41716
  • Zsolo007
    #3621
    Én azon gondolkodom, hogy megveszem. Csak 3k forint, de nekem nagyon nagyon bejön, a gond ott kezdődik, hogy a kártyámmal nem lehet neten vásárolni
  • Hmuda
    #3620
    Nyomtam csak hatosnál feljebb nem enged és megelégednék ha megragadnék hatoson, de amint elérem csuklóból kivág ami nem egy szívmelengető eljárás.
  • Davidus
    #3619
    őőő BG karikat énis órákig dobáltam:D
  • haxoror
    #3618
    Ha fatigue kell hozzá (és gondolom spéci erő miatt mindig 100% eséllyel bejön) akkor a nem-mágus karaktereknek fogom választani, pl egy tolvaj aki vér hülye a varázsláshoz :)
  • Zsolo007
    #3617
    Egyébként mount & blade-et nyomja itt valaki? Valami kibaszott jó játék. Jobb mint az Oblivion... Mert van benne lovas harc :D

    Egyébként röhejes, hogy az eddigi legfaszább kardozás/blokkolás rendszert+ lovasharcot egy török házaspár hozza össze, míg a bethesda csak annyit mond: Túl bonyolult lenne megcsinálni (és a gothic 3nál is ez van)
  • Hmuda
    #3616
    Szingliben mindig megelégszem egy Hmuda/Zmed/Lenk valamelyikével (többnyire ilyen sorrendben ha már használom valamelyiket), multiban már más tészta. Pl Guildwarsban majd fél óráig filóztam mi legyen a karim vezetékneve. :-)
  • Zsolo007
    #3615
    Nah az már tényleg durva...
  • haxoror
    #3614
  • haxoror
    #3613
    Én is így vagyok, elsőre a morrot "zzzzzzz" nevű karival vittem végig
  • PiszkosFred
    #3612
    Ismerős. Kolleganőmnél nagyobb BG/IWD/NWN fant keveset látni a világon. Na ha ő leül játszani, fél nap a karaktergenerálás. De szó szerint. Név több óra ebből. Aztán jó dnd szokásnak megfelően ha harcos, akkor a 18/00 kidobása. Képes volt órákon keresztül "dobálni" hogy kijöjjön. Aztán a kinézet. Félelmetes, és évek óta ezt csinálja. Kiköttük nála a nyári éves lanpartyk kapcsán, hogy csak előre kreált karakterrel érkezhet, nincs időnk megvárni amíg ott lezajlik a folyamat :D
  • Hmuda
    #3611
    Tudom, azért van szmájli. :-)

    Hax: A lovert és a Serpentet azért nem akarom mert azok elintézhetőek normál varázslatokkal. Amúgy jah, úgynézki mostmár Magicka helyett fatigue lesz a képességeknek.

    Jah, lesz magicka regenerálódás, és asszem a willpoert fogja meghatározni (az int meg a magickamenyniséget).
  • Johny Killer
    #3610
    lesz mana reg... a willpowertől meg az IQ-tól függ asszem...
  • Zsolo007
    #3609
    Ennek ellentétére kedvenc példám szobatársam: Ő ha RPGvel játszik nagyon komolyan veszi a neveket. Van hogy egy órát is ül a karaktergenerálás felett azon filózva milyen név lenne jó. Szerintem ez abszurd. Még ha lenne multi akkor azt mondom számít a név, nade singleben? ....
  • Árnyvadász
    #3608
    Én még nem írok kezdőkarit, meg elképzeléseket sem, hogy ki és milyen lesz, mert 1 évre előre nem látom be milyen terveim lesznek. Magyarúl ez a játék nagyon hosszú menet lesz :))
  • haxoror
    #3607
    Hát ja én Morroban a Lady-t használtam a +25 endurance miatt de most a Thief a +30 pontjával szimpatikusabbnak tűnik agility, speed, luck ez minden karakternek jól jön.

    The Lover (10 sec. Paralyze spell for 120 Fatigue)
    The Serpent (poison enemy, heal self, and dispel magic for 100 Fatigue)

    Ezek még érdekesek (végre a Serpent is használható, sőt...) ha jól értem nem magickába kerülnek hanem fatigue-ba? Mert akkor NAGYON jók :)

    The Atronach (+150 Magicka, 50% spell absorption, no Magicka refill)
    Erről jut eszembe, Oblivionba már lesz magicka-regenerálódás?
  • Zsolo007
    #3606
    Nem a név számít :D

    Most komolyan! Számít a név? Kutyát sem érdekli. :DD
  • Hmuda
    #3605
    Nevek terén lehetnél egy fél fokkal fantáziadúsabb. :-)
  • Zsolo007
    #3604
    Nah megcsináltam a karijaimat. Ezekkel tervezem majd végigvinni a játékot :)
    Elso karim
    Második karim
    Harmadik karim
    Negyedik karim

