41716
  • j0nNyKa
    #2725
    1 pici off, mert egyszeruen NEM BIROM

    neked van 938298392 hozzaszolasod, mondhatjuk, hogy regi forumozo vagy
    ehhez kepest nem vagy kepes leirni 1 szot sem helyesen..
    namost vagy az van, hogy
    a) beteg vagy (diszgrafia vagy mi)
    b) felsz, hogy 15 mp-el kesobb kerul ki a postod, ha esetleg hajlando vagy olyan sebesseggel irni, amiben meg kepes vagy leirni normalisan a szavakat

    bocsanat az offer, de annyira szemet szuro, hogy megcsak nem is vagy valami hulye ujreg, altalaban a velemenyeid is ertelmesek, csak eppen totalisan irastudatlan vagy... tehat a, vagy b ? :]
  • CUCLI
    #2724
    azt lehet tudni ,h milyen védelem lesz rajta? starforce stb..
  • Thanatos
    #2723
    nem, két hét mulva arról fog emnni hogy miért nem ? küldj krekket, emg tökömsetugyamit, miért nem megy? nekem igy emgy, nekem ugy nemmegy, nekem ugy megy, nekem meg amugy nem megy..., és ezt előrről... :(((
    mind1, faq gyorsan azt meg kill 'em all :)
  • Thanatos
    #2722
    2giga? és még te beszélsz :D mind1, mrá tudom kitől kell kölcsönkérni ha nagyon szarba vagyok :DDDDDD
  • Seth
    #2721
    2 hét múlva vajon már arról megy a diskurzus, hogy ki hol találta meg a zombikirály vajazókését??
    jó lenne :D
  • GrimReaper78
    #2720
    Na jó, de ki akar "low" beállítások mellett játszani? :P

    Bár igaz, én a FEAR-t 640*480-on toltam végig, viszont majdnem minden effekt maximumon volt, emiatt gyönyörű volt még így is a játék!
  • Zsolo007
    #2719
    Milliomos a....

    Egyébként én is memóvételt tervezek. 2g ram rulzzz :)
  • PiszkosFred
    #2718
    Nem olyan vészes az, lowon menni fog. De memória kapcsán hiába van 512 a minimumnak megadva, az semmire sem lesz elég sajnos... Abból mindenképpen kell 1gb, szerintem az alatt nagyon "dara" lesz.
  • Thanatos
    #2717
    azlrt 512 memoria nem oylan vész árú... kiskerarak.hu-n meg ltátam 1giga nonamet is valami 10en valahány k ért...
  • GrimReaper78
    #2716
    Izé, nem fikázni vagy megbántani akartalak, csak reálisan gondolkozok. Nekem sem hiányzik amúgy a hátam közepére sem az upgrade, de valószínűleg az Oblivion lesz idén azon *nagyon* kevés játékok egyike, amit igazán sokat és élvezettel fogok játszani, ezért áldozok a gépre, hogy normálisan fusson a játék.

