41716
  • Johny Killer
    #4651
    hát lehet hogy akkorát nem... (nekem is az van, de NVidiám még sose volt) de akkor is okoz bőven... :(
  • PiszkosFred
    #4650
    Olvasva a német oldal dolgait, nem a hagyományos értelemben vett teszt volt a céljuk. Hanem az, hogy egy low gépen kábé mire számítson az ember. Ez a konfig amin teszteltek, mondhatni általános, sok embernek van hasonló konfigja, és nekik válaszoltak ezekkel a képekkel. Kár hogy nem csináltak egy paks szintű gépen is egy tesztet vagy videót, jó lett volna látni ott mire képes a game ;]
  • GrimReaper78
    #4649
    nVidián sem büntet. Én is mindig bekapcsolom, és teljesítményben semmi visszaesést nem tapasztalok, a vizuál viszont jelentősen feljavul. Amit eddig szinte soha nem használtam, az az aniso. Az már inkább zabálja a kari erőforrásait.
  • Newfronter
    #4648
    ATI kártyán majdnem mindegy az AA, nem jár nagy telj. csökkenéssel....[szerencsére]
  • csgj
    #4647
    pedig bizony donniebrasco, az élsimítás bekapcsolása nagyon keményen hozzájárul az akadáshoz
  • DonnieBrasco
    #4646
    ATI kártyákon az AA nem okoz akkor lassulást mint nVidián :))

    DB
  • Newfronter
    #4645
    Egyetértek. Amúgy is a high beállítást jobb lett volna 1024x768-ban tesztelni, de ez az ő gondjuk....
  • GrimReaper78
    #4644
    Már szó volt róla párszor, hogy a gagyi tesztgép miatt ilyen puritán a megjelenítés. Örültek, hogy egyáltalán elindult a játék.
  • Johny Killer
    #4643
    kis teljesítmény csökkenéssel??? :| az egy csomót visz!!! főleg a Fable, meg az ilyenek esetében mint az Obli...
  • David2
    #4642
    hát elég viharverten néz ki szegény
  • DonnieBrasco
    #4641
    Nézegetem ezeket a német screenshotokat, és nem értem. Ezek még nem hallottak a FSAA-l, vagy csak utálják???
    Minden ronda fűrészes élű... pedig az AA szerintem a realtive kis teljesítménycsökkenéssel messze a legtöbbet szépít a játékokon!

    DB
  • Lyan Kyj
    #4640
    Szokásos szvsz, 9 körül
  • Johny Killer
    #4639
    hánykor jön ki a mai videó?
  • PiszkosFred
    #4638
    Na akkor ezt megbeszéltük.
  • GrimReaper78
    #4637
    Értem. Nos, kíváncsi leszek, melyik lesz végül, bár a normál DVD-nek jobban öülnék, mert az hamarabb leér a "boltból" :P
  • uu
    #4636
    oks, gondolkozz abban amiben jolesik. nehogy veletlen tanulj valamit.
  • PiszkosFred
    #4635
    Olvasd el a kommentemet léccilécci, ez az én teóriám, engedtessék már meg nekem hogy abban gondolkozzak amiben jólesik ;] Morrowindben mp3 és wav vegyesen volt, ebből kiindulva gondoltam ezt.
  • PTW
    #4634
    ha jól emlékszem akkor a hivatalos fórumon Pete erősítette meg.
  • GrimReaper78
    #4633
    Mennyire hivatalos? Csak mert tegnap olvasni lehetett pár nuked verzióról, amik 4.6 GB-sek voltak.
  • uu
    #4632
    es ezt ki mondta neked? talan nem mp3ba kene gondolkodni:) sot, hangra meg mp3bol is boooven eleg lenne.
  • PiszkosFred
    #4631
    lol, mert azalatt talán nem épp' minőség?
  • PTW
    #4630
    hivatalos információ, hogy duplarétegű (dvd9) lemezen fog kijönni
  • uu
    #4629
    lol miert lenne 128kbit?
  • IMYke2.0.0.0
    #4628
    A Morrowind 1 CD-s.
    A 2. lemezen az Editora van.
  • grebber
    #4627
    Morrowind az 2 cd-s!
  • PiszkosFred
    #4626
    Csakhogy most közel 50 órányi rögzített párbeszéd van, és ha ezt legalább 128kbittel számoljuk, akkor is bizony a sima DVD több mint a fele. Meglátjuk persze, ez csak okos skodás a részemről ;] Egy dvd, az tény, hogy ez a dvd "milyen", az még homály. Volt erről szó pedig valahol a fórumon...
  • karajan
    #4625
    :)
  • Ron Ragm
    #4624
    Ám ha azt nézzük hogy a Morrowindet hogy összehozták egy CD-re szerintem még a sima natúr DVD is elképzelhető.
  • PiszkosFred
    #4623
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azt meg fogod kapni, az a Királyok Amulettje ;]
  • PiszkosFred
    #4622
    Dupla elvileg, főleg a hang miatt. De ez csak tipp ;]
  • Mayday
    #4621
    Jatek mereterol tudunk mar valamit?
    1 sima dvd, vagy esetleg dupla retegu lesz?
  • haxoror
    #4620
    Majd lepiszkálom egy bottal, remélem lesz rá idő
  • PiszkosFred
    #4619
    Nekem speciel ez az egyetlen problémám a játékkal - így látatlanban ;] Valahogy a fejek valami nagyon hülye árnyékokat/megvilágítást kapnak. Nemtudom miért, mintha nem illeszkedne a normálisan minden "rész" a fejeken (a csuklyáról nem is beszélve). Remélem hogy csak a konfignak köszönhető, és normálisabb beállításokkal, és effektekkel jobb lesz.
  • karajan
    #4618
    én hozzá nem nyulok..még elkapom én is :)
  • haxoror
    #4617
    Azt a nyakéket a bazinagy rubinnal le fogom nyúlni!
  • hen-tes
    #4616
    néha olvass is :o
  • csgj
    #4615
    bakker.. tényleg az
  • Mr. Perfect
    #4614
    Már nem azért mondom de EZ szerintem több mint vicces :))))))
  • Nwis86
    #4613
    Itt 1 cikk arról hogy hogy is néz ki a játék 1 Athlon XP 2200, 1GB ram , Radeon 9800 Pro-val
  • PiszkosFred
    #4612
    Hat nemtudom mi lesz ;] 24 magyar premier pentekre esik, es ha az nap nem szallitja ki nekem a cdg futarszolgalat, amie van esely, akkor csak hetfon tudok hozzajutni. (hetvegen nincs gls) De mivel sovany netem van, mire letoltom, lesz az a jovo het kozepe :D Szoval reszemrol oly' mindegy milyen release lesz, clone vagy deviance/reloaded/egyeb, nalam idoben ugyannyi. Akkor pedig inkabb mar megvarom a postast, es addig nem foglalom le a savot...