41716
  • reménytelen
    #2845
    Igen, az előbb feltűnt nekem is, mikor akartam csinálni egy FAKE képet egy Oblivion relaseről...
  • Thanatos
    #2844
    és miylen enhézségű lesz stilusra a játék? amolyan splintercell stile éppen hogy cska legyen valami aktegória vagy sajátbénaságon sirva röhögős beleőrülős kategória? :D
  • Zsolo007
    #2843
    De tudjátok mi a LOL? Nforce behalt... pont most...Vajon miért?
  • Thanatos
    #2842
    igaz :D
  • PiszkosFred
    #2841
    Skillfüggő először, aztán kell hozzá álkulcs, és türelem a minijátékhoz. De ha megunod a minijátékot, lesz "auto" button, ami magától kinyitja. Ekkor értelemszerűen lényegesen több lockpick vagy picklock (mindig keverem) fog fogyni az inventoryból. Ha te próbálkozol, akkor persze kevesebb, főleg ha ráérzel majd az ízére.
  • Thanatos
    #2840
    tudom hogy a morrobol van..., én csak azt modntam hogy nem oylan nagy extra egy iylen képresutálás főleg ebben az esetben mert itt még semmi extra retusálás tehetség se kell hozzá :D
  • reménytelen
    #2839
    Nem lett ez rossz, csak egy apró baki az a Morrowindes fájl...

    Én nem azt mondom, hogy béna lett, hanem hogy szemétség ilyet csinálni.
  • hippy
    #2838
    Aha,így már tiszta.Nem olvastam az eredeti forrást,de így már értem.És meg is nyugodtam.Az én tolvajomnak úgyis hooded robe kell,ami ezek szerint lesz.A zárnyitásról van valami közelebbi infó azon kívül,hogy minijáték?
  • PiszkosFred
    #2837
    De legalább csinálta volna meg profi és hihető módon, ne ilyen összetákolt barkács stílusban. Ha már szívatni akarja a népet, akkor csinálja profi módon ;]
  • CarajoEsp
    #2836
    Főleg, hogy ha tényleg egy DVD, akkor mire letölti, már biztos mindenki ezt fogja fújni, nem lehet addig sunyizni, hogy neki le is jön és telepíti, míg mi nem is hallottunk róla:)
  • Zsolo007
    #2835
    Jah ilyen jó poénokért kéne felkiáltójeleket osztogatni :) Akkor nevetnék igazán.
  • reménytelen
    #2834
    Halálra röhögöm magam.
  • kerek1224
    #2833
    miért szerintem jó poén volt
  • Hmuda
    #2832
    A fejléc símán elintézhető egy könyvtárgenerálással. :-)
  • PiszkosFred
    #2831
    Tudom hogy fake, ha kinnlenne egy "hivatalos" release, már ettől lenne visszhangos minden ES fórum ;]
  • Zsolo007
    #2830
    Abszolút 100% hogy fék :) nyugi. De mint mondtam az a szánalmas, hogy nem is ő csinálta
  • Hmuda
    #2829
    Kösz. Még egy hét... >.<
  • PiszkosFred
    #2828
    Abban bízok, hogy csak találtad a képet és poénkodsz, nem pedig letöltötted és kínodba "poénkodsz" ;]
  • Zsolo007
    #2827
    Nforce fórumon láttam ugyanezt...

    bizonyíték, hogy Morroból van az install hackelve :)

    hehe :)
  • Thanatos
    #2826
    honnét tudod? egy iylen kb 5 perc szvsz mivel a nagy szövegnél egyszinű háttér, kb 3 mp és crtl +c +v ... a fejléc ugyan nem egyszinű de ugyis oylan kicsi hogy az is 2 perc max :)
  • PiszkosFred
    #2825
    Hát én sem tudom sajnos, remélem hamar kikerül a médiaanyag, akár scanként akár forrásból, ahogy kikerült eddig is midnig. Gondolom pár nap. Több értelme nincs, jöv héten már játszunk vele, vagy így vagy úgy ;]
  • reménytelen
    #2824
    Jó érzés még kínzóbbá tenned a várakozást az ilyen képekkel?
  • Zsolo007
    #2823
    Nyugi nem az ő szerzeménye, csak nagymenősködik más alkotásával...
  • Thanatos
    #2822
    unatkozott a drága :)
  • Zsolo007
    #2821
    Photoshop :). Az bizony morrowindből van. Grat.
  • Hmuda
    #2820
    Valaki ért a photoshophoz...
  • CUCLI
    #2819
    mert megérdemlitek.... lol
  • reménytelen
    #2818
    Kezdődik...
  • CUCLI
    #2817
    fake
  • gamerman01
    #2816
    Oh basszus béka lett!
  • Jimmyke
    #2815
    Szép béka, irigyellek
  • gamerman01
    #2814


    NEKEM MÁR MEGVAN!!!
  • Hmuda
    #2813
    Mennyire lesz hamarosan? A legutóbbi cikket már "rongyosra" olvastam, kell valami más. ;-)
  • Cat 02 #2812
    gondolom tudjátok de azé tudjátok mi a gépgénye ? :D
    én megnéztem én gépemen elmegyeget xD
  • Thanatos
    #2811
    ott a pont :/
  • Davidus
    #2810
    kinek mit jelent a minimum...

    ha neki azt jelenti hogy amin a játék már szép akkor simán lehet ez a minimum konfig
  • gergou
    #2809
    en meg elokerestem a gothic 2 ot, meg a deus ex 2 ot, de fel se raktam, mert elment a kedvem toluk, en obliviont akarok :)
  • hen-tes
    #2808
    én is most fable-ztam de nem tud már lekötni :CC
  • Jimmyke
    #2807
    Rohadt dolog ez a várakozás, már egyik játékban sem lelem örömöm mostanság
    Köpenyt a modderek tuti összhoznak (remélem, nagy kár lenne ilyet kihagyni :) ).
  • gergou
    #2806
    igazad van, inkabb enis annak hiszek.