41716
  • [Jakuza]
    #4851
    13k sry elirtam
  • [Jakuza]
    #4850
    Mihez kepest.
    A te altalad megvalaszolt tenyek tukreben, tenyleg nem lenne sok a 134k, ha...
    Ha az a franya ha nem lenne eloterben, az pedig a magyar jovedelmek es a kulfoldi (nyugati) jovedelmek kozotti nagy kulonbsegek.
    Persze errol nem a fejlesztok tehetnek.
  • GrimReaper78
    #4849
    24-e péntek. Aki nem akar óriásit csalódni, inkább hétfőre várja a játékot, szerintem.
  • Dr4gonlord
    #4848
    Ááá, 24 az péntek, hoppá.
  • Dr4gonlord
    #4847
    Én is megveszem, az előbb felsoroltak miatt. Az előrendelésről meg annyit, hogy szerintem is hétfő az esélyes, bár 24-e az csütörtök tehát *elméletileg* péntekre meg kell(ene) hogy jöjjön. Ez a várakozás.
  • MrAndree
    #4846
    Miből gondolod, hogy volt időm spórolni? Ismersz talán? Amúgy meg ha rajongó lennék akkor megvenném de mivel egyik elder scrolls játékkal se játszottam korábban ezért új terület lesz a számomra. Mondjuk úgy általában nagy rpg rajongó vagyok szóval szerintem azért tetszeni fog.
  • Árnyvadász
    #4845
    Ha belegondolok mennyi munka volt ezzel a játékkal. Mennyi tervezés és feladat. Az alap ár sem drága érte. Majd 4 év kemény munkájáért 13eFt egyáltalán nem drága. És 2004 novembere óta lehet tudni, hogy jön. Szóval igencsak egyetértek veled!

    MrAndree: Volt rá időd, hogy spórolj. Persze nem tudom mennyire érdekel a játék. Rajongó vagy, vagy csak kiváncsi, mert ha utóbbi, akkor érthető a dolog.
  • GrimReaper78
    #4844
    OFF: Call of Cthulhu kb. másfél óra játék után nagyon jónak tűnik. Persze ne agyatlan FPS-t várj, az méltatlan lenne. Viszont kellemes a hangulat, az atmoszféra. Érdemes kipróbálni.
  • MrAndree
    #4843
    Én is szívesen tenném ezt csak tudod nincs hirtelen elkölthető 13000 forintom és nincs kedvem 4-5 hónapot várni amíg meg tudnám venni. Ha mondjuk 6-7000-be kerülne akkor asimán megvenném. De így sajnos nem. :(
  • rezes
    #4842
    Hat ez lesz az a jatek amit tuti eredetiben fogok jatszani es leszarom a warezt.
    Meg a warezolokat is.Ritka a szinvonalas rpg ha mar ilyen minosegi dolgot muveltek legalabb erje meg az alkotoknak hogy csinaljanak meg sok ilyet.
  • kHares
    #4841
    Na igen, kinek mikor, végülis már azután vártam hogy játszottam a morrowind-el.

    A másik bethesda játékra kicsit többet vártunk, ha jól emlékszem már 2000-ben azt gondoltam lesz. Amolyan duke nukem forever érzés :) Persze a Call of cthulhu-ról beszélek. Szép lassan csurog le, mondjuk konzol porttól nem várok sokat de hátha
  • DonnieBrasco
    #4840
    Nem hiszem :P ugyanis én nem Magyarországon élek! (Írország)

    DB
  • GrimReaper78
    #4839
    Pont ezt írtam le én is. Kint jó eséllyel már ma feltöltenek egy clone-t, onnantól kezdve meg halleluja.
  • Horakme
    #4838
    Pesszimista vagyok. Szerintem az előrendelők (nálunk) éppenhogy késöbb kapják meg mint a boltok (esetleges online "boltok").Pénteken kezdik szállítani nálunk, ami annyit tesz ha késve érkezik a game akkor aznap már semmi esetre se viszik ki. Nomeg ott a szombat-vasárnap mikor nincs házhozszállítás. (ha most hülyeséget írtam nézzétek el)Tehát megkapod hétfőn.
  • GrimReaper78
    #4837
    Khm. Szerintem a distribution chain valahogy így fog kinézni hazai viszonylatban:

    bolt->vásárló->scene->war3z->DL->előrendelők
  • DonnieBrasco
    #4836
    Ne keverjük már a torrentet az előrendeléssel :P
    Lehet, hogy előbb lesz boltban, mint warez.
    Viszont az előrendelők jó eséllyel még ennél is előbb megkapják!