    Mert a jelenlegi, 2-3 éves konfigommal (AMD 1800+ XP, 1 giga RAM, GF FX5900XT) én is siralmas helyzet elé nézhetnék :(
  • gergou
    #2715
    koszi... mar csak ez hianyzik a varakozasok melle :( najo, majd ha megjelenik a game, meglatjuk.
  • GrimReaper78
    #2714
    Őőő, nem akarlak elkeseríteni, de ne fűzz túl nagy reményeket a konfigodhoz...
  • gergou
    #2713
    hat akkor en leszek az egyetlen, aki meg memoryaba sem tud beujitani :( de majd jelentem, h friss xpn ilyen konfigon: 2.4 ghz p4, 512 333 mhz rendszermemory, ati hs 9800 pro 128 mb ddr vid. ram - on hogyan fut a game. :)
  • Thanatos
    #2712
    nekem egy 2-3 hete votl emg asszem, remélem nem gáz :)
  • GrimReaper78
    #2711
    Mivel majd' mindenki beújít vmit a játék előtt, ezért szerintem evidens az XP reinstall
  • gergou
    #2710
    En mindenkinek tanacsolok egy xp reinstallt a jatek elott, mert most tenyleg gyorsultak a dolgok, es egy ilyen jatek megerdemli a majd szuz xp-t :)
  • Thanatos
    #2709
    najó de te állandóan újitasz :PPPP nem mindenki milliomos ám :D
  • Zsolo007
    #2708
    Én is, én is!
  • Thanatos
    #2707
    énis erre kalkulálok, a nagy újitással megvárom dx10et :)
  • Hmuda
    #2706
    1: mindenfelé fel van tüntetve a minimum és az ajánlott konfig.
    2: általában azért fejlesztik az emberek a gépüket, hogy az általad említett "megy e majd" problémát áthidalják.
    3: Obliviontól elvonatkoztatva...még van kismillió játék ami majd kihasználja a vásárolt kártyát.
  • gergou
    #2705
    Majd az unreal engine 3.0 as gamekhoz veszek uj vgat, de most nem fogok 80+ k t kiadni, aztan azok a gamek el sem futnak majd rajt normalisan, azert ezen a kartyan is kell valami olyat mutatnia az oblivionnak, amit meg sosem lattam :)
  • gergou
    #2704
    Na volt egy xp reinstallom, a jatek eljovetelet megtiszteloen, es felraktam a legujjabb ati drivert is. A tapasztalatom, h az eddig jatszhatatlanul szaggato gamek is fullosan futnak most :) valszleg haldoklott mar az xpm, szal ez a 9800 pro el eldocogteti majd az obliviont.
  • bon
    #2703
    Mondjuk lassabb mint a 7800gt de azért az agp vonalaon szerintem a leggyorsabb Nvidia kártya
  • bon
    #2702
    Annyira nem light-os azért. Elég gyors kis kártya.
  • Thanatos
    #2701
    az valami lightositott 7800gt nem?
  • bon
    #2700
    De van 7800 GS
  • Thanatos
    #2699
    7800szériából nincsa agp-s nem? :)
  • j0nNyKa
    #2698
    egyreszt a tulzasokat felejtsuk mar el, masreszt pedig szamos info van errol, ami biztosit minket, hogy egy bizonyos configon sacperkb hogy fog futni... tehat igen, tudjuk... azert koszi
  • csgj
    #2697
    Nem értem miért pakoljátok tele a gépeteket millió forintos cuccokkal, ha még nincs is meg a game, és nem tudjátok, hogy megy e majd.
  • Hmuda
    #2696
    AGP-s és ez is közrejátszott, mivel PCI-E kezelésére képtelen. Olcsóbb így mintha most veszek új alaplapot is a kártya mellé. De sok az off...
  • David2
    #2695
    De ha ugyanennyiért, vagy kevesebbért JOBBAT kapsz, akkor miért nem veszed aztat?
    Habár ha agps lapod van, lehet, h ott 850XT pe jobb, mint a 7800GS
    Végülis a Te pénzed, szal én csak tanácsokat tok adni
  • Hmuda
    #2694
    Hanyagold már ezeket a hülyeségeket légyszives.

    David2: 78000-ért nekem megéri, tekintve hogy még minimum egy-másfél évig elegendő lesz.
  • davebowman
    #2693
    TESIV_OBLIVION_S0N1C_CRAXAZ[DVDCLONE] Nem lehet, hogy ez az? A kalózöbölben találtam rá. Szerintetek? FAKE? ...remélem...
  • David2
    #2692
    vga:
    850Xt pet ne vegyetek, mert teljesítményéhez/tudásához képest drága
    ellenben 7800GT-t, vagy 1800XL
    használtan GT 70és, első szériás XL-t 85ért kapsz, 850XT már kiment a divatból
    csak hozzátéve nekem is első szériás XLem van és bődületes bennetuningpotenciál rejtőzik benne
    50kér 800GTO érdemes venni, ami XT pevé moddolható, erről Zetorgot kérdezzétek
  • davebowman
    #2691
    Rendben. Én magam is ezt vallom!!! Kedden kiderül ...
  • spatrik
    #2690
    A jatek minimum configja:512MB System RAM
    min. 2 Ghz Intel Pentium 4
    128MB Direct3D compatible video card
    ajánlott:1GB System RAM
    3 Ghz Intel P4 vagy jobb proci
    X800(ez van nekem:D) / GF 6800t vagy jobb v.kártya
    +:Windows XP
    DirectX 9.0 komp. v.kártya driver
    DirectX 9c
    DirectX 8.1 kompatibilis hang
    8x DVD-ROM olvasó
    4.6 GB szabad hely vinyó by: http://oblivion.gumininjahq.hu/
  • Hmuda
    #2689
    Csatlakozom Mushához. Amíg nincs kint valami "hivatalos" helyen addig minden ilyen próbálkozás közröhej tárgya.
  • musha
    #2688
    például én, bár igazán akkor nevetnék, ha tényleg fent lenne, de sajna még nincs.
  • davebowman
    #2687
    Ki az aki kinevet, ha azt mondom : Valaki feltette a netre a játékot?
  • Thanatos
    #2686
    850xt az csak 70k? hm, nem tünik rossznak