41716
  • Yeltzin
    #7246
    kőkemény

    cigány-e? :)
  • b-type
    #7245
    hahaha :DD
    jó kis társ
    Egyébként megkapó küllemű a karaktered :) ...olyan szende :)))
  • McW
    #7244
    Ájájj! Minden szép és jó volt addig amíg a földalatt voltam. Aztán egyszer csak kiértem a felszínre. Itt tudatosult bennem, hogy iszonyat nagy a világ és én elveszek benne. Szép játék de sajna ez hardcore rpg-fanoknak való, nem nekem!
  • Hmuda
    #7243
    Nakéremszépen...

    A karakterem.


    No ezzel is megvolnánk...


    Ezt meg csak erős idegzetűeknek és spoilermániásoknak. Megnyertem az utolsó harcot is az arénában...erre ez fogad a bejáratnál...és követni akar...Bethersda ért hozzá, hogyan hozzon kellemetlen helyzetbe. :D Majdnem reflexből lefejeltem szegényt...
    KÉP
  • Yeltzin
    #7242
    nem utómunka szerintem, valóban renderelhetik a game engine-nel, csak épp nem realtime, és olyan effekteket is bekapcsolnak, amik futás közben nem működnek

    vagyis azok a shotok lehet hogy 20 percig renderelődnek egyenként :)
  • Tatyla
    #7241
    persze tudom csak igy szürögetni kell :)
  • DonnieBrasco
    #7240
    Már ma is lesz, ugyanis amikor a legutóbb csekkoltam, 200 MB volt vissza a torrentemből... 3 óra múlva install :))

    DB
  • PiszkosFred
    #7239
    Gratula, mostmár akkor tőled is várnék pár érdekesebb screent a holnapi nap folyamán :D
  • PiszkosFred
    #7238
    Van közte igensok hasznos dolog, csak olvass a sorok között ;]
  • Jagi
    #7237
    A TFT qrva sokat számít! Nekem a cégnél olyan van otthon meg a hagyományos. Ég és föld a kettő. Színben és élességben is
  • DonnieBrasco
    #7236
    OHH mennyország!!!

    Email 1:

    "Please accept our apologies; we were not prepared for the high volume of
    orders that came through our site. Your order has been processed and will
    ship out via UPS. If you would like to cancel your order, please send an
    email before the end of the day.

    Thank you

    Customer Service"

    Email 2:

    "Thank you again for your order from Take 2 Store there has been an update to the status of your order.

    The following items have been shipped to:

    Order Status: Shipped
    Tracking: USPS Shipment

    Order Date: 01/25/06
    Order Number: take2store-16975
    Shipping Method: International - Global Express Mail (EMS)"


    YESYESYES jön a doboz!!!! :))

    DB
  • steweee
    #7235
    tényleg vajon hogyan/mivel fotoshoppolják a játékről előzetesen megjelent ingame screeneket? nemek már ott feltűnt a dolog, hogy a freelancer megjelenésekor is vmi hihetetlenül színes és részletes fotók láttak róla napvilágot, aztán a játékot egy közepes gép is fullon tudta futtatni, és nem érte el a képek grafikai színvonalát.

    na nem mintha úgy nem lett volna szép, csak meglepődtem. valyon ennyit számít egy jó plazmamonitor színeknél, és/vagy élsimítást is csinálnak a megjelenő képekhez?
  • B@dsector
    #7234
  • Tatyla
    #7233
    látom sikerült szét spam-elni mire hazaértem ezt a topikot...
  • Jagi
    #7232
    Lancia Daedra? Azt megnézném... :)
  • Yeltzin
    #7231
    Lancia?
  • Bladez
    #7230
    fronter neked hasonló géped van egy két screent nyom légyszi kösz
  • Newfronter
    #7229
    Nekem olyan van. Szebb a német képeknél az tuti....
  • Jagi
    #7228
    Daedrával nem találkoztatok még?
  • BlitzFiles
    #7227
    Azért High beállításon még a szereplőknek is jobb kedve van
  • PiszkosFred
    #7226
    Köszönet ;] A tegnapi meg mai képekből összeválogatok jópárat, aztán kirakom a HQra őket, hogy az olyan nyomorultak mint én, tovább csorgassák a nyálukat péntek/hétfőig ;]
  • [Jakuza]
    #7225
    Ott van meg egy nehany.
    Az elso a leeses kozben tortent 4szer ilyen magasbol. :P
  • [Jakuza]
    #7224

  • cenobite
    #7223
    Jártatok már olyan helyen, ami inkább ilyen kis falu jellegű? Mint mondjuk Caldera volt, vagy esetleg Balmora egyes részei. Nem ez a betondzsungel lakótelep.

    Amúgy nagyon szép képek, csak számomra azok hangulatosabbak lennének.
  • Ch_Slater
    #7222
    jah. én sem értem.
    mondjuk pl. a szex miatt azé má' csak nem fogom kipróbálni a fiúkat. ez is olyan.
  • Bladez
    #7221
    De én nem német versiora vok kiváncsi azt láttam én is:PMagyart kérek:)
  • kill3r22
    #7220

    asszem ez 9800 al készült
  • kill3r22
    #7219
    a németek probálták mediumon ment nekik...olvass vissza itt vannak képek is a forumba
  • PiszkosFred
    #7218
    Köszönet.
  • deep
    #7217
    Jah, bár nekem a környezet meg a játékstílus iszonyúan tetszik, csak a morrowind-ben pl az nem tetszett, hogy az első kis rák kinyírt. Nem volt jó számomra a harcrendszer. Vagy csak nem foglalkoztam vele eleget?:D
  • Bladez
    #7216
    9800 pron probálta már valaki:?Mer ha igen elmondhatná milyen:)
  • JuanG
    #7215
    jó kérdés :))...gondolom a graf miatt...
  • kill3r22
    #7214
    mondjuk a grafika miatt
  • Yeltzin
    #7213
    ezt mondjuk nem értem, akinek nem jön be az RPG, miért próbálja ki?
  • Mr_no_NaMe
    #7212
    Asszem nyomok a gépemre 1 full karbantartást...gépet kibelezni minden egyes zeget-zugot kiporszívózni, új winfost felrakni, gyorsító cuccokat benyomni lassító cuccokat kikapcsolni...ha ezek után sem megy normálisan akkor vmi nagy gáz lehet a gépemmel :S
  • deep
    #7211
    Lehet nálam is erre a sorsra jut. Emlékszem a morrowind-et is hogy vártam, aztán feltettem, jujdeszép, jajdejó, jaj de mennyire nem tudok vele játszani és törlés:D
  • Davidus
    #7210
    én most jutottam el a tornyos városba és a pofám leszakadt:P nem rakok képet mert ezt mozgásban kell látni:)
    lehet hogy jegelem a játékot amíg nem lesz pénzem gépfejlesztésre mert ezt maxon KELL játszani fps ingadozás nélkül:)
  • Yeltzin
    #7209
    én a nőkkel vagyok így néha :)
  • Amiga
    #7208
    És akinek nincsen torrent? Van valami manual link?
  • TrIp
    #7207
    az fx-et még támogatja az oblivion... max egy kicsit akadni fog, de elindul tuti