41716
  • DonnieBrasco
    #4611
    :))) (ezt se én mondtam)

    Nekem is jó lenne már egy clone-os, már a német verziót is letölteném, csak nyomjam már :)))

    DB
  • Hmuda
    #4610
    Azért említettem a cracket mert rengetegen vannak akik nyavajognak, hogy ígynemindulúgynemindul és toporzékolnak a crack miatt. Én is beérem cloneossal amíg meg nem érkezik az eredeti példányom.
  • j0nNyKa
    #4609
    hogy talan esetleg ne csak jakuza temairol beszeljunk

    fred: nagyon jo a configos topic, totalisan a medium config az en gepem... remelem 100%-osan hihetunk a dolognak, kellemes csalodas lenne
  • Zsolo007
    #4608
    Én is jobban szeretem a Cloneokat. Nemtudom mit vagytok oda a crackekért....dehát mindenkinek szíve joga dönteni, hogy milyet tölt le...
  • uu
    #4607
    es mier olyan fontos is a crack? inkabb legyen clone es ne kelljen ujra keresni cracket minden updatenel.
  • [Jakuza]
    #4606
    Hat......
    Manapsag egyre kevesebb a crack.
    Amiota gombamodra szaporodnak ezek az alcsapatok, akik nem ertenek mashoz csak image kesziteshez.
    Ezert nincsenek SForce toresek se hamar, mert szet mentek a regi csapatok.
    Kicsi a versenges.
    Regen meg szamitott, hogy kiadta ki elobb a kesz warezt.
    Manapsag nem szamit.
    De ezt mar leirtam vagy fel eve a clone verziot favorizaloknak.
    Akkor meg okoskodtak, hogy igy meg ugy.
    Na majd ha megkevesebben fogjak kenni a temat es mas nem lesz csak clone verzio, akkor majd sirni fognak rendesen.
  • PiszkosFred
    #4605
    Kocsmai társaságra tippelnék, vagy valamiféle "életre", ahol NPCk egymással beszélgetnek, iszogatnak, stb, mindez végre TPS nézetben. És talán lehet látni a karakter "leülésének" animációját, akár NPC akár player szemszögéből, arra is kíváncsi vagyok. Én erre tippelek.
  • [Jakuza]
    #4604
    pffff.
    Raadasul tdudom vannak egy fajon belul masok is.
    Pl Drizz D'Urden is mas volt mint a tobbi sotetelf.
    Meg vannak a valo vilagban is massagra hivatott emberek.
  • Hmuda
    #4603
    Clone verzió mindenképpen hamar megvan, de az igazi törések általában egy-két nap csúszással jelennek meg.
  • Lyan Kyj
    #4602
    No, az obhq.hu-n leírt rendszerköv. szerint BRUTÁLIS szinten futna, kíváncsi vok, nagyon örülnék:P

