41716
  • Jagi
    #3565
    ööö gyenge sry, elég gyakran eljár a kezem :)
  • Jagi
    #3564
    Na asse gyengye...
  • PiszkosFred
    #3563
    Én egy Breton nőt fogok indítani, mágus hajlamokkal ;]
  • Jagi
    #3562
    :))))
    Sikerült eltalálni a kedvenced?

    Csak úgy repkedne a sok vessző, a lúhátrú'...

    Vagy az íjász helyett, fighter+long sword mastery :D (daedra daikatana +fav)
    de ebben az esetben a gender: Female :D
  • DonnieBrasco
    #3561
    Nem igaz, hogy mindenki ijász-tolvaj-alkímista Bosmer lesz!!!

    Na EZÉRT nem lesz MMORPG a TES - mindenki ugyanaz lenne :)))

    (mint a WOWban a sok Night Elf Hunter :P ) - lásd szignóm!

    DB
  • PiszkosFred
    #3560
    Úgy néz ki, ideje vadászni ;]
  • Jagi
    #3559
    A marksman alacsony de kezdésnek nem rossz sztem... :)
  • Jagi
    #3558


  • DonnieBrasco
    #3557
    Az Obliviont én is jóval később, olcsóbban vettem meg, és nem szégyellem magam miatta, az akkori töredék ár a nettó fizetésemnek pont ugyanakkora hányada volt, mint most az Oblivion CE kiadása újonnan - a mostani fizumnak :)

    DB
  • CUCLI
    #3556
    értelmes kép. vótmá?
  • CS@
    #3555
    Látom már nagyjából befejeztétek a témát, de azért most leszek olyan pofátlan és hozzászólok még.

    Nem titkolom, hogy bár nem 3év után, de én sem azonnal vettem meg a Morro-t. A Boiling Pointhoz a megjelenés után nem sokkal nagyon jutányos (kevesebb mint 5000HUF) –ért jutottam hozzá egy kinti ismerősnek köszönhetően. Ráadásul mind2t úgymond netről szedett crackes warez verzióval játszom mert kényelmesebb mint belerakni a CDt a gépbe. Más példa mondjuk a PortRoyale2 ami már több éve megjelent és elég sokat játszottam/játszok vele, nagyon szeretném ha meg lenne eredetibe, de nem 7-10ezer forintért, ha megjelenik úgy mint az első rész vagyis EztVeddMeg –ben és 3-4ezer forintért hozzá tudok jutni azonnal megveszem. Ettől én nem érzem magam „kevesebbnek” mint a nálam jobb körülmények között vagy tőlem nyugatabbra élő más környezetben élő emberkék akik megtehetik, hogy akár kipróbálás nélkül azonnal megvesznek bármit. Ráadásul engem nem érdekel sem a szép doboz sem a térkép sőt egyáltalán semmi ilyen egy eredeti játéknál kizárólag csak a tudat, hogy ennyivel „támogatni” tudtam a készítőket.

    Bár szinte biztos vagyok benne, hogy az Oblivion –t megjelenés után hamaros beszerzem eredetiben azért még ezt sem reszkírozom meg kipróbálás nélkül. Ez nem könnyű mert biztos vagyok benne, hogy nem fogok csalódni, de ilyenkor folyton emlékeztetem magam a POTC –re, ahol szintén mérget vettem volna rá, hogy fantasztikus lesz.
  • Davidus
    #3554
    kijött a svéd újság szkenn?!
  • DonnieBrasco
    #3553
    Szerintem májerkedő fejet vág (keménygyerekvagyokmegütlekfexel) :)

    DB
  • dante3
    #3552
    kép
  • hen-tes
    #3551
    olvass vissza..
  • Árnyvadász
    #3550
    TES4 vírus jobban terjed, mint a madárinfluenza. Apám, ez már betegség :) De azért kitöltöm :D
  • Davidus
    #3549
    csináld meg a karaktered előre:)
  • Árnyvadász
    #3548
    Ezzel semmi probléma. A lényeg: Azok akiknek ez ment, kicsit érezzék magukat rosszul. Ennyi az egész lényege. Mást mit tudnék elérni? Semmit. Na ennyi tényleg: -Hisz ki lett tárgyalva :) (Részemről mindenképp)

