41716
  • STREEX
    #7486
    VAKON JELenik meg a játék és csak hang van?Indítsd el windowed ben ne full screen-ben.
  • bepe79
    #7485
    nVidia ForceWare 84.25 TES4:Oblivion optimalized video driver:

    ftp://download.nvidia.com/Windows/84.25/84.25_forceware_winxp2k_international.exe
  • Sheltem
    #7484
    Milyen videókártyád / procid van?
  • spatrik
    #7483
    háháháháhá:27/96 fájl:(.Az csak holnapra lesz meg:(.ÍTélleg várom jó-e.
  • Fejes021
    #7482
    daemon tools
  • Aldrin
    #7481
    segítsen valaki plz! így nem tudok jáccani! van valami crack, vagy bármi, ami javítja ezt a hibát! reloaded-os verzió van meg
  • drop
    #7480
    na én ara leszek kiváncsi hogy
    megcsináltam a tesztet és ajánlot felet vanminden és hogy fog futni
  • Lobsterman
    #7479
    Haha. Leteszteltem 4 játékot ezzel a SysReqLab-el, és mindegyikre kijött h a minimum megvan, az ajánlott nem, és ezek közül 3-al már játszottam és semmi bajom nem volt. Ez is csak el fog futni akkor.
    Majd holnap megszerezzük :D
  • Sheltem
    #7478
    Nem tudok továbbjutni úgy belassul ott... Tuti valahogy ki lehet kapcsolni azt a lángoló effektet a szobroknál :(
  • raziel.
    #7477
    hm nekem türhetüen megy ha ugy állitom be

    viszont egy dolgo zavar...kint megyek a mezőn:) és folyamatosan jelenik meg pl az alj növényzet...szoval látotávolság kicsi, lehet valahol állitani ?
  • Aldrin
    #7476
    sziasztok! az lenne a problémám, h a játék elindul, de mikor rámegyek, h new game, és lemegy az a video vagy mifene, akkor kilép a program, és jön a windows hibaüzenet, h az oblivion.exe hibát észlelt, ezért leállt ... mit tudnék kezdeni ezzel? találkozott már valaki ilyennel?
  • Sheltem
    #7475
    valakinek ötlet #7463 ra?
  • PiszkosFred
    #7474
    Nem, ez csak tipp, hogy túl vagy terhelve. Látva az előző párszáz kommentet, sokan küzdenek az "elhízás" e fajtájával...
  • Gelli
    #7473
    meg a thief guildet se találtam, csak a harcosat, az meg nemkell nekem
  • Sheltem
    #7472
    Ilyen parancs nincs is az ini fileban :(
  • PiszkosFred
    #7471
    Nem is fogod. Majd ők keresnek meg ;]
  • Tojesz
    #7470
    mindjárt játszok én is:)
    Csak előtte még megtanulok:P:P
  • Gelli
    #7469
    melyik városban van dark brotherhood?( lehet lámi a kérdés de nem találtam meg:) )
  • Sheltem
    #7468
    Köszi és ez melyik cfg fileban van ?
  • Tojesz
    #7467
    Tessék
  • Yeltzin
    #7466
    flaming statues=0
  • kill3r22
    #7465
    minjárt csinálok dhotokat csak adjatok oldalt ahova fel tudom tölteni és be tudom ide linkelni...
  • kill3r22
    #7464
    ez biztos?
  • Sheltem
    #7463
    Hát ez óriási.... Kurvajól elvoltam a játékkal fut mint a mesében erre odaérek Kvatch városa mellé és egy lángoló szoborszerü valami felé ha nézek 1fps kb. Az melyik effekt lehet a menüben hogy ki tudjam kapcsolni ? :(
  • PiszkosFred
    #7462
    Dobálj le valami cuccot, minden zsebed tele van tonnányi marhasággal :D
  • Santata
    #7461
    Hello... F-sza játék ez kétségtelen de azt nem értem hogy csak nekem ilyen kihalt vagyis nem támadnak rám mikor mek a városok közt (nem úton)? Egyszer rám támadt egy farkas azóta semmi... Mindig keresnem kell romokat... Ennyire kihalt a külvilág vagy csak túl alacsony szintű vok és kevés szörnyet tud generálni?
  • haxoror
    #7460
    A FAQ-ot csinálja valaki?
  • kill3r22
    #7459
    gyerekek valami gondom van....jáccok és a karakterem mindha beakadna és hiába nyomom a W-t semmi....please help
  • PiszkosFred
    #7458
    Van másik megoldás. Nem várod meg amíg magától lép ki, hanem te logoutolsz mondjuk 10 percenként... Egy szűz windows sokmindent meg tud ám oldani, ha hiszel benne, ha nem.
  • Lazlo
    #7457
    nem valami másmegoldásnak kell lennie :(
  • PTW
    #7456
    mondom, windows reinstall
  • Lazlo
    #7455
    nemtom nekem kezd elegem lenni :( annyira szép a játék hogy szinte wow de folyton kilép X időközönként......idegesít :( codeck már nincs fent a gépemen heelp valaki pls4!!!
  • ZsZso
    #7454
    (csernobili hangyáról van szó)
  • b-type
    #7453
    :)))
    csak ha nem olyan beállítottságú a karaktered. :)
  • Ferro_TwL
    #7452
    Valahogy az egész Elder Scroll sorozat kimaradt az életemből, de ezt a gamet annyira "hypoltátok", hgy gyorsan letöltöttem és kipróbáltam.
    Azt tuti, hogy jó kis játék ez, a grafika nagyon ott van, bár az árnyékok marha bénák, főleg a karaktereken.
    A kari generáló szintén jó, de olyan béna pofákat lehet vele néha csinálni, hogy röhej:)
    Ezt a játékot FPS-ben kell játszani nagyon arra van kitáláva és tényleg jópofa így is, bár nagyon nem bírom az FPS-ket (nemtom mitől de marhára megfájdul tőlük a fejem), ezzel siman el tudok játszani.

