41716
  • MacrosTheBlack
    #3469
    Naigen, de emellett hány MMORPG van ami totál csőd lett...
  • [Jakuza]
    #3468
    Kar remenykednetek, elobb vagy utobb lesz belole.
    Foleg ugy, hogy a keszitok es a kiadok latjak mekkora bevetelt produkal a WoW.
    Evi 1 milliard doillaros bevetelt a TES4 soha nem fog elerni.
    A kiadok meg nem kicsit penzehesek.
    Lehet a szinfalak mogott mar keszul is, csak mi meg nem tudunk rola.
    Mondjuk nem lepodnek meg rajta.
  • Thanatos
    #3467
    csatlakozom
  • haxoror
    #3466
    Remélem soha nem lesz a TES-ből mmorpg
  • EndreMan
    #3465
    Hát ez tényleg érdekes....
    Hirtelen nem is tünt fel elsőre,de ez valóban furcsa
  • Johny Killer
    #3464
    szerintem nem nagy baj... én már alig várom hogy meglegyen az első lovam és ügethessek vele az erdőben... a városokban is lehet majd vele menni vagy ott le kell majd parkolni a fő istáttóba mielőtt bemennék a városba?
  • VRSDM
    #3463
    engem csak az zavar, ( persze ez már csak szőrszálhasogatás, nem kötöszködés) hogy ha mc-s a mozgás, (ez 100 hogy nem az), mert a lónak látszik hogy egyetlen "csont" van a nyakától a fejéig, és az nem mozog, ez igy érdekes :S mintha a nyaka betonból lenne... jó persze igyis vidulok, mint valami törpe...
  • Johny Killer
    #3462
    hát azért az is elég merész dolog... de nekem nagyon tetszenek a lovak... az első dolgaim között lesz hogy szerzek egyet.. vagy lopok, vagy veszek az már mellékes, de biztos hogy hamar lesz lovam...
  • Don Gatto
    #3461
    Nem, nincs igazad.
    Gondolom a lovak maguktól mennek, a lovasaik csak egyensúlyoznak.
  • CUCLI
    #3460
    Látom nagyon kezd meglágyulni a társaság... :)))))
  • s0n1c
    #3459
    tény és való, hogy mmorpg annyi van mint a szemét, de minőségi 1 db sincs talán, ha nem mindenki a profitra hajtana elsősorban...
  • s0n1c
    #3458
    *gondolta
  • Hmuda
    #3457
    Észrevettétek, hogy mindegyik lovas "átlászó anyagból készült gyeplőt" tart a kezében? XD
  • s0n1c
    #3456
    én nem mondtam, hogy ez így rossz :) marhára várom én is a release-t, btw én simán el tudnám képzelni multiplayer környezetben is a tes-t, hidd el nem az hiányzik, hogy szembe jöjjön az arénában egy Szájbaszarlak nevű iq-fájter :)

    igaz anno swg-be is nagy reményeket tápláltam, ki gondola volna, hogy egy star-wars nevű ziccert a sony nemhogy kihagyott, de kurva nagy öngólt rúgott :) lehet ez lenne a tes sorsa is kitudja, de lehet, hogy nem ;)
  • PiszkosFred
    #3455
    Hát nemtudom. az tény,hogy a föld felett lebegnek ;] De szerintem semmi baj nincs a sétáló üzemmóddal. Holnap kimegyek a pályára, és megnézem élőben, de nekem semmi kivetnivaló nem látszik rajta, ha figyelembe vesszük hogy ez egy játék ;]
  • j0nNyKa
    #3454
    ezer aztan csinalhatom a jokis magyar mirrort hogy holmi hardwired (miaz ?! :D)-rol toltse a nep

    [sertodott]
  • PiszkosFred
    #3453
    Mert mmorpg van annyi mint a tenger, és a szám csak hatványozódik évről évre. De offline rpg viszont egyre kevesebb. Offline rpgkhez értenek, a munkáik kasszasikerek, emellett szakmai díjakat is besöpörnek rendre, egyértelmű hogy nem kezdenek bele egy új területbe, amelyen nagyot bukhatnak. Jó ez így, 10 éves az ES világa, és látod, képesek az emberek fél perc alatt leterhelni tucatnyi mirrort, pedig csak egy fél perces anim jött ki.

    Emellett egy héttel a bolt előtt, rengeteg helyen már kint a Sold Out tábla (igaz konzol inkább).

