41716
  • deep
    #7326
    de lesz magyarosiasítás, már holnap. Kis szerencsével még ma este elkészülnek vele a srácok
  • Davidus
    #7325
    tesztelgettem a látványt és szerintem az AA+Bloom jobban néz ki mint a HDR. Persze ha lenne über gépem akkor 1280x2014+HDR... de nincs:)

    XP3200+6600GT(550/1100)
    Az alábbi beállítások mellett 25-30 fps kültereken
    1024x768+Bloom
    4xAA(nagyon megdobja a kátványt!)
    minden árnyék kikapcs
    textúra large
    víz tükröződés kikapcs
    grass distance minimum! nekem a fél méteres fűcsomók nem érnek meg -10 FPS-t:) ha bika gépem lenne akkor se biztos hogy bekapcsolnám

    akinek hasonló gépe van az próbálja ki nekem bejött:) na többet nem grafikázok:P
  • Eisenhower
    #7324
    hát nem vagyok nagy rpg játékos de ez nagyon ottvan a szeren, magyarosítás nem lesz véletlen hozzá? englisül alig tudok ^^ egyenlőre nagyon tetszik :)
  • deestroy
    #7323
    Kajmááááán
  • deep
    #7322
    No protection
  • [Jakuza]
    #7321
    Nem vedelmimeghajtos. :P
  • deestroy
    #7320
    Sziasztok! Már elfáradt a szemem az ólvasástol.... nem látom sehol hogy írtatok- e volna arrol hogy a Game védelmimeghajtós- e!!?? Légyszi válaszoljon vki aki már tolja ezt az istent! Estére már remélem én is tolom......
  • deep
    #7319
    Mekkora LOL:DD
    BSA kiterjesztésű fájlokat tesz fel:DD
  • B@dsector
    #7318
    sehol semmi, én is azt figyelem :(
  • CarajoEsp
    #7317
    Hmm..., most megkérdem, hogy honnan tudtad, hogy az egyik kedvenc játékom:D
    Igen-igen, addigra kijön, és mikor 40 leszek, addigra itt a Tes5:D
  • Dns5000
    #7316
    meg mindig nincs 84.25 forceware?
  • PiszkosFred
    #7315
    6600gt jó kis kártya, főleg ha van alatta lóerő is. Nem lesz azzal hiba.
  • PiszkosFred
    #7314
    Remélem 21. sznapodra kijön a BGE2 is, ha már hozzád időzítik az általam nagyon várt játékokat ;]
  • Cassell
    #7313
    Figyi Fred a remény hal meg utoljára:D
    Sajnos igazad volt de legalább egy 6600 gt 30 körül már hét elején meglesz tudom nem csúcs de AGp-s kell és lassan azok kimennek
  • Cassell
    #7312
    oké kösz én is így gondoltam csak azért valami lézzelfoghatóbb hibaüzenet is jól eseett volna
  • PiszkosFred
    #7311
    Most mondjam hogy már tegnap este ezt szajkóztam, hogy a gef2-3-4 széria nem jó, de a cimboráddal nem hittétek el, sőt még majdnem én voltam a hülye? ;] Remélem hogy titkon számítottál rá, és így nem olyan nagy megrázkódtatás. Jó kártyák a titaniumok, de kifutották magukat az évek alatt...

    Próbálkozz azért, hátha nem a kártya miatt van, de ennek minimálisnál is minimálisabb az esélye.
  • Kandurex
    #7310
    Pár szót. Tulajdonképpen kellemes játéknak ígérkezik, még a harc is megfelelő. De a grafikával, valahogy nem vagyok kibékülve. Amikor először kiléptem a szabadba....hááááát.....rezeg a léc, ilyen mosott tájat :( HDR túl színessé teszi, bloom elmosottá :( úgy általában a belső terek grafikája megfelelő, de külső :(
  • deep
    #7309
    Jah, not supported.
  • deep
    #7308
    Bázzeg, most ért le otthon. Melóhelyen vagyok és VNC-vel épp csomizom ki az otthoni gépemen:DDD
    Utána telepítem, konfigolom, mire hazaérek, csak a NEW GAME-re kell entert nyomnom:DDD
    Imádom a technikát:D
  • Cassell
    #7307
    Emberek!

    Inditásnál ezt írja ki:

    A(z) Oblivion hibát észlelt, ezért leáll. A kellemetlenségekért elnézését kérjük.
    bla bla bla

    Ez a videókártya miatt lehet? Ami jelen esetben egy 128megás geforce 3 titanium
  • ati2002
    #7306
    Azért az nem semmi, hogy egy ezeréves alaplap+proci hogy elviszi, igaz a GT végzi a nagy munkát, de akkor is. Úgyhogy idén még nem kell nekem A64...
  • kill3r22
    #7305
    ki az a szöke haju?? elsöre aszittem Songoku...:P:)
  • Eisenhower
    #7304
    napot. na most megyek és végre kipróbálom a gémet. remélem tutkós^^
  • Thanatos
    #7303
    akkor nemcsak nekem tünt úgy hogy az :D
  • CarajoEsp
    #7302
    Noh, nekem is kb ilyen gépem van, szüval most megdobbant a szívem:D
    Azért nem semmi, hogy a Bethesda 20.szül napomra meglepett egy játékkal:D
  • deep
    #7301
    Akkor fullra baszhatsz mindent:D
  • ati2002
    #7300
    Nekem HIGH-on megy, HDR-el, AA nélkül, amúgy minden bekapcsolva, max látótávolsággal és valami gyönyörü. És nem szaggat. Nagy ritkán beröccen, de kit érdekel?
  • Mr_no_NaMe
    #7299
    Amd Athlon xp 3000+...2200-őn megy szal nem lehet annyira rossz.
  • cenobite
    #7298
    Erre én is kíváncsi lennék...
  • deep
    #7297
    miután az az ajánlott kari, illenék fullon mennie, proci milyen alatta?
  • spatrik
    #7296
    éntőlem ezt kapja adrága(hátha jó a harc):AMD Athlon 64 3000+,1 giga 400-as ram,X800[sajni csak 128-as].Csak megy rajta 1280*1024 mediumban 2*AA-val
  • Newfronter
    #7295
    Ne hülyéskedj már. :) Nálam is megy, pedig az enyém annál jóval gyengébb.
  • Galy
    #7294
    A GF4/Ti4200 nem dx9es ezek szerint? :/
  • Mr_no_NaMe
    #7293
    Tényleg gef. 6800 GT-vel megy legalább mediumon akadástalanul?
  • Galy
    #7292
    ha nem megy Ti4200vel, akkor maradok a neverwinternél :)
  • Hmuda
    #7291
    Szimplán lefagy és csak taskmanagerből lehet lelőni. Gondolom azért van mert a TAB-al lehet ki/be kapcsolgatni a karakterlapot.
  • paj01
    #7290
    csak dx 9es kartyakat tamogat jatek
  • cenobite
    #7289
    Azért megpróbálom. 1Giga ram, 2,6-os proci, csak eldöcög valahogy.
  • Hmuda
    #7288
    A selfshadow-t szvsz nyugodt szívvel kilőheted, mert iszonyatosan rusnya.
  • cenobite
    #7287
    Neba'! Nekem is olyan van. Nehogymár holnap VGA-ra kelljen kidobni a pénzemet.