41716
  • LoCk
    #7646
    Na most tudtam igazán játszani a gaméval.
    Hogyan kell varázsolni? :) Kicsit ittam uh. csak lassan hogy megértsem..
    A Morrowindben tudtam ott ment ezerrel, itt nem megy.
    Nyugi a kerakterem High Elf uh. vágja a mágiát..

    ???
  • Sheltem
    #7645
    Baze...szólj ha lesz megoldás...
  • kill3r22
    #7644
    az elsö kettö nemsikerült melvileg... admint kérem az elözö kettöt törölje...:)
    thx
  • BlitzFiles
    #7643
    biztos nem csak a bicepszük nagy
  • BlitzFiles
    #7642
    nude orkokra én is kiváncsi lennék
  • tehen_m
    #7641
    kiváncsi vagyok mikor jön nude peccs
  • cenobite
    #7640
    3.-jára van itt ez a kép... Nem mintha zavarna, jöhet még párszor.
  • j0nNyKa
    #7639
    Thief guildben halad valaki? Most valami thiefet kene megtalalnom, akit elfogtak, es annyi infot kaptam rola, hogy 1 no vitte el, es volt ott meg ver is... kurvajo :[
  • kill3r22
    #7638
  • Newfronter
    #7637
    Nekem is ez a problémám, remélem csak valami bug.....
  • cenobite
    #7636
    Találkozott már valaki olyan hibával, hogy belép az Options/Video menübe, majd onnan kilépve a program kivágja desktopra? Még akkor is, ha semmit sem állítottál. Ja! És ha csak simán megnyomom a tab-ot, akkor is kivág.
  • PiszkosFred
    #7635
    Elmúlik, pár nap és jobb lesz. Nagyon remélem én is, mert síkhülye vagyok az ilyen masinákhoz, de lassan kezdem érteni amit beszélnek egyesek, annyi olvastam róla az elmúlt 2 napban... :D
  • Hmuda
    #7634
    Na, megvolt a félórás pihi...megyek vissza fosztogatni a romokat. :D
  • Ch_Slater
    #7633
    2 hét? bakfitty.
    nekem belátható időn belül nem lesz ~150k-m teljes konfigváltásra... szóval lehet, hogy idén nem kalandozok benne. ééén, aki 2 és fél évig nyomtam a morrowindet és nem értem a végére (mert tényleg kalandoztam)
  • Tatyla
    #7632
    hát a luvnyákat másmilyennek gondoltam...
  • kill3r22
    #7631
    Hátha igy jó
  • kill3r22
    #7630
    [IMG]http://uploader.cjb.hu/file/NA Már a Nöt is levetköztettem....JPG[/IMG]

    Találtam egy luvnyát és meg is fosztottam a ruhájától:)
  • raziel.
    #7629
    kezdeti izgalmak de majd mindeni rájön hogy egy konfigon se fut tökéletesen majd elmulik;>
  • r3ga
    #7628
    bocsi hogy megkérdeztem nemtudtam hogy ezzel elrontom a topicot.. nem volt szándékos..SRY


    köszi #7617
  • bazza
    #7627
    Én elvagyok a topiccal, lehet hogy még két hétig ezzal kell beérnem amit ti írtok... sajnos ... [kiegyensúlyozott hangulat...még]
  • Sheltem
    #7626
    Tab ot nyomsz és ott vannak az aktuális küldetések is.
  • PTW
    #7625
    annyira gáz kezd lenni ez a topik, ahoyg kijött a warez lőttek neki. Nem lehetne esetleg tényleg a játékról bezsélgetni? screeneket berakni leirogatni élményeket, újdonságokat, kinek mi tetszik mi nem stb.

