41716
  • Mr_no_NaMe
    #3165
    Hát belegondolni is bizsergető :)
    Bár a tudat, hogy kb -10 fps-el fog menni...no az nem valami megnyugtató.
  • David2
    #3164
    s képzeljétek, h h nézhet ki ez a völgy mikor vihar van, mennydörgések...
  • Zsolo007
    #3163
    Asszem első dolgom az lesz, hogy megkeresem ezt a dombtetőt leülök, és keresgetem az állam :DDDD
  • GrimReaper78
    #3162
    Na, megnéztem másodszor is a videót, és ahogy bejött a kép, nyúltam az egér után, hogy majd én elkolbászolok, jól :DDDDDDDD

    Fúúú, kész. Én már előre látom, hogy órák alatt fogok beérni az első városba, először is szájtátva meg fogok bámulni mindent, amit csak lehet.
  • Zsolo007
    #3161
    Nagyon durva videó. Ha minden nap ilyenek lesznek, akkor nagyon hamar beveszek egy maroknyi altatót :D
  • Mr_no_NaMe
    #3160
    Azt a kettéb*szott
  • GrimReaper78
    #3159
    Barbie Fasion Show kieg.? :P

    Ja, egy kérdés: a célkeresztet ugye ki lehet kapcsolni FP nézetben? Csak mert engem zavar a screen-eken.
  • j0nNyKa
    #3158
    ftprol szedem... egyebkent nem poenbol mondtam, tenyleg vagyok olyan elvetemult barom, hogy leszedjem... mar csorog
  • Zsolo007
    #3157
    Én ctrl+r-t használok :D
  • Thanatos
    #3156
    wow, acc torrentet? :DDDDDDDDDD
  • Thanatos
    #3155
    bármily emglepő énis mindig kattogtam a gombra, f5-t nagyon ritkán hasnálom :)


    #3150:

    nyugi csak poén volt, énse igy csinálom ált ha "forumozok" akkor egyszerre nézegetek oylan 3-4 forumot egy vagon topical és ált mire a végére érek a frissüléseknek az elsőben már van új hsz :) vagy ha nem akkor közbe végzem egyébb dolgaimat :P
  • Zsolo007
    #3154
    Vazze annyi post, hogy azthittem kijött :DDD
  • j0nNyKa
    #3153
    ahaha rajottem, mivel fogom elutni az idot, amig nem jon az oblivion

    klikk
  • GrimReaper78
    #3152
    Na, a videót megnézve - "értelmiségi" létem ellenére - azért kiszaladt a számon egy "ásztáqrvab+" tájjellegű kifejezés... Ez valami elképesztő.

    Viszont két doglora rájöttem: 1) az már jó jel, hogy a videó nem szaggatott :DDDDDD

    2) EZEN nyavalyogtak sokan, hogy "jajj, így meg úgy pop-ol a fű, dexarmááá". Hát PFFFF... Kb. rohadtul nem zavaró, és tudomáson szerint minden játékban így volt eddig.

    Magyarán zsír az egész!
  • Thanatos
    #3151
    refresh
    mondtam hogy nemtok gépelni :)
    amugy iylen ext ff-hez is van szal ot tis megoldható :D
  • j0nNyKa
    #3150
    igazabol amikor ideulok, akkor sem azzal kezdem, hogy topicokat frissitgetek, bar teny, hogy miota igy beindultak a dolgok a jatek korul, azer gyakrabban nyomkodom enis az f5ot.. na azer nem 5mp-nkent
  • GrimReaper78
    #3149
    "refers"? :DDDDDDDDDDD

