41716
  • Hmuda
    #2484
    Mert lesz sok kontármunka is és nehéz lesz kiválogatni az említésre méltó munkákat. :-(
  • DonnieBrasco
    #2483
    Hmm de miért "sajna"? :)

    DB
  • Hmuda
    #2482
    Legutóbb még úgy volt, hogy aki akarja az letöltheti, de attól még jár a játékhoz (na nem mintha oylan angy katasztrófa lenne ha csak letöltés lenne).
  • PiszkosFred
    #2481
    Nemtudom volt e szó már róla, de a TESCS nem fogja megkapni a postással senki, akár CE akár SE-t rendelt, hanem majd letöltheti - mint egyetlen beszerzései módszer.
  • Hmuda
    #2480
    Nem semmi, nagyon felhasználóbarát lett a TESCS. Enyhén szolva megkönnyíti a "full-Tamriel" modok készítőinek dolgát. :-)

    (Sajna tuti, hogy kezdéskor minimum 3 ilyen vállalkozás fog beindulni.)
  • DonnieBrasco
    #2479
    Igen, érdemes átbogarászni ezt a dev diaryt, az egyik legjobb szerintem, és a végén a screenshotok... UFFFÁ!
    A másik: szerintem megint egyértelmű mérföldkövet tesznek le Bethesdáék ezzel a tájszerkesztési módszerrel... IGEN sok játékban fogjuk még ezt a fajta "tájalkotást" viszontlátni, MMORPGben és bárhol ahol nagy, nyílt, változatos, szép és hihető tájat akarnak majd csinálni!

    Kudos!

    :)

    DB
  • Zsolo007
    #2478
    Elolvastam a Dev Diaryt. Istenem. Még 10 nap! Hogy fogom kibírni???? Olyan gyönyörű az ég. Hihetetlen. Engem a Morrowindben is két dolog fogott meg igazán: A víz és az ég.

    Itt is két dolog fog meg: Az erdők és az ég :).

    Csak lennem már a kezemben
  • DonnieBrasco
    #2477
    Azért nem lesz az rossz játék... én pl. imádtam az Undying-ot, és az is hasonló mint a Lovecraft-féle dolgok :)

    DB
  • Zsolo007
    #2476
    Tenkjú, akkor az nem izgat :D. Azthittem valami fasza szerepjáték és azért említik ebben a topicban...De horrorjátékok nem izgatnak :)
  • PTW
    #2475
    Egy nagyon híres Lovecraft horrorregény. Annak készült most el a Bethesda játékadaptációja
  • Zsolo007
    #2474
    Mi az a Call of Cthulhu?
  • DonnieBrasco
    #2473
    Na, akkor törjük meg a csöndet. Az éjjel beesett egy Bethesda newsletter a mailboxomba. Új dev diary, egy rakás preview link és egy érdekesség: Call of Cthulhu megjelenés official: Márc 27!!

    DB
  • GrimReaper78
    #2472
    Miért, jobb lenne Kalenics áradatszerű monológjait olvasgatni? :P
  • David2
    #2471
    vihar előtti csend...
  • gergou
    #2470
    ajjaj, te kihalt a topic... Bar jelenne mar meg a game...
  • GrimReaper78
    #2469
    2 hét és meglátjuk.
  • steweee
    #2468
    vajon mennyi lesz a TÉNYLEGES gépigénye? az übeszuper dinamikus árnyékoknak nem vagyok híve, tehát kikapcs, de anélkül vajon mennyire lesz brutál ?
  • GrimReaper78
    #2467
    Süti, be is raktam háttérnek :P Bejön a köd is, hangulat büntet.
  • Ch_Slater
    #2466
    uhh. csodaszép.
  • PiszkosFred
    #2465


    Egy új panoráma screen
  • gergou
    #2464
    megvalami! az 1.19 es patch a videokat kiiktatja a jatekbol, de azok vannak,
    a movies konyvtarban, es nagyon hangulatosak, majd osszedobok egy init ami kijavitja ezt, de meg tudod oket nezni quicktimeal.
  • DonnieBrasco
    #2463
    OK köszi most már jó... hát nehéz megszokni a 6 éves grafikát... de kap egy esélyt :)

    DB
  • Jimmyke
    #2462
    Ha az a mellékhatása, hogy utánna emberfeletti erőre teszel szert, szerintem bevállalnád :)
  • GrimReaper78
    #2461
    Ami a Damage Health pósönt illeti: az nem 5 mp-ként 1 HP, hanem 5 mp-n át, másodpercenként 1 HP, vagyis összesen 5.