    Szóval eddig bejövös a játék, bár van benne egy pár béna dolog. Pl ez a max teherbírás nagyon hülyén van megcsinálva. Le kellett dobálnom egy csomó cuccot abban a kis monostroban, aztán elmentem az egyik városba ott eladtam ami nem kellett aztán vissza. Vagy 4-szer eljátszottam mire el tudtam adni az összes cuccomat.Ez nagyon béna volt. Meg ez az aréna is elég necces, simán nekiáll az ember fogadni, persze előtte lementi, aztán egy kis idő alatt simán össze lehet szedni pár ezer aranyat ami az elején nagyon jól jön és viszonylag gyors is , csak marha uncsi.

    Ja és lenne pár kérdésem:
    A szintlépés rendszerről nincs valami leírás, mert bár léptem már szintet nem nagyon vágom, hogy is megy pontosan?
    A spellekről detto kéne valami mert olyan kevés infot ír ki róluk fene se tudja tulajdonképpen mit csinálnak.
  • CUCLI
    #7451
    öcsém még életemben nem loptam ennyit játékban mint most :D(volt is párszor nagy rohanás:))
    nagyon g*ci dolog kirabolni pár szerzetest? :DDDD
  • Viktorr
    #7450
    Ha kíváncsi valaki hogy hogy fog futni a gépén a játék akkor klikk ide:
    http://www.srtest.com/referrer/srtest

    1ként minden játékot lehet tesztelni
    Rakjátok be a FAQ ba!

  • Kandurex
    #7449
    Várj egy kicsit
  • Kandurex
    #7448
    Egy hangyafasznyit bonyolultabb a dialógus rendszer, mint a Diabloban...
  • Laza
    #7447
    Mint Morrowindben, tehat eleget :)
    Diablo 2-nel joval tobbet....