41716
  • ZsZso
    #7446
    nem, csak bibis ... kell hozzá még vmi fix, hogy működjön.
  • DonnieBrasco
    #7445
    Na, megvolt az install, de valamiért nem tűnik el az installképernyő... ez meg mi? :((

    DB
  • PxE
    #7444
    A játék folyamán menyit kel dumálni?D2 Vagy inkáb BG?
  • Thanatos
    #7443
    guildlelőhelyre még mindig senki semmit? :) meg arra hogy honnan tudom pontosan melyik tárgy lopott? :)
  • Laza
    #7442
    De ha kihuzod a karakter fele es rajtatartod az ujad az egergombon, akkor ugy is kihuzza.
  • Kandurex
    #7441
    na persze, nem ingyen van az, kvachba vagy hol le is vágtak miatta :( én is lenyúltam elsőre,

    ezért a szutyok verdáért ki kell pengetni 2,5k -t :(
  • Laza
    #7440
    Milyen egyebkent? :)
    En meg Morrowindre raraktam azt a modot, amivel felkerult egy ranch, de eleg bena volt a lovaglas :P
    Viszont nem kis osszegeket koltottem a paroztatasra :D
  • Sheltem
    #7439
    Köszönöm.
  • Lazlo
    #7438
    bazeg annyira jó lovagolni :) halál ingyen lehet hozni lovat jaffar udvaráról :) nagy penge :D kár hogy íjászni nemlehet lóról :)
  • Kandurex
    #7437
    shift+bal klikk
  • TDC Geronimo
    #7436
    Dehogy, most szedem ;P
  • Sheltem
    #7435
    Egy nagyon láma kérdésem lesz.. Hogy lehet eldobni a tárgyakat az inventoryból ha túlterhelt a karakterem? Már végignyomkodtam mindent de semmi. Előre is bocs a lámaságomért.
  • haxoror
    #7434
    Húzzál a vérbe!
  • gamehunter12
    #7433
    1 gyors kérdés:TESOblivion-IND ez fake?
  • najó
    #7432
    84.25 beta

    itt lattam,feltennem csak epp garis kivizsgáláson van a videokarim:(amivel meg most vagyok azcsak egy ati8500,de megprobalom feltenni ezzelis:)mar a jatékot,nem a forcewaret...:))
  • TDC Geronimo
    #7431
    Húzás WoW-ozni! ;o
  • Hunnenkoenig
    #7430
    Az aki csak a grafika miatt nezi, de nem szereti az RPG-t, annak ajanlom, hogy varjon ere: http://www.projectoffset.com/

    Ez egy Fantasy FPS lesz es a grafika meg az obliviont is felülmulja.
  • reménytelen
    #7429
    Ez adja a játék sava-borsát. :-)
  • Yeltzin
    #7428
    csak azt nem értem, miért nem megy fel FX Go-ra......
  • Laza
    #7427
    En is ... pont ezert kerdezem :P
  • Yeltzin
    #7426
    21 a legújabb, amit láttam...

  • Laza
    #7425
    Remelem nem spoiler ... ugyhogy konkretumot nem is irok.

    A jatek elejen az egyik dungeonban csaszkalok, egyszercsak talalok egy hullat, nala csodas varazskard (pirosan vilagit, allokepesseg sebzeesel) ... hatterben letoltes megy, beallitva ha vege, kapcsolja ki a gepet ... kikapcsolta :( no mentes ...
    Megyek utana megint arra, mar nincs ott hulla, erre hallom par sarokkal odebbrol, vki nagyban kuzd ... odemagyek, egy ork adventurer, oldalan egy varazs fejszevel ... mondja is nekem boszen, kutassak, kalandozzak hogy hires legyek. F@sza, nem olom meg, mondom inkabb reload, hatha kinyirjak a tobbiek ... erre kovetkezo alkalommal meg nincs is ott :)
    A kutyafajat ennek a random generatornak ... elbuktam egy faja kardot :D
  • Laza
    #7424
    Ezt a ForceWare 84.25-ot latta mar vki? Hivatalos oldalon nem talalom.
  • spatrik
    #7423
    nah akkor vki[grafikát zárjuk le télleg egész tűrhető+minden].Pls:Sztori,harc,scrennek tömege.
  • PiszkosFred
    #7422
    Folytassátok másik topikban pls.
  • Bandew
    #7421
    Elég szomorú. :-)
  • MrAndree
    #7420
    Na azért meglepő lenne ha a Doom II kiakasztotta volna a gépet. :DDD Nem a 3-ra gondolsz?
  • spatrik
    #7419
    jah Doom III-rom.A doom II-t nem ismerem
  • spatrik
    #7418
    Az ATI kártya a jó.Ne vegyél Nvidiát[tabasztalat...hidd el].Egyébként nekemis ez a no-kép hülyeség volt a Doom II-nál és nekem csak az új vidk segített+a windows re-install egyideig.De egy idő után újra feladta a GF FX 5600.
  • Bandew
    #7417
    Na jó könyörgöm itt ne kezdjétek el az ATI vs. Nvidia párbajt lécci...
  • Gabyee
    #7416
    akkor megszakítom a letöltést:DD
  • Bandew
    #7415
    Az jó lenne, nekem is hasonló gépem van. Azt is elmondhatnád mennyi fps-sel megy nálad.
  • IMYke2.0.0.0
    #7414
    Hú de okos itt valaki...
  • Jagi
    #7413
    ATI-t ne ha jót akarsz magadnak [tapasztalatból beszél]
  • donpedro
    #7412
    A támogatott kártyák mindegyikén el lehet vele játszogatni szvsz, bár úgy azért nem lesz sokkal szebb, mint a Morrowind, feltéve, ha nem slideshowt akarsz nézegetni.
  • STREEX
    #7411
    Elmondom mi a gond nálam:
    Telepítem és amikor elindítom akkor csak hang van de kép nincs, ha alt+tab al átváltok akkor látszik minden egy pillanatra de amint visszaváltok megint eltűnik.Most raktam fel a legújjabb catalyst drivert de nem segített.
    Könyörgöm segítsen valaki!
  • Hmuda
    #7410
    A lakberendezés óriási csalódás. Maga a berendezés megvásárlása még csak-csak elmegy, de sajnos a cuccok ráncigálása lehetetlenné teszi, hogy a saját cuccainkkal dekoráljunk. Pl egyetlen könyvet is jó két percig ráncigáltam mire sikerült úgy felrakni a polcra, hogy megfelelő pozícióban legyen. Meg hiába vettem kardállványt a viskómba, akárhogy rakom bele, mindig kiesik, pedig nagyon ügyelek, hogy jól legyen berakva. Kár, hogy ezt a részt így elbaltázták. :-(
  • disorder14
    #7409
    Nem.
  • spatrik
    #7408
    hát disorder14 a bidk nem egy izmos darab:D.az SC-ben az X800 36000Ft.kicsit megéri.
  • Tatyla
    #7407
    ez mi laptop?