41716
  • spatrik
    #7606
    de aki elakad és vki tudja az segithet.Ez most LOL de igy van
  • cenobite
    #7605
    Eddig próbálkoztam, hogy az a göthös videokártyát együttműködésre bírjam a játékkal, de semmi eredmény. Nem vagyok idegbeteg.. ÁÁááááááááááá, dehogyis!
  • Jimmyke
    #7604
    Elvileg MO.-n még meg se jelent, türelem
    Ilyen terjedelmű játékhoz teljes végigjátszás (mégha csak a főszál) kb egy-két hónap
  • spatrik
    #7603
    nem baj.többet segitene egyeseknek mint a Gf 69800.ad teljesítménye!
  • [Jakuza]
    #7602
    Vegigjatszasrol ? LOL
    Itt nincs helye spoilernek.
  • reménytelen
    #7601
    Az legalább nem spoiler...
  • spatrik
    #7600
    De könyörgöm miért nem a végigjátszásról van itt szó????Ez nem az hogy úhhhhhhhhhhhhhhhh nekem 23452352365223852365857236785623785*523762568765872587236578326587326-ben ultra-giga-über-nyomi grafon hogy megy.
  • raepa
    #7599
    Ha a bethesda nem akar penzt keresni, az az o dolga. En el tudom verni a penzem masra is.
  • Looserke
    #7598
    hát én nem estem hasra az FPStől...

    A64 3200+@2500Mhz 1GB 500Mhzes RAM duálba és egy GF6800@Ultra társaságában benti tereken nincs gond, de ha kimegyek akkor már 25-45 között mozog és ja jön valami ellen akkor negyon leesik, akár 6-8ra is...
    mik azok a beállítások amik a legjobban befolyásolják az FPSt???

    Ez az új NV driver mennyit gyorsít?
  • Viktorr
    #7597
    http://www.srtest.com/referrer/srtest

    teszteld le mittud
    válaszd kia játékot és kiírja a végén hogy mien lesz a teljesítmény
  • [Jakuza]
    #7596
    1Giga kell neki, ezzel mar turheto a jatek, te is fogsz tudni eleg lesz hozza, mind a processzor, mind a VGA kozepes felbontason.
  • reaper4
    #7595
    ez azért milyen gáz :)
  • Halfer
    #7594
    Egy két kérdésem lenne a játék beszerzése előtt. Van vkinek tapasztalata 6600 GT 128MB-on? emellett 2800+-os Athlon AMD-m van, az nem épp toppos, meg emellett azt kérdezném hogy mennyire van RAM-éhsége a játéknak?
  • Viktorr
    #7593
    Shift+ Bal klikk
  • kill3r22
    #7592
    nekem 24 bites Creative SB Live om van és tökéletes a hang...:)
  • markastor
    #7591
    Hogy az a mocskos...
    Le kellett szedni az updatelet Creative drivert, és az alap XP-s cuccal, megy minden.
    Köszi mindenkinek, aki segíteni próbált.
  • spatrik
    #7590
    Grafikát abbafejezni pls.Nem kiemelkedő csak tűrhető(a Quake 4 még mindig jobb).A hangulat fontos ami a Quake 4-be sincs.
  • kill3r22
    #7589
    valaki abban segithetne hogy hogyan lehet eldobni felesleges tárgyakat??
    felvettem tök sok csontot koponyát most meg a karakterem nem tud menni...hogy lehetne azoktol megszabadulni?ű
  • Dynamic
    #7588
    Monndjuk a hangok nekem is érdekesek, helyenként vérszegények, vagy olyan mintha nem is lenne.PL. amikor közvetlen mögöttem 1 méterrel beszél egy fickó olyan halk, mintha legalább 20 méterre lenne, miközben más, mondjuk az emberem nyögése, tök hangos.
  • [Jakuza]
    #7587
    Valaki talalt horgaszbotot ?
    Kaptam egy questet amiben halaknak a pikkelyei kellene egy foszernek, de pikkelyeket nem talalok, igy kezdem azt hinni, hogy kikell horgaszni azokat a halakat.
  • [Jakuza]
    #7586
    En hasonlo CFG-vel jatszom
    1024x768 4xAA + 8AF + Bloom es nehany megjelenitesi mod kikapcsolva pl arnyek es fu igy 25 fps folott marad a kinti teruleteken is.
  • PiszkosFred
    #7585
    De, bug. Hivatalos fórumon - és talán már itt is - votl szó róla, hogy a Creative kártyákkal van egy kis gond. Konkrétat nemtudok,de talán van itt korábbi kommentben egy link a fórumhoz, és az esetleges megoldáshoz. Talán a tipp az volt, hogy az integrált kártyát kell használni a peccsig, de inkább olvass utána.
  • kHares
    #7584
    Épp a kikőtőben jártam, beszéltem egy hajó first mate-jével aki elküldött a búsba hogy ne szaglásszak itt. Oké, kicsit arrébbmegyek mire nagy csatazaj, egy őr nekiesett és legyakta + 2 másik fickót.
    A kérdés az mi történik ha egy fontosabb npc meghal? Nem kapom meg a questjét vagy akármit adna? Esetleg újratermelődnek?
  • ati2002
    #7583
    Szvsz ha a HDR-t is kikapcsolod, akkor menni fog így.
  • balu666
    #7582
    Üdv minden kedves rajongónak(és másnak is)
    Végigolvasva a grafikáról szóló eszmefuttatásokat, elkezdtem a játékot a legkülönfélébb felbontásokban, ill. grafikai beállításokkal futtatni az alábbi konfigon : P4-3.0Ghz., 1024mb, msi nx7800gtx .
    A játék ezen a gépen 1280*1024-ben HDR+minden full(kivéve persze AA, mellyet sajnos nem enged a HDR mellett) egészen elfogadható, ill. játszható a játék a külső területeken is. (mármint ha valaki megelékszik a 25 fps körüli értékkel.)
    Ha a felbontást lejjebb vettem (1024-768) akkor már telljes hibátlanúl futott.
    Persze ilyenkor már az AA hiánya is szembetünő.
    Szerintem egy ilyen konfiggal, mely már több mint 8 hónapos, igen el lehet lenni a játékkal. A hangulat pedig fontosabb, mint a graf :-)
    Köszi ha végigolvastál :-)
    Mindenkinek kellemes játékot.
    Üdv :balu666
  • Laza
    #7581
    nalam ez az Nv driver nem tud kicsomagolodni, corrupted.
  • ati2002
    #7580
    Erre nem hiszem, hogy van külön gomb a menüben. De azért nézd meg, ilyesmit keress: Flaming Tower's Fire - ON/OFF
    :DDD
  • markastor
    #7579
    Esetleg, akinek SB Live!-je van, ide írthatná, hogy neki hogy megy.
    Remélem valami általános bug, és majd jön patch.
  • NEOreg3
    #7578
    AMD 64 3200+, 2*512 400mhz RAM, MSI NX6600GT 128mb
    és így szeretnék vele játszani: 800*600, minden effekt on, magas textúrák, élsimítás kikapcsolva

