41716
  • Mr_no_NaMe
    #3245
    Én elis kezdem:
    Hogyan lehet elindítani??huh bárcsak már itt tartanánk:C
  • DonnieBrasco
    #3244
    21-e után egy 0-t hozzárakhatsz majd a végéhez....

    DB
  • musha
    #3243
    1 nap alatt több, mint 300 hsz? szép.
  • DonnieBrasco
    #3242
    Hát azért egy pár dungi, meg a tegnapelőtti tavernás Oblivion screenshotok azért büntetnek.
    Persze nehéz überelni azt az eddig semmihez sem fogható látványorgiát, amit a külső terek adnak..

    Gothic 3 fél évvvel később jön csak ki - esetében ezt most igen komoly hátrány lesz, pedig ott is fantasztikus külső terek igérkeznek - csak sajnos már nem lesz nekünk újdonság!

    DB
  • kill3r22
    #3241
    Ez lehet nem volt még.....bár kétlem....:)
  • kill3r22
    #3240
    jaja...eddig az OB a legszebb amit láttam...persze csak a maga stilusában....pl a belsö terek meg a városok kis faluk nem teccenek annyira mint a kinti táj....
  • Mr_no_NaMe
    #3239
    Franot nemérdekel de a warez akkoris előbb jöjjön vagy ajjaj :@@
  • Hmuda
    #3238
    Mivel gondolom eddig huszadikáig számolt vissza, de mostmár huszonegyedikéig. Gondolom ezért volt tizennegyedikén kiadva az egyhetes countdown video és nem tizenharmadikán.
  • Mr_no_NaMe
    #3237
    Az Obliviont HQ-n reggel még 4 nap volt...most hogyan lett 5 nap?
  • Hmuda
    #3236
    1: csak a fákat tekintve. Aljnövényzetben az OB KO-val győz. Mindent egybe vetve: Oblivion>techdemo.
    2: ez egy techdemo.
    3: a 2. ok miatt még sok évig kell várni mire elérjük ezt a szintet. Ebben nem kell számolgatnia az AI-t, fizikát, időjárást, miegymást.
  • hen-tes
    #3235
    szerintem nem, mozgás közben az a völgy valami bámulatosan szép :D
  • kill3r22
    #3234
    Szerintetek ez szebb mint az Oblivion??
  • hen-tes
    #3233
    láthatatlanító cicanaci? :o
  • j0nNyKa
    #3232
    errol eszembejut 1 regi morrowindes screenshotom

    [IMG]http://www.darkangel.hu/j/ScreenShot 0.jpg[/IMG]
  • Hmuda
    #3231
    Hm, eszembe jutott egy apróság. Nem nagy dolog, de baromi sokat dobna a karakterscreenshotok minőségén...

    Gondolom a képek magukért beszélnek (lábak helyzete a talajhoz képest).

    [center]
  • Szolnokboy
    #3230
    jaja :D Pont ugyanez jutott eszembe nekem is , tuti hogy egy igazi mókus gémer gyerek :P
  • PiszkosFred
    #3229
    Vannak azért, de hó közepe van, ilyenkor már régen megjelentek az aktuális kiadások. Pár hete elég sok keringett, többek között az oxm is. (torrenttel keress rá az oxm kifejezésre, és talán van még seed) Meg most is várjuk a gamesreactor scanjeit ;] a 21-25 közötti időszak lesz kemény, amikor jönnek a valódik új screenshotok játékosoktól, én meg tudom, hogy a postás jó esetben is 5 nap múlva csenget...
  • Voltan
    #3228
    Uhh. Aztaqrva.
  • Hmuda
    #3227
    Tényleg mostanában sehon nincsenek scanek...
  • DonnieBrasco
    #3226
    jaja... 95%-ot kapott :)

    Eddig 94% az átlag, és a PC Gamer (93%) az egyik legszigorúbb!
    Szerintem metacritic-en be fog kerülni az All-time top 10-be (jobb oldalt!)

    DB
  • Davidus
    #3225
    Official Xbox Magazine szkennek valaki villantsa:)
  • PiszkosFred
    #3224
    Addig játszanak az ügyes pshopkezű emberek, hogy a végén mikor megjön majd a futárszolgálat, az ember csuklóból rávágja az ajtót, hogy "b+ ez fake, tűnj any*ba" ;]
  • j0nNyKa
    #3223
    mi viszont nagyon igen akarjuk. :]
  • Davidus
    #3222
    nagyon nem akarják hogy a megjelenés elött kikerüljön:)
  • Hmuda
    #3221
    Én is csak véletlenül akadtam rá. :-)
  • Davidus
    #3220
    hopp:P
  • Hmuda
    #3219
    Hmmm-hmmm...

