41716
  • Hmuda
    #3349
    1: van URL gomb is a világon.
    2: hanyagolni kellene az imageshackot mert már a t*köm tele van a békákkal.
  • CarajoEsp
    #3348
    Csak épp Seederük sincs, plusz érdekesen lenne kint, majd 3 napja úgy, hogy senki nem tud róla.
  • Gabyee
    #3347
    én azt másoltam be::DD
  • j0nNyKa
    #3346
  • CarajoEsp
    #3345
    Furcsának tartanám, ha itt is Esm fájlnevet használnának. Inkább EsO.
  • Hmuda
    #3344
    Kérdés, hogy meddig. Lehet, hogy az n-force lassú, de biztosabb.
  • j0nNyKa
    #3343
    de a nadrag is a morro resze volt, nemde ?
  • Ron Ragm
    #3342
    A vicc az, hogy isohunton tényleg kinnt van.
  • GrimReaper78
    #3341
    Fake.
  • Hmuda
    #3340
    Szép próbálkozás, de ne eröltesd meg magad, mert senki nem hiszi el amíg nincs kint N-forceon...
  • CS@
    #3339
    Biztos lesznek bugok, olyan játékot már jó ideje(C64 Amiga óta) nem láttam amiben nincsenek. Viszont a láb nélküli karakter nem a morro hibája/bugja hanem egy elcseszett nadrágé.
  • j0nNyKa
    #3337
    egyebkent felmerult bennem 1 dolog, az oblivion igy lesz tokeletes, ugy lesz gyonyoru, amugy ragad magaval.... de mi van akkor, ha annyit latunk belole, hogy szaggat mint az allat, illetve 1 bughalmaz ? (like morrowind, ahol ki lehetett esni a palyabol, meg lentebb linkeltem a lab nelkuli karakteremet, etc.)

    ez csak 1 felvetes, es teny, hogy sehol nem irtak bugokrol... de ki tudja ?!
  • j0nNyKa
    #3336
    en most ezt szedtem le : ETROM.THE.ASTRAL.ESSENCE-DEViANCE

    szerintem oblivionig kihuzza
  • VRSDM
    #3335
    nekemis tetszik cask nincs türelmem kivárni, kicsit lassu nekem a menete... de amugy 5letes.
  • Mr_no_NaMe
    #3334
    Nem tud valaki a Mount&Bladehez serialt?Mert elértem a lvl6-t és most kidobott:(
    Nagyon jó kis játék, az oblivionig simán eljátszogatnék vele, talán még tovább is.
  • VRSDM
    #3333
    neem nem azért, hanem leszedtem, hogy elüssem azzal az időt, mert régen imádtam, és azis bethesdás ugye, és ottis van növényzek dögival, szoval, ha leglább annyira le lehetne butítani már örülnék... innne jutott eszembe...
  • Thanatos
    #3332
    ja várjatok , tudom, msot megy a tv2-n valami kalózos film
  • Thanatos
    #3331
    hm, már smot kiváncsi vok miylen párhuzam elssza két game között :D
  • haxoror
    #3330
    igen
  • VRSDM
    #3329
    játszott innen anno, valaki a pirates off carriben-al?
  • David2
    #3328
    ej
  • hen-tes
    #3327
  • Hmuda
    #3326
    Instant klasszikus!...alias...az igazi "countdown" videó.
  • Johny Killer
    #3325
    és hol vannak ezek a scanek?
  • PiszkosFred
    #3324
    A próféta szóljon belőled, lehet túlzás, de jobban várnám mint az Obliviont ;]
  • PiszkosFred
    #3323
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ezeken a scaneken már látszik (úgy tűnik), hogy meglovagolható az unikornis, ott a cselekvési lehetőség a RIDE-ra a jobb alsó sarokban
  • DonnieBrasco
    #3322
    (off)
    Igen én csak a film kapcsán hallottam róla egyáltalán. Nagyon jó film, a kritikusok és a nézők is nagyon dícsérik mindenhol, mindenkinek ajánlom!
    Kapott is hideg-meleget a stúdió aki lelőtte a sorozatot...
    Minden bizonnyal lesz 2. (és valszeg 3.) része is a filmnek.

    DB
  • PiszkosFred
    #3321
    Ezek már jó minőségű scanek, a közepén lesz a 7 oldal ami az Oblivionnal foglalkozik. Kínozd csak magad :D
  • PiszkosFred
    #3320
    OFF
    Egy isten sorozat, csak sajnos első évad végén cancel :( A Serenity kissé "idióta" legénysége, amolyan Freelance/Elite/Privateer stílusban, 14 részen keresztül. A Serenity film, amit láttál, a sorozat lezárása, mert a season 1 után nem volt befejezve a cancel miatt. Tekintheted előzménynek. Érdemes beszerezni, én nemtudom hanyadjára nézem végig, de egyszerűen nagyon szeretem. Van benne valami, ami nagyon megfogott...
    ON
  • Davidus
    #3319
    na lejött a cucc:)
  • Hmuda
    #3318
    Na az nehéz lesz. Nincs benne semmi ami középkori és még a kardozás is ki lett véve. :-(
  • Mr_no_NaMe
    #3317
    Nah az lehet...végre egy ilyen eseményben van részem:)
  • DonnieBrasco
    #3316
    Én meg csak 1x akartam elküldeni az előzőt erre a tied rakta be újra. Alighanem mikroszekundumnyi pontossággal egyszerre küldtük a postot!

    DB
  • DonnieBrasco
    #3315
    Mi az a Firefly?
    Csak mert a "Serenity" c. mozit láttam itt kint a szigeten és atomkirály kis film! Nagy sajnos, hogy Mao-ra nem vitték be :((

    DB
  • Mr_no_NaMe
    #3314
    Nemtom mi a pöcsér ment kétszer de bocs....nemis kattoltam kétszer
  • Mr_no_NaMe
    #3313
    A 3. pont legalább eccer legyen megemlítve, aztán legyen megadva a hozzászólásszám és akkor az úgy jó:D
  • PiszkosFred
    #3312
    Próbálgatok csinálni egy oblivion paródiát Movies-ban, asszem ezzel bőven de bőven elleszek a megjelenésig (meg estéként megnézem sokadjára a Fireflyt és nézegetem a fórumokat). Ha nem sikerül a "film", akkor is elfoglaltam magam, és nem idegeskedek, hogy vadkeletre csak lényegesen később jön mint máshova a game. Meló nincs sok hál'stennek, és az időjárás is nagyon azt akarja hogy házon belül legyen az ember...
  • Hmuda
    #3311
    Akkor rajta, írjátok meg. ;-)
  • DonnieBrasco
    #3310
    Na jó, akkor a (very basic) FAQ-írást kezdjük.

    1. A játék (b)kizárólag(/b) Single, Multiplayer NINCS!!!
    2. Március 21-én jelenik meg.
    3. Fake warez linkek berakása, hirdetése, említése TILOS :)

    DB
  • Hmuda
    #3309
    Amúgy végre megvan az elfoglaltságom. 17-én indul az utolsó béta az Auto Assualthoz, azzal elleszek a hétvégén, már csak egy kulcsot kell szerezni mount and blade-hez, mert az utolsó petákom is elment a kártyára és a félretett maradék kell a CE-re, de azért 17-éig is kell valami némi-nemű elfoglaltság...