41716
  • PiszkosFred
    #4891
    Nekem eddig mindig azon a napokon hozták a játékokat, amelyikre kértem, nem volt ilyen gond. Na de meglájuk, nem is foglalkozok a dologgal, úgysem rajtam múlik. Megvan a pénzem mindkét verzióra, nagyon szívesen elcserélném már 2 dobozra, többet nem tehetek, csak várok;]
  • haxoror
    #4890
    Azért remélem nem csak pár másodpercig fog látszani hanem legalább addig amíg a hulla is ott van.
  • PiszkosFred
    #4889
    De ha mondjuk már holnap(esetleg szerdán, azután már úgysem érne le hétfőig, akkor meg minek) felkerül torrentre, akkor talán lejön hétvégére, akkor lőttek a hétvégi tervnek és játszok...de ezt csak fű alatt, halkan jegyzem meg...:D
  • DonnieBrasco
    #4888
    Mondok rosszabbat.
    Nekem igencsak jó esélyem van rá, hogy Péntek előtt meglegyen a doboz.
    Erre mi van? A hétvégén mindkét nap be vagyok osztva melóra!!! GRRRR kemény lesz :(

    DB
  • Hmuda
    #4887
    Ha jól tudom akkor a CDG meg csak szerdán/csütörtökön hajlandó szállítani...addig kénytelen vagyok beérni "mással"...
  • PiszkosFred
    #4886
    Én mit mondjak? Pénteken esélyem sincs megszerezni a gamét, GLS nincs hétvégén, így jó esetben hétfőn este játszhatok csak, amikor már 2-3 napja "gályázik" a magyar community a monitor előtt. Úgyhogy hétvégére elmegyek a hobbikertbe pihenni, se gép, se net, se Oblivion, csak a kedvenc zenéim, egykét könyv és esténként a jó kis házibor a haverokkal. Nem fogom bosszantani, sem őrületbe kergetni magam, csak mert itt a vadkeleten minden utoljára történik ;]

    Habár mintha a norvégok vagy svédek is sírtak volna, mert 28-30 körül kapják, de szerintem csak túlparázta valaki a fórumon...
  • Jagi
    #4885
    Ááá! Erről van szó!
    Én kb úgy fodom beaáálítani mint a Blade of darknessnél volt.
    Az nagyon bejött. Levágod az ork fejét és a szomszédos falon
    placcsan a vére a földön csíkot rajzolva a homokba :DDDD
  • DonnieBrasco
    #4884
    OFF: Én is utáltam.... sok okból, persze amúgy meg imádom a hazámat. Na de ebbe ne menjünk bele, mert az tényleg nem ide való!
    Az amcsik meg amúgy is csípik az íreket - naná, a kultúrájuk kb. háromnegyede innen van :)


    DB
  • Hmuda
    #4883
    Mondtam már hogy utálok itt az Észak-Balkánon rohadni? >.<
  • DonnieBrasco
    #4882
    Nem annyira! Sőt, Európából mi vagyunk a legközelebb, Shannon a legközelebbi reptér az USA-hoz, az összes csomagküldő itt száll le... csak egy ugrás a Shugár :))
    Tőlünk meg csak 80 km. Szóval reménykedem! Este megkeresem az emailt amit a Take2store küldött, asszem 21-et ígértek.

    Az nforce-os Oblivion topicot áttették a süllyesztőbe, mert már 4200 beíás fölött van :))))

    DB
  • Hmuda
    #4881
    Mikor elkészül a FAQ, onnan minden ami warez az automatikusan eltünik.
  • Dns5000
    #4880
    hat igen egy ido utan iszonyat memoriat foglana ha maradandoak lennenek a vatozasok. Petig tok allat lenne: Jee mennyi ver, ugylatszik mar jartam erre egyszer :P
  • Hmuda
    #4879
    Amcsiban érkeznek meg előnek a preorderek. Írország "egy kicsit" messze van attól.
  • DonnieBrasco
    #4878
    Bocsi, agyamra megy a stressz (tudván hogy akár ma is megjöhet hozzám a preorder...)

    DB<---
  • DonnieBrasco
    #4877
    A video tuti nem fog szaggatni

    DB
  • DonnieBrasco
    #4876
    Már a véres kard is nagy látvány.
    Szerintem :)

    DB
  • Dns5000
    #4875
    eleg jol nez ki a harcolods video, remelem nem fog nagyon szaggatni :/
  • PiszkosFred
    #4874
    Maga Pete nyilatkozta, hogy lesz vér, és állítható lesz hogy mennyire legyen látványos. Viszont akárhogy is állítod, idővel eltűnik az utcáról, házfalról, talajról stb, szal nem lesz mészárszék hangulató semmi évek múltán ha arra jársz megint. Kardod/baltád is véres lesz - jópár screenen is látszik is - de az is csak ideiglenesen.
  • DonnieBrasco
    #4873
    Az én két .torrent forrásom közül az egyiken még nincs, a másik (a magyar) meg nem megy innen a cégtől (meg szerintem azt innen többen ismerik is :)

    DB
  • Jagi
    #4872
    biztos ON/OFF. De jó lenne... nem kéne megvárni a modot :)
  • Davidus
    #4871
    nforce-os oblivion topic: 473118 wievs
  • kHares
    #4870
    Többre mész vele ha valami gyors oldalt nézel ahonnan tölteni akarod. Nem egyszer volt már hogy órákkal előbb lehet tölteni mint ahogy megjelent az nforce-on. Még fél nap eltérés is előfordult. Persze egy ennyire hype-olt dolognál biztos másodpercenként frissítenek a nagy fanok
  • hen-tes
    #4869
    én olvasom közben a topikot, úgy elmegy :D
  • Árnyvadász
    #4868
    Megnyugtatlak: Tökfelesleges :) Holnap délután már érdemesebb. De inkább estefele...
  • Árnyvadász
    #4867
    Nem tudtad? :) Vér az mindig is úgy volt, hogy lesz benne. Egy idő után persze eltünik.
  • B@dsector
    #4866
    én nem tudom h ti hogy vagytok vele milyen gyakran figyelitek az NFOrce oldalát az OBLIVION miatt, de én már kezdem unni :DDD
  • haxoror
    #4865
    BLOOD!!!!

