41716
  • [Jakuza]
    #8010
    Annyira azert nem, ahogy te gondolod.
    Szamtalanszor leirtam mar, csak te akarsz erre a kovetkeztetesre jutni mindenaron.
  • [Jakuza]
    #8009
    Hat az az egerkorcsolyazas, nem az eger hibaja, hanem lejebb kell venned a jatek grafikai reszletesseget, mert mar nem birja a konfigod, attol van az eger belassulas.
  • kerek1224
    #8008
    Megosztom én is tapasztalataimat a tisztelt társasággal:
    1. A játék király. 3 órát nyomtam eddig, és csak császkáltam, meg dumáltam erre-arra, semmi történet meg ilyesmi, uramisten mennyi időmet fogja ez elrabolni?
    2. A konfig: AMD64 3500+ (socket939), 2G Dual RAM, SATA winyó, Geforce 7800GT.
    Ultra High beállításokkal+low detail soft shadow és 2 x AA és Bloom, 1280 x 1024, tulajdonképpen folyamatosan fut
    3. Észrevételem szerint a Grass Shadow, és a Self Shadow belassítja rendesen, ezeket nem használom. A 4 x AA is kicsit döcögősebbé tette, nekem elég a 2x

    4. és egy bónusz kérdés: hogy lehet fps-t kiiratni?
  • bepe79
    #8007
    Azért 11 FPS, mert CD-t írtam az Oblivionnal való játszás közben, meg futottak a böngésző ablakok is.
  • DonnieBrasco
    #8006
    Felesleges, az ilyen megnyilvánulás (pláne, ha szívből jönne!) önmagát jellemzi :P

    (valójában tudom, hogy igazán élvezed ez Obliviont, és még magadnak is utálod bevallani... :)

    DB
  • [Jakuza]
    #8005
    Koszonom a kimerito valaszt.
  • Ironka
    #8004
    Azt nem tudja valaki, h lehetne megoldani, hogy az egér ne 'késsen'? Főleg arcgenerálásnál iszonyúan korcsolyázik, nagyon idegesítő, és a szabadban is csinálja. Gondolom valamilyen 'smooth mouse' beállítást kéne kikapcsolni, de nem találom az ini-ben. :(

    128 megás 6600GT-vel milyen beállításokkal mentek? Nekem olybá tűnik sok az 1024*768, mivel a látótávolságot és a füvet nem szívesen venném le. Az adja a hangulatát.
  • [Jakuza]
    #8003
    Pedig egy szaros mousehackn, csak mutatos csomagolopapirba bujtatva. :P
    Na most aztan johet az agresszioaradat.
  • [Jakuza]
    #8002
    Probalkozzal mondjuk egy Omega driverrel, hatha sikerrel jarsz.
    Link
  • DonnieBrasco
    #8001
    Azt csak olyankor szoktam használni ha valaki igazságtalanul fikázza a kedvenc játékaimat... ilyet még nem láttam eddig úgyhogy nincs szükség rá :P

    DB
  • grebber
    #8000
    Már nagyon de nagyon kiváncsi vagyok hogy fog nálam futni a game!
    Holnap szabadnapos vagyok ki is tudom probálni majd.
  • cenobite
    #7999
    Azta! Charles Manson -e vagy?
  • Tabi
    #7998
    Soultrap-et rákasztolod az ellenre (van spell, van tekercsen is), és ha azalatt az idő alatt lenyomod ameddig tart a spell hatása akkor megvan a lelke. Feltétel, hogy az inventorydban legyen elég megfelelő méretű üres soulgem.
  • Drizzthsz
    #7997
    Atival kinek milyen meghajtója van? A régi Catalstemmel, amit szoktam használni(talán 4.6, ne nevessetek... :D) azzal el sem indult, illetve rögtön kilépett, most az ngo féle 6.3 van fent. Keresek valami másikat, hátha megoldaja a fagyást...
  • [Jakuza]
    #7996
    Kiakasztott a 11FPS ?
  • Mr. Perfect
    #7995
    De f@sza kard!!!! Éni s ilyet akarok :))))))))))))
  • kill3r22
    #7994
    válasz
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Asszem amikor az egyik kapu megnyilik bemész bent egy ijen varázslo szerü figuránál aki eltünik meg stbstb annál lehet találni egy varázslatot asszem annál van ha azt használod feltöltödik....de abszolut nem vagy benne biztos mert még nem látom át teljesen a dolgokat...
  • grebber
    #7993
    GYILKOS!!!!!
  • bepe79
    #7992
    Begurultam:



  • Kandurex
    #7991
    Ez a DB nem az a DB, aki hegyesre köszörűlt fogakkal szokott jönni?
  • [Jakuza]
    #7990
    Off.
    Latod DB mai fiatalok csak f@szolni tudnak.
    Pedig mi mar sokszor nem ertettunk egyet, de en nem emlexem ilyesmire a vitaink kozben. :P

    Na de visszaterve a jatekhoz, meg mindig nincsen senkinek otlete hogyan lehet feltolteni az ures soulgemeket ?
  • kill3r22
    #7989
    Oblivion\Data\Music\Explore\atmosphere_01.mp3
    Ezt halgassátok a hosszu videoban is ez volt eccerüen isteni ez a zene...nagyon atom...nemtudja valaki a vimét? ha van?
  • Thanatos
    #7988
    ott a pont, kill , ban , destroy, htx... :)
  • PyRex
    #7987
    Már ne is haragudj, de te kezdted el ezt azzal, hogy nálad milyen nagyon faszán megy a game...
  • Kandurex
    #7986
    Egyértelműen porszívózik
  • Prof William
    #7985
    Ezt szőnyegtisztításnak nevezik.

