41716
  • Lobsterman
    #7406
    Hát akkor így jártam. Majd tolom a Csutulluval :)
  • Thanatos
    #7405
    lehet spoiler de szvsz nem nagyon:
    amugy a röntgenszeme tényleg van az őröknek :((( ere jön is rögtön a krédés a guildok merre vannak? csak emrt szükségem lenne a thief guild szolgálatára :D
    magic guildba probáltam belépni az arcane académiánál, de ott elzavartak hogy a guild hall-ban lehet csak belépni amit meg nem találtam... :/
    másik: honnan lehet kitalálni hogy melyik tárgy lopott és melyik nem? csak mert ötletem sincs már miért szakad a nyakaba midnenki ha utaznék valahova ... :/
  • Lobsterman
    #7404
    Jó egyébként maga a játék? Itt most nem arra vagyok kíváncsi hogy:"Húb@zzeg de jól néz ki a HDR meg a bloom, meg be van bumpmappelve még az utolsó parasztlegény segge is", hanem valamit a sztoriról, a rendszerről, hack&slash e, vagy van benne valami értelem is, meg úgy általában a játékélmény érdekelne.
  • disorder14
    #7403
    Hello mindenkinek!
    Nekem is megvan a game, fel is teszi,el is indul de iszonytosan szaggat még 640*480-ban min grafika mellett is.Pedig a min. config bőven megvan:
    P4 2.8 Ghz,1 Gb DDR 400 ram,Nvidia Quadro Fx 1100.
    Szerintetek a videokártya a gond?
  • Dynamic
    #7402
    Ezen el sem indul, sorry:)
  • Fejes021
    #7401
    feltétlenül
  • Tatyla
    #7400
    jöhet...
  • kill3r22
    #7399
    amd 2800+,1gb DDR 400,és 6600 GT-m van lehet tolok be képeket ha valakit érdekel...
  • kill3r22
    #7398
    Gyerekek modemes vagyok és most insstallok örül a fejem mint állat...:)
  • Lobsterman
    #7397
    Lehet h nem valami hihetetlen, de én most azon a ponton vagyok hogy nem fogok 60-70e Ft-ot befektetni egy játék miatt.
    Mindegy. Kipróbáljuk. Cele2400, FX5200, 512 MRAM mellett is csak elindul... vagy nem :P
  • Newfronter
    #7396
    Nem tudom de én felraktam az utolsó omega drivert és dobott rajta minimum 5 FPS-t plusszba.
  • Bandew
    #7395
    Mivel több mint 2 éve fejlesztik...
    De sztem is durva, hogy a fejlesztők mindig az aktuális legjobbakra fejlesztenek. Ez nem nagyon éri meg nekik, hacsak nem fizetik le őket a hardware gyártók (ami nagyon is valószínű).
  • MrAndree
    #7394
    Valami okos világosítson fel, hogy érdemes-e ilyen konfiggal probálkoznom:Pentium 4 2,8 GHZ, 1 GB Ram, Geforce FX 5700 256 Ram /igazából a videókártya miatt félek, hogy nem fog menni/. Mert ha ezen nem fut vagy játszhatatlan akkor nem szerzem be. Előre is kösz.
  • Thanatos
    #7393
    én dark elfet inditottam :) és már felvettek a dark brotherhood-ba, vagyis még el kell tenni valakit lábalól és akkor lesz véglegesitve a felvétel :)
  • Gabyee
    #7392
    köszi!
    kicsit megnyugodtam,csak már lent lenne:/
  • Prof William
    #7391
    Mindenki csak embert indít? Vagy más fajjal nem is lehet lenni?

