41716
  • j0nNyKa
    #4932
    nem foglalkozom kornyezetvedelemmel, OBLIVION ARGH ROARGH, ize, vedd a fakat, egyel hodot.
  • homeless
    #4931
    Hát nekem a Morrowind sokkal jobban bejött mint a gothic sorozat. Bár a Gothic se volt rosz, de azért a morrowindhez képest...

    Ha az oblivionba sikerült olyan hangulatot csempészni mint amilyen a moroowindbe volt akkor ez lesz a legkomolyabb rpg, ami valaha napvilágot látott:DDD
  • PiszkosFred
    #4930
    Egy hét, és mosolygunk azon, mekkora óvodás szinvonalon várunk egy nyomorult játékot, túl a 30on, ahelyett hogy családdal, munkával vagy esetleg a környezetvédelemmel foglalkoznánk. De tudjuk be az egészet korán kezdődő szenilitásnak, és akkor minden meg van magyarázva :D
  • Mr. Perfect
    #4929
    Amig nincs NFOrce esetleg az NfoDB is megteszi, ha valaki feltétlen percenként nézegetni szeretné...
  • MrAndree
    #4928
    Hát a gothic 3-at sajna eltolták szeptemberre /pedig szvsz az lesz minden idők legjobb rpg-je. Persze csak akkor ha olyan jó lesz mint az első két rész/. Mondjuk végülis így legalább lesz időm alaposan belemélyedni az oblivionba. Már ha egyáltalán bírni fogja a gépem. :)
  • j0nNyKa
    #4927
    fasza kepek nagyon, csak mar mi csinalhatnank ieneket :]
  • DonnieBrasco
    #4926
    (A nép csendben emészti a képeket, és dolgozza fel a sokkot.)

    DB
  • DonnieBrasco
    #4925
    Én ugyannem :) tavaly novemberben láttam WOW-ot először!

    DB
  • Davidus
    #4924
  • PiszkosFred
    #4923
    Kövekező link alatt olyan képek is lehetnek, amelyek SPOILER tartalmúak. Ezért mindenki csak saját felelőségre kattinson.

    KATT kb 40 screen
  • PiszkosFred
    #4922
    Azért a WoW is meg volt futtatva keményen, ezt te is tudod. Ott álltál előttem a sorban. Egy óra múlva meg mögöttem ;] (by Hofi)
  • j0nNyKa
    #4921
    database problem :D

    ki az a hulye, aki felall a jatek elol review-et irni? ha mar ir, irjon rendeset, az meg, hogy AAA BEST AMASING GAME IN THE UNIVERS.. nos azt ugymond mindenki tudja/sejti... :]
  • DonnieBrasco
    #4920
    Gothic 3?? Ilyen hype??? Ugyanmár :))
    A másik játékot meg nem is ismerem :PP

    Lehalt az nforce tényleg. Ilyen hype nemvoltnemlesz :P

    DB
  • PiszkosFred
    #4919
    A szívem szakad meg, hogy a gamespotra már játékosok írnak previeweket ;] Még akkor is, ha egyelőre csak őrült stílusban ismételgetik a best, amazing és AAA game titulusokat :D
  • Kandurex
    #4918
    Magyar oldal kapcsolatban további téma tilos. (esetleg egy kizárás onnan is)
  • Horakme
    #4917
    Nforce-on sincs változás.
  • Zsolo007
    #4916
    Magyar oldal visszajött...semmi...nem kell itt hypeolni :D
  • Horakme
    #4915
    Talán még a Gothic3.
  • Horakme
    #4914
    Csatlakozom :D.
    Már előre lehet látni mi fog állni a jövőheti újságokban. "Sorozatos halál,oka: túlzásba vitt játék; több 100-ezres válási perek; mégtöbb antiszociális emberek; komolyabb cégek tönkremenetele dolgozóhiány miatt" :)
  • hen-tes
    #4913
    én is most nézem, hogy mi lehet D:
    hát ez a játék tényleg nem semmi :D
  • Davidus
    #4912
    volt már olyan játék ami körül ekkora hisztéria alakult ki nforce-on?:) szerintem ezt csak a diablo 3 fogja megdönteni:D
  • Davidus
    #4911
    nforce lehalt^^
  • j0nNyKa
    #4910
    aham, koszi
  • Zsolo007
    #4909
    Nem lesz starforce felejtsd el
  • Johny Killer
    #4908
    nem jön be a link... :D :(
  • Birdwatcher
    #4907
    Szerintem félreinformáltak, akkor hozzák mikor kéred ahogy Fred is mondta. Annyi hogy asszem délig le kell adni a rendelést ha másnapra akarod. Én már szóltam is reggel hogy holnap hozzák
  • j0nNyKa
    #4906
    jo sztem senkinek nem kell a szentet jatszani, bar nem akarok belemenni ebbe a temaba, hogy "te mindent boltban veszel?", meg hogy "megrendeltem, es majd jon, de addig marad a warez" ...

    sztem ertelmesebb kerdes, mint az itt felroppeno kerdesek 50%-a .
  • VRSDM
    #4905
    jaa hogy nem is a "MICIMACI 3. RÉSZE " topic... akkor rossz helyre irtam :D bocs :D
  • DonnieBrasco
    #4904
    Tudok, igen. Többször confirmelték, hogy NEM lesz rajta (ahogy lassan semmin se, szépen csődölhetnek befele..)

    DB
  • Istencsászár
    #4903
    aztjelenti hogy kijött a Micimackó 3. része...
  • Davidus
    #4902
    meg az ilyeneket
  • j0nNyKa
    #4901
    az ilyen hszeket kene elfelejteni.
  • VRSDM
    #4900
    ááá, meghalt az első magyar torrentoldal ( aki tudja tudja mire célzok) csak nem jelent ez valamit... :) aztirja hogy több ember csatlakozott mint amennyi a max. ( ez több, mint 20e ) szoval :D:D:D ááá csak neeem???
  • j0nNyKa
    #4899
    felroppent oan is, hogy confirmeltek, hogy starforce lesz a jatekon
    tud errol valaki konkretumot ?
  • Mr_no_NaMe
    #4898
    Jaja rühes béka :D
  • Lacc
    #4897
    Könnyen lehet. Itt majd ha lehet próbáljuk már meg tartani a színvonalat :/ Igaz, a sok surmó miatt, aki ide fog gyűlni, ez elég lehetetlennek tűnik.
  • Mr_no_NaMe
    #4895
    Húú mennyünk miis szedni tök kicsi
  • hen-tes
    #4894
    nem poénnak szánta?
  • j0nNyKa
    #4893
    iszonyatosan buta emberek vannak
    reszlet nforce forumrol:

    "ITS OUT!!!!§§§§1111ONEONETWENTYFOUR!!
    I found it on Kazaa!!!! omg downloading now, It's 528 MB damn i can't wait!!!!"

  • Árnyvadász
    #4892
    :))

    Nekem ma szólt egyik barátom, hogy hétvégén menjünk kirándulni a Pilisbe. Automatikusan igent mondtam, hiszen közel is lakom (gyak. benne), aztán eszembe jutott, hogy pénteken érkezik a program. Csak annyit üzentem még neki utólag, hogy lehet esetleg nem tudok menni :)) (Mikor kimegyek a teraszra és látom a hegyeket a távolban, mindig a tes-re gondolok, mivel tökúgynézki...)