    Az meg mire referál? :D

    Egyébként LOL, hogy erről az F5 = REFRESH *khm* témáról eddig nem is tudtam :D Na, ennyit a gyakori frissítésről ;)
  • GrimReaper78
    #3148
    Magyarán az Oblivion-maffia olajozottan működik ;)
  • CarajoEsp
    #3147
    Uhhh...megnéztem a Videót. Eddig nem féltem, hogy nem fog futni.....most viszont rettegek.:(
  • Thanatos
    #3146
    nem modnod hogy te nem frissited folyamatosan a topicot???
    operában: jobb click > refers every > 5 seconds
    ennyi... :P
  • PiszkosFred
    #3145
    Én is csak véletlenül. Épp azon voltam, hogy megnézem újra a seasonzáró Galacticát, felirattal, de gondoltam előtte gyors nyomok "középső gombot" a "Oblivion oldalak" kis mappán a ffoxban ;] Ahogy betöltötte a 10-12 oldalt egyszerre, jött a telefon a kollegától, hogy új cuccok jöttek, majd rá fél percre msn is "csörgött". Szal vak szerencse mellett azért van midnig jópár segítő, akik ugyanúgy nézegetik az oldalakat ;]
  • Thanatos
    #3144
    #3133 :P tény hogy marketingeseiket nem kell félteni :)
  • DonnieBrasco
    #3143
    Ehe, 7 KB/s, mint a régi szép időkben :) mindez 3 megabites sávszélen!

    DB
  • j0nNyKa
    #3142
    ha gondolod, hogy szukseges, oblivionhqn frissitsd a hirt, hogy van ertelmes speed-u magyar mirror

    itt ni
  • GrimReaper78
    #3141
    Vááá, képek királyak, a sötét kazamatában ninjászkodó szamuráj(?)páncélos harcoson át a mesés tájképig (vízben tükröződés büntetős), a csápoló lényt glass sword-dal épp' lecsapni készülő screen-ig mind királyság.
  • j0nNyKa
    #3140
    latod erre most rogton tudok valaszolni, de csak mert kitartoan F5 ... .. . . :D
  • GrimReaper78
    #3139
    ez... (F5)... nem (F5)... is (F5) .... igaz (F5) ........

    (F5)

    :P
  • j0nNyKa
    #3138
    ez ok, de viszont akkor a nagybetus NEP-nek meg ezeket a helyeket kell 10 mp-nkent frissiteni, hogy elerjuk azt, amirol szo van, hogy kijon a muvi, es 8k-val csorog... :D
  • Hmuda
    #3137
    Tudom, hogy minden nap lesz (legalábbis ezek alapján illene). Rosszul fogalmaztam. ¬.¬
  • GrimReaper78
    #3136
    Csak páran csinálják ezt szerte a világon (mint pl. nálunk Fred :P), akik aztán szétkürtölik az újdonságot különféle fórumokon, na és AKKOR szabadul rá a jónép a mannára :DDD
  • j0nNyKa
    #3135
    nemtom elkepzelni hogy xxxxxxxxxx ember naphosszat azt csinalja, hogy nyomkodja az f5-ot kulonbozo oldalakon (like hivatalos oblivion hq), es emiatt amint kijon pl. 1 video, arra rakattannak tobbszazan/tobbezren... de ezek szerint igy van
  • GrimReaper78
    #3134
    Hmm... mivel "Countdown to Oblivion" a z almenü meg a fájl neve is, én arra tippelek, hogy innentől fogva minden nap láthatunk egy-egy röpke videót, mondjuk hasonlóképp a városokat bemutatandó. Bár azokból nem kilenc van?
  • PiszkosFred
    #3133
    Minden nap lesz egy új rész ;] meg képecske, meg minden. Értenek a srácok a hypehoz, emlékeztek még 2004 szeptemberre. Akkor is így kezdődött, adja magát hogy így fejeződjön be.
  • PiszkosFred
    #3132
    Firss az update, szerinted hányan tölti per pillanat szerte a világon? Ez nem torrent, ez http, az a csoda hoyg egyáltalán jön ;]
  • Davidus
    #3131
    Far Cry-ban nem lehetett ilyen messzire el látni:)
  • Hmuda
    #3130
    Hát nem egy nagy durranás a videó. Cyrodiil környékét mutatja, ami önmagában pofátlanul gyönyörű naplementében (pofátlanul mert itt váratnak minket >.< ), de azért egy fokkal többet vártam. Ha most minden nap beraknak egy ilyet akkor megbékélek. :-)
  • Davidus
    #3129
    ez a videó KÍNZÁS!:D
  • j0nNyKa
    #3128
    video az direkt jon ien lassan? mer ha ez ien marad, akkor miutan lejott, feldobom gyorsan high-speed ftpre
  • Thanatos
    #3127
    eggyetértek ezzel is, de nagyon :P
  • j0nNyKa
    #3126
    jo gondolat...
    jo kepek...
    jo isten f****er nem jon mar ki