrség egyik ládikójából a cuccaidat - ez már Morrowindben is így volt. Mivel több házad is lehet egyszerre, kérdéses (nem volt blue post erre), hogy lesz e legalább egy konténer, amely linkelve lesz a többivel. Szerintem hülyeség, pár lenne értelme, de illúzió romboló lehet.
  • j0nNyKa
    #2533
    van rola hivatalos info, hogy lesz ien diablo-szeru stash? vagy mire gondolsz?
  • GrimReaper78
    #2532
    Ja, így már értem. Nos, valóban nem a legjobb, hogy bukta esetén minden úszik, viszont feltételezem, hogy ennek kijátszására való a stash :P
  • Hmuda
    #2531
    Nyilván egy bejelentett gyémántberakáksos színarany nyakéket fel kellene ismerniük, de ne mindent és ne mindenhol.
  • Zsolo007
    #2530
    Hát egy 7800GTvel nem mediumon fog menni szerintem....sokkal inkább ultra higon :)

    Mediumon az x800asok, 6800asok fogják vinni szerintem.
  • reménytelen
    #2529
    Listát vezetnek a bejelentett, eltűnt tárgyakról, és ha valamiért elkapnak, akkor azokat mind felismerik nálad, és elveszik.

    Talán ez egyfajta logikus magyarázat.
  • David2
    #2528
    ha vki monnyuk szép(medium-high) graf szeretne, hamarosan jelenik meg a 7900as sorozat, ami még jobban lepumpálja az árakat, akkor egy 7800GT/1800XL használtam már 60-70 között már meg lehet csípni
    [ezek a karik még decemberben 100 fölött mentek]
  • j0nNyKa
    #2527
    "40 féle élőlény van, akikkel találkozhatunk. Ezek a fő kategóriák, mint faj. E negyvennek számos alkategóriája van. Például lesznek goblinok. De goblinokon belül megkülönböztetünk sok osztályt, mint goblin sámán, goblin ijjász, goblin berserkert, goblin fosztogató, goblin újságosbódé, goblin kulcstartó és így tovább."

    :DDDDDDDDDD
  • David2
    #2526
    sztem ne legyél telhetetlen, a 9800pro nagy király volt fénykorában, de sajna eljárt már felette az idő, én a helyedben örülnék ennek a "szar" látványvilágnak is
  • Zsolo007
    #2525
    Nekem az új nemhivbatalos képek is gyönyörűek. Engem nem zavar ha butítva lesz, csak fusson :)

    #2522: Szerintem ne várj sokat a 9800asodtól. Miért csalódnál? Csak a grafika miatt érdekel a játék? Ejnye :D