41716
  • PiszkosFred
    #7686
    Najó, szóval igaz, amiket eddig láttam, azokhoz képest szépek. Habár amúgy sincs velük - én ízlésem szerint - semmi gond, a hátsó kifejezetten a vesémbe lát ezzel a pillantással ;] De tessék, játéktulajdonosok, übereljétek. Lássunk szép lányokról shotokat :D
  • kill3r22
    #7685
    Ez sem rossz !
    [IMG]http://uploader.cjb.hu/file/Oblivion 2006-03-22 22-15-35-46.jpg[/IMG]
  • PiszkosFred
    #7684
    Nemtudom, írtam hogy nem saját kép, nekem nincs game még egy hétig.. ;]
  • CarajoEsp
    #7683
    Az, hogy szép, azt azért vitatnám, inkább szebb, mint az eddigiek:D
  • reménytelen
    #7682
    Ez HDR effektel van vagy anélkül?
  • PiszkosFred
    #7681
    nem saját kép ofkorsz, de végre először látok szép nőket :D

  • raziel.
    #7680
    Fraps nevü progi install
  • Tojesz
    #7679
    Köszi a segítséget, de azért mégis.......
  • bazsi123
    #7678
    #7665

    olvass vissza!!!!!!!!
  • kill3r22
    #7677

    Nem is tuttam hogy ijen is van...:)
  • Xtian
    #7676
    Lehet én vagyok béna, de az FPS-t hogy kell kiiratni?
  • j0nNyKa
    #7675
    bazdmeg #7665, nem tanitottak meg olvasni az iskolaban ?
  • j0nNyKa
    #7674
    romot falucskat szuletett felesegek utan lovok neked
  • Tojesz
    #7673
    Mivel lehet képet lopni a játékból?
    Print Screan nem megy
  • PiszkosFred
    #7672
    Jöhet minden, ami érdekesnek tűnik. A főváros képeiből kaptunk már ízelítőt, kellene most vidékről pár farm, rom, falucska, esetleg iylesmi, ami ritkán voltak.

    (ha megtaláljátok Chuck Norrist, azonnal fotózzon valaki pls)

    #szerk: kezdődik Dr. House mindjárt, Oblivion közben egy kis szünet nem árt :D Ha esetleg elfelejtette volna vki :D
  • j0nNyKa
    #7671
    az iment talaltam repulo lovat, de mire lescreenshotoltam, landolt :[
  • VampireLord
    #7670
    Örök hála! köszi :)
  • PiszkosFred
    #7669
    De az egy gebe :D
  • j0nNyKa
    #7668
  • Lacc
    #7667
    Na indítottam én is egy böszme ork rablógyilkost :D
  • j0nNyKa
    #7666
    pihenj 24 orat
  • j0nNyKa
    #7665
    dokumentumok/my games/oblivion/Oblivion.ini <- bAllowScreenShot=1

    utana print screen csinalja a screenshotokat
  • ZsZso
    #7664
    Még utána kell néznem milyen guildok vannak, és annak is, hogy knightként érdemes -e a "fight clubba" (fighter guild) beszálnom (bár valószínűleg ez lesz).

    Volt róla szó, hogy pacit hol lehet venni.
    Első város NORTH COUNTRY STABLESnél. De kaphacc ingyé is:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Első misszió ... keresgélni kell egy pap srácot, akinek az amulettet kell átadni. Na azzal az ipsével kell beszélgetni, majd ASSISTANCE (vagy milyen címszó alatt) fel fogja ajánlani a lenti pap a paciját.
  • reaper4
    #7663
    fraps?
  • Newfronter
    #7662
    Szerintem a kártyámhoz képest nagyon szép ez. Az FPS számmal is épp meg vagyok elégedve, nem zavaró.



    Képek

    Most értem még ki a szabadba, és ez egyszerűean fantasztikus, hogy milyen varázsa van ennek a játéknak...
  • STREEX
    #7661
    Megatalálta már valaki a játék "Ghorak Manor"-ját?
  • ZsZso
    #7660
    Feltettem az új nvidia drivert ... hát nem hozta meg a várva várt reményeket. Sebaj ... kicsit néha beakad a gamma, de írtó jól megy (2800 intel, 6600GT).

    Hát mikor az alábbi missziót megkaptam, azt hittem kiugrom a bőrömből örömömben. Írtó jó móka:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Első város ... A várban a macának ellopták a festéményét. Megvannak a gyanúsítottak, s őket kell végigkérdezgetni, majd meggyanúsítani az egyiket. Már pár embert felkerestem, és alakul a történet. Hatalmas ez a nyomozósdi!!!! :)
  • kill3r22
    #7659
    na megyek vadászok még valami érdekeset....
    Tengeri rák volt már?
  • VampireLord
    #7658
    mivel szedjek ki képet a játékból?
    print screen-nel nem működik, hypersnappel is próbáltam de azzal sem...

    légyszi mondjatok valami ötletet, köszi
  • Dynamic
    #7657
    "az ellenfelem egyből lefeküdt aludni amint elindult a verseny "

    LOL:D
    AI rulez
  • Crokin
    #7656
    Szerintem úgy gondolkoznak, hogy ha már voltál börtönben, akkor biztos nem árulod el őket, vagy valami ilyesmi :)
  • Ron Ragm
    #7655
    Csak azt nem értem miért imponál egy tolvajcéhnek ha valaki lebukik :)
  • Tabi
    #7654
    Valaki meg tudná mondani, hogy hogyan kell szintet lépni?
    Már megvan a 10 primary skill növekedés, meg az iránytű mellett is ott van a kis ikon, de nem jövök rá, hogy mit kell tovább.

    Köszi
  • Crokin
    #7653
    Egy kis segítség kezdő thief guildeseknek:

    Jó tolvajhoz híven elkezdtem kifosztani a várost. Házak, boltok, ami az utamba került azt már loptam is. Mondanom se kell, hogy még nem vagyok egy profi tolvaj így hát sajnos elkaptak. Irány a börtön, egész jól lehet aludni odabent. Miután másnap kiengedtek, épp a főtéren sétalgattam, mikor is megszólított egy gyanús alak, és átadott egy üzenetet: "hallotak a tegnapi botlásomról, és ez igencsak imponál a thief's guildnek :) Ha érdekel a dolog, akkor legyek éjfélkor a kikötőben, a csövesek negyedében."
    No, úgyis terveztem hogy belépek, hát elmentem a találkozóra. Kiderült, nem én vagyok az egyetlen jelentkező, ezért egy kis versenyt rendeztek közöttünk (én plusz két másik maki), aki gyorsabban elhoz egy naplót, az máris tag lehet. Sajnos ebben alulmaradtam, a csajszi egyből tudta hova kell menni, én csak rohantam utána, de ő volt a gyorsabb. Eltelt egy nap, újra tudtam jelentkezni, megint verseny: most egy kardot kell elhozni a fegyverárustól. Ez már könnybben ment, lévén az ellenfelem egyből lefeküdt aludni amint elindult a verseny :) A kardot visszahozni már gyerekjáték volt, hurrá, tagok vagyunk.
  • PiszkosFred
    #7652
    Tetszett a kép, végre valami új ;]
  • LoCk
    #7651
    Puszikállak!
    Na léptem ölni!:)
  • kill3r22
    #7650
    a C gombal de elötte nyomsz egy Tab-ot és ki kell választani a mágiát és elvileg menni fog
  • kill3r22
    #7649
    hamar felkerültem az Oblivion HQ-ra...:)
  • LoCk
    #7648
    ?
  • Goth
    #7647
    ehh arra még emlékszem te hogy az milyen idegesítő volt =)