    On mostmár. Részemről. Ha nektek van kedvetek meg egyéb fogl. a témával, felőlem nyugodtan.
  • Kandurex
    #3547
    Többszá üzi 2 nap alatt, felejtős

    Tippelhetek? Mer' nem olvasok:

    50 - 80 üzi: "ki jött, látom torrenten!" "már töltöm geca!"
    100 - 150 üzi: "mikor már?" "hétfő?!" "kedd?"
    150 - 200 üzi: "jaj istenem ez nem fog futni" "királyul néz ki"

    stb. stb. .... na szal miről maradtam le ezeken kívül?
  • Jagi
    #3546
    sztem most készül levágni valakit...
  • Jagi
    #3545
    én azért megveszem, feltéve ha rendesen összerakták...

    Más:
    Holnaptól ilyenekre lehet számítani:
    A haverom haverjának a bátyjának a haverjának az uncsitesója a Bethesdánál levél- és cseretörölközőhordó aki elpostázta neki és már nyomja a faterja meg már végigvitte, csak nekem délután fogja kiírni, mertmég nem rakta össze az új izomtáp vast amit tegnap vett... :DDDDD
  • ZsZso
    #3544
    mind1, már úgy is "kitárgyaltuk" :)

    Beszéljünk újra a játékról. Szerintetek a banneren lévő fószer mérges, ideges, fél, vagy csak úgy bambul? :) És ha már válaszoltatok, gondolkodjatok el ezen is ... lehetséges, hogy ez az érzelem fog minket is hatalmába keríteni míg játszunk a játékkal? :)
  • hen-tes
    #3543
    én bevallom őszintén egy lyukas garasom nincs a játékra, ha lenne is, akkor is inkább memóriát vennék, hogy elfusson :c
  • ZsZso
    #3542
    Hehe ... ezt vizualizáltam :) ... ha így fényképezted volna le magad, tuti a "Humoros és aranyos képek" topikban kötöttél volna ki :)))
  • Árnyvadász
    #3541
    Igen, azokat! Mert okés nincs rá pénzük ezeregy dolog miatt: Érthető, elfogadható, meg ez is csak egy játék. De hogy úgy állítsa be magát mint aki. Na az már nem túl szép. No de ennyi... Kitárgyaltuk :)
  • hen-tes
    #3540
    jaja, gyanús.. :D
  • VRSDM
    #3539
    nemvolt még, de ha nekem meglenne biztos nem 640*480-ba meg ilyen zajosan fotoznám, hanem szépen mosoly a képbe, magamelé tartva a dobozt+cd-t+quide-ot, hogy lássák :D igen énvagyok akinek megvan :D
  • Árnyvadász
    #3538
    Szerencsére vannak más TES fórumok is. Lehet elsőként oda lesz érdemes menni, aztán ha lenyugodtak a kedélyek, akkor ide. Csak már megszoktam ezt a fórumot a 6 év alatt. De az ötlet valóban jó.
  • VRSDM
    #3537
    én már ! előre megvettem ! csak nem az én pénzemen :D hanem apámén, mivel nekem most nincs, ( 16 vagyok) erre $-em mivel neveznem kell airsoft scenariokra, de ez más tészta, de akkoris megadom apámnak a lovit ha lesz, mert jobbérzés igy tolni a game-t hogy tisztelegtem előttük azzal hogy casheltem érte, másrészt, meg gépis kell még alá, mert a mostanin éppen hogy elfut.
  • hen-tes
    #3536
    voltmár? :D
  • DonnieBrasco
    #3535
    Elsőre megijedtem, de másodszorra már értelmeztem is, úgyhogy megkönnyebbültem :)
    Szerintem nem jól használod az "előrendelés" szót... a preorder angolul (és esetemben is) azt jelenti, hogy előre _megvettem_ a játékot! Neten megrendeltem, kicsengettem az 59.9 USD-t, és már csak a postást várom.
    Úgyhogy én úgy érzem, nem fogok jogsértést elkövetni azzal, hogy letöltöm - kivéve annyit, hogy letöltés közben én is kénytelen vagyok (ha részben is), de megosztani. De maga a tény, hogy ezzel 1 vagy 2 nappal esetleg előbb lesz meg, még nem tesz engem rosszabb emberré (remélem).

