41716
  • Johny Killer
    #4811
    az melyik is??? :jujjdenagyonhülyevagyok:
  • PiszkosFred
    #4810
    Több fajta dreugh lesz, biztos lesz csak vízi is. Erről a csernobili rákról már volt szó egyik újságban, volt screen is, onnan lehet tudni a nevét. De elvileg ezeknek most több variációjuk lesz, szal egyelőre még várjuk vele, hogy mire képes. Ez csak egy a sok közül ;]


  • haxoror
    #4809
    Tökmindegy a páncél úgy is csak átmenetileg kell amíg nem tudok 100% sanctuary-t kasztolni, onnantól jöhet a köpeny vagy vmi minőségi ruha, a lényeg hogy drága legyen :)
  • PiszkosFred
    #4808
    Aztán majd kapsz rá akkora büntetést eleinte, hogy belenyekkensz ;]
  • Johny Killer
    #4807
    http://www.ctrlaltdel-online.com/index.php ismeritek ezt az oldalt?? a Comic-ot nézzétek meg... a 2006-os széria nagyon jóóóó, végig az Oblivionról szól... bár lehet hogy nem végig, de rengeteg oblivionos van benne...
  • Lacc
    #4806
    A skorpió-szerű dögnél lehet látni főleg. De szvsz nem zavaró :)
  • Johny Killer
    #4805
    heavy armorban gondolkodsz kedves barátom, mert hogy én is mágust akarok indítani ám...
  • Johny Killer
    #4804
    pech... nekem nem volt ilyen gondom... 100-s speed-el, és 100Acrobatics-al olyan szépen tudtál ugrálni, hogy a Light Armoros íjászt lehetlen volt utol érni... fehúztad az íjat, felugrottál, és az ellen el se ért, de te már egy jó erőset belelőttél, aztán meg jó messze értél földet megint arrébb futottál és megismételted... vagy rögtön úgy indítottál hogy kinéztél egy magas dolgot (pl: háztető) oda felugrottál, nagyonis könnyen, és onnan lenyilaztál mindenkit... én így nyírtam ki Balmorában mindenkit, és egyszer se találtak el... :D :P
  • haxoror
    #4803
    Erről jut eszembe, most hogy nincs levitálás ÉS még a dreugh is kimászik a vízből egy kissé át kell majd gondolnom a mágusom szkilljeit, asszem be kell ruházzak majd egy jobbfajta páncélba
  • haxoror
    #4802
    Francba, kár hogy kétéltű lett. Jókat szórakoztam Morroban amikor a partról dobáltam őket villámokkal
  • grebber
    #4801
    Kurvajó szemetek van rohadjak meg már vagy 50 szer kielemeztem a 2 days -es videót de nem látom hogy a levegőbe lenne a lába a monsztának.
  • [Jakuza]
    #4800
    Mi a fos ez a gorilla ? :P
  • Esrohnoil
    #4799
    Éppen ez jutott eszembe. :D
  • PiszkosFred
    #4798
    Legalább Jakuza nem köt bele :D
  • Esrohnoil
    #4797
    A troll meg egy háromszemű zöld gorilla? :)
  • tep
    #4796
    "PiszkosFred, az oblivion HQ pápája"

    HardWired
  • CS@
    #4795
    A hivatalos oldalon található egyik ConceptArt alapján az egy dreugh.
  • CUCLI
    #4794
    naná ,hogy teázunk (Y)
    [gonosz lesz]
  • PiszkosFred
    #4793
    Az, Land Dreugh.
  • Bladez
    #4792
    Hamarosan megnyílnak a kapuk jönnek a démonok
    Visszaűzük őket vagy teázunk velük:?
  • haxoror
    #4791
    De.
    Lehet hogy valami új faj, azért írtam dreugh-t mert Morroban az volt az egyetlen ami nagyjából így nézett ki.