    A név, faj stb kiválasztását az elején kell megcsinálni, vagy ugyanúgy megy minta Morr-ban?
  • PTW
    #7390
    érdemes egy teljesen szűz rendzserre feltenni,hoyg minden hibalehetőséget kizárj, azt a 40 percet megéri,perzse nem mindenkinek van ehhez idege meg kedve. én fogtam vettem egy új sataII-es vinyót friss windows, csak a legszükségesebb programok ennyi. most már csak a játéknak kéne végre megérkeznie
  • Thanatos
    #7389
    figyelem spoiler veszély:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    kicsit lehangolo azért hogy rögtön első vagy második föküldinél már átvágnak oblivionba gyk 1es szinten, ezzel a játék egyik fő részét egyből elcsépelik kb az első fél órában, kár érte :(


    ettől függetlenül nem rossz a game :)
  • deep
    #7388
    Remekül fog menni.
  • deep
    #7387
    Ez ma már nem egy hihetetlen követlemény... 2 évvel ezelőtti konfigokra írják? Bár ezek nagyjából azok.. messze nem csúcs. Jáccani akarsz? Kőccsé százezreket, ez van.
  • Lobsterman
    #7386
    "Ajánlott: 1 Gb RAM, X800 vagy 6800-as." Elmennek ezek a francba...
  • Gabyee
    #7385
    #7375-re légyszi valaki!
  • Lazlo
    #7384
    Rendben köszike Ace mega codeket már uninstalláltam is 150 megás codek pak ha ez nem segít beszarok :)
  • deep
    #7383
    Ha valaki még nem szedte volna le és szeretné, van egy kódom. Privi me.
  • raziel.
    #7382
    mondtam öszeset töröld le proba ugy ha mégse akkor tévedtem...de sima morronál ez gond volt régen
  • raziel.
    #7381
    anno sima morro, codekok miatt lépegetett ki probáld öket letörölni hátha..

    egy vessző sokat jelent;>
  • Bandew
    #7380
    Jaja sztem sem olyan jó az. Mondjuk azért a Morrowban volt párszor, hogy keresztül mentem az egész kontinensen, amikor rájöttem, hogy valami fontosat otthagytam a kiindulópontnál...
    Na ilyenkor azért élni fogok vele.
  • Yeltzin
    #7379
    úristen, nehogy véletlenül le kelljen venned vmi beállítást.....
  • Prof William
    #7378
    De a Morr-ban is pont az vol a filing hogy bejárhattad az egész kontinest... És a lehető legminimálisabban fogom ezt az új módszert használlni...
  • Drizzthsz
    #7377
    Fétis?
  • CS@
    #7376
    A tárgyakat el lehet dobni úgy is, hogy megragadod az invertoryban a bal gombbal és kihúzod belőle.
  • Gabyee
    #7375
    szasztok!
    2500 Barton
    X800 Pro 256MB
    1.5GB ram
    szerintetek ezen a konfigon high beállítással eldöcörög?
    kicsit félek hogy kevés neki a proci:(
  • Lazlo
    #7374
    nemtom semmi codek pack nincs csak a legújabb ace mega codecs pack ennyi :S az baj szedjem le? az esetleg nemlehet a baja hogy omege catalystom van és nem ati?
  • spatrik
    #7373
    Télleg.Ennek az elején ATI vagy Nvidia logó van??
  • spatrik
    #7372
    Nem hiszem hogy nekem menne fullban mer a Bf2 se megy:(
  • Ch_Slater
    #7371
    nem morro codec-ek. csak sima codec-ek. akkor probléma főleg, ha mindenféle szirszar codec-packkok fel vannak téve.
  • Lazlo
    #7370
    morro codekok??? hol találom őket? úgy is lehet ha nekem nincs morrom? :)
  • [Jakuza]
    #7369
    De en ilyeneket akarok leutni. :P
  • raziel.
    #7368
    anno sima morro codekok miatt lépegetett ki probáld öket letörölni hátha..
  • Ch_Slater
    #7367
    ez egy beépített felhasználó védelem. bizonyos időközönként kilép, hogy addig pihentesd a szemed, amíg újraindul..