    Bár ahogy a dolgokat látom (még mindig semmi warez!!!), lehet, hogy nekem előbb lesz a kezemben a doboz, mint az nforce-on a hír... :P :P :P

    DB

    PS: gondolom azokat szidalmazod, akik "előjegyzik" a játékot, azaz egy fillért sem költenek el előre... ha Magyarországon ezt is (szerintem tévesen!) előrendelésnek hívják az illetékesek, akkor Mea Culpa :)
  • Árnyvadász
    #3534
    :) Davidus, benned sosem csalódom! :)
  • Davidus
    #3533
    :D
  • VRSDM
    #3532
    sztem jó 5let lenni a parasztok távol tartására a fórumokból egy olyan 5let, hogy legyen ingyenes meg fizetős fórumok az sg-n... és pl csak akkor nézhetsz be a hc tes-esek közé ( akik nem ilyenek: mikor? hol?gonnan? miaza mántolás?védelem?mit húzzakle? stb) hogyha pl. küldesz egy 1000ft-os SMS-t ezmár elég nagy összeg arra hogy sok n00b ,kiszüjrünk. Ha valaki mégis fizetsz és paraszt akkor meg BANN... ennyi. és akkor lehetne majd normális konzultácoókat vívni a játékról, másrészt kialakulna egy hc, akik jóbarátok stb lennének, és együt tolnánk a game-t küzben ventrin csevej ki mit csinál stb. jó lehetne így szórakázni... ha valaki talál valamit elmondja hol találta, többiek is run ha épp nincsenek quest-be sztem 5letes lenne, felkéne vetni valami fejesnek...
  • Davidus
    #3531
    az érzésért hogy megvan az eredeti! nekem nincs PS2-m mégis megvettem a Metal Gear Solid 3-at:)
  • ZsZso
    #3530
    *S3-on ... (S3 Trio s társai)
  • ZsZso
    #3529
    INGAME screenshot!!!! S3an valahogy így futna :)

    most csináltam, nem lefikázni :))
  • hen-tes
    #3528
    lol:o
  • Árnyvadász
    #3527
    Igaz. Konkretizálni elfelejtettem. Nem veled, veletek (nagy rajongók és már lassan TES tagok) van a baj. Hanem azokkal akik már most is néha, és mikor fel lett törve szépen lassan ellepik a fórumot és elárasszák felesleges maszlaggal. Gyakorlatilag hígul a leves. Az a leves amiről jó beszélni, és jó lesz belekostólni majdan. Tudom, ez minden játéknál így van (sajnos). Illetve ennél a játéknál kifejezetten ez rosszul esik.

    Bírom azt amikor valaki mondja: Már előrendeltem x meg y oldalon és meg is veszem, de előbb leszedem azért. Ja persze. Mert az az előrendelés nem szól vásárlásról, nem kötelez semmire az égadta világon. Ne mondja már nekem, hogy majd miután a játék már megvan: Egy érméért, térképért (amire majd megint hivatkozik, hogy ja hát letölthető, mert felszkennelte vki) és leírásért (ami szintén letölthető lesz, nem kell hozzá jóstehetség), szóval jószerivel akkor a dobozért és az így készült videóért meg az érméért majd kicsengeti a 17eFt-ot.

    A másikat is szeretem. Az meg az a fajta: Ja igen megvan a Morro meg esetleg a kieg. is... Megvettem! Ja igen a program kiadása után 3 évvel mikor már az ember után dobálják. Persze a kijövetelkor meg egyéb automatikusan warez.

    Mind1. Ez ezerszer le lett rágva. Ezerszer ki lett tárgyalva. Csak egyszerűen rossz érzéssel tölt el és leírtam, ha már így megkérdezted. Amúgy nincs rosszkedvem, sőt tegnap annyit Mount & Blade-eztem, hogy akár még nagyon jó is lehetne. :)
  • Mr_no_NaMe
    #3526
    Mondjuk az is igaz:)
    Ha kell 800*600 de ha jól megy (ami persze tutkó nembiztos) akkor 1024*768.
    Amúgy szerintetek milyi kvarriáció a jobb?800*600 és kicsit maxosabra húzva a beállítások vagy 1024*768 és kicsit lehúzva a beállítások?