    Ami a lényeg: "Expect the game in stores in the US as early as the 21st (NOT the 20th! That's the day it ships)."
  • Davidus
    #3218
    huszadikán már lehet kapni úgyhogy valamikor elötte kell hogy szállítsák a boltokba. vagy huszadikán reggel a kamionokból lehet majd vásárolni?:P
  • DonnieBrasco
    #3217
    Ez egy igazi geek-kéz. Gusztustalan szőr, zéró izom, ápolatlan hosszú körmök.
    Szinte látom a fejet is: pattanásos, hosszú zsíros haj, szódásüveg szemüveg és csapzott hómlessz-szakáll :)))

    DB
  • ThugEdge
    #3216
    mondjuk az bíztató,hogy a commandos sf is kicsit előbb jött,mint az hivatalosan lett volna,de persze mindenki máshogy tudja a release date-eket,mert mindenki máshonnan nézi
    de még ebben a hónap ban biztos
  • Davidus
    #3215
    a kéz is fék!:D
  • Hmuda
    #3214
    Amúgy észrevettétek, hogy a kéz körmei milyen hosszúak? Tisztára mintha egy lány keze lenne. De akkor a szőrzet...brrrrr.
  • CarajoEsp
    #3213
    Najó. Az a tényszerű megállapításom, hogy az izgalmas várakozásba, többen kezdünk beleőrülni, többek között énis:) Mivel úgylátom, hogy mindenkit a táj érintett meg legjobban, javaslom a találkozást, úgy fél 4 körül a Nyugatinál, onnan 1óra a Börzsönyig eljutni, ott szétszóródunk és "Ki ér haza hamarabb", lesz a program. Onnan félig sötétben hazáig gyalogolva az útidő annyi, hogy mire hazaérünk már itt is lesz a progi. Legalább nem fogunk unatkozni:) És a táj is szép:)
  • Hmuda
    #3212
    Csakhogy az Obliviont huszadika előtt nem viszik boltokba, a GTASA-t meg árusítás előtt jónéhány nappal vitték boltba és onnan már gyerekjáték lenyúlni egyet. Ezt már nehezebb...ha lehetett volna lopni egyet akkor már egy hete itt lenne a gépemen, de nem tették. Meg hát egy kis józan paraszti ésszel: nem lenne furcsa, hogy hirtelen egy-két ember már játszana vele, de az egész warez scene semmit nem tud róla? Tartom a #3206 második bekezdésében leírtakat.
  • Mr_no_NaMe
    #3211
    Nah jóreggelt!
    Megin egy újabb nap...Ma mit csinálunk?:D
  • hapi
    #3210
    HMuda! Minden tiszteletem ellenére nem igaz hogy minden fake ami 20.a előtt készül.
    Legjobb példa erre a GTA SAN Andreas amit a magyarok pénteken elkezdtek házhoz szállítani, és néhány magyar valóban 3 nappal korábban már játszott a progival, miközben több küföldi netes oldalra is kirakták a képeket, meg hogy az tuti Fake.
  • VRSDM
    #3209
    figy, sztem értelmetlen azon gondolkozni hogy ez fake-e vagy sem, neforce-ra felkukkantasz egyből kiderül...
    mellesleg 16 éves vagyok, és Photoshop-al akarom keresni a kenyerem és ez nem ismer akadályt nálam, azaz napi 3-4 órát csak ugy gyakorolgatok, meg oktatóanyagoat veszek stb. szoval összedobhatok egy ilyet borítóstul, tokostul, cd-stül, sőt még az egér is máshol lesz :D szoval, nemnagy szám csinálni egy ilyet aki már csak egy kicsit is jártas a témában... de kitartás... addig csekk a 30sec.es trailert :D nekem leesett az állam, meg a könnyem is kicsodrult, mert nem fog menni lehet a gépemen :'( nade majd az upgrade, addig meg rászállok a szomszéd srácra... amugyis mire megveszem lesz jobb gépem, addig meg elevickélek a warez-al...
  • Davidus
    #3208
    meg az hogy az egyik egyszer csak az igazi lesz:)
  • Zsolo007
    #3207
    De az a vicces, hogy egyre jobb kamuk készülnek :))
  • Hmuda
    #3206
    Mármint a makingof trailerre gondolsz? Az se egy mai darab.

    Szerk: végülis a lényegen nem változtat: mindennemű kép huszadika előtt vagy fake vagy egy review cikkíró esetleg annak egy családtagjának májerkedése.