    DB
  • Looserke
    #4835
    miért?
  • PiszkosFred
    #4834
    Nem. Van rá komoly esély hogy boltból hamarabb beszerezhető lesz ;]
  • Newfronter
    #4833
    Ma szállítják. Az előrendelők ha jól tudom még ma megkapják...
  • Árnyvadász
    #4832
    DB lehet holnap már játszol! Én tök nyugodt vagyok most. Péntek már nincs olyan messze és vígan kivárom a játékot. Már a videókat, meg az új képeket sem nézem meg, mert csak lelővik a dolgokat.
  • Árnyvadász
    #4831
    Arénában akkor is lehet harcolni, ha már elérted a legfőbb "rangot"?

    (Szeretnék visszamenni sokszor és persze elvárom, hogy az elért szintemnek megfelelően hangozzék a nevem, tehát az elején még Pit-Dog, a végén pedig Grand Champion...)
  • Looserke
    #4830
    kiszállították már a t***ent boltokba a DVDket???
  • DonnieBrasco
    #4829
    A Nagy Várakozás még 2004-ben kezdődött :)

    DB
  • PiszkosFred
    #4828
    Most lesz lehetőség "futtatni" a boltokat, vagyis invesztálhatsz beléjük pénzt. Ezzel megnő az összeg, amellyel rendelkezni fog a boltos, és nagyobb/drágább dolgokat is eladhatsz majd neki zökkenőmentesen. Elvileg - ha jól emléxem - akkor most nem lesz 24órás ciklus, sima retry esetén is max pénz lesz, pont a creepernél eltöltött "évek" miatt. De utóbbi csak egy halovány emlék a fórumról, erre nem mernék megesküdni.
  • Newfronter
    #4827
    Nem biztos hogy azért, de minden FPS számít. :)
    Igaz én ATI-s vagyok, így várom én is a driveremet, hátha kidobnak hozzá valamit, de valszeg csak 1-2 hónap múlva lesz optimalizáció, na mind1.

    Ha ma nem lesz release, akkor csak szerdán lesz játék, mert kedden úgyis kinnt lesz, és még le kell tölteni, vagyis szerdán lehet nekikezdeni.
  • kHares
    #4826
    Na kezdődik a nagy várakozás :) Én kedd estét jósolok.

    Hallottátok? Az nvidia új forceware-t ígér pár napon belül ami külön "optimalizálva" lesz az oblivionra. Hogy ez most jó dolog vagy sem nem tudom, remélem nem azért kell mert szarul fut.
  • j0nNyKa
    #4825
    "basically it's DVD5 and Securom 7.. one play disc and one bonus disc.."
  • j0nNyKa
    #4824
    mit lehet tudni a vasarlasi rendszerrol, milyen lesz? emlekszem eleg szornyu volt, mikor sokat ero targyak voltak nalam, hetekig kellett balmoraban koroznom a boltok kozott, hogy valami kis penzt kaphassak ertunk... valami olyasmi volt talan, hogy 1. korben 1 jo cuccer elvettem a boltos osszes penzet+arukeszletet, 2. 3. ... x. korben meg visszaadtam az arukeszletet az osszes penzeert (kozben persze 1-1 nap alvasokkal)... nem volt vmi izgalmas :|
  • PiszkosFred
    #4823
    Inni kell rá jó kis házi "vakító" pálinkát, az majd oldja a problémát;]
  • Lacc
    #4822
    Szvsz a papírtok a legjobb, bár a nejlontól benne lehet vakbélgyulladásod szóval kockázatos.
  • Seth
    #4821
    és szerinted melyik a finomabb, a tdk ,maxvell esetleg verbatim???
  • Tobias
    #4820
    Én szívesen nyalogatnám már azt a tokot install közben :)
  • Zsolo007
    #4819
    LOL
  • DonnieBrasco
    #4818
    Talán nem a DVD-tokot kellene nyalogatni....

    DB
  • GrimReaper78
    #4817
    He?
  • Bandew
    #4816
    Azért sajnálom, hogy megmaradt a Oblivion műanyag ize, a szép grafika mellett.
  • Johny Killer
    #4815
    jójó... már rájöttem hogy melyik az...
  • PiszkosFred
    #4814
    A névre gondoltam a nyilat :D
  • Esrohnoil
    #4813
    Az az amit a nyíl mutat ott a kard keresztvasának a hegyén?
  • Johny Killer
    #4812
    a márciusi az végig... ;)