41716
  • reménytelen
    #7366
    Printscreennel nem tudsz?
  • donpedro
    #7365
    Megnéztem én is a minimálkonfigommal, és szvsz ez így is nagyon szép. Egyébként ha tudnék screenshotot csinálni (nincs frapsom), akkor mutathatnék olyan képeket, amik marha jól néznek ki, és közben mégis (szinte) teljesen folyamatos a játék, mindez egy nyamvadt 9550-en, Sempronnal és 512 Rammal. Szóval szerintem a grafika pöpec, és nem kell beszarni annak se, akinek valami hurkább kártyája van, a többi játékhoz képest, amit ugyanazon a kártyán megnéztem, még mindig ez mutat a legjobban.
  • Kandurex
    #7364
    Nekem lú kell.
  • Sheltem
    #7363
    Köszönöm szépen próbálom.
  • [Jakuza]
    #7362
    Minek az a lo ? :P
    Jo tudom.
    De egyszerubb a terkepen (F4) es alul a masodik menu (vilagterkep) utazni.
    Csak raklikk ahova menni akarsz es lass csodat.
  • Lazlo
    #7361
    valaki nem tuggya miért lép ki nekem a játék indönként????
  • Kandurex
    #7360
    Lopnák, lopnék, de honnan?
  • Bandew
    #7359
    Ez Gothicból nyúlt ötlet.
  • Kandurex
    #7358
    De át kell jutni chorral városba vagy hova, aztán nem két lépés, ebben a nyüves városban meg van vagy 50 féle kereskedő
  • ZsZso
    #7357
    lopjá'!
  • Yeltzin
    #7356
    akkor lehet h nem is lehet lovat venni :D
  • ZsZso
    #7355
    pont ezt szerettem volna kérni :)))
  • Kandurex
    #7354
    Bejártam az egész várost vazz
  • PiszkosFred
    #7353
    Kérd meg, hogy töltse fel gyors valahova az inijét ;]
  • Davidus
    #7352
    semmi ini csak options
  • Yeltzin
    #7351
    walkthrough nem kéne?....
  • Goth
    #7350
    Ugye van karaktergenerálásnál olyan szituációs játék mint a Morroban?
    Az olyat szeretem =)
  • STREEX
    #7349
    Végre én is elkezdhetem telepíteni
  • Kandurex
    #7348
    Hol lehet lovat venni az elején? (első város)
  • ZsZso
    #7347
    telepítésnél megállapított medium cuccot hagytad, úgy ahogy volt, vagy buzeráltad az init?
  • [Jakuza]
    #7346
    Igen a proci miatt.
  • Yeltzin
    #7345
    susnyás rulez, már mennék kirándulni :)
  • tomee14
    #7344
    1197 uj üzenet 00:00-tól 16:30-ig ez durva :DDD
  • Ch_Slater
    #7343
    Emberek!

    Inditásnál ezt írja ki:

    A(z) Oblivion hibát észlelt, ezért leáll. A kellemetlenségekért elnézését kérjük.
    bla bla bla

    Ez a videókártya miatt lehet? Ami jelen esetben egy 128megás geforce 3 titanium


    jah a videokártya se jó, meg lehet hogy a proci is kicsi. nekem a vidkártya még támogatott lenne (r9700), de a proci csak 1.2-es és rögtön win-es hibaüzivel eldobja magát. régebben volt ilyen a richard burns rally-val és akkor azt sakkoztuk ki, hogy mindenképpen kell neki az SSE támogatás. utána kiadtak hozzá egy noSSE patch-et és vígan ment a gépemen.
    szóval a lényeg mégegyszer: proci miatt is lehet a hibaüzenet..
  • [Jakuza]
    #7342
    Blood Decals.
    En Low-ra vettem le es ugy tokeletes volt.
  • Eisenhower
    #7341
    oksa. de mondtam hogy nem vagyok nagy rpg játékos így nem is tudtam hogy mennyire sok meló a lefordítás azt is mondhatom most ismerkedem ezzel a stílussal :)
  • [Jakuza]
    #7340
    Hat nem ezt mondtam mar vagy jo 5 oraval ezelott ? :P
    A VGA meghajtoszoftvereben meg allitsad be az AF-et is es akkor lesz az igazi.
    HDR-el rondabb sokkal.
  • Davidus
    #7339
    azon a gépen aa+bloom kell:) hdr-el 20 fps körül szenved úgy meg én nem tudok a játékra figyelni:P
  • Sheltem
    #7338
    Valaki pls válaszoljon mi az az effekt és hol lehet kikapcsolni :(
  • Lazlo
    #7337
    hát nemtom mivan :( néha amikör ölök valamit pl nyilaztam 1 rákot és kilépet t a szokásos winfos üzi szabálytalan müveletet hajtott végre.....ez mitől lehet? csak néha lép ki:S
  • Davidus
    #7336
    jaja AA a kulcs:) sokkal szebb vele a játék
  • cenobite
    #7335
    FAT32-ből mivel tudom legkönnyebben átrakni NTFS-be a rendszert? És ha átrakom, az adatok megmaradnak?
  • Laza
    #7334
    En probalgattam mindent (3Gh P4, 1Gb 400 RAM, 6600GT), de HDR nelkul olyan 'elettelen' az egesz :)
    Vagy csak tulsagosan megszoktam az elso 3 ora alatt?! :D
  • Davidus
    #7333
    Illusztáció

    susnyás


    torony:)


    imperial city


    gyönyörű és a 25fps-nek köszönhetően már bele is tudom élni magam:)
  • Sheltem
    #7332
    Na felraktam kipróbáltam. Hát az állam leesik baze.
    9800pro + Barton 3000+ mediumot detektált az elején de rátoltam a bloom effektet meg 2x aa -t, hát esküszöm a screenshotok semmit nem mutatnak abból milyen gyönyörű a játék.
    Egy gondom van amit már más is írt, hogy amikor egy ellenfél meghal a csatában belassul 1fpsre valami effekt miatt. Azt hogy lehet kikapcsolni ? Erre válaszoljon valaki pls aztán megyek is vissza játszani :)
  • PiszkosFred
    #7331
    Morrowind 2002ben jött ki. Még most sincs hozzá, csak 80-90%os. Na akkor gondolkozz ;] Hozzáteszem, lényegesen egyszerűbb dolguk lesz most a srácoknak, a párbeszéd nem linkelt mint volt a MWben, és a könyvek egy része is újra feltűnik. De még ezekkel a "könnyítésekkel" is hosszú, úgyhogy porold le a szótárt, vagy iratkozz be egy gyorstalpaló tanfolyásra, mert nem holnap lesz hozzá magyarítás.
  • Eisenhower
    #7330
    nem azt mondtam hogy holnap lesz-e hanem valamikor... n00b
  • CarajoEsp
    #7329
    Oké. Akkor már ketten vagyunk.:D Nah nemsokára lent lesz, majd pakolok fel pár képet.
  • Drizzthsz
    #7328
    :DD
  • PiszkosFred
    #7327
    Neviccelj, egész TES sorozatot félredobnám egy BGE 2ért, ha szinvonalában hozza legalább az első hangulatát és varázslatát ;]

    DNS5000: estére meglesz, relax