    Jut eszembe nincs a neten vhol egy lista az új moszterekről?
  • haxoror
    #4790
  • Hmuda
    #4789
    Azok nem csak-vizi lények voltak poliplábakkal?
  • Davidus
    #4788
    valami D&D koppintás
  • haxoror
    #4787
    A videóban a második lény az mi? Dreugh?
  • CS@
    #4786
    Hát ennek nagyon nem örülnék én sem, nekem „mindenem” a ház, már a Morroban is az volt az elsődleges, hogy Hlaalu -k minél hamarabb felépítse nekem az Odai Plateau –t(nem is érdekelt engem Caius meg a többiek) és rendezgethessem.
  • GrimReaper78
    #4785
    No, furcsállottam is, hogy miért *örül* annak az NPC, hogy sóbálvánnyá dermedt :DDDDDDDDDDD
  • PiszkosFred
    #4784
    Akkor ezek szerint eddig én értettem félre a dolgot. Upsz... :D na akkor ennek a témának nekiesek megint, mert ezt benéztem. Azt hittem, hogy darabonként - amolyan sims módra - rakhatom be a dolgaimat, ágyat, szekrényt, miegymást. Mint MW esetében.

    De segond, majd TESCSben lesz akkor a lakberendezői vémám aktív, ingame marad a kisebb stílű gyertyapakolás meg fegyver/páncél felhalmozás ;]
  • hen-tes
    #4783
    :D:D
  • Davidus
    #4782
    természetesen az enemi nem örül hanem körül:)
  • Hmuda
    #4781
    Nem lehet hogy csak az ingame lakberendezésről beszélt? Úgy tudom, hogy a játékon belül lehet stílus szerint berendezni a nagyobb bútorkollekciókat, az apróbb dolgokat meg már magadtól. TESCS-ben meg úgy ahogy jónak látod.
  • Davidus
    #4780
    az egyik szkennen van egy screenshot amin ilyen effekt van egy enemi örül és azt írják hogy paralizáló(van ilyen?:P) varázslat. legalábbis így rémlik:)
  • j0nNyKa
    #4779
    :DDDDDDDDDDDDDDD
  • GrimReaper78
    #4778
    Én is set-ekről olvastam valahol... ha jól emlékszem, pont maga Pete mondta. Sana már lövésem sincs, hol, mert kismillió előzetest olvastam az utóbbi pár napban.
  • Davidus
    #4777
    én az első videoban látott város tornyába fogok beköltözni. leszarom ki lakik ott jobb lesz ha már most kiköltözik:D
  • hen-tes
    #4776
    tuti?
  • PiszkosFred
    #4775
    Nagyon rossz pletyka keringett ma a forumon, remelem hogy csak egy idiota agyszulemenye - a hazakrol es a berendezesi targyakrol. A video miatt nem kovettem tovabb, mindjart megnezem van e blue post ez ugyben. Azt mondta a srac - mondom, szerintem kamu - hogy a hazat ha megveszed, nem egyesevel tudod bebutorozni mint mondjuk CS@ hazanal a dekorbolt, hanem "set"eket tudsz venni, amik auto bekerulnek a hazadba. Jo, gyertyak stb, ilyesmiket lesz lehetoseg pakolgatni ide-oda, de nagyobb kontenereket, vitrineket nem. Pete anno nem errol beszelt, ezert is remelem hogy kacsa az egesz, de a fraszt hozta ram, foleg hogy tegnap meglattam a hajot, ami a fohadiszallasom lesz :D

    Akinek ez ugyben van infoja, ne tartsa magaba. Remelem en is hogy csak egy idiota elme talalta ki, de valahogy....szal bennem van a kisordog, hogy....
  • Davidus
    #4774
    a villogás az magic miatt van:P
  • j0nNyKa
    #4773
    igen azt neztem enis, azt hittem, csak nekem szur szemet... ezek szerint nem

    hmuda : :DD
  • Hmuda
    #4772
    Jah. Sajnos megmaradtak a már emlegetett "egyik lábam lebeg, másik félig a föld alatt" megoldásnál. :-(((