41716
  • csgj
    #3389
    én már vagy 3 órája csak itt ülök és nézelődöm.... lol
  • dante3
    #3388
    Minél közelebb!
  • Johny Killer
    #3387
    én is... de én már azt se tudom hogy mit kezdjek magammal... annyira be vagyok sózva mint még soha, életemben nem vártam még egy játékot se ennyire...
  • Davidus
    #3386
    6 napot!:) vagy ötöt
  • dante3
    #3385
    Már csak egy hetet kell várni,most szívesen előretekerném az időt!
  • Hmuda
    #3384
    Áh...ezek? Akkor már csak a reactort nem olvastam.
  • Johny Killer
    #3383
    köszi...

    Fred ezekre gondoltál te is??
  • dante3
    #3382
    OXM
    OXMOXM
    OXM
  • Johny Killer
    #3381
    mármint ezekre a scan-ekre?
  • PiszkosFred
    #3380
    1-2 hetes OXM scanek, csak most találtam meg őket jó minőségben. A korábbi minőségnél nem látszott a felirat, és a kisebb képek eléggé torzultak. Ez már kiváló. Kalózöbölben kukkants rá. Röpke 160mb...
  • Johny Killer
    #3379
    és akkor amit a Spoilerbe írtad azt honnan tudod??
  • Gelli
    #3378
    akkor szori :(
  • PiszkosFred
    #3377
    3 változat van.

    OXM - elérhető a kiváló minőségű scan
    PCG - ebből is van élvezhető scan, de azért nem csúcskategória
    gamesreactor - ezt várjuk már jópár napja (én legalábbis), ez friss stuff, mostanság kerül a svédek asztalaira. Talán valamelyiknak van egy borotvapengéje és egy scannere ;]
  • PiszkosFred
    #3376
    Nincs egyelőre, még én is várom.

    Torrentekhez: elhiszem hogy várja mindenki. Higgyétek el, ha megjelenik hivatalos release, arról mindenki tudni fog. És akkor a seeder/leecher szám is három/négy számjegyű lesz azonnal. (najó, seeder eleinte csak kettő ;]) Lehet kutatni egész nap a játék után, lehet tölteni barbijátékot, 4,5gbnyi videókat, meg minden ló..art a játék helyett, ez már legyen a te/ti problémátok. De legalább ne próbáljátok teleszpemmelni a topikot, csak ha esetleg felraktad, kreáltál egy SGHU nevű orkot, csinálták róla egy gyors screent és akkor a híreddel együtt postolhatod ide. Addig pls ne, mert rohadt unalmas.

    Igy is telepofázunk naponta "több oldalt", nem hiányzik a duplája ennek, csak azért mert láttál egy linket valahol marinéni warez oldalán, hogy Oblivion.iso... pls
  • csgj
    #3375
    akkor meg jó van
  • csgj
    #3374
    ígyse jó bakker
  • Hmuda
    #3373
    Ezeket már láttuk úgy 3-4 napja. :-(
  • Johny Killer
    #3372
    jaaa... megvan.. köszi szépen, és ez az amikről Fred is beszélt??
  • csgj
    #3371
    hehe
  • csgj
    #3370
    én is úgy látom.... pedig van ott vmi ingyenes izé is...
  • Gelli
    #3369
    az ingyeneset válaszd, a táblázat jobbalsó sarkában van
  • Johny Killer
    #3368
    de hisz ezért fizetni kéne!! vagy csak én néztem el?
  • Gelli
    #3367
    http://rapidshare.de/files/15247923/Oblivion_Review_7_Pages.rar.html
    tessék, feltöltöttem
  • Johny Killer
    #3366
    Fred neked megvannak már azok a bizonyos scan-ek??? ha igen akkor légyszi terjeszd már mert nagyon kiváncsiak vagyunk rá...
  • Hmuda
    #3365
    Csak ott nem volt akkora biztonság mint itt. Nem gondolod ha már eddig kiszivároghatott volna akkor már mindenki játszana vele?

    Egy kis "common sense" kellene ide...
  • csgj
    #3364
    Emlékszem, hogy a Fable-t már kb két hónappal azelőtt feltették mielőtt megjelent volna..
  • kill3r22
    #3363
    irni meg nem tudok....:)
    Reméljük jön már hamar...
  • kill3r22
    #3362
    OFF
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    néztem meg gondoltam is csak elég ha terjed a fake..Hoodos gamét már régen láttam....meg ált a clone.s szokott elsökénmt jönni....

    ON....
    Láma...:)
  • csgj
    #3361
    én egész nap az oblivion után kutattam... beledöglök ha nem teszik végre fel!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • kill3r22
    #3360
    bocs....:)
  • csgj
    #3359
    kill3r22! AZ FAKE!!!!!!!!! Nézd meg mit írnak róla!!!!
  • CS@
    #3358
    Nagyon optimista vagy, de az is lehet, hogy én vagyok pesszimista.
    A bugmentesség szerintem kizárt inkább abban bízok, hogy ezek nem akkora problémák lesznek amik a játékélményt erősen rombolják.
  • Hmuda
    #3357
    Hanyagold már ezeket a marhaságokat...

    Komolyan nem értem az ilyeneket...

    #3356: oksa. :-)
  • j0nNyKa
    #3356
    nekem meg operaban beka.. lenyegtelen, hanyagolos mostantol az imageshackes hulyeseg aztan kesz. problema lezarva :]
  • kill3r22
    #3355
    már a kalózszigeten is fentvan!!!!
  • Lyan Kyj
    #3354
    A legújabbi három kép közül van 2 belső teres. Itt már tényleg nincs a tárgyakon árnyék, meg is látszik, de mintha más is ki lenne kapcsolva, úgy vettem észre...de lesz*rom, csak legyen már itt:_(
  • Hmuda
    #3353
    Nekem is ie van és béka.
  • j0nNyKa
    #3352
    volt fent anno magyarositasom, ha jol emlexem, semmifele mod nem volt viszont.. na mind1, remeljuk, hogy az oblivion bugmentes lesz
  • j0nNyKa
    #3351
    1 nem mindig muxik ha urlkent pakoljak be az emberek, nalam pl csak ie nyitja
    2 ez van, kinek a pap kinek a papne, ie soha nem csinal belole bekat
  • CS@
    #3350
    Hát ezt ebből a képből már nehéz így megítélni, de elég mod gyanús.
    Akkor történik ez ha egy ruhadarab testrészeihez nem rendelsz hozzá semmit.
    Bár a modok is a morro részei a játék mégsem tehet arról, hogy a modder esetleg elcseszte.