41716
  • DonnieBrasco
    #4972
    összesen 79.y USD (game 59.x, delivery 19.x)

    DB
  • csgj
    #4971
    ES IV Oblivion for PC leaked!, ELDER.SCROLLS.IV.OBLIVION.RETAIL-iND ... faaaake. just wait for nforce. (why would it be passworded like that? they'd want ...
    ez sztetek mit akar jelenteni??
  • [Jakuza]
    #4970
    Csak annyit jelent az ON HOLD itt szvsz, hogy fuggoben van a statusz.
    Gondolom meg nem ert a boltba.Persze azt is jelenti, hogy felfuggesztve vagy elakadt, de ebben az esetben ezt ketlem.
  • j0nNyKa
    #4969
    es ok nem jofejek, es nem irnak ? :D
  • karajan
    #4968
    megkérdezhetem hogy mibe fájt ez szállítással együtt? csak kiváncsi vagyok hogyan alakul a hazai árakhoz képest.
  • Johny Killer
    #4967
    de én CDG-től nem ettől... :(
  • DonnieBrasco
    #4966
    Ne ess pánikba, Január 25-én kaptam ezt az emailt :P (rögtön a megrendelés visszaigazolása után!)

    DB
  • j0nNyKa
    #4965
    teis megrendetelted nem? akkor te is kaptal iet
  • j0nNyKa
    #4964
    jo reggelt majd lesz oblivionod hamar es tokjo neked
  • Johny Killer
    #4963
    ezt te kaptad?? ez nem fer!! :(
  • Hunnenkoenig
    #4962
    Szeintem az on hold csak annyit jelent, hogy meg nincs meg nekik es varjak, hogy mikor szallithato. Szerintem az mar januar ota on hold-on van...

    En biztam benne, hogy ma megkapom, mert az üzlet, ahol elörendeltem, ilyen jatekokat altalaban 1-2 nappal US megjelenes elött mar arulja, de sajna nem hivtak a dögök...

    Ha tenyleg 24 lesz belöle, akkor en is kenytelen leszek letölteni...mostmar egyre nagyobb lazban vagyok en is...
  • DonnieBrasco
    #4961
    A lényeg: a pre-ordereket azonnal postázzák, amint beérnek a raktárba. Ez általában egy nappal a hivatalos megjelenés előtt történik, de nem tudjuk garantálni, hogy ilyen korán raktáron lesz nálunk a játék. A játékot a kiválasztott postai kézbesítés alapján küldjük."

    (szerintem ha elküldik, akkor onnan még 2-3 nap nekem, szóval lehet hogy ebből is csak jövő hét lesz :(, esetleg Péntek.
    És hétvégén meló. AAARGHHHHH

    DB
  • hen-tes
    #4960
    magyarul? :D
  • DonnieBrasco
    #4959
    "Good Morning,



    Thanks for your pre-order of The Elder Scroll IV: Oblivion Collector’s Edition PC. We will ship out all pre-orders as soon as the game arrives in our warehouse. This is often the day before the official release date, but we cannot guarantee that we will have the game before that date. You will receive the game according to the shipping method you chose when placing the order. Therefore, if you picked “next-day-air” shipping, you should get the game mid March 2006, if we receive the inventory according to plan.

    Thanks for your order and we hope you enjoy the game.



    Lisa

    Customer Service

    Rockstar Warehouse/Take 2 Games"
  • Dns5000
    #4958
    hmm nforce osszemlott, ne kattintgassatok olyan surun :P
  • DonnieBrasco
    #4957
    :(( bár úgy lenne!
    Belinkelhetném az order trackingemet, de akkor lehalna az a server is mert mindenki azt nézegetné :)) :P :P

    DB
  • PiszkosFred
    #4956
    Tudjuk ám, hogy már régen installálod, csak rendes vagy és szolidaritásból elhiteted hogy neked sincs még meg ;] De azért screeneket csinálhatnál! Anvilban nagyon kíváncsi vagyok a piroslámpás negyedre, egyik hivatalos interjúban említették hogy ismét van, amolyan Surani bordély mintára ;]
  • DonnieBrasco
    #4955
    Kétségbeesetten seed-elek, hogy meglegyen a 0.7-em (jelenleg 0.673, még egy giga UL kéne :(...).

    Kellett nekem ez az order tracking, még egy ablak amit F5-özhetek :/
    Közben már kínomban írtam a Take2-nak is, hogy mi ez az "on hold" szöveg... a fizetés sikeres volt még Januárban, azzal nem lehet gond!
    Logisztikában is melózom, nálunk special az On Hold azt jelenti, hogy megvan a cucc, készen áll a szállításra, csak valamiért visszatartják.
    De MIÉRT, Ó MIÉRT???? :(((

    DB
  • Hmuda
    #4954
    Csakazért se fogom megnézni. :-)

    Amúgy mint már mondtam nagyon nem fontos a lábcucc, csak egy kis apró adalék lett volna. :-)
  • Szolnokboy
    #4953
    az is igaz viszont ha za embernek( mint pl nekem ) nincs aránya rá akkor... :P
    Viszont a w...oo akkor is be fog halni :D
  • DonnieBrasco
    #4952
    Affene. Megtaláltam a rendelésemet a yahoo/take2store-ról, és a státus: ON HOLD.