    vagy játszadozni kell majd a beállításokkal?:O
  • Sheltem
    #7577
    Jó akkor van, mind1...Elder Scrolls: Arena ban nem volt, nem indítom el újra, hogy meghallgassam a hangját mert a problémám miatt msot nem tudok továbbmenni :(
  • dominoboy
    #7576
    köszönöm végre rájöttem ahogy írtad a fegyverváltást :)
    jaa úgy tudod megölni h a varázslatodat (amit az elején kapsz) használod miközben henteled :)
  • Laza
    #7575
    Nem normalis, van hangja .... !!
  • PTW
    #7574
    már hoygne lenne hangja a fegyvereknek...
    mindíg is volt és itt meg ki is emelték hoyg fizika alapú hang van, tehát ha követ csapsz meg máshoyg szól mintha egy fatuskóra ötnél
  • Sheltem
    #7573
    Szabályos időközönként megismétlem a kérdésem(akit zavar majd szól és abbahagyom) remélem nem gond.
    "A gondom az, hogy a játék tökéletesen fut(1024*768 medium settings, bloom on, 2xAA) a gépemen(9800pro, 1gb ram, barton 3000+), de amikor elérek egy olyan város mellé ahol Flaming Tower vagy mi van(lángoló torony) és a láng effekt felé fordulok(márpedig a bejárat előtt van) 1fps re lemegy kb és mozdulni alig tudok még a menü se jön be) Valaki tudja mi a parancs ami kikapcsolja vagy legalábbis lebutítja ezt az effektet? Előre is köszi"
  • Guano
    #7572
    a quickbar gombjait nemtom beállítani,legalábbis én nagyon nem találtam. Ezeket a kódokat tudja valaki h melyik mit jelent?
    thx a linket amúgy
  • markastor
    #7571
    Akkor ezt nem értem. Van háttérzene, amikor direkt nekem beszélnek, akkor beszélnek a szereplők is. Akkor a fegyvernek mi a szöszért nincs?
  • CarajoEsp
    #7570
    Noh, akkor most döntse el az ember:D
  • djcom
    #7569
    A barlangban a tüzdobálo manust hogy kell megölni?
  • Sheltem
    #7568
    Nincs hangja...Elder Scrollsokban nem nagyon szokott lenni.
  • [Jakuza]
    #7567
    Van hangja a fegyvernek.