    Bakker, alig bírom, negyedóránként csekkolok minden Oblivionos linket
  • Esrohnoil
    #4601
    Ponthogy tévedsz. :)
    Elég ha csak az elfek magasságára gondolunk pl. :)
  • Horakme
    #4600
    Ha jobban belegondolunk akkor nem rövid és nem is hosszú idő. Szerintem már hétfő este-kedd reggel lehet tölteni.
  • [Jakuza]
    #4599
    Vagy meg kesobb a 8 ill-x oras idoeltolodas miatt.
    Eleve itteni ido szerint Hetfo keso delutan vagy este kezdik szallitani az uzletekbe.
    Allitolag csak masnak reggel kezdik arulni, ami itt kedd keso delutan este.
    Kikerul egy csapathoz tokolnek rajta mondjuk egy fel napot, meglehet hogy szardara virraso ejjel vagy masnap hajnal, de meg elofodulhat hogy delelott lesz a dologbol.
    Tehat olyan kedd ejjel, szerda hajnal kozotti ido aminek a legnagyobb eselye van.
  • uu
    #4598
    sf3on kivul gyak mindent 2 perc megoldani. mindenesetre semmikeppen nem napok kerdese szal aznap amikor az egyik team megkaparintja a gamet, aznap mar szedheto, ebbe biztos lehetsz.
  • Hmuda
    #4597
    Hidd el, nem egy két perc feltörni, eltart egy darabig.
  • Cafu
    #4596
    Én biztos Leszedem de meg is rendeltem mert Megérdemli!
  • uu
    #4595
    az elorendeleseket is 20.an szallitjak szal ez nem problema.
  • uu
    #4594
    hat remeljuk:)
  • Mr_no_NaMe
    #4593
    A f*szomat...kedd dél????? Az rohatt messze van :SSSS
    Addig nembírok várni...kész meghaltam
  • David2
    #4592
    remélem, h egy patkány nem fog problémát okozni...
    de a poklot se hagyjuk ki, nem mindegy, h 44es szinten v 53an nyomulunk
  • Hmuda
    #4591
    Erre nem vennék mérget. Huszadikán kezdik kiszállítani az üzletekbe, jó ha estére kézhez kapja egy cspat. Szvsz kedd dél.
  • Mr_no_NaMe
    #4590
    Akkor már 20-án kint lesz az nforceon kira!
  • PiszkosFred
    #4589
    Börtönt belekalkuláltad? ;]
  • David2
    #4588
    most nézem a kari generálásnál lesz MAX level, szal lehet számolgatni, h egy kezdő gyenge, de később erős, vagy kezdő gyengus, bár kigyúrva félelmets éri meg jobban
    sokak számára népszerű bosmer tolvaj max 44es lehet
  • tep
    #4587
    természetesen ezt a (#4581)-es hssz-ra írtam
  • tep
    #4586
    na , az a neked való játék
    .......vazze , megnézted egyáltalán a /Waltkrough/ videókat???
  • karajan
    #4585
    No megcsináltam a karimat, már csak egy játék hiányzik hozzá:)
    szokásos tip-mix az esti video témájára? én most erdős-gyüjtögetősre tippelek.
  • Hmuda
    #4584
    Hagyjad már. Ez csak abonyitomz egyik regje, csak adja a szokásos formáját és ontja a hülyeségeit.
  • PiszkosFred
    #4583
    Hát nem a promo képek látványa, kétségtelen, de olvasd el a kép készülésének a körülményeit is. Nem árt.
  • Davidus
    #4582
    :D
  • haxoror
    #4580
    Az elfek, koboldok és még egy nagy rakás más RPG-s lény a nyugat-európai folklórból származik.
    Népmesék alakjai mint nálunk a hétfejű-sárkány, táltos paripa, garabonciás diák stb.
    Ezen kár vitatkozni, pillanat alatt utánanézhetsz a neten.
    Éppen ezért TÖKMINDEGY hogy a D&D-seknek mi az elképzelésük, mindenki úgy használhatja ezeket a fajokat ahogy csak akarja.
  • uu
    #4579
    lol
  • [Jakuza]
    #4578
    Es erdekes modon mindenhol ugyanugy neznek ki, vagy tevedek ?
  • haxoror
    #4577
    Ha hibridet akarsz ami a varázsláshoz és a harchoz is ért akkor azt egy varázslós fajból csináld mert sok mágia iskola van de a harchoz 2 szkill is elég (1 fegyver meg 1 páncél)
    Egyszerűbb egy eleve varázslásban járatos Bretont megtanítani kardozni mint egy Redguardot megtanítani a sok különböző varázslat fajtára szvsz
  • [Jakuza]
    #4576
    Lol joasszony mirol beszelunk az RPG-krol vagy valami masrol ?
    Eltevedtem volna a rengetegben esetleg ir baletttancrol amiben vannak hegyesfulu fruskak ?
  • Esrohnoil
    #4575
    Pontosan,... kismillió játék meg regény van ezekkel a fajokkal, soknak még sincs ezen túlmenően sok köze a D&D-hez.
  • haxoror
    #4574
    Persze. Fogod az übertáp kardot és szépen barakod a vitrinbe :)
  • haxoror
    #4573
    bazzeg...

    A D&D-nek NINCS kopirájtja mindenre ami fantasy és közel sem olyan baromi jó a rendszerük hogy mindenkinek hozzájuk kelljen igazodni.

    Az "elf" fajt sem ők találták ki hiszen már évszázadok óta része a nyugati folklórnak, attól hogy ők egyfajta módon implementálták a játékukba még más is használhatja az elfeket más statokkal is.

    A TES-nek nincs sok köze a D&D-hez és én ennek személy szerint nagyon örülök, ha te D&D fesztivált akarsz akkor azt ne az Obliviontól várd hanem majd a Neverwinter2-től.
  • Davidus
    #4572
    tegyük fel hogy leverem a main quest főbossát és elveszem tőle a sword of the akármit amivel 1 ütés minden. na most ha megvan a táp cucc akkor marad még kihívás a játékban? vagy a 200 dungeon között vannak olyanok is amikben keményebbek a lények mint az alvilágban?:)
  • uu
    #4571
    kozbe megneztem marcius 20adikan kapjak meg az elorendelok es 21iken lesz boltban (ez persze csak usa, europaban par nappal kesobb)