    Eztet én nem szeressem! :(((

    DB
  • Mr. Perfect
    #4951
    Sőt annál jobb minél többen vannak :)))
  • karajan
    #4950
    hehe. hát igen. próbálja az ember a méltóságát megtartani, de egyre kevésbé megy:)) a vicces ilyenkor az amikor 1-2 óra alvás után megy az ember dolgozni és olyan mintha egy másik bolygón járna. mindenki olyan furcsa...egyfolytában varázslatok jutnak az ember eszébe, de az istenér sem akar egyik sem működni. az idő lelassul és ugyérzi mindjárt összeesik. aztán hazamegy és láss csodát a fáradság eltünik, mintha elfújták volna a szemek kipatannak ugy érzed soha nem voltál még ilyen fitt. és akkor hajnalig megint...
  • Tojesz
    #4949
    Torrent sokkal jobb, ott ha sokan vannak (persze a zárt helyeke), akkor is jó tempóval jön lefelé:)
  • Lacc
    #4948
    Egyébként nem egészen világos, hogy a trailerek szerint még van 2-3 nap, de elvileg most már a boltokban kapható lest :)
  • [Jakuza]
    #4947
    Hova tunt a dragaszagom ?
    De fontosabb kerdes, mikor kerul elo, hogy vegre fikazhassam igy is elosegitve DonnieBrasco gyomorfekelyet a barna sor mellett.
  • Szolnokboy
    #4946
    szegény w....oo szerverek nehéz 2 hét elé néznek :P
  • Tojesz
    #4945
    Ez biszony jó hír:):)
  • MrAndree
    #4944
    Köszi. Egész jól fest. Remélem mozgásban is így fog mutatni. :)
  • haxoror
    #4943
    A Fallout3 be fog büntetni MINDENT!!!!!!

    Addig is Oblivion :)
  • DonnieBrasco
    #4942
    Fél óra múlva nyitnak a boltok az USA-ban :))))

    DB
  • DonnieBrasco
    #4941
    Kedvenc "nem magyar" site-omon semmi hír :(

    DB
  • Laza
    #4940
    Pont ez a jo, hogy meg ennyi idosen is igy tudunk rajongani es varni egy jatekot :)
    Legutobb a SotC csapott le ram erzelmileg, es keritett hatalmaba mindenestul, most pedig alig varom, hogy a fuves pusztakban - titkos dungeonok melyen leljek varazs kincset :D
  • PiszkosFred
    #4939
    Nincs sok TPS kép, de azért ITT van egy. Ezen kívül van egy íjjász kép, de az csak áll és "figyel". Meg asszem egykét videóban lehet látni, főleg Arena videórészleteken.
  • DonnieBrasco
    #4938
    Morrowindben teljesen jó volt a "TP" nézet, gyak. ugyanaz mint Gothicokban.
    Természetesen én is megsasolom a többi RPG-t is, és amelyik tetszik majd azt meg is veszem. Játszani úgyis kizárólag olyannal van időm ami igazán nagyon tetszik, az meg évi max 3-4 játék. Ezeket meg tudom venni azért :)

    DB
  • MrAndree
    #4937
    Hát én mindkettőre fogok időt szakítani. Sőt mivel imádom az rpg-ket ezért mindegyikre amelyik idén kijön /neverwinter nights 2 pl/. És mivel szerencsére nem egyszerre jönnek így nem kell eldöntenem melyikkel kezdjem. És amíg jól elszórakoztatnak addig tényleg nem fog érdekelni melyik volt a jobb egy árnyalatnyival a másiknál. Mondjuk az oblivionnál félek kicsit az fps nézettől mert amikor utoljára ilyennel játszottam huzamosabb ideig /az Arx fatalis volt azt hiszem/ a igen nagy csalódás volt. Bár azt mondják lesz benne tps nézet is, a kérdés már csak az mennyire lesz jól megcsinálva /mert tapasztalataim szerint ahol mindkettő van ott általában az egyik el van baltázva/, mert a tps nézetről eddig egy képet nem láttam sehol. Persze annyira nem is kerestem. :)
  • PiszkosFred
    #4936
    Mondjuk van egy kép közte, amitől Hmuda barátunk sikítófrászt fog kapni, előre is elnézést ;] (fickó a levegőben "lépked", sarokkal a lépcsőn állva)
  • DonnieBrasco
    #4935
    Kellett neked kirakni, ennek is nyekk :)

    DB
  • DonnieBrasco
    #4934
    A Gothic3 akkor lehet(ett volna) minden idők legjobb RPGje, ha az Oblivion előtt jön ki. Persze akkor is csak átmenetileg, ahogy az Oblivion is csak átmenetileg lesz az. Hogy ki dönti le? Még kérdés... :)
    Egy játék zsenialitását az adja meg, hogy meddig lehet egy-egy dologban a valaha volt legjobbnak tekinteni. Pl. a mai napig legfélelmetesebb horrorjátékok: System Shock 2, Undying. A mai napig a (szerintem!) legjobb sztorijú/hangulatú játékok egyike: Deus Ex... és így tovább.
    A Morrowindben pedig a fejlődési rendszer, a háttérvilág kidolgozása és a lehetőségek bősége, a nagyfokú szabadság legendásak. Ezekben üti a Gothicokat, a sztoriban és NPC-k kidolgozottságában nem.
    Alma vs. körte - egy játékra sem mondhatjuk, hogy "minden idők legjobb akármilye", de azt igen, hogy ebből vagy abból a szempontból minden idők legjobbja volt :)

    DB
  • MrAndree
    #4933
    Nekem meg fordítva, a morrowinddel játszottam keveset de nem fogott meg különösebben. De van egy olyan érzésem, hogy az oblivion meg fog. :)