41716
  • bepe79
    #7206
    Én meg hamarosan nyomom az uninstall-t az Obli-ra. Kipróbáltam, szép volt, jó volt, de az RPG-k, szerepjátékok nekem nem jönnek be annyira.. Úgyhogy hamarosan megy az Oblivion a levesbe.. nekem csak addig érdekes, amíg várom, meg amíg telepítem és kipróbálom..
  • TrIp
    #7205
    nekem 3400+ sempron 64em van meg 6600gt, viszont csak 512 ram.... szerintetek hogy fog menni?? egy medium szintet azért elvárnék... vagy 800x600ban egy gyenge high-ot. szerintetek?
  • Thanatos
    #7204
    hm, mennyi idejük van egyeseknek :D
    nah mentme vissza gamelni, bye all :)
  • Kupo
    #7203
    Sziasztok,
    az a gond, hogy a mostani gépemen nem menne az Oblivion, legfőképpen a VGA kártya miatt, mert: GeForce FX 5500. :(
    A többi, az elég a minimumhoz: 2.4GHz Celeron, 512 MB DDR RAM.
    Tudnátok egy olyan kártyát mondani, amivel jól menne, és nem is olyan drága?
  • [Jakuza]
    #7202
    Most meghaltam miattad.
    Akartam egy screenshotot csinalni a tronteremrol csak egy kicsit magas volt es lezuhantam a balkonrol. :P
    Na de akkor egy-ket masik kep.
    Raklikkelsz es megjelenik eredeti meretben igy volt a legegyszerubb megcsinalni.



  • Kandurex
    #7201
    napot' na mindjárt véleményezek én is :)
  • Yeltzin
    #7200
    én leginkább az 512 ramom miatt aggódom, bár nem is számítok "sikerre"... majd ha lesz pénzem boxra :)
  • LoCk
    #7199
    Na léptem már vagy 30 perce dolgoznom kellene.
  • Lazlo
    #7198
    hát nemtom ha ezen a konfigon high-on menni fog akkór egyenlőre maradok ennél a konfignál. jó lessz ez még késöbb max még 1 giga ram azt csum :) na megyek mert felment a game bye
  • LoCk
    #7197
    Ha úgy belemennek..:)
  • Baraty
    #7196
    Én a múltkor úgy dupláztam meg a gépem teljesítményét hogy kipucoltam a proci hűtőventillátorát.

    Csodálkoztam miért akadt szinte minden, szerencsétlen venti tele volt retekkel, a procim terheletlenül is 60 fokra ment fel.
  • LoCk
    #7195
    Ja az X850XT-met számoltatom bele.
  • Lazlo
    #7194
    mennyibe? beszámítással adod tovább? vagy hogy?
  • LoCk
    #7193
    Ha minden jól megy olcsón megúszom.
  • LoCk
    #7192
    Nem ! :)