    Lehet hogy mégis lesz benne!
  • karajan
    #4864
    azér van aki szerintem szivesen olvasgatná elvonási tünetek ellen a fórumot mondjuk munka közben:) persze élményeket, tapasztalatokat nem warezt. ugyhogy jó lenne azér valami felügyelet szerintem
  • B@dsector
    #4863
    :P
  • Árnyvadász
    #4862
    Jaja. :)
  • Árnyvadász
    #4861
    Valóra vált az álmom! Pont azt szerettem volna, ha külső terekben és belső terekben külön lehet állítani az árnyékokat! Nekem külsőbe nem igazán kellenek, Morroban sem érdekelt igazán. Igaz ott belsőbe se, de Obliba belsőbe nagyon fontos szerintem. Hallelujja!
  • PiszkosFred
    #4860
    Akkor max bezárjuk a topikot pár napra ;]
  • Árnyvadász
    #4859
    Talán nem volt még:

    Says installation uses up 4.29GB and save games are in the "My documents" folder (they better be small then). Also, performance on a AMD64 3500+, 2GB Ram and GF 7800GTX with max settings in the start dungeon varies between 35 and 60 fps (doesn't mention the resolution however, so the numbers aren't really helping, unless he also meant highest resolution... which would seem a bit unlikely to me).
    Also potentially of interest for some (taken and translated from readme file):

    Possible settings:
    -View distance (no, really?)
    -LoD for trees, "actors" (probably characters before somebody translated it), items and objects (not clear if these settings are seperate or combined)
    -Texture size (good news for cards with little memory)
    -Gras (unfortunately not clear whether the distance or density for grass)
    -Distant buildings (seems to disable display of distant buildings)
    -Distant trees
    -"Interior shadows" (guessing from the text the number of characters casting shadows in interior cells)
    -"Exterior shadows" (same for outdoor cells)
    -Selfshadowing (either you know the difference or I'm too lazy to explain)
    -Gras shadows (seems even the grass is casting shadows)
    -Foliage shadows (ditto for all these leaves and probably branches)
    -Softshadows (my guess from their description of "shadow filter")
    -"reflecting light" (don't ask, some babling about shininess of distant objects)
    -HDR (not much of a surprise)
    -"Water detail" (probably all the fancy reflection and refraction)
    -Reflections in windows
    -Blood (stains or spatter, talking about blood "on" characters or only environment)
    -AA
    -Music (if mp3 decoding really DOES make a difference for your machine *cough*)

  • ZsZso
    #4858
    Szerintem ezzel csak a fake release -ek hírdetését szerették volna elkerülni. Szvsz ember nem lesz itt az SGn, aki moderálni tudná a topikot miután megjelenik az első igazi (warez) release :(
  • LegionarR
    #4857
    Most nézem a bannert... ha valaki a hivatalos megjelenés UTÁNI warez verziót hírdeti, annak a commentjét nem törlik?
  • B@dsector
    #4856
    Majd kiderül, de sztem csak az új kártyák optimalizálásáról lesz szó...
  • PiszkosFred
    #4855
    Azt mondják a nálam jobban hozzáértők (emberek 99.99% - 0.01% az újszülöttek;]), hogy a FEAR kapcsán is volt igencsak szép javulás valamelyik driver kapcsán, amelyet akkor adtak ki a játék ürügyén. Sz'al éppen lehet, hogy a csúcskártyáknál lesz értelme az új drivernek, középkategóriában már talán kevésbé. Meglátjuk. Én úgy vagyok vele, hogy végre már játszhassak, aztán majd ősszel vagy télen (esetleg jövőre) ha cserélem a konfigot, akkor talán már vizuálisan is meglesz az orgia, addig elég nekem az AI és a TES hangulat ;]
  • [Jakuza]
    #4854
    En ezekben a driver opcializaciokban mar ketkedek, amiota lattuk mi modon javitjak neha a VGA gyartok a benchmarkoknal az eredmenyeket.
    Altalaban ugy zajlik ez, hogy a driverben el vannak tarolva a jatek vagy tesztprogram adatai, ezt a driver ellenorzi aztan szepen lebutitja a hatterben a grafikai megjelenest.
  • PiszkosFred
    #4853
    Egy éve fejlesztgetem a gépem és gyűtjöm a pénzt a CE és SE verzióra, pont ezért, hogy a finishben ne legyen gondom ;] De ez már az én elvakultságomnak köszönhető, így aztán részemről sosem volt a warez és gép kérdéses.
  • B@dsector
    #4852
    Az NVIDIA is készülődik az Obvilion csodára, így szerdán (Március 22.) új drivert fog kiadni kártyáihoz. Ez az új ForceWare 84.25 több speciális teljesítmény növelőt fog tartalmazni az elvileg hétfőn (?) megjelenő Elder Scrolls IV: Oblivion-hoz.
    Aki kis teljesítménynövelést akar kicsikarni, az majd ide látogasson el: nZone

    forrás