41716
  • markastor
    #7566
    #7556-ra légyszi valaki. Köszi
  • [Jakuza]
    #7565
    Oblivion manual. http://thepiratebay.org/details.php?id=3460740

    A gombokat meg beallitod a jatek alatt.
  • Sheltem
    #7564
    Az első szám az értéke nem ?
  • Guano
    #7563
    Skacok tudja valaki hogy ini fileban a controlsnál milyen formátumban vannak a gombok? (Quick2=0003FFFF pl.)mert át szeretném állítani a quickbr gombjait ugyanis én nem wsad-n játszok és kib@szás h fixen csak a számbillentyűkön van.De nemtudom melyik kód melyik gombot jelenti:/
    Másik biztos hülye kérdés de a tárgyaknál a fej ikon melletti szám mit jelent? A tol a súly armort is vágom de abban nem vagyok biztos. Van valahol vmi alapleírás spellekről is pl? Mert kimaradt a dobozbol a kézikönyv...:/
    Előre is köszi a helpet. Jó gamet mindenkinek!
  • Dns5000
    #7562
    ha az usaban van akkor ebedelhet 2kor :P
  • Dns5000
    #7561
    felraktatok mar mennyit gyorsit?
  • bepe79
    #7560
    Ebéd este 8-kor?
  • [Jakuza]
    #7559
    Inventory ;P
    Csak ebedeles kozben nehez a gepeles.
  • killer123
    #7558
    Az arénába hogy tudok harcolni?
  • [Jakuza]
    #7557
    Beteszed quickslotba.
    Ez pedig ugy tortenik, hogy invenoriban raviszed a targyra a kurzort , es lenyomsz egy numerikus billentyut pl az 1-st.
  • markastor
    #7556
    Amikor harcoltok, akkor nektek van hangja pl. a fegyvercsattogásának? Amikor rácsapok a kardommal a falra, akkor annak sincs hangja. Ez így normális?
  • dominoboy
    #7555
    sorry :)
    inkánn mondjátok meg h lehet fegyvert váltani?
    plzzz
  • Mr. Perfect
    #7554
    Esetleg egy kicsit bővebben ha kérhetném? :))))))
  • bepe79
    #7553
    Hát én szerinted mit linkeltem, ha nem a 84.25b-t?
  • Sheltem
    #7552
    Nem tud segíteni senki? :((( #7463 a gondom
  • dominoboy
    #7551
    kijött az új beta driver az oblivion tiszteletére: http://www.ngohq.com/home.php?page=Files&go=cat&dwn_cat_id=15
  • BladeW
    #7550
    Rossz hirem van az 5600 SOKKAL rosszabb mint a 9600... Sajna ez van
  • CarajoEsp
    #7549
    A gyors és tömör válaszadók isteni manifesztációja:D
  • Looserke
    #7548
    ööö nálatok nem fordult elő, hogy ajtónyitás közben, amikor tölt akkor egyszer csak hirtelen kilép az asztalra????
  • [Jakuza]
    #7547
    Nem.
  • Mr. Perfect
    #7546
    Na akkor beszélhetnénk egy kicsit a játékról is? Aki már előrébb tart: hozza a játék a régi Morrowind hangulatot illetve szabadságot?
  • kill3r22
    #7545
    hozzátenném hogy nagyon akadt igy ha a földet nézem akkor 25-30 fps...de ha felnézek akkor 0-1 2-5 attol függ valahol egész szép 15 fps..
  • [Jakuza]
    #7544
    Off
    Na meg erre valaszolok.

    Tesztprogramok alatt kihajtja mindket kartyat az a proci is, de....
    Jatekoknal szamolni kell AI-tol sok mindent, ezert ott szerepet jatszik a processzor "ereje" is.
    Meg szerencse, hogy jol lehet a mostani processzorokat tuningolni. :P
    Meglatasom szerint, ha feltudod huzni azt a procit 3400+ kornyekere, akkor mar boven eleg lesz az Oblivionnak is, 2800+os alaporajellel mar konnyen lehet, hogy nem, foleg a kicsi cache miatt.
  • kill3r22
    #7543
    1024x768 4AA és elvileg mindent felhuztam....maxxra de nem hiszem hogy ez lenne a full grafika...
  • dominoboy
    #7542
    sziasztok!
    lehet h én vagyok ennyire láma de fegyvert h a hmm lehet váltani?
    mert felszedtem egy csomót de erre még nem jöttem rá
  • magus
    #7541
    egy utolso kerdesem lehet? ugy tunik otthonosabban mozogsz a temaban mint en. egy 2,8+os sempronba erdemes 6800gt-t vagy kesobb esetlet 7600gt-t venni, vagy ugyse hajtana ki?
  • Dns5000
    #7540
    mennyit gyrosit az uj forceware?
  • drop
    #7539
    szia milyen gépen tolod
    proci mem vga
  • Aldrin
    #7538
    ok! bocs srácok az offért! de köszi a segítséget
  • [Jakuza]
    #7537
    Olvasd EZT el, ezek a kartyak kerulnek 50k-ba korulbelul.
    Ennel csak dragabbak vannak jobb teljesitmennyel, vagy olcsobbak de lassubb teljesitmenyuek.
    De mar elobb leirtam mit vennek.
  • donpedro
    #7536
    Ilyenem van, ha nem vársz tőle csodát, akkor megéri az árát. Az Oblivion is elmegyeget rajta, simán játszható, és még csak nincs is minden minimumra húzva.
  • Kupo
    #7535
    Hát nem tudnék soka, mivel még csak suliba járok, és most nicsn is sok pénzem, szülinapra akarok egyet kérni, és nyáron kéne dolgozni menni. :D
    Mondjuk bocs az OFF-ért.
  • bepe79
    #7534
    Aldrin: Gyere át ide: http://forum.hwsw.hu/index.php?showtopic=105254&st=270 és itt ONtopic is leszel, meg 100%, hogy kapsz segítséget, és hogy jó segítséget kapsz!
  • [Jakuza]
    #7533
    Mondjuk egy Saphire X800GTO2 ?
    Ha szerencsed van megy akar egy X850 XT szintjen.
  • Aldrin
    #7532
    és ha én 50000et akarok? akkor milyet vegyek? nem akarok megint szart venni
  • Kandurex
    #7531
    Ezek milyen beállítások mellett születtek?
  • Eisenhower
    #7530
    attol függ mennyit akarsz rá áldozni... ^^
  • Kupo
    #7529
    Nekem is FX5500 van, keresek már jú kártyát, asszem egy Club-3D Radeon 9550 256 MB-osat fogok, úgy hallottam az jó.Szerintetek?
  • SaGa Jr
    #7528
    Hali!

    Rossz hír érkezett a CD Galaxistól. Mindazok akik előrendelték az Oblivion Collector's Edition dobozt, nem biztos hogy kapni is fognak belőle. Már le is vették a rendelhető cuccok közül. Azok reménykedhetnek, akik Február legelején rendelték elő, mert nekik talán még jut (bár nem tudják garantálni). Újabb szállítmány a forgalmazó szerint nem várható!
  • Aldrin
    #7527
    bár ez nem idevaló téme, de azért egy tippel megdobhatnátok