    Könyörgöm akkor nyisson valaki egy Oblivion-tech topikot és ott lehetne mindezt az idióta ezen és ezen a konfigon fog e futni-val egyetemben.
  • markastor
    #7624
    Tényleg marha jó ez a játék. Már el is felejtettem a Godfather-t. :)
    De az aktuális questeket mivel tudom megnézni? Vagy Elder Scroll alatt nincs ilyen?
    Bocs, de (tudom, ez itt égő) még egy ES-el sem játszottam még, de mostantól igyekszem pótolni. :)
  • djcom
    #7623
    Ennyire creatív játékot....
    Respect a fejlesztőknek!
    Annyira izgalomban vagyok,le sem tudom írni!
    KIRÁLY!
  • djcom
    #7622
    Emberek,ez az év játéka!!!!!
    Totálisan rabul ejtett!
  • Jimmyke
    #7621
    Felraktam az új drivert, restartoltam majd windows parancssor megjelent vmi alkalmazáshibával :D
  • markastor
    #7620
    Ja, és persze Radeon9600pro.
  • Manual
    #7619
    Új driverrel mi a helyzet?
    Nem hoz egy kis Plussssz FPS-t :))))
  • markastor
    #7618
    Nekem 800*600-on közepes beállításokkal megy. Igaz, 1 giga RAMom van.
  • Sheltem
    #7617
    Elindul rajta :)
  • markastor
    #7616
    Milyen gombbal lehet megnézni a questeket?
  • r3ga
    #7615
    szerintetek AMD Sempron 3100+ 512MB ram ATI RADEON 9600pro-n menni fog ?
  • zoenn
    #7614
    Már készül a végigjátszás, először csak a főszálé, de majd később jönnek a frakciók is. További részletekért majd csekk a honlapom.
  • Guano
    #7613
    Najó, még ini fájlon keresztül sem tudom átállítani a quickbar gombokat,ez mekkora lol már, minden játékot numpadon játszom és környékén mostmeg nyulkáljak át számgombokra vagy játszak az általam nagyon kényelmetlennek talált wsad-n. Tudom h nem hat meg senkit csak leírom h azért ennyi belefért volna.
    Ha valaki véletlen mégis rájön hogy lehet átállítani a számbillentyűkről a quickswapot légyszi szóljon.
  • Sheltem
    #7612
    "A gondom az, hogy a játék tökéletesen fut(1024*768 medium settings, bloom on, 2xAA) a gépemen(9800pro, 1gb ram, barton 3000+), de amikor elérek egy olyan város mellé ahol Flaming Tower vagy mi van(lángoló torony) és a láng effekt felé fordulok(márpedig a bejárat előtt van) 1fps re lemegy kb és mozdulni alig tudok még a menü se jön be) Valaki tudja mi a parancs ami kikapcsolja vagy legalábbis lebutítja ezt az effektet? Előre is köszi"

    Közben a menüben mindent(!) off ra raktam csak a felbontást hagytam 1024ben meg a bloomot hagytam meg...hát semmit nem változott bazmeg...Egy köcsög effekt miatt nem fogok tudni játszani.
  • BladeW
    #7611
    Hat sztem ilyen configokon (6800 ultrak, 7800 stb) egyszeruen GÁZ a 25 fps... Nekem sima 6800 van egy 3000+ Barton tarsasagaban es addig nem elegszem meg amig 40 FPS kornyekere nem butitom a jatekot. (1024x768 ala nem megyek)
  • kill3r22
    #7610
    nekem ugyannijen gépem van és jol megy a game...van egykét dolog amit le kell venni dehát istenem ez van...amugy még kis butitás után is eszméletlenül néz ki
  • kill3r22
    #7609
    köszike a helpet....
    nagyyábol belöttem
    1024x768 HDR
    Shadow OFF minden fullon a látotávolság 3/4 en...igy átlag 25 fps jácchato....a hdr kikapcsolásán gondolkodom...hátha jobban menne majd meglátjuk
    megtaláltam a Csontis katakombát...:) nagyon brutál
  • spatrik
    #7608
    hehehe.csak szivatlak titeket:DHülye vok ez van:)
  • PiszkosFred
    #7607
    Miről beszélsz jóember? Még meg sem jelent itthon a game. ;] Pár nap és abbamarad a tech support, azt bírd ki.