    Majd egyszer biztos lesz valami mmo szerű, de nem hiszem hogy a követhező 5-10 évben... ;]
  • Hmuda
    #3452
    Akinek még nem lenne meg az menjen a Hw-re.
  • Hmuda
    #3451
    Nem vágy volt az, csak egy elképzelés. :-)
  • j0nNyKa
    #3450
    engem konkretan nem a lo fog erdekelni, sztem ugysem fogok lovagolni, az valahogy soha nem volt az en stilusom... ha ez lesz a legnagyobb hibaja a jateknak, mar van isten :D
  • Mr_no_NaMe
    #3449
    Ezek a lovak tényleg úgy lépkednek mint a robotok :|
    Hihetetlennek hangzik de a Mount & Bladeba nekem jobban teccik.
  • CarajoEsp
    #3448
    Biztos, hogy a többiek is le fogják írni, de ahogy már jópárszor elmondták, a Tes kifejezetten egyjátékosnak készítik. Eléggé nehezen elképzelhető MMo-ként. De jól is van ez így. Azt hagyjuk meg a Wow-nak...stb.
  • j0nNyKa
    #3447
    hat de ok mondtak hogy azert nem, mert teljesen mas stilus, illetve akkor mondtak el, hogy a csapatnak igyis egyszerre 3 dolga van most:

    -fallout 3
    -oblivion patch, javitgatas, etc.
    -elder scrolls V
  • s0n1c
    #3446
    az lehet, hogy válaszoltak, de számomra ez nem ok, és főleg nem kielégítő válasz :)
  • j0nNyKa
    #3445
    erre mar valaszoltak 1 interjuban, mer az totalisan mas jatek lenne
  • David2
    #3444
    mer sztem tól nagy lútri
  • CarajoEsp
    #3443
    A Gun szerintem kifejezetten jó játék volt.
    De On: Az látszott ebből is, hogy Hmuda vágya nem jött be, azaz még mindíg a talaj fölött lebeg a láb. Mindenesetre a lovak mozgása szerintem is lenyűgöző, bár ez inkább díszlépés, mint laza galopp.
  • s0n1c
    #3442
    felmerült bennem a kérdés már morrowindes időkben is, hogy miért nem csináltak vajon még elder scrolls mmorpg-t?
  • s0n1c
    #3441
    sokat nem vesztettél :)))
  • j0nNyKa
    #3440
    magyar mirror a 6 day-rol
  • PiszkosFred
    #3439
    Nem volt szerencsém hozzá.
  • s0n1c
    #3438
    a GUN-ban pl. nagyon jó volt a ló anim
  • PiszkosFred
    #3437
    Értem. Én idejét nemtudom mikor láttam lovat játékban a WoWon kívül, nagyon várom ezt a featuret. Ezért is örül a szívem, hogy végre láthattam egy kis részletet mindebből.
  • csgj
    #3436
    na elhúzok már, mert szétidegelem a fejemet, és az nem tesz jót neki
  • csgj
    #3435
    jó van, most csúnyán haragszom rád
  • Hmuda
    #3434
    Én pont a lovaktól nem voltam hasraesve. Láttam már ennél huszonnégszer jobb ló-animációkat mocap nélkül is. Túl...gépgenerált nekem a mozgásuk. Nyilván nem várok el egy SotC szintű mesterien megalkotott lóanimációt, szóval a dolgát elvégzi, csak egy kicsivel többet vártam, ennyi.
  • csgj
    #3433
    hehe... asszem ma nem fogok jól aludni..
  • PiszkosFred
    #3432
    "Rövidebb, kevésbé látványos mint az előző... :-("

    nahát elmégy te a.... :D Nézd meg a lovak animját, nem hiába mondta Steve, hogy direkt külön olyan animátort szerződtettek, aki egy: ért hozzá ;] kettő: van két saját lova, három: és imád lovagolni. Nagyon jó lett. És végre lehet látni, hogy milyen kábé a lovaglás. Nekem ez jobban bejött mint a tegnapi, és mostmár én is kezdek megőrülni ;] (megyek a druidámmal végiglovagolom Kalimdott keresztben, hátha segít...)
  • Newfronter
    #3431
    Neked is? :)
    Én is így voltam az előbb. Habár nekem elég 2 oldalt nézni, több nem is kell...
  • David2
    #3430
    bazz irányítgatnak egyik helyről a másikra, de már +van