    :)
  • PiszkosFred
    #3603
    OFF
    Thx, megvártalak vele. Akkor hétvégén lesz a shutdown ;]
    ON

    Női és férfi kapcsán most is lesz különbség, főleg endurance és personality kapcsán. (meg str, meg mittomén;]) Van erről egy táblázat azoknál a németeknél, akik heggesztik az Oblivion guide-t.
  • Hmuda
    #3602
    Jah, ezért is döntöttem úgy, hogy a Thiefet fogom használni a harcosomhoz a Warrior helyett.
  • Randal
    #3601
    Az én karakterem akkor is egy harcos nord lesz:)
    PiszkosFred: múlt héten elfelejtettem elküldeni a modom, ha lehet elküldöm most neked. Ha nem tudod felrakni az se baj.
    Ide küldtem a cuccot:
    [email protected]

    Thx!
  • haxoror
    #3600
    Már Morroban is volt a férfi és a női karakter statja között különbség
  • haxoror
    #3599
    Elég durván átdolgozták a csillagjegyeket, végre mindegyik használható lett
  • Hmuda
    #3598
    De kéretik mellőzni a témát. Ez nem az abonyitomz-szánalmasságkiértékelő topic, hanem az Oblivion.

    Szives engedelmetekkel megint kitörölnék minden vele kapcsolatos beszólást.
  • Johny Killer
    #3585
    és miből tart csinálni egyet CS-vel? meg kell rajzolni a kopasz buksit azt bevinni a játékba.. ennyi
  • j0nNyKa
    #3584
    arrol volt szo h nem lehet teljesen kopasz karakter :[
  • DonnieBrasco
    #3583
    Ha harcos, akkor Nord, és kopasz :) ja és term. kétkezes csatabalta! :))
    Esetleg kalapács :)

    DB
  • Jagi
    #3582
    Nem is lehet máshogy értelmesen harcolni...
  • Jagi
    #3581
  • Johny Killer
    #3580
    egyetértek... nekem is lesz male karim is... de azért először alaposan szemügyre veszem a "gyengébbik" nem képviselőit is a game-ben... :D
  • DonnieBrasco
    #3579
    ???? Én kizárólag FPS nézetből nyomtam a Morrowindet is, szerintem _sokkal_ jobb a beleélés :)

    DB
  • j0nNyKa
    #3578
    detto..

    egyebkent ez alapjan az unofficial karaktergeneralos oldal alapjan lesz 1-2 apro kulonbseg tulajdonsagokban is a ferfi es no kozott
  • PiszkosFred
    #3577
    Én pusztán esztétikai szempont alapján döntök ;] Ha már hetekig kell néznem egy karakter hát(sój)át, akkor inkább egy csinos nő, mint egy fickó. De persze a "kapitány" a következő, akit generálok, mert hát ő sem maradhat ki a jóból ;]
  • Jagi
    #3576
    és Icewind Dale megint...
  • Jagi
    #3575
    Pfúúú ne is mondd... :)
    Én most a Silkroaddal nyomom, (szintén csajszival) de az NWN-ben(nem egy), a Morrowindben(betterbodys,betterheads), az icwid dale-ben mind csajszi volt az első karim... csak utána jött az általában iszonyat kigyúrt barbár stílusú male kari(vagy két longsword vagy egy naonagy kétkezes vmi-vel :D)
  • ZsZso
    #3573
    Én általában pasi szoktam lenni először ... jobban beleélem magam, nem tudom ... valahogy kialakult. Ezt viszont hajlandó vagyok felrúgni, ha a csajszi karaktere annyira jól néz ki. (pl. Lineage II - elf maca :))
  • Jagi
    #3570
    sztem a női modellekért megéri female-t kezdeni. Nekem a gyengéim. Ha van egy gamma amiben választható a nem akkor először a csajszi és csak utána indítok férfi karit...
  • Hmuda
    #3568
    Áh, jóreggelt. Személy szerint az első karim a szokásos harcos alkat lesz, csak Warrior Guildes küldikkel, esetleg az aréna, utána egy full tolvaj alkat a tolvaj céh küldijeihez, majd mágus, bérgyilkos, és így tovább. Annyira fogom kerülni a "jack of all trades" karaktert amennyire csak lehet.
  • Johny Killer
    #3567
    nekem is ilyen lesz a karim.. csak nekem szerintem fiú lesz, de azt még nem döntöttem el...
  • j0nNyKa
    #3566
    akkor lenne igazi az egesz tolvajosdi ha lenne dual wield.. de nincs :(