    De legalább a gerebjézp csak csinos. Mégha zakkant is.
  • bepe79
    #7984
    Oooopa. Úgy látom, valaki átkonvertálta a képeimet linkké. Na, akkor én is link formájában rakom be:

    http://web.t-online.hu/bepe1979/bepetes4oblivionfull16.jpg

    Ki az, aki kikezdene ezzel a karakterrel?
  • DonnieBrasco
    #7983
    Jééé, most egyetértek veled. Valami nincs rendben a világgal :P

    DB
  • deep
    #7982
    Én is kénytelen leszek lejjebb venni a grafikát:(
    Hiába a 6800GT az ajánlott, fullmindennel az erdő nagyon szaggat. 1-2 frém:D
    De mindenhol máshol 30 felett bőven. Még oblivionban is. Kurva fű:D
  • bepe79
    #7981
  • Kandurex
    #7980
    tab

    persze, add el a géped
  • Drizzthsz
    #7979
    Inventoryt hogy lehet előhívni? Vagy a legelején még nem engedi? És ha valaki tudna megoldást arra, hogy ne lépjen ki 3 percenként memóriahibával...
  • bepe79
    #7978
    Imperial vagyok, Warrior csillagjegy alatt, és Barbarian class:



  • Jagi
    #7977
    Mostmé'? Nem a Morro billentyűkonfigja van integrálva?
  • [Jakuza]
    #7976
    Admire=csodalat
    Boast=magasztalas
    Joke=viccelodes
    Coerce=eroszakoskodas

    Bribe, itt ertelemszeruen fizetsz ami megemeli a reputaciodat a szemely fele.
    Minnel magasabb a speechcraft annal hamarabb toltodnek fel a negyed cikkelyek, ill annal nagyobb plusz erteket kapsz a beszednel.
    A karakter arca kifejezi, hogy milyen reakciot fog kivaltani belole az adott beszed, a nem megfelelo beszedstilust ellehet forgatni, na persze csak akkor ha visszatoltodott az adott negyed cikkelybe.
  • M.A.D.
    #7975
    1-2 hét és kijön az első patch.
  • CS@
    #7974
    Az utolsó 600 hozzászólást csak felületesen olvastam át mert a nagy része értéktelen, tisztelet azon keveseknek akik még ezek ellenére is próbálnak a játékkal foglalkozni és tartják itt a frontot.
    Viszonylag rövid kipróbálás után a játékról:
    Nálam frankón megy(lényegesen jobban mint amit vártam), nagyon tetszik a tárgyak rakosgatása(ha majd egyszer lesz, akkor ezzel nagyon frankón be lehet rendezni a lakásom:).
    Viszont a múltkor én voltam aki a Morrora aszonta, hogy nem ártott meg neki a konzolosodás, na ezt erről már nem mondanám, mert szerintem elég gyatrán konzolos lett a az egész menürendszer meg az, hogy esc –vel nem minden honnan lehet kilépni, alapból nem lehet bizonyos billentyűket átállítani.
    Elég pipa lettem mikor negyed 11kor bementem az egyik kereskedőhöz bizniszeltem egy kicsit, majd átvonultam egy másikhoz. Akinek az ajtaját reflexből próbáltam kinyitni amikor bejött a lockpick, ekkor már nekem is leesett, hogy ez biza még nem nyitott ki. Jó polgárhoz méltóan meg sem próbáltam felnyomni a boltját úgyhogy gyorsan visszaléptem. Erre odajön az őr és közli, hogy na kisfiam irány a dutyi, csak hebegtem-habogtam, hogy izé én nem meg, hogy nekem szándékomban sem ált és nézzen már az órájára oszt inkább a boltost csukja le, de nem hallgatott rám…
    No most igyekszem kicsit megint távol maradni a fórumtól hátha lassan csillapodnak a kedélyek.
  • obe
    #7973
    köszi szép
  • obe
    #7972
    érdemes vele játszadozni, nekem már az elején sikerült ugy lenyügözni egy lovas légióst, úgy hogy leszált a lórol, és komolyan mondom: reszketeg hangon megfogadta hogy ezentúl hűen szolgál, jött is velem már előre jelezte ha gond van, leszált és lekaszabolt goblint, farkast, patkányt:)))...
  • Ch_Slater
    #7971
    a morrowindben volt egy dagger, amit valamelyik északi küldetés után lehetett megkapni. azzal lehetett az üres soul gem-eket feltölteni, ha levágtál valakit (mondjuk egy daedra lelke egy nagy SG-be)