    Hamarosan érkezik az X1900XTX kártyám.
  • LoCk
    #7191
    X850XT
  • Lazlo
    #7190
    :( mész át fogadjunk te áruló 7800 ra :)
  • LoCk
    #7189
    Én nem csodálkozom, egyáltalán ezen n minden jól megy..
  • Mr_no_NaMe
    #7188
    Miened van? 850 xt,pro vagy mi?
  • flinta
    #7187
    van itt mellettem egy, azt mondja hogy: 2,26GHz Pentium M, 2x512MB ddr2, geforce 6600 go, 17-es wide-os tft :)
    csak nincs mit feltenni rá (egyelőre)
  • LoCk
    #7186
    Már nem sokáig vagyok X850-es klubbtag. :)
  • LoCk
    #7185
    :)
  • Mr_no_NaMe
    #7184
    Csodálkozol? :)
  • Lazlo
    #7183
    Lock :) legalább mi 850 szériások tarcsúnk össze :)))))köszi az infót megnyugodtam
  • LoCk
    #7182
    Nyugi jól fog menni, nekem is X850-es van és fincsin megy High-ba.
  • Mr_no_NaMe
    #7181
    Fenét mindent amit csak tudtam megpróbáltam kilőni...
    Bár a winfosom mostanában elég hülyén viselkedik...elkezd tölteni és a piros led fél óráig megsem mozdul csak világít. Közben pedig alig tölt valamit (hallás alapján).
    Lehet winfos reinstall lesz belőle de nemhiszem hogy jobban fog futni...Hamár teljesen lowon sem megy 20 fps fölé akkor mi a francot várjak? Pedig a recommended gépigény is megvan...ehh
  • Lazlo
    #7180
    Én most izzitom az installt remélem 64+os 3200+ amd-n és egy x850 xt 256-n 1giga rammal szaggatni fog ledobom a 4.ről :D valaki kapja el lent pls
  • LoCk
    #7179
    Lehet nem vettem észre, annyira a kinézetemmel voltam elfoglalva?:)
  • LoCk
    #7178
    pl erre gondolok
  • LoCk
    #7177
    http://iaro.srv.hu/kep/gen.JPG[/IMG]
  • Hunnenkoenig
    #7176
    Nezd meg mi minden fut a hatterben es a sok szar windowsos szolgaltatast meg a sok szar icont az ora mellöl allitsd le...

    Vagy neked mindenkepp kell, hogy az ofice elöre betöltsön, meg hogy a driver settingset egy jobb kattal tudd elerni? ;-)))
  • Yeltzin
    #7175
    igazad van, sorry

    bár azon a képen is látni sötét foltokat a nagyobb tárgyak tövében, de talán ott is felhős az idő :)
  • zero977
    #7174
    ini bruhera (köszi a linket!)

    "Go to My Documents->My Games->Oblivion->Oblivion.ini

    Look for the lines...

    uGridDistantCount=25
    uGridsToLoad=5

    uGridDistantCount controls how much of the actual detailed game world is loaded at a time, and uGridsToLoad controls how much it will move the boundaries every time you move in and out of an area.

    Fair warning guys, it takes MUCH longer to load a save game (if you're outside) if you increase the first option. I have mine set to 50, and it takes about twice as long to load."

    Screens:
    Athlon XP-M 2500+ @ 2.5Ghz
    1GB PC3200 DDR
    Geforce 6800GT @ Ultra

    uGridsToLoad=5
    http://img.photobucket.com/albums/v456/enigmatic_cat/Oblivion1a.jpg


    uGridsToLoad=7
    http://img.photobucket.com/albums/v456/enigmatic_cat/Oblivion2a.jpg

    uGridsToLoad=5
    http://img.photobucket.com/albums/v456/enigmatic_cat/Oblivion3a.jpg

    uGridsToLoad=7
    http://img.photobucket.com/albums/v456/enigmatic_cat/Oblivion4a.jpg
  • Mr_no_NaMe
    #7173
    Meg már ahogy a karaktergeneráláshoz érek szaggat mint a fene alig lehet az egérrel navigálni...
    Miért van ez? Mert nem hiszem hogy egy húdeszargépen próbálnám futtatni :S
  • LoCk
    #7172
    Amúgy szép a game!
  • LoCk
    #7171
    Hol lesz a karakter generáló lap?
    Nem az ahol a kinézetét állítom be, hanem ahol a speciális értékeket állíthatom be.
  • magus
    #7170
    majd ha vki eljutott egy varosba ami nem ez a tornyos mutatna arrol is kepet?^^
  • Mayday
    #7169
    Nos, nekem is feltelepult, most toredezettsegmentesitek :)

    Van egy sms kodom, 3 napos, ma reggel regisztraltam. A leggyorsabban privatban jelentkezo viheti, csak annyit kernek, ha Oblivion lejott, adjuk tovabb a kovetkezonek, aki ezt szeretne tolteni!
  • JuanG
    #7168
    én a #7120-as képre írtam, hol van ott eső meg este? :DD
  • magus
    #7167
    na igy mar jobb, es csata kozben sem kell kapkodnod, van idod gondolkodni.