    @ Lysandus: szerintem elég egyértelmű, hogy ez étel- vagy fegyverméregként használatos, nem meginni kell :P
  • David2
    #2460
    méreg is lehet...
  • gergou
    #2459
    figyu, az 1.19 es patchet rakd fel, csak ezutan fut xp alatt, es ha felraktad, utana hasznald az options.inimet, de probald meg a hagyomanyos ini vel is, lehet az enyem nalad nem fut!
  • DonnieBrasco
    #2458
    Nem indul el az Ultima 9 :((((((((

    Van valami trükk vele Windóz XP alá?
    Bocs az offért

    DB
  • Lysandus
    #2457
    Nem hinném, hogy saját magamat sebző potionok kotyvasztásával töltöm majd az időt... Vagy ez valami furfangos terv része lehet vajon?
  • Jimmyke
    #2456
    te fogsz sebződni, de 1 HP/5 sec az nevetséges :)
    Kb. mintha forró italt innál és megéget egy picit
  • gergou
    #2455
    ez erdekes :)
  • Lysandus
    #2454
    Hehe. Látüveges ork!!!

    És mi ez a hülye potion? Damage health? Az milyen? Én iszom meg és valaki más sebez??? Szerintem ez már túlzás...
  • gergou
    #2453
    mondasz valamit, enis minden nap tobbszor megnezem oket, h vajon jol emlexem e...:) mar csak 11 nap! :)
  • Zsolo007
    #2452
    Mazohista :D
  • DonnieBrasco
    #2451
    Komolyan mondom.... nem is értem. Nem 2 napja várom az Obliviont és az összes screenshotot 24x láttam már, de most elkezdtem ezeket nézegetni és majdnem elsírtam magam a gyönyörűségtől... nem igaz, hogy még mindig 2 hét!!!! Megállt az idő.

    DB
  • Thanatos
    #2450
    ez a szinesség a mániád, szvsz a túl sok szin csak túlcsicsázza a dolgot :)
  • gergou
    #2449
    en nem az informativitasrol beszelek, hanem arrol, h a banner a helyszinekbol par hangulatos kepet tartalmazna, az ugy megbizsergetne az en hatamat, h milyen szines is ez a jatek, es mennyire varom, h barangolhassak a vilagaban, nem tul csili vili dologra gondolok, de en tul egyhangunak talalom a jelenlegit. DE ez szuveren velemeny :)
  • Zsolo007
    #2448
    Visszaadja a játék igényességét, művésziességét ez a banner. Ha nem lenne a harcos én üresnek érzeném... Szerintem nagyon sokat dob rajta :)
  • DonnieBrasco
    #2447
    Igen, ez az itteni sokkal stílusosabb, művészibb.
    Ízlés dolga, de szerintem egy banner inkább legyen szép, mint informatív (helyszíneket bemutató, stb...). Nekem még ez az egy harcos is sok rá :)
    Pl. a játék doboza nagyon bejön! A sima és a CE is.

    DB
  • Zsolo007
    #2446
    Hát nekem speciel nem jön be a guminindzsás :). Ízlések és pofonok ugyebár.
  • Lysandus
    #2445
    Oké, oké. Nem azt mondtam, hogy ne legyen lándzsa. Legyen! Ha kell írok miatta az Oblivion fórumra! Engem tényleg nem zavar, ha valaki egy ilyen fegyverre bízza az életét! Lelke rajta! Egyébként úgy is be lehetett volna rakni, hogy összevonják a bottal. Ahogy a long meg short blade-et összegyúrták.